Kādu auto izvēlēties?

Bracus Reģ.: 09.08.2004

Tātad lieta sekojoša.

Esmu samērā veiksmīgi atbrīvojies no sava iepriekšējā auto. Nevarētu teikt vecā, jo auto tomēr bija samērā jauns. Bet pārdošanas iemesls vairāk bija saistīts lai atbrīvotos no līzinga saistībām.

Un šobrīd esmu cita auto meklējumos.

Prasības:

1. Pilnīgi noteikti auto nedrīkst būt ar 3 durvīm. Un tas nedrīkst būt mazauto. Respektīvi nederēs A3, A4, Mazda 3 vai 323, Mitsu lancer utt. domu var uztvert. Jo ģimenē ir sīcis 4g. kuru iesēdinot aizmugurē autokrēsliņā kājas šajos auto liecas 3 līkumos un krēsls tiek visu laiku spārdīts.

2. 99% priekšroka universālim, apvidus auto vai minivenam.

3. Vēlams lai pārvietošanās izmaksas nebūtu pārlieku lielas.

Iepriekš pārvietošanās degvielas izteiksmē izmaksāja apmēram 5 Ls/ 100 km. Nu tātad nebūšu mierā ja degvielā izies 10 Ls/100 km.

4. Budžets +/- 3000 Ls. Protams cipars dažus simtus var staigāt uz abām pusēm.

5. Vēlamais auto vecums ap 2000 gadu. Tā teikt uz leju īpaši negribētos Max pāris gadi.

Tātad Welcome ar ieteikumiem.

P.S. Neesmu īsts Vācu auto piekritējs, bet variantus izskatīšu. Iepriekš esmu pārvietojies tikai ar Japāņu automašīnām. Bet tagad meklējot auto tā 100% neviens no Japāņiem nav iekritis acīs tāpēc apskatīšu jebkuru variantu.

 
1 2 3 4 5 6 ..22
Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Man ir, ko ieteikt, bet domāju, ka nepiekritīsi Esmu jau te vairākkārt lielījis Citroen C5. Pārdot man viņu nevajaga, un diez vai dēls būtu gatavs to pārdot. Bet tā mašīna tiešām ir ideāla daudzējādā ziņā. Motors - 2l dīzelis. Un arī šo to ietaupīsi no tiem 3000ls, un gads būs labāks.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Opel Zafira

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Audi C4 A6 ar kādu kuļmašīnu zem haubes. Protams, citiem nevarēs pazīmēties ar tekstiem par tēmu "man ir desmit gadus veca, desmit gadiem taisīta tacka, kura jau sāk sadalīties, kā jau gaidāms, bet divitūkstošais gads, pi zģec, ne? " , zato būs normāla mašīna un pat budžetā ierakstīsies

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

piekrist crankaiši

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja:

2. 99% priekšroka..., apvidus auto...

Nu tātad nebūšu mierā ja degvielā izies 10 Ls/100 km.

nu nespīd Tev apvidus auto ar tādiem parametriem...

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Bracus rakstīja:

2. 99% priekšroka..., apvidus auto...

Nu tātad nebūšu mierā ja degvielā izies 10 Ls/100 km.

nu nespīd Tev apvidus auto ar tādiem parametriem...

Principā nepiekritīšu šim apgalvojumam.

Viens no variantiem kas ir izskatāmo lokā ir Honda CRV un iebāzt tajā auto gāzi. Gāzes patēriņu rēķinot apmēram 12 l sanāk apmēram tie paši 5Ls. Un lielākais pluss pie šā varianta ir tas ka šim auto bagāžas nodalījumā ir kaste kur ielikt balonu tātad bagāžas nodalījums kāds ir tukšs tāds arī paliek pēc gāzes uzlikšanas. Jo ritenis karājas aizmugurē pie vāka.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

crv jau nu nav salonā neko lielāks par parastu golfu

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Par A6. Principā arī tas ir viens no variantiem. Un arī ir domāts šajā virzienā. Bet lieta sekojoša. Par cik neesmu baigais DE auto piekritējs tad šim pārstāvim ar kaut ko jābūt pārākam. Tas pārākums varētu būt Quattro. Un vēl arī tam jābūt ar veco dzinēju ne V6. Un šajā gadījumā principā sanāk ka auto laikam ap 1997. g. Un tas atkal nozīmē ka Kasko atkrīt.

Par Zafiru. Arī varētu būt vērā ņemams variants. Cik esmu dzirdējis tad liekas labas atsauksmes. Neesmu vēl nevienu apskatījis. Kaut kāda barjera laikam uz O.

Par C5 būs jāapskata.

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: crv jau nu nav salonā neko lielāks par parastu golfu

Nu nezinu gan. Ja tu tā saki tad man domāt ka tu tādā neesi sēdējis. Vakar vienu apskatīju. Likās tīri tā neko. Pat teikšu ka patika. Vienīgi nepatika dažas lietas salīdzinot ar citiem kas ir pārdošanā. Tiem drusku vairāk patīkamas lietas piemēram āķis, lūka, tonēti stikli, roku balsti utt.

Bet pašlaik iespējams modelis ir favorīts. Tam pa labu spēlē jau iepriekš uzskaitītās lietas par bagāžas nodalījumu un gāzi kā arī lielāks klīrenss. Vismaz varēs vēl drošāk ziemā braukt pa kupenām. Iepriekš pagalmā pie mājas ziemā 4/5 mocījās. Man jau iepriekš bija samērā augsts auto un varēju droši izbraukt. Tā kā es nebiju to 4 skaitā. Bet ar CRV būtu vēl drošāka izbraukšana.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

ap 2000. gadu kolēģim tāds bija. Nekāds lielais jau nu nebija. Ap to laiku mums piedzima puika un septiņi gadi nosēdēja citroen Xsara aizmugurē. nekāda vaina. Tagad ir trīs sīkie, un tie sēž Grand Voyager aizmugurē. Šobrīd subjektīvi šķiet, ka viss, kas ir mazāks par Vojager ir mazs...

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja:

Principā nepiekritīšu šim apgalvojumam.

Viens no variantiem kas ir izskatāmo lokā ir Honda CRV un iebāzt tajā auto gāzi. Gāzes patēriņu rēķinot apmēram 12 l sanāk apmēram tie paši 5Ls.

Tikai rēķinies, ka šim dzinējam dēļ gāzes biežāk vārsti jāregulē un arī gāzes iekārta jāliek no dārgā gala.

Kolēģis ar šādu CRV tagad mocījās TA atgāzes dabūt normā, beigās gan vārstus regulēja, gan katalizatoru mainīja...

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Dīzeļpasāts neder?

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Nekas nopietns no C5 nav sludinājumos.

Jo kā jau teicu priekšroka universālam.

Uz pasātu laikam nepavilkšos. Kā jau iepriekš rakstīju DE auto jābūt ar kaut ko reālu pārākam par citiem lai izvēlētos to. Piemēram Audi tas varētu būt Q

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja:

Yetti rakstīja:

Bracus rakstīja:

2. 99% priekšroka..., apvidus auto...

Nu tātad nebūšu mierā ja degvielā izies 10 Ls/100 km.

nu nespīd Tev apvidus auto ar tādiem parametriem...

Principā nepiekritīšu šim apgalvojumam.

Ok, ok, nesapratu, apvidnieks un krosovers, pa manam, tomēr ir 2 dažādas lietas... bet, lai būtu...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

man cita probza

nākamgad ar ģimeni 5 mēneši jāpavada Amurikānijā. Vot tur vaig kaut ko braucamu ar šitādiem parametriem:

lai var iesēsties pieci no kuriem divi sēž bērnu krēsliņos

lai var viegli pēc 5 mēneši pārdot

lai neizputina mūs benzīna rēķinos

lai apdirsināšana nenoplēš 10 ādas

NB - nekad Amurikānijā bijis neesu, un neko par to, kā tur autotirgus funkciklierē nezinu... Gandrīz vai gribas savu Vojādžeri uz turieni sūtīt pa pastu... Jānobrauc būs vismazais 15000 km pa to Amurikāniju...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

to pašu Vojādžeri vien skaties, nekas labāks palielai ģimenei nav izdomāts...

Papēti kur tev starta punkts un pēc pasta indeksa (ZIP code) meklē apkārtnē autotirgotavas... strādā tur tie paši likumi, kas pie mums, var uzrauties uz kaku.

Pērkot ieteiktu izmantot kādu no šīm saitēm un pirkt ar pārskatāmu vēsturi:

www.carfax.com/...

www.vehiclehistory.gov/...

www.lemonfree.com/...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Varbūt, kas no šī noder:

www.samarins.com/...

www.usedcars.com/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja:

smaidiigais rakstīja: crv jau nu nav salonā neko lielāks par parastu golfu

Nu nezinu gan. Ja tu tā saki tad man domāt ka tu tādā neesi sēdējis. Vakar vienu apskatīju. Likās tīri tā neko. Pat teikšu ka patika. Vienīgi nepatika dažas lietas salīdzinot ar citiem kas ir pārdošanā. Tiem drusku vairāk patīkamas lietas piemēram āķis, lūka, tonēti stikli, roku balsti utt.

"Ja aizmugurē ieliek divus bērnu sēdeklīšus, tad pieaugušajam tur vēl iesēsties ir grūti" (c) lielais iauto cirvists nomiks

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja: Par A6. Principā arī tas ir viens no variantiem. Un arī ir domāts šajā virzienā. Bet lieta sekojoša. Par cik neesmu baigais DE auto piekritējs tad šim pārstāvim ar kaut ko jābūt pārākam. Tas pārākums varētu būt Quattro. Un vēl arī tam jābūt ar veco dzinēju ne V6. Un šajā gadījumā principā sanāk ka auto laikam ap 1997. g. Un tas atkal nozīmē ka Kasko atkrīt.

Par Zafiru. Arī varētu būt vērā ņemams variants. Cik esmu dzirdējis tad liekas labas atsauksmes. Neesmu vēl nevienu apskatījis. Kaut kāda barjera laikam uz O.

Par C5 būs jāapskata.

Jā, un tas īpašais tajā C4 ir kvalitāte.

Baigi vēlies pirkt gadu, nevis mašīnu, vari arī pirkt C5 ar 1.9 kuļmašīnu. Vai, ja zini ko pērc, var arī pirkt 2.5 kuļmašīnu. Varbūt paveicas.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

NB - nekad Amurikānijā bijis neesu, un neko par to, kā tur autotirgus funkciklierē nezinu... Gandrīz vai gribas savu Vojādžeri uz turieni sūtīt pa pastu... Jānobrauc būs vismazais 15000 km pa to Amurikāniju...

Šodien degviela pa 2.95 zaļie galonā redzēta, 50% pikapi.

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Jā, un tas īpašais tajā C4 ir kvalitāte.

Baigi vēlies pirkt gadu, nevis mašīnu, vari arī pirkt C5 ar 1.9 kuļmašīnu. Vai, ja zini ko pērc, var arī pirkt 2.5 kuļmašīnu. Varbūt paveicas.

Nav jau runa par gada pirkšanu. Kā jau teicu. A6 tad ir jāņem 1997.g. cik esmu dzirdējis tad tas izturīgāks. Bet cik apjautājos pie sava apdrošinātāja tad tik vecu auto vairs tā īpaši negrib drošināt uz Kasko. Max 14-15 gadi. Tātad tas ir uz robežas. Nu bet ja es auto pērku vismaz pāris gadiem tad tā ir kā ir. Jo galvenais iemesls gadam ir tāds ka es gribēšu likt Kasko. Jo es vēlos kontrolēt savas izmaksas. Nevis vienā jaukā rītā auto bez spoguļiem, izsistu logu, maģis izrauts, ar naglu strīpa ievilkta sānā utt.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: crv jau nu nav salonā neko lielāks par parastu golfu

līdz šim , nebiju domaajis ka tu tik stulpss kā tāc drisāiz3,14sts komunists -''kņigu ņečital ,no mņeņije imeju''

nau lielāka bagāžnieka un salõna , nu nevienam , 4,3m garam autõ ,kā CiRVim 03'-07'

benzīnu rij ap 11,5-13l/100km , gāzei noteikti jāliek ''kapeļņica'' un labas sprauslas-vēlams KEIHIN ( ja kāc ,šajā santīmjākļu zemē ,tās vēl liek )

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

smaidiigais rakstīja: crv jau nu nav salonā neko lielāks par parastu golfu

līdz šim , nebiju domaajis ka tu tik stulpss kā tāc drisāiz3,14sts komunists -''kņigu ņečital ,no mņeņije imeju''

nau lielāka bagāžnieka un salõna , nu nevienam , 4,3m garam autõ ,kā CiRVim 03'-07'

benzīnu rij ap 11,5-13l/100km , gāzei noteikti jāliek ''kapeļņica'' un labas sprauslas-vēlams KEIHIN ( ja kāc ,šajā santīmjākļu zemē ,tās vēl liek )

sorry smaidīgais , nedalasiju wisu topiku , Tu gānijies par 97'-02'' , tur nau tik grezni ar rūmēm .....

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Bracus rakstīja: Par A6. Principā arī tas ir viens no variantiem. Un arī ir domāts šajā virzienā. Bet lieta sekojoša. Par cik neesmu baigais DE auto piekritējs tad šim pārstāvim ar kaut ko jābūt pārākam. Tas pārākums varētu būt Quattro. Un vēl arī tam jābūt ar veco dzinēju ne V6. Un šajā gadījumā principā sanāk ka auto laikam ap 1997. g. Un tas atkal nozīmē ka Kasko atkrīt.

Par Zafiru. Arī varētu būt vērā ņemams variants. Cik esmu dzirdējis tad liekas labas atsauksmes. Neesmu vēl nevienu apskatījis. Kaut kāda barjera laikam uz O.

Par C5 būs jāapskata.

Jā, un tas īpašais tajā C4 ir kvalitāte.

Baigi vēlies pirkt gadu, nevis mašīnu, vari arī pirkt C5 ar 1.9 kuļmašīnu. Vai, ja zini ko pērc, var arī pirkt 2.5 kuļmašīnu. Varbūt paveicas.

ahūnais padomdevējs :}:}:}:}

pac neko lepnāku par [c}'A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk... ' lietojis nau , bet zinās ko ieteikt......

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

smaidiigais rakstīja: crv jau nu nav salonā neko lielāks par parastu golfu

līdz šim , nebiju domaajis ka tu tik stulpss kā tāc drisāiz3,14sts komunists -''kņigu ņečital ,no mņeņije imeju''

nau lielāka bagāžnieka un salõna , nu nevienam , 4,3m garam autõ ,kā CiRVim 03'-07'

benzīnu rij ap 11,5-13l/100km , gāzei noteikti jāliek ''kapeļņica'' un labas sprauslas-vēlams KEIHIN ( ja kāc ,šajā santīmjākļu zemē ,tās vēl liek )

lamājies, ja

subjekts bija autoss ap 2000. gadu, topika autora sapņu periods

1 2 3 4 5 6 ..22
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti