Tiem, kas lieto mopēdus skūterus Rīgā

sleepnis Reģ.: 02.05.2003

Kā ir, policija bieži aptur, interesējas par braucamo, ja neko īpaši nepārkāpj.

Ir doma mopēdam ielikt moča motoru. Lai var iekļauties plūsmā Tik nesaprotu, vai tas nebūs līdz pirmajai reizei kad apturēs CP? Pēc skata jau neko daudz nepateiksi, pēc skaņas gan

 
1 2
Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

sleepnis

Kā ir, policija bieži aptur, interesējas par braucamo, ja neko īpaši nepārkāpj.

Ir doma mopēdam ielikt moča motoru. Lai var iekļauties plūsmā Tik nesaprotu, vai tas nebūs līdz pirmajai reizei kad apturēs CP? Pēc skata jau neko daudz nepateiksi, pēc skaņas gan

---------------------------------

Oooo, powertunings Padomjlaikaa bija taadi eksemplaari, kad mopeeda Riiga-4 raamii iespeera

dzineeju no "minskinjas", veco 3-aatrumu dzineeju.

Skraideleeja jau taa neko sev

Kronis visam bija viens no "SZ" izmeegjinaataajiem braaljiem Krebiem - vinjam bija t.s. "cuuka", motorollers Tula-200. Nu tad "cuuka" tika apgaadaata ar kaartiigi "sapiljiitu" dzineeju no IZh-Jupiter un gaaja kaa nelabais Teh apskate motorolleriem ta jaaiet nebija ...

Nu un Jelgavas kadrs, kursh salika kopaa 2 gab. CZ 250 dzineejus un uztaisiija IELAS motociklu ČZ-500 ... vispaar psc

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Ko tik nevarēja priekš sevis dabūt gatavu, kad laiks nemaksāja neko.

Bet man ir dilemma. Ja vispār pie tā ķeršos. It kā pateicīgāks būtu minneles motors. Bet ir pieejams voshoda. Ja mani paņem pie pakaļas ar minneles motoru starp kājām, tad ļaunākajā gadījumā var piešūt nelikumīgu pārbūvi un braukšanu bez tehniskās skates, kas tādam braucamajam jau būtu nepieciešama. Ja es iekrītu ar Voshoda dzelzi. tad vispār sanāk ka braucu ar neatbilstošas kategorijas tiesībām, jo man nav A kat.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Njaa, juridiskaas sekas 175 motoram vareetu buut nepatiikamaakas, kaa 125. Cik saprotu, tu taisies to "speekazaru" kaut kaadaa skuuterii iebuuveet? Vai

175 ccm motoru taa shasija turees? Kauriitim tomeer ir kaadi zirgi 14 - 15 ... Par degvielas mazpateerinju arii droshi vien buutu jaaaizmirst Mok var iemainiit pret "shnjaaci ,Minna"?

Jaameklee kaads antiikais Hercules RS 50 mociitis iz 1980. gadiem Kaa nekaa 8.5 ZS / 9000 rpm, skrien 100 km/h

Vaacijaa chomam vinja braalja velosipeedu / scooteru veikalaa paariitis taadu staaveja, restaureeti, spiideeja un laistiijaas. Smuks verkjis vispaar, tikai cena nebija salda ne jaunam, ne arii lietotam taada bij |||

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Vienkāršākais variants ir uzlikt NOS. Paskaties youtube video, kur tie mopēdi nemaz tik slikti neiet.

Es vēl apsvērtu iespēju ielikt mopēdā kādu motrzāģa motoru, kompakts , viegls un pietiekoši jaudīgs. Tik kārbu jāpiemeklē vai jāuztaisa.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Motorzaga variants ir redzets un tur pat nekadu kaarbu nevajag. Zaagja zvaiganites apgriezieni labi salaagojas. Arii centrbedzes sajuugs jau ir. Miinuss ir tas ka tikai 1 atrums, jarausta rokturis lai palaistu. Mazs resurss. Kaa rezultaataa nepieejamiiba. Nepirksi tak jaunu zaagji lai izaarditu, bet lietotiem pirmais, kas nojuuk motors.

NOS mopeedam Varbuut vel turbiinu!

Vaajprats Reģ.: 11.10.2007
0 0 Atbildēt

Esošo motoru var normāli noforsēt. Paskaties krievu saitus, no 50cm3 ar pārtaisītu izpūtēju izspiezj 100 km/h 5 sek. Motora resurss pēc pārbūves 1-2 sezonas.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt
sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Esošā motora nav. vnk ienācās stella ar družbas motoru, bet tas ir giblijs variants, nesākšu es tur līkņāt un puskaču raustīt. Vajag vienkāršu aparātu, ar ko vasarā uz darbu braukāt, bet tā lai 70-80 var uzspiest. Ar tauri izpūtēja vietā ar negribētos. Mēdzu pa naktīm vai agri no rīta izkustēties.

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Iedod labāk info kāds rāmis Tev šobrīd ir pieejams (jeb uz kāda rāmja grasies to savu bracuamo veidot)

Par motoriem arī īsti nav skaidrs- vai tev jau ir tas Voshoda un/vai minskas motors vai tos arī grasies pirkt?

Ja taisies ķīmiķoties ar padomju laiku dzelžiem- nopietni padomā. Pirmkārt pārbūves izmaksas (zvaigznes, ķēdes,), tad motors- tām padomju tehnikas atraugām parasti ir 3 dienas jāremontē lai nedēļu varētu atkal braukt + risks uzrauties uz poličiem ar nelikumīgi pārbūvētu transporta līdzekli. Nav lauki kad ar "samo-ģelku" var pa ģerevņu braukāt uz bodi pēc alus- Rīgā apturēs Tevi fiksi vien.

+ Kāds budžets Tev ir pieejams braucam rīka iegādei/pārbūvei?

Paskatijos ss.lv --> rollerus no 100lvl var dabūt, kaut kādas Deltas pa 30-50 lvl

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

sleepnis rakstīja: Esošā motora nav. vnk ienācās stella ar družbas motoru, bet tas ir giblijs variants, nesākšu es tur līkņāt un puskaču raustīt. Vajag vienkāršu aparātu, ar ko vasarā uz darbu braukāt, bet tā lai 70-80 var uzspiest. Ar tauri izpūtēja vietā ar negribētos. Mēdzu pa naktīm vai agri no rīta izkustēties.

Par latiem 600 jau var paņemt jaunu korejiešu rolli (nejaukt ar ķīniešiem), kurš stock variantā iet savus 70. Noņem nost ierobežotāju, uzliek max iespējamos riteņus, "patīra" izpūtēja bunduli un būs visi 80, varbūt pat vairāk.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

600 latus galīgi nav jēgas. Tad labāk pa to naudu pērku soļķi un braukāju ar esošajiem drapakiem. Vienkārši meita pamazām pirhvatizējusi vieglo. Nākas dzīvot ar busu. Bet man tas liekas kaut kā nelabi pret dabu, resursiem, auto blīvumu pilsētā. Lai es viens kustinātu veselu busu tikai tapēc, lai pārvietotu savu pakaļu.

Vajag pēc skata mērā nepievilcīgu un neiekārojamu. Kas aizņem maz vietas. Stella it kā labi atbilst. Tikai tiem SZ mopēdiem pārāk primitīvs viss bija. Līdz ar to samērā nedrošs. Nekad nevarēja zināt, vai piešķils vai ne. Un arī 70km nekādi nevarēja izspiest. Tomēr nepatīkami, ka uz Krastenes fūra ar piekabi leeenām stumjas garām.

Tātad ir reģistrēta stella bez motora. Iemainīju pret tādu pašu puscauru gumijas laivu Nekā cita nav. Izrādās voshoda motors radam kaut kur noklīdis.

Budžetam virs 100,- vairs neredzu jēgu. Tēmēju uz minneles motoru. vizuāli galvas radiators un motors diezgan līdzīgs Zvaignes ražojumiem, tikai viss drusku lielāks.

Nu, jā galvenais celonis laikam tas, ka bērnībā man nenopirka mopēdu. Lūk pie kā tas noved. Izdariet secinājumus un esiet labi tēvi

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

sleepnis rakstīja: Nu, jā galvenais celonis laikam tas, ka bērnībā man nenopirka mopēdu. Lūk pie kā tas noved. Izdariet secinājumus un esiet labi tēvi

Noteikti, ka tas zināmu lomu spēlē. Man skolas gados sanāca diezgan daudz ar tiem SZ krāmiem noņemties, lai tagad ļaunākajos murgos nenāktu prātā pie tiem atgriezties. Progress tomēr ir gājis uz priekšu un mūsdienās var iegādāt daudz uzticamāku tehniku - kaut vai kādu pavecāku (bet nenojātu) japāņu mocīti.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Re kur - pērc nost! www.ss.lv/...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

www.ss.lv/...

stellaa liec iekšā droši. minneles ss-kaa biezaa slaanii meetaajas.

vai arii meklee čehu motoru stellai.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nu kamoon. ar krievu tehniku normali nepabrauksi, viena skruveshana un lamashanas ar tiem luzhnjiem ir. tad labak noziedo 500 latus un aizbrauc pie sergja un noperc kjinieshu motorolleru, bez ierobezhotaja vins 70 km/h mierigi iet.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Ô, cēsinieks nometis deltai cenu.! Vislaik 120 turēja. Jāuzzvana, bet pieļauju, ka nav reģistrēts. Un motors ir 3robu no vecās minnas. Vizuāli stipri krīt ārā no koptēla.

Shiirs - ķīnietis neiekļaujas pēc cenas un izskata.

LitruBoolists Reģ.: 02.07.2004
1 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: nu kamoon. ar krievu tehniku normali nepabrauksi, viena skruveshana un lamashanas ar tiem luzhnjiem ir. tad labak noziedo 500 latus un aizbrauc pie sergja un noperc kjinieshu motorolleru, bez ierobezhotaja vins 70 km/h mierigi iet.

kāpēc par ķīnieti ir serģim jāatloka 500, ja to pašu kotleti var dabūt par 300?

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Man nebūtu pretenziju pret SZvaigznes buržuju analogu.

www.scottsinventionshop.com/...

Lietotus oldschool riteņus ieved, bet šitādi nav manīti.

Bet skūteri nepatīk. Mazi riteņi, paši salīdzinoši liela izmēra, Plati, nevar šķūnitī iestumt. Elektrostarteri manuprāt tādam aparātam pilnīgi nevajadzīga fīča. Krietni palielina masu un iespēju kam nojukt.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Ir arī rolleri ar lielajiem riteņiem, piemēram,

www.ss.lv/...

Šis gan ir 150 ccm, bet tādi paši nāk arī 125 ccm.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Nu labi, jautājums jau pamatā bija, nevis, kā to dabūt, bet, kas notiek , kad tas ir?

Neviens negrib atzīties, ka ar skūteri braukā

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Sleepnis - nu kapec Tu neklausi cilveku ieteikumus? Nu nevajag Tev to krievu atraugu- mopēdu ar Minskas motoru.

Melnu muti nelaimīgs braukāsi rinķī skrūvējot. Ar tādu lamatu līst uz krasta ielas vispār kur prāts.

Paliksi 2-3x ar savu supermopēdu ielas malā- pusceļā uz darbu un būs Tev mācība.

Ja budžets 100 lvl tad paņem kādu rolleri - vēlāk mums paldies Teiksi.

Vot spītīgs cilvēks

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Rekur links uz SS.lv sludinajumiem:

Mekleju cenu grupā 100-150 LVL

Kubatūra 49-150CC

Par laika peirodu pēdējais mēnesis:

Rezultāts kādi 25 rolleri:

www.ss.lv/...

Noteikti kādi 2-3 no tiem 25 ir pērkami. Nokaulē cenu lidz ~ 100 LVL un ņem ciet.

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Lai nebūtu tikai SPAMS-> par apturēšanas biežumu rīgā ar Rolleri/mopēdu/moci => 100% Tevi pirmās nedēļas laikā apturēs.

Un domāju mentiem būs interesanti uzzināt kas tā par Stella/Voshod mutāciju ar kuru Tu pārvietojies.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Ok laikam jāatmet tā doma.

Papētīju tuvāk tos sludinājumus. Ņemams nebija nekas

Tipiskais sludinājuma teksts:

Tātad, pārdodu rollerī(bildē)

Vienīgais, norbaukāts. vajag jaunu virzuli ar gredzeniem.

Pārējais ir ok.

Cena: 150 Ls

Pa 150 ls var nopirkt tikai kaut kādu skrūvējamu konstruktoru, vai arī bez dokumentiem.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

esu braucis un vēl braukšu ar yamaha T80 - 80. gadu 4 taktu 79 cc 6.5 zs 4 ātrumu mopēds ar automātisko sajūgu.

Skat. www.extremetrifle.com/...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti