Renārs Ēķis uzvar folkreisa fināla ģenerālmēģinājumā

 
23.augusts 2011 14:40

LAF Folkreisa Vidzemes un Zemgales reģionu kausu posmā 333 trasē pārliecinošu uzvaru guva Renārs Ēķis (Jelgava, Autocross.lv Folkreisa komanda).



Viņš aiz sevis atstāja sīvā cīņā pjedestāla pozīcijas dalījušos Edvīnu Vansoviču (Rīga), Mārtiņu Starku (Rīga) un Rihardu Daini (Jūdaži, FlyZone/Folkreisa Fabrika). Ēķis sasniedza uzvaru pēdējā sacīkstē pirms 11. septembrī gaidāmā Folkreisa centrālā seriāla – Vasaras kausa – noslēguma posma, kurā Renāram un Raivis Riekstiņam būs jāsadala gada labākā folkreisa braucēja tituls.

Svētdienas sacīkstē A fināls izvērtās aizraujošs vairāku sadursmju un sagriešanos dēļ. Taču Renāra Ēķa uzvara neatstāja šaubas, viņa pārsvars bija ievērojams. Edvīns Vansovičs guva otro vietu, taču trešās pozīcijas noskaidrošanai bija nepieciešama tiesnešu iejaukšanās. Finišā trešais iebrauca Rihards Dainis, taču brauciena nogalē viņš bija sagriezis Mārtiņu Starku, kurš, savukārt, pēc šīs sadursmes no trases izsita arī Raivi Riekstiņu (Turkalne, Štīm Rally Team). Tiesnešu lēmums – novietot rezultātu tabulā avāriju izraisījušo Rihardu Daini aiz Mārtiņa Starka. Līdz ar to posmā trešā vieta Starkam.

Pēc sacīkstes notika divu automašīnu pārdošanas process. Folkreisā debitēt gatavojas madonietis Edijs Sloka, kurš šiem mērķiem iegādājās līdz šim Jāņa Nikela un Rūdolfa Bogena izmantoto VW Golf I. Savukārt Bogens iegādājās Edvīna Vansoviča VW Golf II. Līdz ar to auto atgriezies Cēsīs – šo mašīnu savulaik trasē izveda cēsnieks Ritvars Kārkliņš.

Šogad atlikušas vēl trīs folkreisa sacīkstes: 11. septembrī gaidāms Vasaras kausa un Zemgales kausa posms, 17. septembrī 333 trasē Vidzemes un Zemgales kausa posms, bet 9. oktobrī Popes trasē – Kurzemes kausa pēdējā sacīkste.

FOTO: Autocross.lv


 

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Dronu incidentu gadījumā kompensāciju kārtība joprojām neskaidra (+ VIDEO) 1

Pēc vairākiem dronu incidentiem Latvijas pierobežā aktualizējies jautājums – kas notiktu gadījumā, ja bezpilota lidaparāts sabojātu tehniku, ēku vai citu īpašumu? Vai zaudējumus segtu apdrošinātājs, vai tomēr būtu jāpaļaujas uz valsts kompensācijām? Lasīt vairāk

 

Kas ir MV Augusta Brutale 800 cena no 12 600 EUR par 798 cm3, 113 ZS, 194 kg (+ VIDEO) 2

MV Agusta Brutale 800 ir Itālijas ražotāja MV Agusta vidējās klases "naked bike" jeb neapšūts sporta motocikls, kas apvieno augstu veiktspēju, agresīvu dizainu un premium klases aprīkojumu. Lasīt vairāk

 

Nezināms skaņu efekts, BMW opcija, lauku tūnings? 17

Arī Latvijā beidzot iestājies silts laiks, cilvēki vairāk parādās ielās, labprāt sēž parkos un atpūtas zonās, taču – pa brīdim garām aizbrauc kāds automobilis (pārsvarā BMW), kas izdod tādu kā žēlu vaidu vai ievainota suņa kaucienu. Kas tas ir, ja kāds zina, rakstiet komentāros. Lasīt vairāk

 

Kādi ir spāņu motocikli "Rieju Adventura Rally 307" un "Rieju Xplora 557" (+ VIDEO)

Aventura Rally 307 ir viegls “Dakāras stila” ceļojumu enduro, kas fokusējas uz bezceļu braukšanu un garākiem piedzīvojumu braucieniem. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti