Traģiskā avārijā Polijā iesaistīts kravas auto no Latvijas (+foto) 38

 
iAuto | 26.februāris 2017 2:25

Sestdienas rītā Polijā uz valsts nozīmes šosejas Nr. 8 noticis traģisks ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistītas trīs automašīnas, tostarp kravas auto no Latvijas. Bojā gājuši trīs cilvēki, četri ievainoti.

Traģisks ceļu satiksmes negadījums Polijā Foto: Jacek Turczyk /PAP

Kā ziņo vietējie mediji, negadījums noticis uz 8. šosejas starp Wyszkow un Ostrow Mazowiecka pie apdzīvotas vietas Dybki. Sākotnējā informācija liecina, ka kravas automobilis "Mercedes-Benz" ar puspiekabi devies Varšavas virzienā, un tam plīsusi riepa. Tā rezultātā tas ieslīdējis pretējā braukšanas joslā un sadūries ar "Peugeot" un "Opel" vieglajiem automobiļiem.

Baltkrievijā reģistrētā "Peugeot" gāja bojā trīs cilvēki un viens ievainots. Savukārt Polijā reģistrētā "Opel" markas automobilī traumas guva trīs cilvēki, no kuriem vissmagāk cietusī sieviete ar helikopteru tika nogādāta Varšavā.

Kravas auto vadītājs negadījumā nav cietis, un pašlaik ir skaidrs, ka viņš nebija lietojis apreibinošas vielas. Negadījuma apstākļus izmeklē policija un izmeklētāji. 

Traģisks ceļu satiksmes negadījums Polijā Foto: Jacek Turczyk /PAP

Traģisks ceļu satiksmes negadījums Polijā Foto: Jacek Turczyk /PAP

Traģisks ceļu satiksmes negadījums Polijā Foto: Jacek Turczyk /PAP

Traģisks ceļu satiksmes negadījums Polijā Foto: Jacek Turczyk /PAP

Traģisks ceļu satiksmes negadījums Polijā Foto: Jacek Turczyk /PAP

Traģisks ceļu satiksmes negadījums Polijā Foto: Jacek Turczyk /PAP

Traģisks ceļu satiksmes negadījums Polijā Foto: Jacek Turczyk /PAP

Traģisks ceļu satiksmes negadījums Polijā Foto: Jacek Turczyk /PAP

Traģisks ceļu satiksmes negadījums Polijā Foto: Jacek Turczyk /PAP

 
38 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Vernons 26.februāris 2017 20:01
16 10 Atbildēt

Kad Tu pēdējo reizi dabūji pa muti?

650 26.februāris 2017 14:05
14 0 Atbildēt

Analītiskas Pārdomas- tas ir derīgi, BET, dažādiem esošajiem un topošajiem LV-asiem un visādu paveidu "regulārajiem izteikties mīlētājiem" un vienkārši Kretiiniem/parastajiem gan derētu "atcerēties", ka tieši šajā vietā ir šobrīd ilgstošs teju 100km garumā ceļa remonts un kustība notiek ar ilgstošiem apdzīšanas aizliegumiem un ātruma ierobežojumiem 50-30-reti70.Tas ir krietni nozīmīgs Varšava-Belostoka posms, kuru lietojam gan mēs, latvieši, gan arī krievi un baltkrievi (kam, iespējams ,ir drusku mazākas iemaņas un štruntīgāka kustību koordinācija saspringtos apstākļos). Un tas tur Wyszkow-OstrowMazohista-Zambrow ir kāreiz tas saspringtākais posms, kur valda bezgalīgs bardaks ar garu braucēju rindu abos virzienos un kur praktiski NEVIENS savu iespēju robežās neievēro ātruma ierobežojumus un (!!!) reti kurš ievēro apdzīšanas aizliegumus brīdī kad viņam paveras iespēja kādam tikt garām.Tieši VIEGLIE auto izceļas ar šo apdzīšanu, tieši paši POĻI mēdz izcelties un tieši ikdienas mazizmēra auto.Ja (kārtējoreiz) traģisku gadījumu var komentēt ar domu ka "ES VISU ZINU", "PAŠI VAINĪGI","VIŅŠ GULĒJA"uttt, utjp- vajag vienkārši pieiet pie spoguļa un vērtējoši paskatīties uz to sivēnveidīgo veidojumu, kas tur būs pretim redzams

Palaidniex 26.februāris 2017 13:29
13 5 Atbildēt

Un ja pie vainas tomēr ir vecās un nolietotās riepas, tad tā nu būtu arī pārvadātāju un tādu to darbinieku kā vernons ekonomijas un grafiku sekas, UN ATBILDĪBA!

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Atkal Rīgas dome un tās būvnieki maldina satiksmes dalībniekus ar nepatiesu ceļa zīmi K.Valdemāra ielā (+ VIDEO) 9

Maldinošā ceļazīme informē, ka pēc 50 metriem būs ceļa sašaurinājums, taču patiesībā tā nav. Lasīt vairāk

 

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (+ FOTO) 5

Spriežot pēc iesūtītajiem attēliem, kas Igaunijā un Latvijā uzņemti 4.05 maijā, degvielas cenas abās valstīs ir gandrīz vai izlīdzinājušās un 95. benzīnu izdevīgāk pat būtu iegādāties pie mums. Lasīt vairāk

 

Karogu brauciens Jūrmalā 2026 (+ VIDEO) 3

Šodien, 2026. gada 4. maijā, Jūrmalā notiek tradicionālais karogu brauciens, kas pulcē auto un moto entuziastus, lai kopīgi svinētu Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienu. Lasīt vairāk

 

OPEC+ palielina naftas ieguves kvotas 3

Naftas ieguvējvalstu alianse OPEC+ svētdien vienojās atkal palielināt naftas ieguves kvotas, apliecinot alianses nepārtrauktību pēc tam, kad Apvienotie Arābu Emirāti (AAE) izstājās no organizācijas. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti