megalohatrons

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..58
sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Labāk ziedojiet pasaules mietam!

nemirst.lv/...

Mož panesīsies "atgremojumi"- pasaules tam un pasaules šitam

Tā kā BB melnais humors....

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Nē vecīt - pasaules miets ir viens un neatkārtojams!!!

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Viņi varēja vienkārši uztaisīt web labu www.esmu-lohs.com, kur cilvēki par EUR 3.99 varētu reģistrēties un vēl par EUR 3.99 viņi varētu saņemt sertifikātu, ka esmu pilntiesīgs lohs

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Meklēju web programmētājus, kas man uztaisīts augstāk minēto web lapu. Esmu ar mieru pusi naudas ziedot Latvijas Nacionālajai Biblotēkai un Nelsona Mandelas fondam. Būsim inteleģentie lohi!

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

lohs ar vārdu!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: sposored=sponsored

NSNF tradīcijās uz krekla ir pareizais vārds

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja: Meklēju web programmētājus, kas man uztaisīts augstāk minēto web lapu. Esmu ar mieru pusi naudas ziedot Latvijas Nacionālajai Biblotēkai un Nelsona Mandelas fondam. Būsim inteleģentie lohi!

starp citu - Sviestcs pāris dienas atpakaļ arī meklēja webprogrameri

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

farruhs rakstīja: sposored=sponsored

NSNF tradīcijās uz krekla ir pareizais vārds

Tiš... te nav nekāds glitraxtišanas pulciņš.

Reģ.: 20.05.2024
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: var jau ar' glīši uzmiezt... uz krūtīm... iespējami vairāki "dubļi"...

Pieredze? Biji modelis?

Reģ.: 20.05.2024
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

deksters rakstīja:

smonG rakstīja: var jau ar' glīši uzmiezt... uz krūtīm... iespējami vairāki "dubļi"...

Pieredze? Biji modelis?

ar lauriem nivajag mētāties... kāc es modelis...

bet daiļi pamiezt varu!

To teica kāds vīrs, kurš tumšā vārtrūmē uzlika rokas uz gurniem no mugurpuses un lanbi izteicās par procesu?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Runājot par megalohatronu un nu jau DEVĪTO PASAULES BRĪNUMU tepat no Zilupes - iečekojiet šito!!!!

home.venta.lv/...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Runājot par megalohatronu un nu jau DEVĪTO PASAULES BRĪNUMU tepat no Zilupes - iečekojiet šito!!!!

home.venta.lv/...

A kur ir podziņa, lai sāktu ierakstīt????

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Runājot par megalohatronu un nu jau DEVĪTO PASAULES BRĪNUMU tepat no Zilupes - iečekojiet šito!!!!

home.venta.lv/...

A kur ir podziņa, lai sāktu ierakstīt????

Tev viņiem uz e-pastu jāaizsūta jau gatavs skaņas fails. Ierakstīšanas podziņa ir jāmeklē pavisam kur citur.

Bet ideja džekiem ir ar piesitienu. Domāju, ka viņi riktīgi "iespārdīs" 8.pasaules brīnumam

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja:Tev viņiem uz e-pastu jāaizsūta jau gatavs skaņas fails. Ierakstīšanas podziņa ir jāmeklē pavisam kur citur.

Bet ideja džekiem ir ar piesitienu. Domāju, ka viņi riktīgi "iespārdīs" 8.pasaules brīnumam

Parodija reāli prikoļņā

Jālūkojas pēc mikrofona

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ja kādam ir lieki 80-140ha zemes, šiem var lēti pārdot lv.lv.allconstructions.com/...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Ja kādam ir lieki 80-140ha zemes, šiem var lēti pārdot lv.lv.allconstructions.com/...

Man ir čujs,ka šito boditi KNABs kaut kādā bridi aizklopēs ciet...

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

nu psec ... shie taksh jau bij saziimeejushi bildes, ka buushot liepaajas rajonaa tas pasaaciens

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

Uggga rakstīja: Ja kādam ir lieki 80-140ha zemes, šiem var lēti pārdot lv.lv.allconstructions.com/...

Man ir čujs,ka šito boditi KNABs kaut kādā bridi aizklopēs ciet...

KNABs nenodarbojas ar privātā sektora krāpšanas gadījumiem. Tam ir domāta finanšu policija.

KNABs [i]apstrādā[/i] valsts/pašvaldību sektora ļaunprātīgu dienasta stāvokļa izmantošanu.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja:

farruhs rakstīja:

Uggga rakstīja: Ja kādam ir lieki 80-140ha zemes, šiem var lēti pārdot lv.lv.allconstructions.com/...

Man ir čujs,ka šito boditi KNABs kaut kādā bridi aizklopēs ciet...

KNABs nenodarbojas ar privātā sektora krāpšanas gadījumiem. Tam ir domāta finanšu policija.

KNABs [i]apstrādā[/i] valsts/pašvaldību sektora ļaunprātīgu dienasta stāvokļa izmantošanu.

Nu ko tu piesipies... kāda šķirba finpo,knab,onab... galvenais,lai kāds šos piežmiedz...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

A ko tur piežmiegt? Viss ir legāli - cilvēki paši maksā to naudu par sava vārda iedrukāšanu uz sienas. Oficiāli daļa naudas tiks pārskaitīta labdarībai, a pārējā aizies pašu vajadzībām, nosedzot algas un izdevumus. Algas šajā gadījumā tās nevājākās...

Bet viss ir godīgi un cilvēkiem mozga strādā - ja jau ar viltu to naudu izspiestu, bet šie izdomāja feinu biznesa modeli, uz ko citi parakstās. Priekš kam te KNĀBis un FinPo ?

tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: A ko tur piežmiegt? Viss ir legāli - cilvēki paši maksā to naudu par sava vārda iedrukāšanu uz sienas. Oficiāli daļa naudas tiks pārskaitīta labdarībai, a pārējā aizies pašu vajadzībām, nosedzot algas un izdevumus. Algas šajā gadījumā tās nevājākās...

Bet viss ir godīgi un cilvēkiem mozga strādā - ja jau ar viltu to naudu izspiestu, bet šie izdomāja feinu biznesa modeli, uz ko citi parakstās. Priekš kam te KNĀBis un FinPo ?

Nu bet tieši tā - tur takš ir skaidri un gaiši viss uzrakstīts - ja mums nekas nesanāks, atpakaļ neviens neko nesaņems. Gribat maksājat, gribat nē... Ja pietiekami daudzi samaksāsiet, mēs jūsu vārdu uzrakstīsm uz sienas. Cepuri nost par ideju. Tikpat ģeniāla, kā ER kampaņa - "Sametiet man miljonu un es nezagšu!" Miljonu, starp citu, nesameta... Sienas arī droši vien nebūs...

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

tuncis rakstīja:

LyNx8 rakstīja: A ko tur piežmiegt? Viss ir legāli - cilvēki paši maksā to naudu par sava vārda iedrukāšanu uz sienas. Oficiāli daļa naudas tiks pārskaitīta labdarībai, a pārējā aizies pašu vajadzībām, nosedzot algas un izdevumus. Algas šajā gadījumā tās nevājākās...

Bet viss ir godīgi un cilvēkiem mozga strādā - ja jau ar viltu to naudu izspiestu, bet šie izdomāja feinu biznesa modeli, uz ko citi parakstās. Priekš kam te KNĀBis un FinPo ?

Nu bet tieši tā - tur takš ir skaidri un gaiši viss uzrakstīts - ja mums nekas nesanāks, atpakaļ neviens neko nesaņems. Gribat maksājat, gribat nē... Ja pietiekami daudzi samaksāsiet, mēs jūsu vārdu uzrakstīsm uz sienas. Cepuri nost par ideju. Tikpat ģeniāla, kā ER kampaņa - "Sametiet man miljonu un es nezagšu!" Miljonu, starp citu, nesameta... Sienas arī droši vien nebūs...

shodien FIT FM gaaja bazaars ar shiem... lai kaa vinji tur lociijaas un stiiiveejaas , bija saprotams , ka fufels tas viss..utopisti pljin

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Runājot par megalohatronu un nu jau DEVĪTO PASAULES BRĪNUMU tepat no Zilupes - iečekojiet šito!!!!

home.venta.lv/...

...bet šitais ir kronis visam... te tu anyway esi lohs un piedevām vēl dziedošs...

PSC... nav ko teikt...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

tuncis rakstīja:

LyNx8 rakstīja: A ko tur piežmiegt? Viss ir legāli - cilvēki paši maksā to naudu par sava vārda iedrukāšanu uz sienas. Oficiāli daļa naudas tiks pārskaitīta labdarībai, a pārējā aizies pašu vajadzībām, nosedzot algas un izdevumus. Algas šajā gadījumā tās nevājākās...

Bet viss ir godīgi un cilvēkiem mozga strādā - ja jau ar viltu to naudu izspiestu, bet šie izdomāja feinu biznesa modeli, uz ko citi parakstās. Priekš kam te KNĀBis un FinPo ?

Nu bet tieši tā - tur takš ir skaidri un gaiši viss uzrakstīts - ja mums nekas nesanāks, atpakaļ neviens neko nesaņems. Gribat maksājat, gribat nē... Ja pietiekami daudzi samaksāsiet, mēs jūsu vārdu uzrakstīsm uz sienas. Cepuri nost par ideju. Tikpat ģeniāla, kā ER kampaņa - "Sametiet man miljonu un es nezagšu!" Miljonu, starp citu, nesameta... Sienas arī droši vien nebūs...

Nu tas vai sanāks vai nē - ir atkarīgs no pašu cilvēku aktivitātes! Jo vairāk pieteiksies, jo lielākas iespējas, ka to sienu uzbūvēs. Viss ir legāli... Drošvien skaudri, ka pašiem tāda ideja neināca prātā. Problēma jau, vīri, ir tajā, ka te cilvēki maksā paši pēc savas gribas un te netiek spekulēts uz valsts godu, cilvēku jūtām, patriotismu vai vēl nezin ko. Te vienkārši ir brīva izvēle!!! Man tas nav interesanti, tāpēc es uz tās sienas nebūšu un naudu par to nemaksāšu.

Pašreiz te pieteikušies 3000 LV pilsoņu. Drīzumā bliezīs uz ārzemēm, tad redzēs, ko cittautieši par tādu lietu teiks. Nav ko skaust, domājam paši ar kaut ko efektīvu, lai būtu ar ko nodarboites un ar ko sev vecumdienas nodrošināt.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

Nu tas vai sanāks vai nē - ir atkarīgs no pašu cilvēku aktivitātes! Jo vairāk pieteiksies, jo lielākas iespējas, ka to sienu uzbūvēs. .

izlasi ruupiigaak ja nebuus 65KK tad buuveet nesaaks...

celtnieciiba saaksies gada laikaa peec peedeejaa nepiecieshamaa pilsonja regjistreeshanaas...

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..58
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti