Dīzelis/Gāze atsauksmes lūdzu.

archa12345 Reģ.: 15.01.2013

Varbūt kāds ir jau ielicis savā dīzelī gāzi,intresē atsauksmes,kādi ir plusi,kādi mīnusi? Vai tiešām ir tā ka pie mašīnas jaudas klāt nāk no 30% jaudas un uz augšu?

Paldies jau iepriekš.

 
1 2
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 2 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Pirmais rakstīja: incanti vadoņa redzētais gāždīzelis bija kāds?

tobiš cik %ti gāzes jamais lietoja?

p.n.

vai nav vienkāršāk vienkārši dīzelim pieliet benzīnu? kāpēc tieši gāze?

Tev renis benzīns vai dīzels? Nu labi, nav svarīgi... Pamēģini gāzi pa taisno degvielas bākā iepūst un pastāsti par rezultātiem...

a tu pamēģini pastāstīt kāpēc ir jātērē štukas latu lai dīzelim pirms iesmidzināšanas cilindrā piemaisītu gāzi???? (tā strādāparastākās dīzeļgāzes sitēmas)

vai nav daudz vieglāk un lētāk bākā piešaut benzīnu???

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

kolumbs rakstīja:

Pirmais rakstīja: incanti vadoņa redzētais gāždīzelis bija kāds?

tobiš cik %ti gāzes jamais lietoja?

p.n.

vai nav vienkāršāk vienkārši dīzelim pieliet benzīnu? kāpēc tieši gāze?

Tev renis benzīns vai dīzels? Nu labi, nav svarīgi... Pamēģini gāzi pa taisno degvielas bākā iepūst un pastāsti par rezultātiem...

a tu pamēģini pastāstīt kāpēc ir jātērē štukas latu lai dīzelim pirms iesmidzināšanas cilindrā piemaisītu gāzi???? (tā strādāparastākās dīzeļgāzes sitēmas)

vai nav daudz vieglāk un lētāk bākā piešaut benzīnu???

Tu esi normāls?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

hei vadon.....

Davaj stāsti kā strādā tā dīzeļgāzessistēma ko esi redzējis

Un pie reizes pastāsti ko dara egr....

Man šodien gribās ierēkt....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vēl pastāv iespēja nelielu daudzumu iztvaicētas gāzes padot ieplūdes gaisā... Bet lielāku daudzumu var šķidri maisīt ar dīzeli, vai smidzināt atsevišķi pa tiešo cilindrā... Tāpēc es prasu - kāda bija sistēma uz tā redzētā smagā...

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Kāds vispār dzīvē ir redzējis auto, kam dīzelim ir gāze uzriktēta?

Es nē...

dažš labs no mēnes nokritis!

www.bmwpower.lv/...

autor uzvani tam numuram un tev visu izklārēs, čo pa čom!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

no mēness nevar nokrist uz zemes. gravitācijas spēks pa mazu.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Rīgas satiksmei ir vairāki autobusi ar dīzelis+CNG sistēmu. Sīkāk prasīt lietotājam Bams, viņš savulaik rakstīja par to.

Bet ir cita lieta. Vai var uztaisīt sistēmu benzīns/LPG/CNG?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
1 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Rīgas satiksmei ir vairāki autobusi ar dīzelis+CNG sistēmu. Sīkāk prasīt lietotājam Bams, viņš savulaik rakstīja par to.

Bet ir cita lieta. Vai var uztaisīt sistēmu benzīns/LPG/CNG?

Var. Bikses par galvu pārmaukt arī var.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
1 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: hei vadon.....

Davaj stāsti kā strādā tā dīzeļgāzessistēma ko esi redzējis

Un pie reizes pastāsti ko dara egr....

Man šodien gribās ierēkt....

Parādi sev pirkstu, par to taču tev arī nāk rēciens

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nu re... kā parasti

vadons kaut ko esot redzējis, bet ko jams ir redzējs.... jams pastāstīt nespēj

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Vadonim pietiek ar to,ko viņš redzēja. Pastāstīt es tev varu pasaciņu

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

tas jaudas pieaugums ātri vien noklapēs to voyagera itāļu kakaino motoru un automātu arī paķers līdzi

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Da ko jūs tur varat ņemties ar tiem dīzeļiem un LPG/LNG

peišpricēšanu? Aizmirsies, kā tantei Gūglei pavaicāt, ko

jamā zina , piemēram, par tēmu "diesel LPG", vai kā?

Kaut vai www.ozonlpg.com/... ...

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

lpgpower.lv/lv/gazes-iekartas/dizela-dzinejiem

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Iz realitātes LV.

Reiz grasos uzpildīt LPG savam autiņam, bet man pretī Statoil nostājas fūre Pajauns MAN vilcējs, kā tagad atceros firmu "Otaņķu dzirnavnieks"

Prasīju džekam, kas tad nu, skaidri izdzirdot dīzeļa skaņu. Atbildēja, ka tepat LV uzstādīta papildus gāzes iekārta, kas ļauj ekonomēt 5Ls/100km un palielina dīzelim jaudu.

Uzstādīta 180l LPG tverne un esot visai jautra uzpildīšanās, ilgu laiku turot nospiestu melno aparāta pogu.

Tā kā, tiešām tāda štelle patāv.

Veiga Reģ.: 25.09.2004
0 0 Atbildēt

Kad pēdējoreiz apmeklēju "Autogāzi", tur bija demo auto dīzelis+gāze. Man paskaidroja, ka principā ražotāja solītais 30% ietaupījums ir pilnīga tufta, bet jā - neliels ietaupījums esot + jauda tiešām palielinās. Vieglajam droši vien nav jēgas, bet smagajam gada laikā arī 5% ir manāms ietaupījums...

Uudensputns Reģ.: 24.05.2004
0 0 Atbildēt

Ir un brauc.

Esmu uzlicis vienam scania vilcējam ar 420 zs un vienam volvo v70 ar 2.5 tdi motoriem.

Scania izmaksu ekonomija ir apmēram 5%,volvo mazliet vairāk.

Katram auto sava iekārta,taču tagad neliktu nevienu no tām.

Šajā jomā strādā visi gāzes iekārtu ražotāji,bet kaut cik gatavi un darbotiesspējīgi produkti ir dažiem.Protams,solījumi,ka "tūlīt arī mums būs...",birst kā no pārpilnības raga.

REXX Reģ.: 23.09.2013
0 0 Atbildēt

Principā, dīzeļmotorā gāze pilda ne tikai degvielas, bet arī katalizatora ("ķīmiskā "izpratnē, ne tajā, ko servisos mēdz griezt ārā no izpūtējiem). Kā? Vienkārši-dīzelim tā degmaisījuma degšana parasti notiek "punktos"- izplūde no virpuļkameras (priekškameras), vai no sprauslas urbumiem izsmidzinātos kūļos. Ievadot cilindrā vēl arī gāzi, veidojas plašāka liesmas fronte, (kaut kas līdzīgs- ja vienu cilindru mēģinātu iekurināt uzreiz vairākas aizdedzes sveces)kas ne tikai veicina straujāku spiediena pieaugumu cilindrā, bet arī sekmē dīzeļdegvielas pilnīgaku sadegšanu (nav noslēpums, ka daļa dīzeļdegvielas cilindros tā arī nesadeg- izplūst kopā ar atgāzēm. Tas gan ir mazs procents, bet tomēr.

Un kas no tā? Ieguvumi- jaudas (vairak gan griezes momenta) pieaugums, ekonomija (te gan krietni jānoņemas ar regulēšanu, lai to sasniegtu). Diezgan subjektīvi, ņemot vērā sarežģītību un izmaksas. Komerctransportam varētu būt ok, bet vieglajiem- "labāk nopērc citu."

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti