motorolleris

argis Reģ.: 07.10.2004

Ieraudziiju motorolleri veikalaa un baigi sagribeejaas arii vienu taadu nopirkt!!

Tikai nekaada sajeega, kaadu marku, cik lielu, utt!! Varbuut kaads var padaliities pieredzee, uz ko skatiities, pirkt jaunu vai lietotu?

Pabraukaaties gribaas pa vasaru pa savu miestu, taa ka neko nopietnu nevajag, hobija peec uz pludmali aizlaist..

Kur vispaar var taadu labaaku nopirkt, ja neskaita ss.lv un maximu?

 
1 2 3 4
druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Tikai ne ar mazajiem riteniem, parejais gaumes lieta. Ari cenas amplituda ir ieverojama.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

dnais1 rakstīja: Tikai ne ar mazajiem riteniem, parejais gaumes lieta. Ari cenas amplituda ir ieverojama.

Riteņi tiešām nedrīkst būt mazas.

1. Dzinēji Mēdz būt 2 taktu un 4 taktru. Labāk iet divtaktu, bet tie ir skaļāki. Eļļa nav jāmaisa ar degvielu ne vienam ne otram, ir atsevišķa tvērtne.

2. Gilera, Aprilia ir BMW un MERCEDES segments starp motorolleriem. Taiwanas ražojumi manuprāt ir s.ū.di. Te strādā likums - labāk 5 gadu vecs itālis(Gilera, Aprilia) nekā jauns Quaslesifmklsldfkaskdfjkdg.

3. 50, vai 125.. Ja ir B kat tiesības - viennozimīgi 125, tie parasti ir lielāki arī. 50 ja ir uztunēts arī labi ieskrienas, bet tāda sajūta ka nosprāgs, it īpaši divtaktu

Nez vel ko piebilst...

Un vispār labāk nopirkt moci

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

mazi tb

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

cilvēki, kas ikdienā tos brīnumus remontē iesaka korejas izstrādājumus (ja vari pavilkt - japāni, itāli)... smc piemēram... un silti iesaka neiet ķīnietim tuvāk par 100 metriem...

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: cilvēki, kas ikdienā tos brīnumus remontē iesaka korejas izstrādājumus (ja vari pavilkt - japāni, itāli)... smc piemēram... un silti iesaka neiet ķīnietim tuvāk par 100 metriem...

Protams ka vini iesaka korejieshus, naudu tachu vajag pelniit

Bet ja nopietni, par kinieshiem pat nemaz negribeejas raxtit, jo tie tiesham ir SÚ.DI

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

Yetti rakstīja: cilvēki, kas ikdienā tos brīnumus remontē iesaka korejas izstrādājumus (ja vari pavilkt - japāni, itāli)... smc piemēram... un silti iesaka neiet ķīnietim tuvāk par 100 metriem...

Protams ka vini iesaka korejieshus, naudu tachu vajag pelniit

Bet ja nopietni, par kinieshiem pat nemaz negribeejas raxtit, jo tie tiesham ir SÚ.DI

nu it kā viņi pietiekami nopelna močus taisot, tie šperriņi, tā, lai pirkstiem veiklība nezūd...

nav daudz cilvēku, kas var iegādāt japāņu vai itāļu šekumdrilli... tāpēc arī saka,ka korejietis vēl ir remontējams... ķīniešus viņi vienkārši neņem remontēt...

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

phenom rakstīja:

Yetti rakstīja: cilvēki, kas ikdienā tos brīnumus remontē iesaka korejas izstrādājumus (ja vari pavilkt - japāni, itāli)... smc piemēram... un silti iesaka neiet ķīnietim tuvāk par 100 metriem...

Protams ka vini iesaka korejieshus, naudu tachu vajag pelniit

Bet ja nopietni, par kinieshiem pat nemaz negribeejas raxtit, jo tie tiesham ir SÚ.DI

nu it kā viņi pietiekami nopelna močus taisot, tie šperriņi, tā, lai pirkstiem veiklība nezūd...

nav daudz cilvēku, kas var iegādāt japāņu vai itāļu šekumdrilli... tāpēc arī saka,ka korejietis vēl ir remontējams... ķīniešus viņi vienkārši neņem remontēt...

Ir arī citas darbības kas attista pirkstu veiklību

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja: ...

Ir arī citas darbības kas attista pirkstu veiklību

poverju na slovo

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

pozjka durak

ZZXX Reģ.: 14.03.2006
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

Yetti rakstīja: cilvēki, kas ikdienā tos brīnumus remontē iesaka korejas izstrādājumus (ja vari pavilkt - japāni, itāli)... smc piemēram... un silti iesaka neiet ķīnietim tuvāk par 100 metriem...

Protams ka vini iesaka korejieshus, naudu tachu vajag pelniit

Bet ja nopietni, par kinieshiem pat nemaz negribeejas raxtit, jo tie tiesham ir SÚ.DI

Nu nezinu,nezinu... Pa cik man senči dzīvo laukos un pats gandrīz katru vīkendu esmu tur pirms diviem gadiem nopirku ķīnieti,lai būtu ar ko pēc aliņa un pie čomiem aizbraukt. Divos gados,dragājot TIKAI pa gruntenēm un reti kad skaidrā jucis nav nekas (ja nu neskaita,ka plastmasas šur tur sāk grabēt,bet tas ātrumu neietekmē). Varbūt man ir paveicies,bet ap 4tkm ir novālēts,eļļa nav mainīta ne reizi un viss pārējais arī funkcionē. Ā..runa iet par 4 taktu 50 kubīgo.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Hz ko ar to zàlespljàvéju iesàkt,imo tas dzinèja un pàrèjo mezglu ne-mùzhs nebùs ìpasi garsh pa to naudu.ja grib arì braukt,tad kko no 250 kubiem un uz augsu.Tie tomér tehniski attístítàki.burgman lielais iepaticies.Nolikt pusotru kusaku par kaku nav liela skunste.ja grib brìvdienàs vizinàties,tad var arì zàlespljàvèju.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Un par to apdrisinàsanu un TA-vèlams bùtu arí 50 kubìgajiem ieviest,jo ziepes ar tiem var savàrìt ne sliktàkas kà ar 125nieku.

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

125 kubu aragon pa 1000Ls pie Serģa likās laba izvēle, tika iepirkts. Reģistrācija un octa kā mocim, toties var izspiest 100km/h bezvējā. Ja kas plīst, pofig, garantija!

_marihuans_ Reģ.: 21.07.2006
0 0 Atbildēt

pats braukaaju ar aprillia sr125..njeemu lietotu pa 600ls,bet esmu apmierinaats par visiem 100,jo peec 50cc suzuki un 125cc kjiiniesha liekas,ka iet psc

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

www.maxmoto.lv

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Es arī pagājušogad "skuteru centrā" nopirku singapurā ražotu mazo JAZZ/50 rollerīti. Konkreto modeli man ieteica zinošs rolleru ikdienas specs - motokurjers. Viņš uzskata, ka jo mazāks, jo mazākas svars - labāk arī ripo. Man prasības nav augstas, kā te jau saka - vietējas nozīmes braukšanai pēc aliņiem un līdz jūrai. Neesmu eksperts, bet bodnieki man teica, ka dzinējs ķinietim tam esot īstais suzuki. Nupat , vakar, atklāju otro sezonu. Līdz šim problemu nekādu, kaut arī rolli izmanto arī mana meita,sieva un vēl krustdēls. Lej tik benzīnu. Pats neesmu nekāds mazais vīriņs - 190 + svars 130kg. Bet, braucamais ripo pamatīgi, spēka pietiek - ātrums ap 50-60km/h pietiek. Tur vēl kaut kādi ierobežotāji esot virsū, kurus tik pie 500 km varot ņemt nost, tad ripos vēl fiksāk.

Jebkurā gadījumā, kā lielisku izklaides iespēju brīvā brīdī, vēlos ieteikt rolleri katram autovadītājam.

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Vispār jau Rīgas motokurjeri gan stāsta, ka ķiniešu rolleri Jazz tipa, pie savlaicīgām apkopēm - nokalpojot 20 000km bez lieliem ieguldījumiem...

Milicists Reģ.: 11.09.2004
0 0 Atbildēt

Naahuj visus tos rollerus. Pārdodat kāds labāk Virago 125 cc labā kārtībā.

Milicists Reģ.: 11.09.2004
0 0 Atbildēt

Bļeģ un sataisiat savus jobanos banotājus, zajebal jau.

Milicists Reģ.: 11.09.2004
0 0 Atbildēt

Bļeģ un sataisiat savus jobanos banotājus, zajebal jau.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Milicists rakstīja: Bļeģ un sataisiat savus *******os banotājus, za******* jau.

baisais rupeklis xunai , nespiid Teu ,Virago 125 cc labā kārtībā ,taapeec

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

xvz kaa tur iisti ira ar tiem kjiinieshu rolleriem , bet par kitajoozu ATV STAR 200 linhaj biideliiti gan neko sliktu nevar teikt , nu jau 3ou vasaru siikaljas vinju meegjina izniicinaat pagaidaam neizdodaas

P.S. kameer nekaa cita nebij , ar to kakumaisu ,2-3lieli un 4 mazi piekabee peldeeties braukaleeja un neko , iztureeja

Milicists Reģ.: 11.09.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Milicists rakstīja: Bļeģ un sataisiat savus *******os banotājus, za******* jau.

baisais rupeklis xunai , nespiid Teu ,Virago 125 cc labā kārtībā ,taapeec

Pohuj

Milicists Reģ.: 11.09.2004
0 0 Atbildēt

Nahuj man vairs nevajag Virago. Pohuj, nopirku arī rolleri. Ģertrūdes ielā normālas cenas un garantijas un viņiem.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Laikam baigi labu nopirki, ka tik daiļrunīgs

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti