Šlēgelmilhs izcīna augsto 8. vietu F3 Euroseries posmā

30.jūlijs 2007 10:34

Haralds Šlēgelmilhs sestdien un svētdien Nīderlandē Zandvortas (Circuit Park Zandvoort) trasē aizvadīja F3 Euroseries čempionāta 11. un 12. posmu. Sestdienas sacensību braucienā pēc izstāšanās Haralds tika klasificēts 21. vietā, bet svētdienas sacensībās finišēja augstajā 8. vietā.

Jau iepriekšējā F3 Euroseries posmā Mudželo (Mugello) trasē Itālijā pirms divām nedēļām Haralda Šlēgelmilha ātrums un cīņas spars deva pamatu optimismam un cerībai, ka jau tuvākajās sacensībās ir sagaidāmi finiši labās vietās. F3 Euroseries sacensību nedēļas nogale Zandvortā Haraldam sākās ar 12. labāko rezultātu kvalifikācijā, neskatoties uz izlidošanu no trases 5. aplī un zaudējot iespēju cīnīties par labāku starta vietu sestdienas sacensībās.

Sestdienas sacensību startā Haralds pakāpās uz 11. pozīciju, bet tad pieļāva divas kļūdas un atkrita uz 14. vietu. Līdz pat 19. aplim Haralds aktīvi cīnījās ar franču braucēju Žanu Karlu Verneju (Jean Karl Vernay), līdz apdzīšanas manevra laikā abi izlidoja no trases un izstājās. Brauciena noslēgumā Haralds tika klasificēts 21. vietā, bet Vernejs 20. vietā. Otrs HS Technik pilots, angļu braucējs Evans Henkijs ( Euan Hankey) finišēja 17. vietā. Šādi F3 Euroseries 11. posms kļuva par pirmo 2007. gada sezonā, kurā Haralds nesasniedza brauciena finišu. Par brauciena uzvarētāju kļuva francūzis Romans Grosjens (Roman Grosjean).

Pēc neveiksmes 11. posmā sestdien, svētdienas brauciens Haraldam bija jāsāk no boksu celiņa, tomēr tas neliedza jau pašā brauciena sākumā aizcīnīties līdz 16. vietai. Sākoties lietum, Haraldam izdevās sasniegt jau 7. vietu, un vienubrīd viņš pat atradās 2. vietā, kad konkurenti sāka mainīt lietus riepas. Tomēr HS Technik komanda nokļūdījās, izvēloties anglim Henkijam pirmajam mainīt slikus uz lietus riepām, tādējādi Haraldam nācās zaudēt laiku un finišu izdevās sasniegt 8. vietā. Henkijs finišēja 18. vietā, atpaliekot no Haralda vairāk kā par minūti. Jāatzīmē, ka ar finišu 8. vietā Haralds izcīnīja savu labāko rezultātu braucienos šī gada F3 Euroseries čempionātā. Par 12. posma uzvarētāju kļuva Niko Hulkenbergs (Nico Hulkenberg) .

Čempionāta 13. un 14. posms norisināsies 1. un 2. septembrī Nirburgringas trasē Vācijā.