Negadījums ir ļoti smags un tikai motociklista neticamā veiksme to paglābj no traģiskām sekām.
Viss redzams video materiāli, kurš izskatās īsts.
Negadījums ir ļoti smags un tikai motociklista neticamā veiksme to paglābj no traģiskām sekām.
Viss redzams video materiāli, kurš izskatās īsts.
Kārtējais pārkāpējs-pašnāvnieks, kurš izaicina likteni braucot starp joslām.

Balti cimdota roka?! Dublē signālus?! Janvāra spelgonī uz apledojuša ceļa?!!!
Man nav "X5" ar slēpju kasti. Man ir 16,50 m garš "MAN TGX D38" un manu balti cimdotu roku it neviens aizmugurē neredzēs.
Vernon, nabadziņ, tevi gaida te: www.rpnc.lv/uznemsana
Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk
Jau otro gadu Rēzeknes novadā vietējie uzņēmēji rīko traktoru sacensības. Taču šogad pasākums nonācis Valsts policijas redzeslokā. Pēc pasākuma publicētajos video policija saskatījusi drošības prasību pārkāpumus. Ir sākts administratīvais process. Lasīt vairāk
Kompaktā Karoq jaunās paaudzes modelis tiek izstrādāts paātrinātā tempā, lai tirgū to varētu ieviest jau 2028. gadā. Lasīt vairāk
iAuto.lv piefiksē cenas degvielas uzpildes stacijās 19. jūnijā, taču degvielu vēl neielej, jo šodien cenas, iespējams, būs vēl pievilcīgākas. RAKSTI KOMENTĀROS, cik degviela maksā tavā pusē vai valstī, un norādi, lūdzu, arī datumu. Lasīt vairāk
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
5
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
3
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
5
Ieva
Vācieši pārkārtojas blakus joslā absolūti vienaldzīgi izturoties pret aizmugurē pa blakus braucošo. Par to nu esmu parliecinājusies vairākkārt, tāpēc reizēm šķiet, ka LV pat brauc pieklājīgāk kā Vācijā.
======================
Vispār jau galīgi nē - vācieši un citi rietumnieki kopš mazām dienām ir iemācījušies iemanevrēt blakus joslā
arī tad, ja vietiņa tur ir tikai, teiksim, 2x garāka par auto,
kuru tur jādabū "iekšā" :-) Un blakus joslā braucošie ir gatavi tam, ka kādam var ievajadzēties tikt viņa rindā.
Daudzkārt, pat tai pat Vācijā, ir nācies pārvietoties no
malējās vienas puses joslas uz malējo otras puses, pat
uz 6 rindu ceļa - nekādu problēmu, vairāk par 2 reizēm
"pagriezieni" nemēdz nomirkšķināt, un tev blakus neviļus rodas "caurums", kurā droši var "krist iekšā" :-)))))) Atšķirībā
no mūsu postsovjetu sabiedrības, viņi pat spoguļus izmanto! :-)