Kur dabūt spoguli?

kanna Reģ.: 29.12.2005

Ir radusies nepieciešamība nomainīt Citroen Xantia kreiso spoguli pret tādu, kurš nav sasists. Šrotos kaut kā neesmu uz tādas mantas trāpījis. Dzirdēju, ka esot darbnīcas, kurās iespējams izgatavot vajadzīgo spoguli, bet kur tādi kantori ir?

ps

Bojāts ir tikai spogulis, korpuss nav cietis,tāpēc teorētiski varētu iztikt ar precīzi izgrieztu spoguli, kuru pielīmētu pa virsu ieplaisājušajam.

 
Sheps Reģ.: 05.09.2002
0 0 Atbildēt

kanna rakstīja: Ir radusies nepieciešamība nomainīt Citroen Xantia kreiso spoguli pret tādu, kurš nav sasists. Šrotos kaut kā neesmu uz tādas mantas trāpījis. Dzirdēju, ka esot darbnīcas, kurās iespējams izgatavot vajadzīgo spoguli, bet kur tādi kantori ir?

ps

Bojāts ir tikai spogulis, korpuss nav cietis,tāpēc teorētiski varētu iztikt ar precīzi izgrieztu spoguli, kuru pielīmētu pa virsu ieplaisājušajam.

stiklinieku darbniicaas, riiga daudz taadu...

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Nebūs tik vienkārši, jo auto kreisais spogulis parasti ir panorāmas (izliekts), turklāt tagad jau liek visādas spoguļu apsildes u.c. brīnumus. Nemaz nerunājot par precīziem izmēriem, spoguļa ūdensdrošību un sala/karstuma izturību, pašu spoguļa piestiprināšanu. Jauc ārā un skaties. Centies gan nesaplēst pavisam veco spoguli, lai darbnīcā varētu civilizēti nomērīt.

kanna Reģ.: 29.12.2005
0 0 Atbildēt

Nu mani ar uztrauc tā ūdensdrošība, sala un apsildes noturība. Sākotnējā doma bija kā jau te minēts parastā stiuklinieku darbnīcā ko iepirkt, bet nav ticības, ka tas produkts būs pareizais. Tāpēc domāju, ka, iespējams, kāds kantoris, kurš specializējas tieši ar auto spoguļiem varētu būt labāks.

Situācija ir tāda, ka spogulis ir pavisam viegli ieplaisājis, bet CSDD met ārā, norādot, ka bojāts un tāpēc apdraud redzamību - nu OK, ko tur daudz strīdēties ar šiem.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
1 0 Atbildēt

Artileerijas un Barona stuurii ir stiklinieku darbniica manam čomam..zinu ka jamajiem ir arii liektie spogulji un principaa vinji tos spoguljus arii remontee.

kanna Reģ.: 29.12.2005
0 0 Atbildēt

Paldies Ozz!

kanna Reģ.: 29.12.2005
0 0 Atbildēt

Sazvanīju Ozza ieteikto kantori - par ~ 10 Ls gatavi palīdzēt jebkurā laikā!

baarda3 Reģ.: 01.11.2006
0 0 Atbildēt

uz Krustpils ielas pārssimt metrus aiz Katlakalna krustojuma kreisā pusē garaža ar uzrakstu 'Autospoguļi' ...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Dārgi. Laikam iemesls tas, ka atrodas Pasaules Nabā.

Normālā stiklinieku darbnīcā piegriezīs auto spoguļus un tos arī labi pielīmēs

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

kanna rakstīja: Nu mani ar uztrauc tā ūdensdrošība, sala un apsildes noturība. Sākotnējā doma bija kā jau te minēts parastā stiuklinieku darbnīcā ko iepirkt, bet nav ticības, ka tas produkts būs pareizais. Tāpēc domāju, ka, iespējams, kāds kantoris, kurš specializējas tieši ar auto spoguļiem varētu būt labāks.

Situācija ir tāda, ka spogulis ir pavisam viegli ieplaisājis, bet CSDD met ārā, norādot, ka bojāts un tāpēc apdraud redzamību - nu OK, ko tur daudz strīdēties ar šiem.

hmm, es jau 4 tehniskās apskates esmu izgājis ar manuprāt stipri ieplaisājušu spoguli.(vertikāla plaisa pa vidu)

Laikam ne reizi nav pamanījuši

kanna Reģ.: 29.12.2005
0 0 Atbildēt

Valdis M - es līdz šim ar šo pašu spoguli arī bez problēmas gāju skati (1 reizi), plaisa tiešām nav nopietna un netraucē neko , taču gadījās man "studentu rota" - jauni čaļi bija pie aparātiem, kuru darbībām sekoja "veči", rezultātā man visas pagriezinu lampiņas tika atzītas par pārlieku bālām un tālab nomaināmām, kā arī plaisa spogulī tika definēta, kā satiksmes drošību apdraudoša.

Ko tur daudz gauzties, ja jāmaina, jāmaina

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Esmu izgājis skati ar 1 par to, ka spogulis ir sadalījies aptuveni 25 daļās , tiesa gan, labais (pasažiera pusē)

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Aizej uz veikalu un nopērc spoguli. Ja nav pasūti no CHI

kanna Reģ.: 29.12.2005
0 0 Atbildēt

Fartuks - paldies par ieteikumu, bet šim auto es pat negribu zināt cik maksā jauns spogulis. Tikko biju Ozz dotajā adresē un man piegrieza pa 8 ls spoguli. Ar ielikšanu maza problēma, jo plaisas bija radušās šķiet no sitiena pa korpusu, kā rezultātā tur ir dažas detaļas pabojātas, bet domāju weekendā spogulis nonāks tur, kur tam jābūt.

autospogulis Reģ.: 29.11.2009
0 0 Atbildēt

Auto spogulis var dabūt arī Rīgā centrā, Visvalža ielā 1. Tur diezgan ātri un kvalitatīvi tos taisa.

Pa pusstundu nomainīs abus auto spoguļus (15 min uz vienu auto spoguli ) un cena ir normāla 8 Ls par vienu auto spoguli. Priecē tas, ka autospoguļi viņiem ir jebkurai auto. Paldies!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 1 Atbildēt

viņiem vai Tev, o reklāmdevēj?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Uz Vienības gatves , pretīm bērnu slimnīcai , noravēja iztecējušos fotohromatiskos spogulus audakam un implantēja .zilganos -nežillbinošos +apsildāmos , spieģelus , cipars bij ap ls20 par vienu .

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti