Latvijas auto klubi

Ja vēlies pievienot savu auto klubu, spied šeit.

TDR.lv

TDR.lv apvieno cilvēkus, kuri vēlas braukt ātri ar ikdienā lietojamām dīzeļu automašīnām, mūsu mērķis ir apvienot visus dīzeļu vīlētājus. Aktīvi piedalāmies visos auto pasākumos un mums vienmēr ir panākumi, ar ko lepoties. Kopā ar TDR.lv pasākumi vienmēr ir jautrības pilni. Jaunus biedrus pieņemam ļoti labprāt un ar informāciju neskopojamies. TDR.lv kopā darbojas kā saliedēta komanda, tāpēc klikšķini uz saites zemāk, ja esi gatavs pievienoties un kļūt par mūsu komandas sastāvdaļu.

WWW | Vairāk >

 
Pēdējo reizi labots: 19.novembris 2017 14:40

Quattroclub.lv

Quattro (četri - no Itāļu valodas) Tas ir apakšzīmols Audi AG grupai, kuru izmanto, lai norādītu, ka Audi markas automašina ir aprīkota ar pastāvīgu pilnpiedziņu Quattro. Vārds Quattro pirmo reizi tika izmantots 1980 gadā UrQuattro automašīnai Ur - No vācu valodas kā priedēklis, kas apzīmē ''oriģināls'' vai ''pirmais''

WWW | Vairāk >

 
Pēdējo reizi labots: 7.novembris 2017 13:48

Latvija Volvo fanu klubs

Esam draudzīga Volvo fanu kopa, kas cenšas izpalīdzēt līdzīgi domājošajiem. Reizi pa reize satiekamies un vienkārši labi pavadam laiku.

Vairāk >

 
Pēdējo reizi labots: 31.oktobris 2017 15:59

Latvijas Mitsubishi klubs

Pulcējam visu Mitsubishi modeļu lietotājus, kā arī vienkārši tos, kuri fano par Trīs Dimantiem. Cenšamies palīdzēt ne tikai ar tehniska rakstura informāciju, bet piedāvājam arī ietusēt domubiedru lokā.

WWW | Vairāk >

 
Pēdējo reizi labots: 31.oktobris 2017 0:11

Celica Club Latvija

Celica Club Latvija ir auto entuziastu klubs, kas vairāk ir balstīts uz konkrētas auto markas entuziastiem, lai gan cenšamies dot informāciju un iespēju pievienoties arī citu Toyota marku auto entuziastiem un īpašniekiem.

WWW | Vairāk >

 
Pēdējo reizi labots: 30.oktobris 2017 8:59

iAuto klubs

Pulcējam visu automarku cienītājus no visām paaduzēm

WWW | Vairāk >

 
Pēdējo reizi labots: 28.oktobris 2017 12:52

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti