csn 127.p. interpretējums

Burbergs Reģ.: 27.03.2015

Braucam pa Jūrmalas šosejas vidējo joslu, panākam mašīnu.

Drīkstam apsteigt pa labo joslu?

 
1 2 3 4 5 6 ..8
Vernons Reģ.: 18.02.2014
0 0 Atbildēt

Kategoriski NĒ!!!

Burbergs Reģ.: 27.03.2015
0 0 Atbildēt

Labi

Braucam atkal pa Jūrmalas šoseju, šoreiz labo joslu, un panākam vidējā joslā braucošo. Varam iet garām?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Uz šo vernonam atbildes nav.

Būs pavadījis reālu bezmiega nakti, lai kaut ko pilnīgi greizu un caur pakaļu izmuģītu ša no rīta paziņotu...

Gatavojies - ar loģiku, CSN un veselo saprātu to nedz izskaidrot nedz saprast nevarēs...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Tikpat labi ko darīt, ja man braucot pa Jūrmalas šosejas labo joslu kreisā joslā braucošais sāk bremzēt? Man arī būtu jābremzē, jo savādāk es viņu piespiedu kārtā apsteigtu, ne tā?

Vernons Reģ.: 18.02.2014
0 0 Atbildēt

Pilsētas robežās drīkst iet garām, bet ar kādiem ātrumiem pārvietojamies. Ārpus pilsētas - NĒ.

Par loģiku. Pie Olaines uz Rīgas pusi viens tāds "palaidnieks" ar mersi nositās. Noķēra otrā joslā braucošo un tad izlēma pa labo pusi apsteigt, bet noķertais arī izlēma atbrīvot skrējējam ceļu. Pāris kūleņu un braucējs kapsētā!

Apmēram tāpat kā Maskavā uz MKAD.

Visos gadījumos, kad rakstīts aizliegts iestājas Nāves sods!

Kādreiz pašam, kādreiz sašam.

Vernons Reģ.: 18.02.2014
0 0 Atbildēt

Policija nestrādā!!! Ja poliči palabo joslu apsteigtu un palūgtu sekot uz stāvvietu, pie iebraukšanas Jūrmalā, tā nedarītu.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Vernon tu kā vienmēr visu savā apmātībā un marazmā saputro un saber vienā katlā... Reāli putrā!

Šo teikumu:

"Ja poliči palabo joslu apsteigtu un palūgtu sekot uz stāvvietu, pie iebraukšanas Jūrmalā, tā nedarītu." - arī smagā reibūmā nespētu saprast. Lasīju 20 (!!!) reizes - NEKO nesapratu!

Vernons Reģ.: 18.02.2014
0 0 Atbildēt

Ar to netrafareto Subaru to var izdarīt un aizmugurē jābūt uzrakstam "Lūdzu sekojiet", ne viss "STOP policija"!

Tev pat nav pieredze lai saprastu!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Pats izlasi savu skribelējumu - ko tur policija, kam palabo...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Ja prot lasīt, tad nav nekādu interpretējumu! Punkts skaidri pasaka - "aizliegts apsteigt tajā pašā joslā priekšā braucošo".

Kas notiek blakus joslās tev neinteresē. Ja tu brauc ievērojot noteikumus pa labo malējo joslu, tava josla uz priekšu brīva, un kāds velkas pa kreiso vai vidējo, tad tevi tas nekādi neietekmē.

Burbergs Reģ.: 27.03.2015
0 0 Atbildēt

-> Vernonam

Tātad, braucam pa Jūrmalenes labo joslu, panākam pa vidējo (ne TAJĀ PAŠĀ JOSLĀ) braucošo, un nedrīkstam iet garām?

Bez Olaines, kurš csn punkts to aizliedz?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Tak neatbildēs, tas viņam godam kantres rive. Gabals lūst nost...

Pat ja uzrakstīs vienu atbildi - vienalga pieliks klāt kaut kādu ...bet...

piradzinsh Reģ.: 11.04.2014
0 0 Atbildēt

98. Ārpus apdzīvotām vietām jābrauc iespējami tuvāk brauktuves labajai malai. Ja braukšanai vienā virzienā ir divas vai vairākas joslas, kreisajā malējā joslā atļauts iebraukt tikai tad, ja citas braukšanas joslas ir aizņemtas, kā arī lai nogrieztos pa kreisi vai apgrieztos braukšanai pretējā virzienā.

127. Ārpus apdzīvotām vietām uz ceļiem ar divām vai vairākām braukšanas joslām vienā virzienā aizliegts apsteigt tajā pašā joslā priekšā braucošo transportlīdzekli pa labo pusi, izņemot gadījumu, kad tas rāda kreisā pagrieziena signālu un ir uzsācis manevru.

tas 127p īsti loģisks jau nav.......

Par jurmaleni, tur jau ir darbs mūsu izcilai CP viņi jau varētu preventīvi izglītot kādreiz autovadītājus, nevis tik ar radaru un trubiņu sraidāt apkārt!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Kas tieši tev tur šķiet neloģisks? Mums ir maz divlīmeņu škērsojumu, tāpēc arī šie punkti Latvijā ir tādi.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Ar vernonu tiešu jautājumu gadījumā ir kā bārdainā aņukā:

J: Tu brīvdienās atbrauksi ciemos ?

A: Tas ir ļoti labs jautājums, un tam noteikti ir jāpievērš nopietna uzmanība. Pirmkārt, mums kā nācijai ir jāsaprot , kas ir brīvdienas, un kāpēc mums viņas ir. Otrkārt ir jāizvērtē visi iespējamie riski, lai šis lēmums neietekmētu mūs negatīvi. Ir jānovelk sarkanās līnijas, lai nerastos pārpratumi, un noteikti šis lēmums ir jāpieņem ar lielu atbildību, lai pēc 4 gadiem man nebūtu kauns par neizpildītiem solījumiem.

J. Nu tad atbrauksi vai nē?

A: Šis noteikti nav „jā/nē” jautājums, ir jāņem vērā, ka esmu vienīgais kurš ir turējis solījumus pēdējos gados un grasos tā arī darīt nākamos gadus. Es neatbalstu lēmumus kuri ir pieņemti emocionāli un bez sīkākas situācijas izpētes.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Izklausās pēc Dombrovska

Vernons Reģ.: 18.02.2014
0 0 Atbildēt

Pa kreiso joslu ejam garām! Bet pa divām joslām vienlaicīgi pārkārtoties ir ārkārtīgi bīstami!

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

nu, brauc pa otro, panāc, pārkārtojies uz labo un ej garām, jo vairs neapsteidz tajā pašā joslā braucošo. jo viņš otrajā, tu pirmajā bīstami it kā, bet ne nelikumīgi

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Es tikai nesaprotu ko tāds izglītots, pieredzējis cilvēks kā Vernons dirn neauglīgās diskusijās internetā. Cilvēkam, kurš spēj garantēt drošību uz ceļiem valsts mērogā, kurš ar savām asinīm ir pārrakstījis visu CSN izdevumu visus punktus ir vieta pie šprices Saeimā vai kā minimums CSDD vadītāja krēslā. Dirnēt internetā tā jau ir sevis pašdegradēšana, iedzimtā talanta mīdīšana pa sūdiem.

Burbergs Reģ.: 27.03.2015
0 0 Atbildēt

Vernonam

Vari atbildēt uz manu PĒDĒJO JAUTĀJUMU?

Vernons Reģ.: 18.02.2014
0 0 Atbildēt

Rīgas robežās drīkst pa labo joslu apsteigt, Rīgai beidzoties apsteigšanai kreisā josla!

Bet tos, kuriem statuss neatļauj braukt pa pirmo joslu ir jābirstē. Atbilde apmierina?

Burbergs Reģ.: 27.03.2015
0 0 Atbildēt

Tūlīt visu sakārtosim.

MANS JAUTĀJUMS: Braucam pa Jūrmalas šosejas labo joslu, panākam vidējā (ne "tajā pašā") joslā braucošo. Varam iet garām pa savu labo joslu?

TAVA ATBILDE: Nē.

NĀKAMAIS JAUTĀJUMS (uz ko nesaņēmu atbildi): Kurš csn punkts to aizliedz?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Es jau brīdināju, ka vecais marasmatiķis nespēj atbildēt normāli...

Man arī nav skaidrs kāpēc es nevarētu apsteigt pa blakus joslu braucošo...

Cits jautājums ir ko lēnāk par plūsmu darošie dara (kravinieki šķiet piedzimst) tajā, vismaz 2.joslā...

Vernons Reģ.: 18.02.2014
0 0 Atbildēt

127.! Šo apspriežam!

Uz Jelgavas apved ceļa saskaņā ar so punktu un vienu joslu katrā virzienā, pie Zemnieka cienesta nepietike vietas!

No ass līnijas līdz dzelžiem 5 metri.Vieglais Reno platāks par smago! Reno izraisa sadursmi ar Iveco! Punkts tas pats situācija cita!

Burbergs Reģ.: 27.03.2015
0 0 Atbildēt

Marasmatiķis viņš nav, tikai brīžiem šķiet, ka es ātrāk sievu iemācīšu braukt, nekā no Vernona saņemšu īsu, lakonisku atbildi!

1 2 3 4 5 6 ..8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti