Jūrmalas caurlaide 2017 - jaunie noteikumi un kārtība

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kādi komentāri par jaunajiem noteikumiem, lai saņemtu Jūrmalas caurlaidi 2017 jeb iebraukšanas atļauju Jūrmalā.

Cik jāmaksā un kurā laikā?

 
1 2
iAuto Reģ.: 17.07.2001
2 0 Atbildēt

Jūrmalas pašvaldība pērn par iebraukšanas caurlaidēm iekasējusi 2,1 miljonu eiro

www.iauto.lv/pie-stures/celu-reportieris/24761-jurmalas-pasvaldiba-pern-par-iebrauksanas-caurlaidem-iekasejusi-2-1-miljonu-eiro

iAuto Reģ.: 17.07.2001
2 0 Atbildēt

No 1. aprīļa iebraukšanai Jūrmalā jāpērk caurlaides - tagad arī motocikliem

www.iauto.lv/zinas/latvija/24774-no-1-aprila-iebrauksanai-jurmala-japerk-caurlaides-tagad-ari-motocikliem

gunbox Reģ.: 23.12.2016
7 1 Atbildēt

Man tāds intīmas dabas jautājums - kāpēc vispār jāiebrauc Jūrmalā?

aigi Reģ.: 01.08.2005
1 0 Atbildēt

Par to, ka tur ir bezmaksas autostāvvietas esmu gatavs maksāt tos 2EUR vai braukt ar sievas auto, kurai ir caurlaide.

Par pašu kārtību, ļoti laba, vairs nevajag nekur braukt, gaidīt. Tagad pārbaudi mājas lapā vai ir un brauc.

Vernons Reģ.: 18.02.2014
7 4 Atbildēt

Mana deklarētā dzīves vieta ir transformatora būda Jūrmalā. Būda bezizmēra, ietilpst visa Rīga. Deklarācija internetā. Atlaides 100%.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
4 0 Atbildēt

Uz Jūrmalu braucu varbūt kādas 15 reizes gadā. Vienmēr samaksāju 2 EUR, izmantojot Mobilly aplikāciju. Lēti un ērti. Lēti, ja ņem vērā apstākli, ka par stāvvietām nav jāmaksā.

Jebkurš koncerts Dzintaru koncertzālē sanāk izdevīgāks kā Arēnā Rīga.

msh Reģ.: 16.04.2007
6 5 Atbildēt

Pie dižās pilsētas mazohisma pieraduša cilvēka teksts. Vajadzētu viņiem ieviest divas dažādas caurlaides - vienu tiem, kas tur ierodas tīri nosist laiku un mašīnu nomet kaut kur publiskā vietā - esošo - un vienu tiem, kas brauc uz punktu B, un ar mērķi - bezmaksas. Man neko lētu neizdodas tur ieraudzīt, ja jāmaksā 2 eiras lai piebrauktu pie privātmājas - jebkurā citā latvijas apdzīvotā vietā tāds gājiens maksā 0 eiras.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Esmu dzimis un audzis Dzintaros

Jūrmala ir sirdij tuva.

Izcila vieta tur Dzintaru Mežaparks. Man - 2 bērni, māsas ģimenei - 3 bērni. Braucam tur vismaz pārdesmit reižu gadā. Pērkam caurlaidi par 2 EUR un nepukstam.

Tāds gaiss, kāds Jūrmalā, nav nekur Pierīgā (ja nu Liepājā ir, bet tas tālu). Esam Jūrmalas fani, izskatām opcijas tur arī dzīvot kaut kad

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Tagad ar Mobilly - super ērti un ātri

ugisozols Reģ.: 19.03.2017
5 0 Atbildēt

Yes! Šodien izmantoju un nopētīju tos, kuri vēl piestāj iemest kapeiciņu automātā

msh Reģ.: 16.04.2007
3 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Uz Jūrmalu braucu varbūt kādas 15 reizes gadā. Vienmēr samaksāju 2 EUR, izmantojot Mobilly aplikāciju. Lēti un ērti. Lēti, ja ņem vērā apstākli, ka par stāvvietām nav jāmaksā.

Jebkurš koncerts Dzintaru koncertzālē sanāk izdevīgāks kā Arēnā Rīga.

Un vispār - lēti ir tikai tāpēc, ka te valda komunisma princips - visi sametas naudu lai samaksātu par stāvvietu tiem, kuriem to stāvvietu reāli vajag, piemēram tev.

iuziite Reģ.: 04.12.2002
1 0 Atbildēt

Viss okay izņemot faktu, ka caurlaide darbojas 1h, tas jau pagajušo gad tika ieviests.

Bet vispār... Jūrmalai vajag stavvietas... Jo nu jau vairs nav kur kāju spert un regulāri policija jāsauc, lai aizvāc auto no vārtiem.

Mobilly ar jau no pagājušās sezonas, ja ne vēl ātrāk

A caurlaides izņemšana - nav vairs iespējas kādam kaut ko pa draugam iedot )

iAuto Reģ.: 17.07.2001
2 0 Atbildēt

Vai ir kāds saņēmis sodu pastkastē?

650 Reģ.: 25.01.2017
1 2 Atbildēt

Te kaut kas īsti neiet kopā- tas ir jocīgi,ka "kāds" tur esot saņēmis to 900e sodu.Kāpēc nav dzirdams, vai viņš ir kko izteicis sevis attaisnošanai? Kā ta tā- vai (ja notikusi padziļināta video-izpēte) nav neviens "sikāks" noziedznieks konstatēts? Varbūt viņi ziemā, kad nebūs cita ko darīt,pētīs visus tos šīgada video? Jēdziens nopirkt atļauju "uz stundu" arī ir jocīgs- ārā braukt taču var vakarā, kā arī no otras puses var teorētiski iebraukt pa turieni, kur to kameru nav...

iAuto Reģ.: 17.07.2001
2 0 Atbildēt

Te ir daudz neskaidrību.

Ja skatāmies tikai par stundu, tad tā ir atļauja 1 stundu iebraukt Jūrmalā. Kad brauc ārā vai pārvietojies pa Jūrmalu, caurlaides vairs nekontrolē, kontrole ir tikai pie iebraukšanas.

Mobilly tiek fiksēts numurs, tur tā kā lielāka kārtība. Tad ir pašas pilsētas reģistrs, tur arī vēl diskutabli, kāpēc Jūrmalniekiem būtu pienākums deklarēt jeb fiksēt savu auto.

Tad tās kameras - sākumā vismaz viens konkurss ar tām tika apstrīdēts... par sertifikāciju šobrīd arī man nav info. Fiksācija notiek Lielupes postenī, vai Slokā ir kameras - nav zināms. Pieņemsim Tu brauc iekšā Jūrmalā, bet jau vienreiz esi pirms 40 minūtēm nopircis caurlaidi automātā, kur numurs netiek fiksēts, ko tad?

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Es rīt, iespējams, pa to otru pusi braukšu- būs jāpapēta tās kameras.Bet tā izklausās pēc blefa vai iebiedēšanas pašreklāmas.Piecus mēn filmē,bet tikai viens publiski noķertais.Un uzreiz par kosmisku summu.Es domāju tur reāli dajebkurš publiski kasītos vai vismaz dzirdami apspriestu, ja būtu viņam tā cedele atnākusi.Ja ir cilvēki kas protesta pēc neievēro fotoradarus, tad te padomā cik "aizvainoto", kad cilvēkam jājājās ar kkādiem iesniegumiem, lai uz savu īpašumu aizbrauktu.Ja katru dienu ar citu auto brauc- diez kā ir tad? Labi, ka vel vilciena pasažieriem Vīzu neprasa;)

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
1 0 Atbildēt

slokā jau vismaz nedēļu ir kameras. tur ir arī aparāti kuros jasit iekšā VNZ. vai visos, nezinu. un jā, joprojām var apbraukt šo visu gar Lielupi

juriz Reģ.: 09.06.2001
1 0 Atbildēt

Tīri no Slokas/Kauguru puses arī var, biku pa granteni tik jāpabrauc.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
2 0 Atbildēt

Vienmēr pirms iebraukšanas samaksāju 2 EUR ar Mobilly aplikācijas palīdzību. Ērti un nav dārgi, ja ņem vērā, ka par P nav pēc tam jāmaksā

gunbox Reģ.: 23.12.2016
1 0 Atbildēt

Man briest viens brauciens ar dāvanu karti uz akvaparku. Gribētos precizēt vai pareizi esmu sapratis, ka 2€ ir līdz dienas beigām, nevis 1h maksa? Ja par 1h, tad es tirgoju nost kartes.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
2 0 Atbildēt

Maksa tiek iekasēta par iebraukšanu. IEBRAKT drīkst vienas stundas laikā.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
2 0 Atbildēt

Svarīgs papildinājums - drīkst iebraukt TIKAI VIENU reizi stundas laikā!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
3 0 Atbildēt

1 h ir iebraukšanai. Brauc ārā kaut vai pēc nedēļas

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Šodn cik nu varēju nolūrēju uz kameras tēmu Slokas galā- man liekas ,ka tur ir kaut kāda viena maziņa kamera, kura lūr Rīgas virzienā un pavērsta tieši uz pašiem automātiem vai uz rindu tuvu pie tiem.Tādu, kas teorētiski skaitītu garāmbraucēju numurus,tur īsti nemanīju.

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

Šodien braucu Jūrmalā no Rīgas puses, arī jauni automāti, prasa ievadīt vnz.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
1 0 Atbildēt

iAuto rakstīja: Vai ir kāds saņēmis sodu pastkastē?

Vēlreiz par šo, vai ir kāds saņemis sodu par iebraukšanu Jūrmlā bez caurlaides? Meklējam protokolu publikācijai!?

650 Reģ.: 25.01.2017
4 1 Atbildēt

Updats par kamerām no Slokas gala- izrādās, ka viņas ir uz tās jaunās metāla konstrukcijas, kura tur tika nesen uzbūvēta pāri ceļam meža vidū krietnu gabalu aiz caurlaižu iegādes vietas.Lūr uz abiem virzieniem.Bet par sodiem pastkastēs joprojām nav dzirdēts, izņemot to rakstu Delfos.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

Es gan esmu priecīgs, ka jāmaksā.

Samaksāji pie iebrauksanas, un viss. Pat stāvvietas ir par velti. Tas ir DAUDZ labāk, nekā iebraukt par velti, bet tad maksāt par stāvvietām.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
2 0 Atbildēt

Par pašām caurlaidēm mēs nepētam, bet gan par sodu piemērošanu, tā pamatojumu un izskatīšanas kārtību.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

Vēl viens dižās pilsētas nomocītais kurš pieradis ka visur par stāvēšanu jāmaksā, un dārgi. Varēji vēl pabrīnīties kāpēc visi nelieto Debilly, super duper ērtu veidu kā atbrīvoties no naudas, bet tikai saistošu dižās pilsētas iemītniekiem - jo tak uz jūrmalu brauc tikai dižās pilsētas iemītnieki, bet ne tūristi un latvijas iedzīvotāji... Nu daži dīvaiņi te augstāk brīnījās, kāpēc vēl esot tādi, kas maksā ar naudu, lai arī loģiski domājot, tie automāti tur būs un nekur nepazudīs, un ja vien jūŗmalas domes iemītniekiem galvās neieviesīsies vairāk puves, turpinās būt ar naudu, jo noteikti ka NVS valstu iemītniekiem nav sevišķi izdevīgi maksāt pāris eiras ar karti.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
2 0 Atbildēt

Nu interesanti.

No Kauguru puses iebraucot, maksas aparātā jāievada mašīnas nr., no Rīgas puses iebraucot nav jāievada (vismaz maksājot skaidrā naudā).

Izbraukt var ne tikai pa 2 vietām, bet arī caur Valteriem vai Asariem, proti, pa pārbrauktuvi pāri dzelzceļam un uz Slokas pusi ārā. Tur kameras nav manītas. Nu vēl ir Vaivaru mežs gar Nemo vai stiga pa otru pusi...

Kā sistēma zina, kurš iebraucis, kurš izbraucis, nopērkot iebraukšanas biļeti bez Nr. ievadīšanas?

Neizskatās, ka tā sistēma ir reāli funkcionējoša...

core Reģ.: 03.01.2017
1 0 Atbildēt

Kā no Rīgas puses nav? Es dažas dienas atpakaļ jau vadīju.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Nu tak skaidrs ka fufelis, kamēr visur nav automātu ar numura ievadi.Tas pats solis, kas dažās lielveikalu stāvvietās.Ja šī numura ievade programmiski sajūgta ar numuru atpazīšanas ierīci, tikai tad var runāt par elektronisku soda kvīti.Tā ka pagaidām vai nu detalizēti izsekot konkrēto auto , vai nu uz aizdomu pamata kādu apturot- ja tam nav biļete ko uzrādīt,nu tad nav. Lai tas delfu raksta "varonis" uzrāda to 950eur maksājuma pieprasījumu, kāds diez tur ir tas formulējuns un vai vispār ir..

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Šodien ir plāns taisīt eksperimentu - samaksāt par caurlaidi un saņemt sodu no Jūrmalas pašvaldības par, it kā, iebraukšanu bez caurlaides...

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Vai tiešām Jūrmalas dome skaidro pareizi; bez maksas drīkstot iebraukt tikai ar noteiktiem auto www.iauto.lv/pie-stures/celu-reportieris/26556-vai-tiesam-jurmalas-dome-skaidro-pareizi-bez-maksas-drikstot-iebraukt-tikai-ar-noteiktiem-auto

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

sodos uzlikti 5M.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti