Stiprinās sadarbību Krievijā

15.jūnijs 2010 11:15

Renault-Nissan Alianse un AVTOVAZ paziņojuši par savstarpējās sadarbības stiprināšanu ar mērķi nodrošināt ilgtspējīgu attīstību abu biznesam Krievijā.

<250>•    2008.gada februārī Renault iegādājās 25% + 1 akciju AVTOVAZ kapitāla, un tika izveidota stratēģiskā partnerība. Šobrīd šai partnerībai pievienojies arī Nissan. Darbojoties kopā, šie trīs uzņēmumi, kuru kopējā tirgus daļa Krievijā 2009.gadā sastādīja 30%, izvirzījuši mērķi līdz 2015.gadam palielināt tirgus daļu līdz 40%.
•    Lai ieviestu AVTOVAZ stratēģisko plānu “AVTOVAZ Attīstības programma 2020” un stiprinātu Renault un Nissan darbību Krievijā, turpmākā sadarbība tiks izvērsta šādās jomās: vienotas platformas izmantošana, ražošana, pētniecība un attīstība (R&D), loģistika, iegāde un pārdošana un mārketings.
•    Kopēja organizācija ar nosaukumu «AVTOVAZ – Renault – Nissan Kvalitātes un piegādes attīstība» (ARNQSD) oficiāli tika izveidota 9.martā ar mērķi palielināt vietējā tirgū ražoto rezerves daļu izmantošanu. 

Pieeja platformām

Renault-Nissan Alianse un AVTOVAZ turpmāk būs piekļuve abu uzņēmumu izmantotajām produktu platformām un partneru izstrādātajiem dzinējiem. Visiem trim zīmoliem – Lada, Renault un Nissan – tiks izstrādāts precīzs produkta cikls Krievijas tirgum, kā arī Ladai – tirgiem ārpus Krievijai.

Pētniecība un attīstība

AVTOVAZ Pētniecības un attīstības departaments tiks stiprināts, veicinot aktīvāku sadarbību ar Aliansi šajā jomā. Visas puses sadarbosies, veicinot AVTOVAZ produktu kvalitātes paaugstināšanu, dalot „know-how” un attīstības izmaksas, kā arī veicinot Alianses izstrādāto produktu pielāgošanu Krievijas tirgum, izmantojot AVTOVAZ zināšanas un pieredzi šajā jomā.

Iepirkumi

AVTOVAZ iepirkumu departaments un RNPO Russia ir nolēmuši sadarboties, izsverot piegādātāju kvalitāti un apkopojot piegādātājus zem vienota tīkla Krievijā ar mērķi sasniegt:
-    augstāku piegādātāju kvalitāti Krievijā gan jau esošajiem masu ražošanas projektiem, gan jaunajiem;
-    maksimālu pieejamo resursu sinerģiju un labās prakses piemērošanu;
-    iekšējo procedūru un metožu uzlabošanu;

Saskaņā ar «AVTOVAZ – Renault – Nissan Kvalitātes un piegādes attīstība» (ARNQSD) izveidi mērķis ir palielināt vietējā tirgū ražoto rezerves daļu izmantošanas īpatsvaru.
ARNQSD atrodas Togliatti ar biroju arī Maskavā. Šajā jaunajā organizācijā darbojas aptuveni 100 visu partneru darbinieki. Izveidotās organizācijas vadītājs atskaitīs AVTOVAZ Iepirkumu daļas viceprezidentam un RNPO Russia direktoram.

{page}

Loģistika

Alianse plāno paplašināt sava loģistikas uzņēmuma Krievijā darbību, fokusējoties uz tādiem rādītājiem kā kvalitāte, uzticamība un izmaksu efektivitāte.

Ražošana un kvalitāte

Ar trīs rūpnīcām Krievijā (Togliatti, Maskava un Sanktpēterburga) abi partneri līdz 2012.gadam sasniegs ražošanas kapacitāti 1,3 miljoni vienības. Renault-Nissan Alianses plāns paredz ražošanas jaudas maksimizēšanu, kā arī AVTOVAZ produktu kvalitātes standartu palielināšanu saskaņā ar Alianses starptautiskajiem standartiem.
 
Pārdošana un mārketings

Renault un Lada darbosies kopā, lai izveidotu jaunu tīklu Krievijā, kas veicinās abu zīmolu izaugsmi un attīstību gan jau esošajos, gan jaunos tirgos. Projekts būs veltīts rezerves daļu aprites un apkalpošanas stratēģijas izstrādei starp abiem partneriem.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Sieviete cenšas uzpildīt Tesla... ar benzīnu (+ VIDEO) 1

Youtube.com ievietots video, kas sasmīdinās visus, kas saprot ar ko elektromobilis atšķiras no mašīnas ar iekšdedzes dzinēju Lasīt vairāk

 

Vācijas policija brauks ar Land Rover 6

Vācijas federālā policija saņēmusi pirmos 40 speciāli aprīkotos Land Rover Discovery automobiļus, kas paredzēti darbam visā valsts teritorijā. Lasīt vairāk

 

Kur aizplūda “Rīgas Satiksmes” kukuļu miljoni? (+ VIDEO) 2

Uzņēmējs Māris Martinsons un “Rīgas Satiksmes” vadītājs Leons Bemhens aiz restēm, pārējā uzņēmuma valde atkāpusies, Rīgas vicemērs Andris Ameriks izkratīts. Lasīt vairāk

 

Taksistu konflikti nerimst; lidostā kārtību uzrauga paši (+ VIDEO) 6

Kamēr ministriju kabinetos tiek saskaņoti kārtējie likumu grozījumi, lai sakārtotu taksometru tirgu, ielās taksisti dzīvo pēc saviem nerakstītiem likumiem. Vakar jau rādījām, kā taksisti kārto attiecības Vecrīgā. Tikmēr lidostā taksisti paši organizējas un sistēmu uzrauga izvēlēts brigadieris. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti