Šodien motosezonas atklāšana; vairākās ielās slēgta satiksme + motoparādes maršruts 7

Nozare.lv | 25.aprīlis 2015 22:44

Saistībā ar motobraukšanas sezonas atklāšanas pasākumu nedēļas nogalē Rīgā gaidāmi satiksmes ierobežojumi, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore Agnese Lūse.

Lai veiktu sagatavošanas darbus, no šodienas plkst.17 līdz 26.aprīļa plkst.22 tiks aizliegts apstāties un stāvēt 11.novembra krastmalā, posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai. Atstātie transportlīdzekļi tiks pārvietoti uz tuvāko iespējamo stāvēšanai atļauto vietu.

No šodienas plkst.20 līdz rītdienas, 26.aprīļa, plkst.22 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme 11.novembra krastmalas labajā braukšanas joslā virzienā un posmā no Bīskapa gātes līdz Vanšu tiltam, bet 26.aprīlī no plkst.8 līdz plkst.22 - 11.novembra krastmalā.

26.aprīlī no plkst.13 līdz plkst.14 notiks motobraucēju parādes brauciens pa maršrutu: brauciena sākums pie tirdzniecības centra "Mols" Krasta ielā 46, tālāk pa Krasta ielu, Salu tiltu, Mūkusalas ielu, Trijādības ielu, Raņķa dambi, Vanšu tiltu, Krišjāņa Valdemāra ielu, Pils laukumu, Torņa ielu, Pils laukumu, Muitas ielu, 11.novembra krastmalu.

Motobrauciena maršrutā un maršrutu šķērsojošajās ielās tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme, izņemot pasākuma dalībnieku transportlīdzekļus un operatīvos transportlīdzekļus.

26.aprīlī no plkst.13 līdz plkst.14 tiks slēgta nobrauktuve no Vanšu tilta virzienā uz Balasta dambi.

Foto: iAuto.lv

Motoparādes laikā minētajā maršrutā sabiedrisko transportlīdzekļu satiksme tiks regulēta vai slēgta atbilstoši nepieciešamībai.

Ierobežojumi neskars transportlīdzekļus ar pasākuma organizatora izsniegtām caurlaidēm un operatīvo transportu.

Par pasākumu norisi ir atbildīga biedrība "Latvijas Motoklubu asociācija".

Populārākie komentāri

7 Lasīt visus komentārus →
37 6 Atbildēt

Šādu pasākumu vajadzēja sākt tajā sūri, grūti izcīnītajā piemiņas vietā bojāgājušajiem motociklistiem Baložos, ar svinīgu solījumu ievērot CSN, pēc tam paviesoties Traumataloģiskajā slimnīcā un morgā. Nu un pēc tam, ja dūša vēl nav papēžos, rīkot pārējos tusus!

31 2 Atbildēt

Žēl tos nejēgas, kuri apsitīsies...

2 2 Atbildēt

Ja jau motosezonas atklāšanu tā vajadzētu aizsākt, tad arī noliekot automašīnas vai velosipēda tiesības cilvēku ir jāapmeklē tavas nosauktās iestādes - Traumatoloģijas slimnīcu un morgu. Ne tikai motociklisti ir tie "trakie", kuriem ir vislielākās un smagākās avārijas.

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Izgatavots miljonais Škoda Karoq 5

Čehijas autobūves uzņēmums Škoda var priecāties par jaunu ierakstu savā attīstības vēsturē – uzņēmuma rūpnīcā Kvasinā izlaists miljonais Škoda Karoq. Lasīt vairāk

Paliek šķībs – Xpeng X9 saskaras ar piekares problēmām 4

Saskaņā ar īpašnieku informāciju, ķīniešu luksusa MPV Xpeng X9 nespēj izturēt karstumu, kā rezultātā automašīna sagāžas uz sāniem vai pat pilnībā pieplok zemei. Lasīt vairāk

WRC Delfi rallijs Igaunija: vadošo pilotu talākie lēcieni SS10 ātrumposmā - 18.07.2026 (+ VIDEO) 5

Igaunijas rallija SS10. ātrumposmā skatītājiem bija iespēja vērot iespaidīgus lēcienus, ko izpildīja rallija ekipāžas. Lasīt vairāk

2,7 sekundes līdz simtam: Mercedes-AMG iepazīstina ar jauno CLA 45 MATIC+ 6

Vācu uzņēmums prezentējis jauno pilnībā elektrisko CLA 45 4MATIC+, kas būs pieejams sedana un Shooting Brake virsbūves versijās. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti