BMW

Pārdodu E39 530D 99 Universāls

filips Reģ.: 16.08.2001

Labā stāvoklī, steptronic, melna āda, pilna elektropakete, 3 signalizācijas, CD changers, nobraukums 186020km, skate līdz 1.2008.

Cena 9600 EUR

tel. 29241421

edgars@denovo.lv

 
1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..17
filips Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Janvārī nobraukums bija par dažiem tūkstošiem lielāks. Interesants auto.

Tu zini cik precīzi tagad ir nobraukums tavas mammas auto?

Nu re, protams ka nezini. Nu tad ko buldurē?

Ļoti man vajag tīt dažus km turp šurp

Spečoki jūs esat varb;ūt smilšu kastē vai praida gājienā Tinēji i_b_i_o!

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

tā jau ir - ja neapmierina cenas un nobraukuma attiecība, tad kaut kas ir jāsamazina. visi ķērkalē "nomet cenu nomet cenu" a šis viltnieks nomet nobraukumu. līdz ar to cenu var atstāt iepriekšējo!

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

filips rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Janvārī nobraukums bija par dažiem tūkstošiem lielāks. Interesants auto.

Tu zini cik precīzi tagad ir nobraukums tavas mammas auto?

būtu vismaz paskatījies ko rakstīji 1 postā, kurš vienmēr ir augšā.

tak pierakstiit vajag, kad kruķī spiģiku a to pa pusgadu aizmirsās, cik bija, kam bija, ko soliji... cik jātin un cik pēc tam jāraksta... nu sajuka čalim

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

pirms 10 gadiem apkārt klīda baika par kādu elektronikas superonku, kurš elektroniskā odometra rādījuma problēmu atrisināja, nahrenizējot strāvas pievadu odometra pirmajam (no kreisās) ciparam.

tas mans bezmaksas padoms filipam, kā panākt, lai noskrējiens būtu tikai 86 vai 83 kkm. kas neizbēgami būs nepieciešams pēc kāda laika, lai noturētu cenu iepriekšējā līmenī.

filips Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

filips rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Janvārī nobraukums bija par dažiem tūkstošiem lielāks. Interesants auto.

Tu zini cik precīzi tagad ir nobraukums tavas mammas auto?

būtu vismaz paskatījies ko rakstīji 1 postā, kurš vienmēr ir augšā.

PAskaties manu iepriekšējo postu durik.

filips Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

niekalbis rakstīja: pirms 10 gadiem apkārt klīda baika par kādu elektronikas superonku, kurš elektroniskā odometra rādījuma problēmu atrisināja, nahrenizējot strāvas pievadu odometra pirmajam (no kreisās) ciparam.

tas mans bezmaksas padoms filipam, kā panākt, lai noskrējiens būtu tikai 86 vai 83 kkm. kas neizbēgami būs nepieciešams pēc kāda laika, lai noturētu cenu iepriekšējā līmenī.

Paldies! Kolosāls padoms. Kā gan es ātrāk neiedomājos

filips Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

ibio rakstīja:

filips rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Janvārī nobraukums bija par dažiem tūkstošiem lielāks. Interesants auto.

Tu zini cik precīzi tagad ir nobraukums tavas mammas auto?

būtu vismaz paskatījies ko rakstīji 1 postā, kurš vienmēr ir augšā.

tak pierakstiit vajag, kad kruķī spiģiku a to pa pusgadu aizmirsās, cik bija, kam bija, ko soliji... cik jātin un cik pēc tam jāraksta... nu sajuka čalim

Kad kruķī tad vajag, kad nekruķi tad nevajag

filips Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

Pēdējā iespēja iegādāties labu BMW universāli par labu cenu 8500Eur līdz Līgo. Pēc tam - paši saprotat - elektrībai cena aug, degvielai aug, ūdenim aug....

Ja kas, tad 29241421 Edgars

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Bembistiem šis cenu vēl augstāku ierubī

www.bmwpower.lv/...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Bembistiem šis cenu vēl augstāku ierubī

www.bmwpower.lv/...

Bembisti taču maksātspējīgāka tauta un nobraukums tur arī mazāks

VAZ2101 Reģ.: 02.06.2007
0 0 Atbildēt

Varbūt drukājot nedaudz misējās ar to nobraukumu

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Da viņam katru reizi misējas. Ja jau neatceries no galvas, tad kakogo hu*a jāraksta precīzi līdz pēdējam kilometram? Pēc tam vēl kaut ko stāsta par mammas auto...

filips Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Da viņam katru reizi misējas. Ja jau neatceries no galvas, tad kakogo hu*a jāraksta precīzi līdz pēdējam kilometram? Pēc tam vēl kaut ko stāsta par mammas auto...

Atnāc saldais un pats apskaties gan reālo nobraukumu, gan h_uju

filips Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Bembistiem šis cenu vēl augstāku ierubī

www.bmwpower.lv/...

Arī bembistiem 8500Eur - hu_li te d_ir_s?

filips Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Bembistiem šis cenu vēl augstāku ierubī

www.bmwpower.lv/...

Bet paldies protams par reklāmu Tagad vismaz reālie interesenti varēs bildes apskatīt.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

filips rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Bembistiem šis cenu vēl augstāku ierubī

www.bmwpower.lv/...

Arī bembistiem 8500Eur - hu_li te d_ir_s?

O, jā - tagad jau nomainīji. Dažas stundas atpakaļ vēl bija 8800 Nevajag te muļķīti tēlot un visus par ākstiem nolikt, tāpat nevienam nevajag to tavu graustu

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

filips rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Da viņam katru reizi misējas. Ja jau neatceries no galvas, tad kakogo hu*a jāraksta precīzi līdz pēdējam kilometram? Pēc tam vēl kaut ko stāsta par mammas auto...

Atnāc saldais un pats apskaties gan reālo nobraukumu, gan h_uju

Par saldo... Laikam tev nepaveicās, jo pie jūsējiem es vēl neesmu bijis. Jebkurā gadījumā, veiksmi gājienā

Par apskatīšanos... Ir reālas aizdomas, ka agrā pavasarī šis drots jau tika apskatīts, kad meklējām kaut ko līdzīgu. Tikai toreiz sludinājumu kaut kur ss.lv izrakām, ja nemaldos. Ja tas tiešām bija tas pats eksemplārs, tad tur max cena 6,5k€

Par hu__ju... Nu nezinu, kaut kā nevelk to tavu striķīti redzēt, piedāvā kādam citam

p.s.

Un neiespringsti tik ļoti. Par nervu šūnām un to atjaunošanos gan jau zini, vai ne

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

A maiņa tevi neintersē?????

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nu pārdevēja vietā es neakcentētu sludinājumus interneta diskusijās. Un BMW gadījumā jo īpaši Te jau autiņu nepārdosi

Šamais gan nekādi nespēj to saprast, kā pret sienu un tā visu laiku. Ehh

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Nu pārdevēja vietā es neakcentētu sludinājumus interneta diskusijās. Un BMW gadījumā jo īpaši Te jau autiņu nepārdosi

Šamais gan nekādi nespēj to saprast, kā pret sienu un tā visu laiku. Ehh

nu taa nu gluzji nav.

man nepatiik kraasa un salons-kraasa.

P.S. koleegjis iepirka 530(laikam teoreetiski 2000 gada) un ir originaali visur 3M ziimes(laikam kaut kas ar sportu saistiits).zinu par kasjakiem-daziem. bet taa tiiri labi patiik...un atkal biji doma savu notirgot... kaut ko jaunaaku panjemt...

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: Nu pārdevēja vietā es neakcentētu sludinājumus interneta diskusijās. Un BMW gadījumā jo īpaši Te jau autiņu nepārdosi

Šamais gan nekādi nespēj to saprast, kā pret sienu un tā visu laiku. Ehh

nu taa nu gluzji nav.

man nepatiik kraasa un salons-kraasa.

P.S. koleegjis iepirka 530(laikam teoreetiski 2000 gada) un ir originaali visur 3M ziimes(laikam kaut kas ar sportu saistiits).zinu par kasjakiem-daziem. bet taa tiiri labi patiik...un atkal biji doma savu notirgot... kaut ko jaunaaku panjemt...

Ursi , ja tavs OOOO ir pusl'dz dzīvs, tad man sievastēvam vajag

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja:

ursis rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: Nu pārdevēja vietā es neakcentētu sludinājumus interneta diskusijās. Un BMW gadījumā jo īpaši Te jau autiņu nepārdosi

Šamais gan nekādi nespēj to saprast, kā pret sienu un tā visu laiku. Ehh

nu taa nu gluzji nav.

man nepatiik kraasa un salons-kraasa.

P.S. koleegjis iepirka 530(laikam teoreetiski 2000 gada) un ir originaali visur 3M ziimes(laikam kaut kas ar sportu saistiits).zinu par kasjakiem-daziem. bet taa tiiri labi patiik...un atkal biji doma savu notirgot... kaut ko jaunaaku panjemt...

Ursi , ja tavs OOOO ir pusl'dz dzīvs, tad man sievastēvam vajag

tur jau taa probza ka vinsh nav pusdziivs un jeegas mainiit nav,bet shii doma shad tad nomaac laikam jau gribas probzas,ne bez probzu auto

taa ka sore par to cenu par kuru es tirgoju nevienam nevajag

filips Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

filips rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Da viņam katru reizi misējas. Ja jau neatceries no galvas, tad kakogo hu*a jāraksta precīzi līdz pēdējam kilometram? Pēc tam vēl kaut ko stāsta par mammas auto...

Atnāc saldais un pats apskaties gan reālo nobraukumu, gan h_uju

Par saldo... Laikam tev nepaveicās, jo pie jūsējiem es vēl neesmu bijis. Jebkurā gadījumā, veiksmi gājienā

Par apskatīšanos... Ir reālas aizdomas, ka agrā pavasarī šis drots jau tika apskatīts, kad meklējām kaut ko līdzīgu. Tikai toreiz sludinājumu kaut kur ss.lv izrakām, ja nemaldos. Ja tas tiešām bija tas pats eksemplārs, tad tur max cena 6,5k€

Par hu__ju... Nu nezinu, kaut kā nevelk to tavu striķīti redzēt, piedāvā kādam citam

p.s.

Un neiespringsti tik ļoti. Par nervu šūnām un to atjaunošanos gan jau zini, vai ne

Kā tad te neiespringsi, visu laiku mašinbūves profesoriem atbildot

Par laimi, laikam tas nebiji tu, jo citādi man stipras šaubas par tavām spriešanas un redzes spējām.

filips Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

fokss rakstīja: A maiņa tevi neintersē?????

Nē, maiņa mani neinteresē, jo auto tiek pārdots tāpēc, ka ir jau cits auto vietā.

filips Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: Nu pārdevēja vietā es neakcentētu sludinājumus interneta diskusijās. Un BMW gadījumā jo īpaši Te jau autiņu nepārdosi

Šamais gan nekādi nespēj to saprast, kā pret sienu un tā visu laiku. Ehh

nu taa nu gluzji nav.

man nepatiik kraasa un salons-kraasa.

P.S. koleegjis iepirka 530(laikam teoreetiski 2000 gada) un ir originaali visur 3M ziimes(laikam kaut kas ar sportu saistiits).zinu par kasjakiem-daziem. bet taa tiiri labi patiik...un atkal biji doma savu notirgot... kaut ko jaunaaku panjemt...

Salons un krāsa - protams, gaumes jautājums. Man tieši šis melnais ļoti labi patīk. Vēl labāk būtu gaisī pelēkais, bet nu arī šis ir ok. Ciest nevaru koka padjobkas salona apdarē.

P.s. - 530 ar M3 zīmītēm var būt tikai Rubmulā, jo 530 oriģinālā ir iespējamas tikai M5 zīmītes, ja tam ir M pakete, vai daļa no tās. Nothing personal

1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti