Moto

Latvijā prezentēts jaunais BMW R 1250 GS motocikls 1

“Lai arī motociklu sezona ir noslēgusies, paruna vēsta, ka ratus jākaļ ziemā, bet ragavas - vasarā. Šoruden BMW zīmols ir sarūpējis jaunumus visiem jaudīgu motociklu un garo distanču cienītājiem. 8.novembrī Latvijā tika prezentēts jaunais “BMW R 1250 GS”,” informē “BMW Motorrad” zīmola vadītājs Jurģis Bergs. Lasīt vairāk

Jonass paliek sestais PČ pirmspēdējā posmā MX2 klasē, līdz minimumam samazinot izredzes aizstāvēt pērn izcīnīto titulu 1

Pērnā gada pasaules čempions motokrosā MX2 klasē Pauls Jonass no "Red Bull KTM Factory Racing" komandas svētdien Nīderlandē ieņēma sesto vietu pasaules čempionāta pirmspēdējā - 19.posma - sacensībās, līdz minimumam samazinot savas izredzes aizstāvēt titulu. Lasīt vairāk

Jonass uzvar otrajā braucienā un iegūst 2.vietu kopvērtējumā 1

Pērnā gada pasaules čempions motokrosā MX2 klasē Pauls Jonass no "Red Bull KTM Factory Racing" komandas svētdien Turcijā izcīnīja uzvaru otrajā finālbraucienā un divu braucienu summā ieņēma otro vietu pasaules čempionāta 18.posmā. Lasīt vairāk

Jonasam otrā vieta motokrosa pasaules čempionāta Šveices posmā MX2 klasē

Pērnā gada pasaules čempions motokrosā MX2 klasē Pauls Jonass no "Red Bull KTM Factory Racing" komandas sestdien Šveicē Frauenfeldas trasē izcīnīja otro vietu pasaules čempionāta (PČ) 16.posmā. Lasīt vairāk