Moto

Pirmo reizi Dobelē – Latvijas komandu kauss motokrosā

9. septembrī Dobeles novada moto trasē “Ceļa ēzeļi” norisināsies Latvijas komandu kausa izcīņa motokrosā, kā arī īpaša sacensība starp jaunākajiem sportistiem – Dobeles novada kauss. Sacensībās aicināti piedalīties sportisti no visas Latvijas, lai noskaidrotu un suminātu spēcīgāko motosporta komandu. Lasīt vairāk

Jonass finišē ceturtajā vietā PČ posmā un zaudē līdera godu kopvērtējumā

Pērnā gada pasaules čempions motokrosā MX2 klasē Pauls Jonass no "Red Bull KTM Factory Racing" komandas svētdien Čehijā izcīnīja ceturto vietu sezonas 14.posmā un kopvērtējumā zaudēja līdera godu. Lasīt vairāk

Biķerniekos veiksmīgi aizvadītas Baltijas Spīdveja Līgas 2.posma sacensības (+ FOTO) 2

11.jūlijā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē veiksmīgi tika aizvadītas Baltijas Spīdveja Līgas 2. posma sacensības, kurās pārliecinoši uzvarēja Daugavpils spīdveja komanda "Jaunība" ar Oļegu Mihaillovu un Artjomu Trofimovu tās sastāvā. Lasīt vairāk

Enduro Baltijas čempionāta un kausa trešais posms notiks Madonā

14. un 15. jūlijā Madonā, mototrasē „Smeceres sils” notiks Baltijas čempionāta un kausa trešais posms, Latvijas čempionāta un kausa ceturtais posms un Lietuvas čempionāta un kausa trešais posms enduro. Lasīt vairāk