Rīga-Berlīne

Roneens Reģ.: 03.01.2003

Jautājums zinošiem. Doma nedēļas beigās aizbraukt līdz Berlīnei. It kā nekā sarežģīta, bet...

Pavisam nesen viens cilvis atgriežoties no tās puses zināja stāstīt, ka Polijā esot pamatīgi ceļu remonti. Tad lūk arī jautājums - kādiem ceļiem braukt, vai var tikt uz Polijas maksas autobāņa?

 
1 2 3 4 5 6 ..10
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Roneens rakstīja: Jautājums zinošiem. Doma nedēļas beigās aizbraukt līdz Berlīnei. It kā nekā sarežģīta, bet...

Pavisam nesen viens cilvis atgriežoties no tās puses zināja stāstīt, ka Polijā esot pamatīgi ceļu remonti. Tad lūk arī jautājums - kādiem ceļiem braukt, vai var tikt uz Polijas maksas autobāņa?

Cik es esmu braucis uz Berlīni ar auto, tad ne reizi nebraucu caur Polijas maksas bāni, jo tas aiziet citā virzienā.

Principā poļiem cauri vālēju pa 8.ceļu un viss bumbās. Ceļa zīmes ir ik uz soļa, tā kā nomaldīties nav iespējams.

Bet par pašu jautājumu pēc būitības atbildēt laikam nespēšu, jo kādu laiku turp ar auto neesmu devies, līdz ar to arī ceļu remontu kartēs neesmu kompetents.

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Paldies kolēģi. Esmu braucis izmantojot bāni (3X11 zloti), ceļš smuks līdzens, nemaz nepateiksi ka atrodies austrumpolijā.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Roneens rakstīja: Paldies kolēģi. Esmu braucis izmantojot bāni (3X11 zloti), ceļš smuks līdzens, nemaz nepateiksi ka atrodies austrumpolijā.

Pa šo bāni es esmu braucs, bet, ja nemaldos, maršrutā Budapešta - Rīga. Varbūt kļūdos. Tas bija pirms 3 gadiem! Un arī toreiz maksa bija 3x 11 zl.

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Roneens rakstīja: Jautājums zinošiem. Doma nedēļas beigās aizbraukt līdz Berlīnei. It kā nekā sarežģīta, bet...

Pavisam nesen viens cilvis atgriežoties no tās puses zināja stāstīt, ka Polijā esot pamatīgi ceļu remonti. Tad lūk arī jautājums - kādiem ceļiem braukt, vai var tikt uz Polijas maksas autobāņa?

Cik es esmu braucis uz Berlīni ar auto, tad ne reizi nebraucu caur Polijas maksas bāni, jo tas aiziet citā virzienā.

Principā poļiem cauri vālēju pa 8.ceļu un viss bumbās. Ceļa zīmes ir ik uz soļa, tā kā nomaldīties nav iespējams.

Bet par pašu jautājumu pēc būitības atbildēt laikam nespēšu, jo kādu laiku turp ar auto neesmu devies, līdz ar to arī ceļu remontu kartēs neesmu kompetents.

Vispār jau tas bānis iet pa taisno uz Berlīni Polijā tagad līdz Varšavai notiek bāņa būvdabi, tā ka ierobežojumi ir Bet nav traki

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Ceļš E30 no Varšavas, maksa 3x11 zl, sākas kādi 100 km aiz Varšavas un beidzas 100 km pirms Vācijas robežas!

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Tātad, vadoties no esošās informācijas, jābrauc tāpat kā iepriekš, tikai jābūt pacietīgam ierobežujumu sakarā. Skaidrs, paldies.

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Iekāp lidmašīnā un nepilnās divās stundās esi jau tur. Lētāk, ērtāk, ātrāk un visādā citādā ziņā izdevīgāk. Pat ja atpakaļ brauc ar bagāžu, sanāk lētāk nekā ar auto.

Visumā piekrītu, bet ne šoreiz. Maršruts saplānots ar vairākiem pieturpunktiem, ir arī citi iemesli, tā kā tikai ar savu privāto.

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

Roneens rakstīja: Jautājums zinošiem. Doma nedēļas beigās aizbraukt līdz Berlīnei. It kā nekā sarežģīta, bet...

Pavisam nesen viens cilvis atgriežoties no tās puses zināja stāstīt, ka Polijā esot pamatīgi ceļu remonti. Tad lūk arī jautājums - kādiem ceļiem braukt, vai var tikt uz Polijas maksas autobāņa?

Kad atbrauksi neesi skops un padalies pieredzē. Kur? Kā? utt...

Lai izdodas brauciens!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

es parasti izbraucu no LV ap 04.00 naktô, lai PL iebrauktu ap 8.00-tāpēc lai to vella PL pa dienu izbrauktu, ne pa nakti....

Man atkal taisni otrādi - PL patīk šķērsot naktī - mazāk mašīnu, ātrāk drīskt braukt apdzīvotās vietās, vieglāk apdzīt, mazāk policijas!

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

kas jums visiem pret Poliju? Normāla valsts. Ceļi jau nu toč daudz labāki kā LV. Braucot uz Berlīni iesaku līdz Varšavai nebraukt pa taisno, bet izmest līkumu caur bjalistoku. Ceļš - ideāls, tikko sataisīts, miestu gandrīz vispār nav, ātrums konstanti 110-120. Un pēc varšavas jau sākas bānis. Polija mūsdienās ir easy. Plus vēl nāk tādi labumi kā (salīdzinoši) lēta degviela un lēta paēšana.

Velns666 Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

polijā labāk ir braukt pa nakti aiz fūrēm (protams līdz bānim), jo to miestu tur ir bezgala daudz, bet fure mauc visam cauri uz 90 Dienā vēl tur pilns ar poļu panu traktorīšiem un velo

Maija svētkos laidu biki citā maršrutā: No Rīgas izbraucām 12-1 naktī, un ap 6-7 bijām jau ~Mragovo (pie Hitlera bunkuriem). Ceļs pēc 10 bija grūtāks kā naktī.

Atpakaļ arī sanāca no Berlīnes izbraukt pēcpusdienā un Varšavā bijām ~1 naktī, tālāk uz Rīgu otrā dienā. Man personiski patika labak braukt pa nakti aiz fūres vai "sponsora" ....

Brauciena maršruts bija: Rīga-Gdaņska-Poznaņa-Berlīne-Poznaņa-Varšava-Rīga.

Sheps Reģ.: 05.09.2002
0 0 Atbildēt

Parasti arii Poliju skeersoju naktii, liidz Varsavai caur Bielstoku un tad pa baani Berliines virziens.

Apdziivotas vietas pofig, visi mauc vienkaarsi un viss. 1x ir aptureejusi, vinu naudas nebija, erikus pani neneema, teicu, lai raksta tad protokolu, palaida taapat...

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Pirms 2 dienām braucu Berlīne -Rīga:

It kā pēc kartes var izbraukt taisnāk, taču navigācija, paša ieprieksējo gadu un citu paziņu pieredze liecina, ka ātrākais ceļs ir kaut kā tā - Berlīne - Poznaņa -Varšava un uz Rīgu (attiecīgi otrāda secība braucienā līdzrīgai). Starp Vācijas robežu un maksas bāni nav daudz remontu, taču kustība gāja 70-80-90 km/h, jo bija pirmdiena un nenormāli daudz fūres. ātrāk īpaši nevar pabraukt, jo, ja izdodas apdzīt, tad drīz atkal priekšā kolonna ar fūrām vai vieglajiem. Tātad šis posms diezgan nervozs. Tālāk braucu pa maksas bāni - vismaz var normāli pabraukt (vidēji braucēju ātrums ap 130 km/h, bet daudzi brauc arī ātrāk (ceru, ka fotoradari tur nebija' un ir izbūvēts jau krietni garāks (laikam līdz Lodžai vai kaut kā tā). tātad maksa ir 3 * 11 zloti (var maksāt arī ar karti vai eiro (laikam sanāca 4.50 pa 1 posmu). Ja man prasītu, ieteiktu noteikti braukt pa bāni pat gadījumā, ja pilnībā apmierina eko braukšana aiz fūrām ar 80km/h, jo bānis ir patukš, labs, ir labas atpūtas vietas.

Ja nav kāda pamatota iemesla, iesaku braukt tā, lai Polija būtu pa nakti (it sevišķi Varšva un tās tuvums), jo tad tiešām satikmse mazāka un fūras īpaši ātrumu ciematiņos nesamazina (turklāt naktī atļautais ātrums apdz. vietās ir 60 km/h) un vai arī Poliju šķērsot sesdienā/svētdienā, kad fūras laikam nevar braukt. tas īsumā.

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Rīga-Klaipēda, Klaipēda-Sassnitz ar prāmi, a tālāk līdz Berlīnei 1 pūtiens. Priekšpusdienā izripinies no prāmja izgulējies, atpūties un pa taisno uz bāņa. Ap 14:00 Berlīnē.

Pavasarī šito pārbaudīju abos virzienos. Lielais kravas prāmis pat vētras laikā ne pārāk tika šūpots. Cilvēku ļoti maz. Sakarīgs barčiks, cenas ļoti pieņemamas, baro superīgi.

Izmaksu ziņā ja 4 cilvēki autiņā tad sanāk pa pārdesmit Ls dārgāk kā pucēt pa šoseju caur Poliju.

www.lisco.lt/...

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Es jau gan labāk izvēlos 17 stundas ar auto un 75 litri saļaras!

IVO_ Reģ.: 07.07.2004
0 0 Atbildēt

Vēl labāk ir prāmis tieši no Rīgas uz Lībeku! Nekādu garo pārbraucienu, finālā es domāju sanāk tā pati cena, par ērtībām vispār nerunājot! 90 lati par gultu no cilvēka un 87 par mašīnu domāju ir pavisam ok!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

IVO_ rakstīja: Vēl labāk ir prāmis tieši no Rīgas uz Lībeku! Nekādu garo pārbraucienu, finālā es domāju sanāk tā pati cena, par ērtībām vispār nerunājot! 90 lati par gultu no cilvēka un 87 par mašīnu domāju ir pavisam ok!

Ja brauc divatā, tad sanāk gandrīz 270 Ls vienā virzienā + degviela no Lībekas līdz Berlīnei.

Ja brauc ar benzīnauto visu ceļu, tad degvielas izmaksas vienā virzienā varētu būt aptuveni Ls 170.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

IVO_ rakstīja: Vēl labāk ir prāmis tieši no Rīgas uz Lībeku! Nekādu garo pārbraucienu, finālā es domāju sanāk tā pati cena, par ērtībām vispār nerunājot! 90 lati par gultu no cilvēka un 87 par mašīnu domāju ir pavisam ok!

Ja brauc divatā, tad sanāk gandrīz 270 Ls vienā virzienā + degviela no Lībekas līdz Berlīnei.

Ja brauc ar benzīnauto visu ceļu, tad degvielas izmaksas vienā virzienā varētu būt aptuveni Ls 170.

Nez kas par benzīnauto, varbūt 6,5 Litru motors

Ar 2,0 litrīgu auto vairāk par 90 Latiem nu gan nesanāk! (vienā virzienā)

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ar normālu dīzeļauto izmaksas degvielai līdz Berlīnei nesanāk vairāk par 80 latiem

Un ja brauc vairāki cilvēki, tas jau ir gandrīz par sviestmaizi.

Uhh, cik daudz ir braukts pa to maršrutu, gan no Berlīnes uz Rīgu.

Ja varat turēt, tad 15 stundas ar nenozīmīgām apstāšanām un ceļš galā Vairākkārt pārbaudīts uz savas ādas.

Bānis reāla štelle, vienmēr ir braukts ~ 160-180km/h un nekādu prblēmu ne ar radariem, ne policiju. Ir, kas velk vēl ātrāk..

Vienīgā nianse - fūres mīl apdzīt citas fūres, var sanākt extrēma bremzēšana līdz kādiem 85km/h

Tā kā - braukšanas vaina.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja:

Nez kas par benzīnauto, varbūt 6,5 Litru motors

Ar 2,0 litrīgu auto vairāk par 90 Latiem nu gan nesanāk! (vienā virzienā)

Piezīme vietā. Es biju domājis abos virzienos!

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja:

Vienīgā nianse - fūres mīl apdzīt citas fūres, var sanākt extrēma bremzēšana līdz kādiem 85km/h

Ne tikai fūres. Vācijā es ievēroju ka arī vieglie, kas apdzen, nemaz nedomā par ātruma palielināšanu, ja aiz muguras ir ātrāk braucošs auto.

Raamais Reģ.: 14.06.2003
0 0 Atbildēt

Ar prāmi ir OK. Var arī izmantot Klaipēdas ostu. Pats izmantoju manu vadātāju -Tom-tomu. Nu ļoti foršiņš. Man ir tik nepatīkama pieredze Polijā, ka nu ja vien varu -cenšos izvairīties no šīs valsts un pilsoņiem.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja: Es jau gan labāk izvēlos 17 stundas ar auto un 75 litri saļaras!

Manuprāt, vienam virzienam pietiek ar 60 litriem dīzeļdegvielas, ja brauc ar 90 km/h un Opel-Meriva 1,3 CDTI.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Manuprāt, vienam virzienam pietiek ar 60 litriem dīzeļdegvielas, ja brauc ar 90 km/h un Opel-Meriva 1,3 CDTI.

1) Braukt pa Lietuvas bāni uz 90 km/h ir neprāts;

2) Braukt pa Polijas bāni uz 90 km/h ir neprāts;

3) pa polijas ceļiem nekad neizdosies braukt tikai uz 90 km/h. Ja esi ar mieru sēdēt fūrēm astē, ta brauksi uz 88 km/h, ja gribēsi ām tikt garām, tad nāksies spiest pedāli grīdā un pārsniegt ātrumu.

Kad ar savu Citroen C3 (1,4 l benzīns) braucu uz Berlīni un atpakaļ, tad, ja nemaldos, patēriņš bija 5,9 l/1000 km.

EDZS Reģ.: 03.05.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Kad ar savu Citroen C3 (1,4 l benzīns) braucu uz Berlīni un atpakaļ, tad, ja nemaldos, patēriņš bija 5,9 l/1000 km.

OHO!!!!!

1 2 3 4 5 6 ..10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti