Vakar uz Latvijas ceļiem pieķerti 32 iereibuši autovadītāji - iAuto

Vakar uz Latvijas ceļiem pieķerti 32 iereibuši autovadītāji 1

 
Nozare.lv | 20.aprīlis 2014 12:05

Aizvadītajā diennaktī Valsts policija (VP) uz Latvijas autoceļiem aizturējusi 32 autovadītājus, kuri bijuši alkohola vai narkotisko vielu reibumā.

Kā aģentūra LETA uzzināja VP Sabiedrisko attiecību nodaļā, visvairāk iereibušo šoferu noķerts Vidzemē. Tur likumsargi fiksējuši 13 gadījumus, kad autovadītājs pie stūres sēdies, būdams lietojis alkoholu vai narkotikas. Savukārt Kurzemes un Rīgas reģionos vakar pieķerti - pa septiņiem šoferiem.

Ceturtdien uz Latvijas ceļiem policisti noformējuši arī 258 administratīvā pārkāpuma protokolus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Visvairāk šādu protokolu - 121 - policisti noformējuši Rīgas reģionā.

Kā liecina VP apkopotā statistika, aizvadītajā diennaktī valstī kopumā reģistrēti 52 ceļu satiksmes negadījumi, no tām 12 avārijās cietuši 16 cilvēki, no kuriem septiņi bijuši gājēji un velosipēdisti.

 
1 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
LMT 20.aprīlis 2014 21:23
1 0 Atbildēt

Toties novērsa 0 avārijas...

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Citi raksti
 

 

Izceltie raksti

Iekšdedzes dzinēji dzīvos arī pēc 2035. gada - Brisele apsver aizlieguma atcelšanu 28

Eiropas Komisija varētu atcelt likumu, kas paredzēja jaunu automašīnu ar benzīna un dīzeļa dzinējiem aizliegumu no 2035. gada. Lasīt vairāk

 

Audi EX7 – otrais Audi bez četru riņķu logotipa; šoreiz arī Eiropai? (+ FOTO) 2

Audi atklājis jaunā zīmola AUDI otrā modeļa nosaukumu – tas ir krosovers EX7, kas, iespējams, kļūs pieejams arī Eiropas tirgū. Lasīt vairāk

 

Seat uzsāk modernizēto Arona un Ibiza ražošanu (+ FOTO)

Jaunākie Seat Arona un Ibiza jau nākamā gada janvārī kļūs pieejami Eiropas tirgū, cenai sākoties no atzīmes, kas mazāka par 20 000 eiro. Lasīt vairāk

 

Turpmāk ātruma pārkāpumus uz ceļa izvērtēs tehnoloģijas, nevis cilvēks (+ VIDEO) 2

Valsts policija sākusi automatizētu lēmumu pieņemšanu par pārkāpumiem, kas fiksēti ar pārvietojamajiem un stacionārajiem fotoradariem. Policija to skaidro ar jaunām tehnoloģiju iespējām. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti