Moto

Jonass izcīna savu pirmo uzvaru MXGP klasē

Latvijas motosportists Pauls Jonass svētdien izcīnīja uzvaru pasaules motokrosa čempionāta piektā posma - Portugāles "Grand Prix" - sacensībās prestižākajā MXGP klasē, svinot pirmo panākumu karjerā augstākajā līmenī. Lasīt vairāk

Brāļi Lielbārži izcīna pirmo uzvaru Pasaules čempionātā Portugālē

20. un 21. aprīlī Portugālē, Alqueidão, “Torres Novas” trasē aizvadīts Pasaules čempionāta pirmais posms blakusvāģu motokrosā, kur savu pirmo uzvaru šajā seriālā izcīnīja Daniels Lielbārdis un Bruno Lielbārdis. Lasīt vairāk

Markuss Kokins izcīna 1. vietu motokrosa sacensībās Igaunijā

Pērnā gada Latvijas vicečempions motokrosā 125cc klasē Markuss Kokins sestdien Igaunijā izcīnīja uzvaru "Smilšu karaļa" sacensībās MX Juniori klasē, bet vērtējumā kopā ar PRO klases braucējiem tukumniekam 5. vieta. Lasīt vairāk

Markuss Ozoliņš Nīderlandē izcīna trešo vietu

17. martā Nīderlandē norisinājās “Dutch Masters” sacensības motokrosā, kurā startēja seši latviešu motosportisti. MX125 klasē startēja Markuss Ozoliņš (privāti), kurš ieguva godalgoto trešo vietu, bet Raivo Laicāns MX125 klases kopvērtējumā izcīnīja 15. vietu. Lasīt vairāk