Amerikānis nobrauc 1,6 miljoni km. un saņem jaunu pikapu Tundra - iAuto

Amerikānis nobrauc 1,6 miljoni km. un saņem jaunu pikapu Tundra 14

 
iAutolv | 12.maijs 2016 15:41

ASV iedzīvotājs Viktors Šepards deviņu gadu laikā ar savu 2007.gada Toyota Tundra pikapu nobraucis vairāk nekā 1,6 miljonus kilometru. Ražotājs atpircis no īpašnieka izturīgo auto, vietā pasniedzot jaunākās paaudzes modeļa atslēgas.

Luiziānā dzīvojošais Šepards darba darīšanās bieži devies uz Ziemeļdakotu, Vaiomingu un Virdžiniju, gadā nobraucot vidēji 200 000 kilometrus.

Īpašnieks apgalvo, ka viņa pikaps nekad neesot salūzis – ja neskaita regulārās apkopes (9 gadu laikā 117 reizes) pie sertificētā dīlera, ārpuskārtas apmeklējumu pie remontētājiem nav bijis.

Šepards ir pārliecināts, ka miljons kilometru tagad jau ar jauno automašīnu, nebūs problēma – “Šie automobiļi ir droši un uzticami. Ja jūs redzat ceļmalā stāvošu “Toyota”, iemesls var būt jebkāds, tikai ne tehniska problēma, tādēļ, ka šie auto lūzt ļoti reti. ”

No Šeparda atpirkto Tundra pikapu nogādās “Toyota” rūpnīcā Sanantonio – speciālisti to izjauks un rūpīgi izpētīs, lai iegūtos datus un pieredzi varētu izmantot jauno pikapu ražošanā.   

 

 
14 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
kaspis 12.maijs 2016 19:55
13 1 Atbildēt

apkope reizi mēnesī pie dīlera - nu gan jau davilktu arī divus miljonus jūdžu, spēj tik dilušos mezglus mainīt. Un tomēr pierādās ka garie gabali ir stipri saudzīgāki nekā pilsētas sastrēgumu muļļāšanās.

Janozaurs 12.maijs 2016 18:57
10 4 Atbildēt

Baidos ka ar jauno nenobrauks pat miljonu....

Ilona 12.maijs 2016 19:46
10 1 Atbildēt

Un es lepojos, ka mana Bora nobraukusi 511.000...:( Taču es vēl braucu! :)

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Iekšdedzes dzinēji dzīvos arī pēc 2035. gada - Brisele apsver aizlieguma atcelšanu 29

Eiropas Komisija varētu atcelt likumu, kas paredzēja jaunu automašīnu ar benzīna un dīzeļa dzinējiem aizliegumu no 2035. gada. Lasīt vairāk

 

Līdz 2027. gadam - Ķīnas Changan Eiropas tirgū ar elektroauto zīmoliem Avatr un Nevo 1

Ķīnas autoražotājs Changan nākamo divu gadu laikā plāno uzsākt savu elektroauto zīmolu Avatr un Nevo tirdzniecību Eiropā. Lasīt vairāk

 

Jau no rītdienas: Valsts policija uzsāk automatizētu lēmumu pieņemšanu par pārkāpumiem, kuri fiksēti ar tehniskajiem līdzekļiem 32

No rītdienas, 11. decembra, Valsts policija uzsāks automatizētu lēmumu pieņemšanu par pārkāpumiem, kuri fiksēti ar tehniskajiem līdzekļiem, neapturot transportlīdzekli, tādiem kā – pārvietojamie un stacionārie fotoradari, 360 grādu kameru sistēmas un vidējā ātruma kontroles radari. Lasīt vairāk

 

Great Wall Motor piedāvā Haval 6 5

Ķīnas autobūves uzņēmums Great Wall Motor papildina Eiropas tirgū pieejamo modeļu klāstu ar Haval H6. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti