apturēja par pārkāpumu un nesodīja

vmaxer Reģ.: 03.06.2004

Vakar uzvārīju 40Ls

Pa Krustbaznīcas ielu apbraucu 100 mašīnas un apstājos pirms pārbrauktuves, par to CP mani apturēja, paņēma manus doķus un piecas minūtes sēdēja savā autiņā.

Pēc tam pienāca pie manis, atdeva doķus un teica, ka viņiem esot jāsteidzās un ka protokolu šoreiz nerakstīšot.

Ja drīkst palūgt, tad nerunāsm ārāk par to, ka ir slikti pārkāpt noteikumus, ka besī ārā šitie priekšā līdēji utt.. jaaa pie tam es braucu ar BMW ))

Runa ir par to, ka es tagad uzzināju, ka par apdzīšanu pirms dzelzceļa pārbrauktuves 100metru robežās ir sods 40Ls un 4punkti! To gan gribētos pārbaudīt vai tā vispār ir!

Un reku šeku jautājumi (ar ironiju un pa jokam):

1. vai poličiem ir tiesības mani apturēt par pārkāpumu un nesodīt? par šādu pārkāpumu likums neparedz brīdinājuma izteikšanu!

2. vai tad ir aizliegts apdzīt stāvošu auto kolonu? ko darīt tad, ja esi uzsācis apdzīt stāvošu kolonu, bet apdzīšanas laikā ieraugi zīmi, ka tālāk apdzīt nevar? ko darīt šajā situācijā, ja nav iespējas iebraukt starp stāvošajām mašīnām? palikt pretējā joslā?

ok ok u veelreiz ok, es pilniibaa atzistu savu agresivo braukshanu, bet ja var paluugt, tad nesitiet mani par to, runa ir par to, ka garigais uzlabojaas necilveeciigi, es btw steidzos uz Ogri, uz hokeju

 
rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja: bladj kārtējais tidiots.

Vai poličiem ir tiesības mani apturēt ja vini nesoda.

protams, ka drīkst.

a apdzīt var tikai 1 auto, nevis kolonnu. pie tam pirms manevra ir jāpārliecinās vai to varēs pabeigt, jo pretēj;ā gadījumā tā ir agresīva braukšana, par ko var piespriest lielāku sodu par 40Ls+4pti

m? kur tas rakstīts?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

ibio

kur tu raavi ka driikst apdziit tikai vienu auto ???

Pie kam kolonna skaitas tikai tad ja to kaads attieciigi apziimets auto pavada, preteeja gadiijumaa taa nau kolonna, vai arii ja ir, tad par shaadas kolonnas esamiibu bez attieciigaam paziishanas ziimeem/pavadoshajiem auto arii ir sodaams pasaakums.

Liideeji/neliideeji man netraucee, man traucee tie kas uzskata ka peec shaada manevra vinjam veel ir tiesiibas uz atgriezshanos savaa joslaa vispaar neskatoties un nepaarliecinoties vai vinjam tur vispaar ir vieta.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Atbildes uz saviem jautājumiem vari atrast Ceļu satiksmes noteikumos, Ceļu satiksmes likumā, Latvijas administratīvo pārkāpumu kodeksā, likumā "Par policiju" u.c.

ellnino Reģ.: 01.07.2003
0 0 Atbildēt

Shitaadiem tirlinjiem (lasi vmaxer) taa vien prasaas kjiegjeli veejstiklaa iemuureet

vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

ellnino rakstīja: Shitaadiem tirlinjiem (lasi vmaxer) taa vien prasaas kjiegjeli veejstiklaa iemuureet

Eu aļooo, vai tiešām te sēž tikai "par saviem vārdiem atbildēt spējīgi" mega krutie un pareizie piepju troļi???

Es tak jau palūdzu nesist un nelamāt mani, bet aicināju uz atslābumu, pīsu un garmoniju!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

bladj, par šito pārbrauktuvju būšanu tak jau pirms pusgada bija topiks un toreiz visu izrunāja. viens nabags sūdzējās par to pašu

HADENE Reģ.: 14.08.2003
0 0 Atbildēt

vmaxers jautāja - 2. vai tad ir aizliegts apdzīt stāvošu auto kolonu? ko darīt ...

Piedāvāju vmaxeru iepazīties ar dažiem punktiem no CSN, (zini, ir tādi izveidoti priekš tiem, kas vada auto pa koplietošanas ceļiem )

1.2. apdzīšana braukšana garām vienam vai vairākiem BRAUCOŠIEM transportlīdzekļiem, iebraucot pretējā braukšanas joslā (brauktuves pusē) un atgriežoties iepriekšējā braukšanas joslā (brauktuves pusē);

70. Pirms jebkura manevra braukšanas sākšanas, pārkārtošanās, nogriešanās, apgriešanās braukšanai pretējā virzienā, transportlīdzekļa apturēšanas u.tml. transportlīdzekļa vadītājam jāpārliecinās par ceļu satiksmes drošību un

par to, vai NETIKS TRAUCĒTI citi ceļu satiksmes dalībnieki......

123. Aizliegts apdzīt šādās vietās:

...

123.3. uz dzelzceļa pārbrauktuvēm un tuvāk par 100 m pirms tām...

Tas tā, par apdzīšanu, jo izskatās daudzi BMW vadītāji neatšķir apdzīšanu no apbraukšanas.

PATS SVARĪGĀKAIS PUNKTS CILVĒKIEM, KURI NEVAR ATCERĒTIES CSN!

172. Transportlīdzekļa vadītājam aizliegts:

172.3. apbraukt transportlīdzekļus, kuri apturēti pirms pārbrauktuves, ja kustība pāri dzelzceļa pārbrauktuvei aizliegta un apbraukšana saistīta ar iebraukšanu tajā ceļa pusē, kas paredzēta braukšanai pretējā virzienā;

Žēl, ka policijai, droši vien tāpēc ka bija jābrauc uz kādu avārijas vietu, un viņi nevarēja Tev piespriest pienākošos sodu. Ceru, ka drīz Tu to saņemsi.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: .....es btw steidzos uz Ogri, uz hokeju

Njā spēcīgs arguments. No tā vai paspēs vai nokavēs bija atkarīga valsts drošība un cilvēku dzīvība. Jautājumu arī izceļas ar īpašu loģiku un konstruktīvismu. «vai poličiem ir tiesības mani apturēt par pārkāpumu un nesodīt?».

Pats par saviem vārdiem un agresīvo braukšanu atbildi???

Jautrītis.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: bladj, par šito pārbrauktuvju būšanu tak jau pirms pusgada bija topiks un toreiz visu izrunāja. viens nabags sūdzējās par to pašu

nu nabags biju es

www.iauto.lv/...

deguns Reģ.: 28.01.2007
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja:

ok ok u veelreiz ok, es pilniibaa atzistu savu agresivo braukshanu, bet ja var paluugt, tad nesitiet mani par to, runa ir par to, ka garigais uzlabojaas necilveeciigi, es btw steidzos uz Ogri, uz hokeju

vienalga sitīsim un spārdīsim

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: es btw steidzos uz Ogri, uz hokeju

ja tu brauci atbalstīt "Rīgu 20", tad piedodams, bet ja "ASK/Ogre", tad tevi vajadzēja par šito uzvilkt divkārši

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: Vakar uzvārīju 40Ls

Un reku šeku jautājumi (ar ironiju un pa jokam):

1. vai poličiem ir tiesības mani apturēt par pārkāpumu un nesodīt? par šādu pārkāpumu likums neparedz brīdinājuma izteikšanu!

2. vai tad ir aizliegts apdzīt stāvošu auto kolonu? ko darīt tad, ja esi uzsācis apdzīt stāvošu kolonu, bet apdzīšanas laikā ieraugi zīmi, ka tālāk apdzīt nevar? ko darīt šajā situācijā, ja nav iespējas iebraukt starp stāvošajām mašīnām? palikt pretējā joslā?

Sen zināma patiesība - menti ko grib to arī dara..... ja grib - uzliek sodu, ja negrīb - tad nē.... viss ir takarīgs no viņu garastāvokļa.... un tas nu noteikti nav atkarīgs no notiekoša apkārt...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

profilakses peec tomeer vajadzeeja tos 40 Ls panjemt no tevis... tad gan i zinaatu noteikumus, i buutu papildus stimuls tos ieveerot... a tagad ir tikai eiforija par neuzlikto sodu un neizpratne par policijas riiciibu

lai tev mieriigaaks praats un tiiraaka sirdsapzinja - silti iesaku tos "uzvaariitos" 40 Ls noziedot kaadai beernu iestaadei vai dziivnieku patversmei. nopietni taa buutu iista viira cieniig riiciiba

TeetisSuns Reģ.: 11.01.2007
0 0 Atbildēt

atbrauc maajaas sieva ar jaunu kazoku, saka "zini, daargais, es sodien paarbraucu krustojumu pie sarkanaa. policists neredzeeja. tad es veel uz tilta paarsniedzu aatrumu, un veel nogriezos neatljautaa vietaa. Policists neredzeeja. Nu tad es izdomaaju, ka par ietaupiito naudinju vareetu nopirkt sev kazoku!"

HADENE Reģ.: 14.08.2003
0 0 Atbildēt

Un kur ta palika agresīvais vmaxer ? Uzzināja, ka ir CSN un ka citi tos ievēro?

bugs Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

Pie reizes veletos noskaidrot vienu niansi.

Ka ir ar so pasu padarisanu braucot ar moci? Ta ka sezona tuvojas lieliem soliem, tas atkal paliek aktuali. Man jau vienreiz sanaca runasanas ar policiju sita visa sakara, bet vini ta isti nespeja pamatot kapec butu sodams. Un es ari neko vairak ka sirsapzinas parmetumus neredzu. Ar moci es apbraucu stavosos neiebraucot preteja brauksanas josla (pec CSN ir vieta mocim un masinai viena josla)

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

visi braucēji vienlīdzīgi ,a bembsti vienlīdzigāki - gudrāki par visiem - visi stāv a šis tos tirliņus apbrauc !!!

CPists kretīns ka tādu nesodija , tagad daudzi tā darīs !!!

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Vajadzēja jau laikam uzstāt lai vīri padara darbu līdz galam Nākamreiz nepadodies kaut viņi tev arī dotu dežūr piecīti.

Chriss Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Mosh pa taam 5 minuuteem noskaidroja, ka tu Jaundzeikaram esi kaads attaals radinieks? Tad nu lai atkal ljembasts nesanaak palaida valjaa?

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Džeks par igauniju stāstīja: ja mēģini sarunāt momentā uzliek roku dzelžus un aizved uz policiju.Vot kārtība.

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

bugs rakstīja: Pie reizes veletos noskaidrot vienu niansi.

Ka ir ar so pasu padarisanu braucot ar moci? Ta ka sezona tuvojas lieliem soliem, tas atkal paliek aktuali. Man jau vienreiz sanaca runasanas ar policiju sita visa sakara, bet vini ta isti nespeja pamatot kapec butu sodams. Un es ari neko vairak ka sirsapzinas parmetumus neredzu. Ar moci es apbraucu stavosos neiebraucot preteja brauksanas josla (pec CSN ir vieta mocim un masinai viena josla)

manupr;at, ka CSN stāv rakstīts - 1 joslā drīkst braukt vai nu 1 mocis vai 2 viens otram blakus. Ar auto nedrīkst. Vācijā policija baigi soda mocistus, kas lavierē starp mašīnām ķorķu stundās starp joslām, aizbildinoties, ka viņiem pietiek vietas. Tas pats uz bāņiem. Bet uz bāņiem šos nav tik vieglo notvert

bugs Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

TKO rakstīja:

bugs rakstīja: Pie reizes veletos noskaidrot vienu niansi.

Ka ir ar so pasu padarisanu braucot ar moci? Ta ka sezona tuvojas lieliem soliem, tas atkal paliek aktuali. Man jau vienreiz sanaca runasanas ar policiju sita visa sakara, bet vini ta isti nespeja pamatot kapec butu sodams. Un es ari neko vairak ka sirsapzinas parmetumus neredzu. Ar moci es apbraucu stavosos neiebraucot preteja brauksanas josla (pec CSN ir vieta mocim un masinai viena josla)

manupr;at, ka CSN stāv rakstīts - 1 joslā drīkst braukt vai nu 1 mocis vai 2 viens otram blakus. Ar auto nedrīkst. Vācijā policija baigi soda mocistus, kas lavierē starp mašīnām ķorķu stundās starp joslām, aizbildinoties, ka viņiem pietiek vietas. Tas pats uz bāņiem. Bet uz bāņiem šos nav tik vieglo notvert

te nu es tev varetu oponet:

Pec CSN: Aizliegts apbraukt transportlīdzekļus, kuri apturēti pirms pārbrauktuves, ja kustība pāri dzelzceļa pārbrauktuvei

aizliegta un apbraukšana saistīta ar iebraukšanu tajā ceļa pusē, kas paredzēta braukšanai pretējā virzienā; (tas it ka netiek parkapts, jo neiebraucu preteja josla)

Diemzel interneta nekur neatradu, bet majas apskatisos gramatina, kur prata stav bilde ar moci un masinu blakus viena josla.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti