Mercedes-Benz A-klase tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

GadaAuto Reģ.: 20.09.2014

Jaunais Mercedes-Benz A-klase 2018 / 2019, kāda pieredze?

rolis Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Šis auto mani pārsteidza, salons , instrumentu panelis... vov...

labs iespaids, tehno- gadžets...

AGRISSTANEVICS Reģ.: 28.05.2018
0 0 Atbildēt

Laba premium kompaktklases versija. Absolūts know-how. Bet cena.....

Ivars_Caune Reģ.: 20.03.2014
2 0 Atbildēt

Auto tiešām labi pārsteidza. Braucot bija ļoti paklausīgs, dinamisks. Patīkams salons, ļoti interesants un neuzbāzīgs instrumentu panelis. Šajā nelielajā mašīnītē bija padomāts par to, ka bez problēmām var ievietot bērnu ratiņus.

JurisKreicbergs Reģ.: 02.08.2016
0 0 Atbildēt

Pirmais, kam tika pievērsta uzmanība ir jaunais multimēdiju panelis. No malas skatoties, šaurs un pārāk garš. Pie stūres sēžot, stūre loģiski atdala abas funkcionālās displeja daļas un ir saprotams kārdinājums samaksāt papildus par šādu skaistu un piedāvājumiem bagātu izvēli. Šķiet laba izvēle, ja meklē auto šajā cenu grupā un nav noslieces braukt ārpus ceļiem. Dinamika, protams, atbilstoša. Esot tēmēts jauniem cilvēkiem. Tas, šķiet, ir izdevies, bet arī vecākiem autobraucējiem ir par ko papriecāties.

AgnarsJundass Reģ.: 01.02.2018
0 0 Atbildēt

Kompaktklases auto, kura cena pārsniedz 45 tk euro. Tikai nedaudz garāks, platāks un zemāks par VW Golf, bet salonā spilgti izteikts Premium. 1.4 litri, 163 ZS, priekšpiedziņa, 7 pakāpju automāts. Rudens testa braucienā tieši šis auto man sniedza vissportiskākās sajūtas. Ļoti stabils un komfortabls lielā ātrumā pat uz ļoti nelīdzena asfalta.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Man gan A klase nepatika. Labi varu salīdzināt ar septīto Golfu, jo piecas dienas iepriekš ar 1,6 TDI mēroju ceļu no Rīgas uz Latgali. Man tuvāks tāds balanss starp sportiskumu un komfortu, kāds ir Golfā. Dizains - subjektīvi, taču A klasei tas man nepatīk.

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
1 0 Atbildēt

mersim taa arii ir jamaksaa cenu nav verts apspriest mazais maksaa 50 bet lielais 100 ftukst, normala cena prieksh mersh

Lasītākie raksti

Jaunie raksti