Kārtot: Augošā secībā
Janis_R 28.05.2018 16:09

Ne vienmēr lielāks ir arī labāks. Salīdzinot ar standarta C3, šis man likās samocīts. Jā, ir iegūts apjoms salonā un arī bagāžas nodalījumā, bet cietusi ir elegance, mazais brālis tomēr glītāks.

Salons gan ir pietiekami plašs un ērts, gaitas īpašības labas.

Laba cena, bet Citroen izplatītājiem būs jāpieliek ne mazums enerģijas lai pārliecinātu potenciālos pircējus. Konkurence segmentā ir pietiekami plaša.

Janis_R 28.05.2018 11:40

Labā ziņa ir tas, ka jaunais Leaf nav vienkarši mazliet uzlabots vecais. Tas patiešām ir jauns elektroauto, tam ir uzlabots gan ārējais veidols, gan interjers.Salons ērts un plašs, izmantojama ir arī aizmugurējā sēdekļu rinda. Ražotāju solītais nobraukums 370 km ar vienu uzlādi gan māc šaubas, bet garantēti 250 jau būtu ļoti labi. Vēlams nedomājot par to, vai drīkst slēgt kondicionieri vai apkuri.

Pateicoties akumulātoru svaram un izvietojumam grīdā, automašīna ir stabila un labi vadāma.

Interesants elements ir e-pedal, iespēja vadīt automašīnu ar viena pedāļa palīdzību, jo, atlaižot gāzi, automašīna pati bremzē. Sākumā grūti pierast, pēc tam ir ok.

Joslu asistentspirmajā reizē liek satrūkties, no ļoti pārliecinoši brīdina.

Bet paliek vecā problēma - uzlādes infrastruktūra. SM gan sola uzlabojumus.

Janis_R 10.11.2017 19:04

Prieks, ka ir vēl automašīnas, par kurām ir tik daudz un dazādi viedokļi. Man liekas, ka BMW ir viens no nedaudzajiem, kas ir palicis uzticīgs klasiskām vērtībām. Iekāp un brauc, viss ir savās vietās. Protams, arī viņi iet līdzi laikam, ir visas iespējamās papildfunkcijas. Adaptīvā kruīzkontrole darbojas lieliski, joslu asistents praktiski perfekts.Head up displejs viens no labākajiem kādu ir gadījies redzēt. Auto ar fantastisku dinamiku pie saprātīga degvielas patēriņa. Ja vien klients, kurš gatavs samaksāt par auto vairāk par 90 tkst.eur, vispār par to domā. Varbūt vienīgi no zaļās domāšanas viedokļa. Diez vai šī auto ražotāji īpaši aizdomājās par Austrumeiropas pircējiem un to, kādu apģērbu viņi nēsā.

Manuprāt lielisks auto lai divatā veiktu dinamisku izbraucienu no Berlīnes līdz Minhenei. Kaut gan ari pie atļautajiem 90 km/h braukšanas sajūta lieliska un parliecība, ka apdzīšanas manevrs nesagādās problēmas.

Viennozīmīgi, ka pretendents uz Premium segmentu.

Janis_R 22.03.2017 9:30

Sorry, ka tik vēlu dodu ziņu. Es pievienošos.

Janis_R 08.11.2016 10:22

Pirmajā mirklī pat grūti noformulēt iespaidus par braucienu ar Volvo S90. Liels ērts limuzīns ar samērā ierobežotu potenciālo pircēju loku. Šādā auto pircējam būtu jāsēž aizmugurējā sēdeklī un pie stūres jāsēž šoferim uzvalkā. Domāju, ka Volvo ar šo medeli veiksmīgi varētu startēt Ķinas tirgū.

Un tomēr par sajūtām. Neskatoties uz ļoti slideniem ceļie testa dienā, sajūta pie stūres bija pilnīgi droša. Auto lieliski turējās uz ceļa. Neskatoties uz gabarītie, auto ļoti dinamisks. Salona apdare ļoti kvalitatīva un arī gaumīga. No savas puses ražotājam vēlos dot papildus bonusu par latviešu valodu auto komunikācijā. Nevienam auto vēl nebiju redzējis tik labi iztulkotu programmatūru. Un tas ir automašīnai, kuras pārdošanas apjomi Latvijā diez vai būs mērāmi simtos. Tas ir pozitīvas attieksmes jautājums. Jo pērkot auto par 90 000 eur es vēlos, lai viss būtu perfekti.

Janis_R 08.11.2016 10:02

Klasisks Ford. Tiem, kas Ford izvēlējušies par savu, viss būs viegli saprotams un loģisks. Auto plašs, ērts. Laba apdare, viss ērti sasniedzams. Veiktspēja laba pat smagos braukšanas apstākļos. Labs auto aktīva dzīves stila piekritējiem. Bet ir viena liela problēma. Un tā ir šīs automašīnas cena, testa modelis bija gandrīz 60 tkst.EUR vērts. Domāju, ka Edge neuzstādīs rekordus jaunu auto reģistrācijā.

Janis_R 08.11.2016 9:50

Izskats nepārsteidza ne interjara, ne eksterjera ziņā. Bet vai apvidus auto izvēlās pēc izskata vai veiktspējas? No "mazajiem" apvidniekiem Ādažu poligona smiltīs vislabāk jutos tieši braucot ar RAV. Visus smilšu šķēršlus pārvarēja bez jūtamas piepūles. Nez vai ir vēl kāds RAV4, kuru tik daudzi braucēji notestēja tik smagos apstākļos.Arī uz līkumotiem un piesnigušiem Vangažu meža ceļiem auto bija lielisks pat braucot lielā ātrumā. Jāsaka gan, ka piekare ir cieta un skaņas izolācija slikta. Uz grants ceļa akmentiņi arkās tā trokšņoja, ka mūzika jāgriež skaļāk. Arī salona ergonomika nav pārāk laba. Paneļa izvirzījums padara ērtu apsildes un ventilācijas vadību, bet pogas zem šī izvirzījuma nenovēršot acis no ceļa nav redzamas. Droši vien ar laiku tās var sataustīt instinktu līmenī, bet īsti ok tas nav. Par Hibrīdu. Manuprāt apvidus auto tas nepadara ekonomisku, jo patēriņš bija krietni augsts. Bet tieši ekektromotora veiktspēja uzlaboja šīs automašīnas spējas bezceļa apstākļos. Domāju, ka ļoti labs auto cilvēkam, kurš strādā Rīgā, bet dzīvo ārpus pilsētas, kur līdz mājas slieksnim nevar piebraukt pa asfaltētu ceļu.

Janis_R 08.11.2016 9:30

Man jaunā Škoda likās ļoti sakarīga. Teicami sevi parādīja gan uz piesniguša līkumota ceļa, gan pilnīgos bezceļa apstākļos, gan uz šosejas. Pie tam šoseja būs "mājas trase" absolūtajam vairākumam Škoda Kodiaq, līdzīgi kā visiem krosoveriem Latvijā. Salons plašs un ērts. Uzskatu, ka šis varētu būt ļoti labs ģimenes auto.

Kontrolpanelis ar analogiem rādītājiem man likās korektāks un pierastāks par digitālo. Multimēdiju sistēma ērti lietojama. Jau kolēģa pieminētā automašīnas "akustika" vienkārši fascinēja, vari sarunāties ar aizmugurē sēdošajiem nepaceļot balsi.

Nevar nepieminēt arī kādu mīnusiņu. Nolaižot otrās un trešās rindas krēslus, neveidojas gluda virsma.

Personīgi es nemēģinu salīdzināt vai Škoda labāka par VW vai Audi. Katrai markai savi plusi un arī sava auditorija. Bet Škodas centieni paplašināt savu pircēju loku ir nepārprotami un, man liekas, ka viņiem sanāk. Tagad galvenais sagaidīt cenu lapu un cerēt, ka arī tā patīkami iepriecinās.

Janis_R 27.09.2016 17:02

Redziet, cik cilvēku, tik viedokļu. Man gan liekas, ka korejiešu autobūvētājiem ir izdevies pat ļoti interesants auto. Kaut gan jautājums, vai Hyundai vairs jāuztver kā korejiešu auto pie tām aktivitātēm, kādas viņi veic Eiropā.

Virsbūve sportiska, mazliet pazema, bet arī airodinamiskā pretestība nav liela. Ja automašīna testa versijā būtu bez lūkas, kas iekšējo apšuvumu padara "biezāku", braucējs ar augumu 1,90m justos pavisam labi. Vadītājam un blakussēdētājam vietas ir daudz, bet arī aizmugurē sēdēt var, testā mašīnā bijām četri pieauguši vīri, viss kārtībā. Ņemot vērā, ka elektromatora barošanai nepieciešmais "barības bloks" ir lielāks kā mobilajam telefonam, arī bagāžas nodalījums ir pieņemams. Automašīnai ir laba apdare, nekas nečīkst un negrab, skaņas izolācija mašīnas aizmugurējā daļa varētu būt labāka, bet to atsver stereosistēma . Par patēriņu. Testu sākumā vidējais rādītājs bija 4.7, pēc lielā brauciena 6.2. Nu tā.. Bet ņemsim vērā citus ciparus: attiecība ekonomiska/normāla/agresīva braukšana sākumā bija 45/50/5, tad pēc testa 41/40/19. Svētdien nobraukti 60 km pilsētas ciklā vidējo patēriņu samazināja jau līdz 5.6 l/100km. Manuprāt neslikti, jo testa brauciens pa šoseju nav īstā vide kurā vērtēt hybrid priekšrocības. Iepriecināja adaptīvās kruīzkontroles darbība, arī joslu asistents un aklo zonu brīdināšanas sistēmas darbojās nevainojami. "Jautra" likās ar kāju vadāmā stāvbremze. Kas nepatika? Dēļ aizmugurējā pārseguma vāka konstrukcijas skats uz aizmuguri salona spogulī neko daudz neparāda. Bet tāpēc jau ir sānu spoguļi. Paliek jautājums par cenu. Ja tā būs solīto 23-25 tkst. robežās, tad domāju, ka drīz vien redzēsim šo auto ielās. Sevišķi pie jaunās nodokļu politikas, kuru mēģina pievilkt pie CO2.

Janis_R 19.09.2016 10:10

Laba automašīna, ja to izmanto tās paredzētajam mērķim. Ērts un erganomisks salons. Laba pa sliktiem ceļiem un bezceļiem, bet ikdienā braukāt maršrutā Rīga-Liepāja varētu būt ne pārāk ērti.jo tā nav ikdienas braukšanai pa koplietošanas ceļiem paredzēta automašīna. Testos piedāvātais modelis ļoti labi aprīkots un palika sajūta, ka kartupeļu laukā sabristus zābakus kravas kastē iemest būtu žēl. Jaunā balstiekārta ar atsperēm mazliet traucēja ar to, ka auto visu laiku mazliet šūpojās, tā līdz "jūras slimībai" var nonākt. Domāju, ka, noslogotai ar kravu, automašīnai gaita būtu līganāka. Kopumā labs auto. Nissan savu varēšanu segmantā ir pierādījis. Aprīkojuma līmeni un tam atbilstošo cenu katrs klients var izvēlēties pēc nepieciešamības.

Janis_R 02.08.2016 21:50

Automašīnām līdz 5 gadu vecumam JĀ.

Janis_R 09.12.2014 15:52

Sen nav spēlēts, bet vēlos pamēģināt.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti