iAuto.lv – vecākais un jaunākais Latvijā 6

iAuto | 31.maijs 2013 23:10

Portāls iAuto sestdien, 1. jūnijā svin savu 12. dzimšanas dienu. Svin ar lepnu saukli „Pirmais Latvijā” un ar tikko nomainītu jaunu veidolu, kurš dod tiesības uz otru virsrakstā likto epitetu – jaunākais.

2001. gads. Toreiz auto tematikā vēl dominēja drukātie mediji. Lielie informatīvie www portāli (Delfi, Tvnet, Apollo uc.), kuru auto iedaļas tagad lielas un stipras, tikko sāka savas gaitas un spēkus koncentrēja visaptverošu ziņu jomā. Bet galvenais – vēl nebija ne draugiem.lv, ne „facebook”, ne „twitter”, un www.iAuto.lv var lepoties kā foruma pionieris. Šķiet tieši pateicoties tam iAuto svin jubileju ilggadēju un uzticamu apmeklētāju lokā, kopā ar veciem draugiem, kuri nav tikai lasītāji, bet arī aktīvi satura veidotāji. Rezultāts – iAuto arī šodien ir apmeklētākais specializētais auto tematikas portāls Latvijā saskaņā ar Gemius Audience 2013 datiem.

2013. gads. Pagājušā gada beigās portāls iAuto tika pārdots „EON” SIA , kura jau no 2009. gada strādā mediju nozarē ar jaunu auto portālu www.jauniauto.lv, un no 2012. gada ir konkursa „Latvijas Gada auto” organizators. „EON” SIA vadītājs Māris Ozoliņš pārņēmis stafeti no iAuto tēva Elmāra Bieles, plāno attīstīt iAuto kā nozarē ietekmīgāko. Lielāko uzmanību pievēršot kvalitatīvam un aktuālam saturam, ar būtiskāko uzsvaru uz oriģināliem materiāliem, kuru deficīts interneta medijos steigas un „copy/paste” laikmetā kļuvis pārlieku izplatīts. Ar privātām juridiskām un tehniskām konsultācijām. Ar saglabātu un pilnveidotu lasītāju forumu.

iAuto autoru loks tikai veidojas. Šajā jomā portālu konsultē „Latvijas Avīzes” žurnālists Atis Jansons (avīzes un iAuto sadarbības līguma ietvaros). Atis Jansons: „Tribīne netiks liegta nevienam pieredzējušam rakstītājam, tomēr lielākās cerības iAuto saista ar cilvēkiem, kuri tematiku pazīst izcili, bet nav profesionāli žurnālisti. Piemērs – nesen publicētais rallija lielmeistara Ivara Caunes raksts par „Gada auto”. Rubriku „Avārija” apsolījis balstīt un stūrēt tieslietu eksperts Oskars Irbītis. Joprojām katram no jums atbildēt gatavs strīdīgu situāciju pārzinātājs Ēriks Griģis sadaļā - Apdrošināšana”.

Kurš vēl vēlas izteikties? Atrakstiet. iAuto vēlas un pacentīsies būt ne tikai „vēsturiski pirmais”, bet arī šodien – tieši jūsējais.

Populārākie komentāri

6 Lasīt visus komentārus →
5 0 Atbildēt

Pievienojos apsveicējiem ! Lai attīstība arī turpmāk ! Jau vairāk kā 10 gadus teju ik darbadienas esmu kopā ar iAuto.

Ar cieņu: Ikdienas Viesis

4 0 Atbildēt

Apsveicu!

3 0 Atbildēt

Daudz laimes un attīstību!

Pievienot bildi Pievienot video

Citi raksti

Izceltie raksti

Rīgas svētku laikā slēgs satiksmi 11. novembra krastmalā un Vecrīgā; veidojas sastrēgumi (+ FOTO) 5

Rīgas dzimšanas dienas svinību laikā tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme 11. novembra krastmalā un Vecrīgā, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļā. Lasīt vairāk

Latvijā radīta bezpilota platforma armijas vajadzībām (+ VIDEO) 1

Ģeopolitiskajos satricinājumos arvien lielāka nozīme ir katrā valstī radītām tehnoloģijām drošības, civilās aizsardzības un kritiskās infrastruktūras vajadzībām. Ātru pāreju no pētniecības un testa modeļiem līdz praktiski dzīvē ieviešamiem risinājumiem var panākt, ja zinātne un industrijas cieši sadarbojas. Lasīt vairāk

BMW uzsāk elektriskā i3 sērijveida ražošanu (+ FOTO) 9

Vācijas autobūves uzņēmums BMW savā Minhenes rūpnīcā šonedēļ uzsācis jaunās paaudzes i3 sērijveida ražošanu. Lasīt vairāk

No 66 000 eiro - Dodge Charger atgriežas Eiropas tirgū 3

Līdz pat 670 Zs jaudīgais amerikāņu muskuļauto būs pieejams ar benzīna motoru un arī kā pilnībā elektrisks mdelis. Lasīt vairāk

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti