Familie wagen

Dzēsts lietotājs Reģ.: 19.05.2024

ja jau saac filozofeet par 7 vietaam ,tad atliek tikai buss..

CV vai tam liidziigais ar gaazes iešprici...

 
1 2 3 4
Marekovich Reģ.: 02.11.2005
0 0 Atbildēt

mazdainis rakstīja: pa celjam iebraucu rumbulā apčolēt v70.

Atradu vienu (tiesa 2.5d) Vietas sīčiem būtu gana. Tikai pārdevēji sabaidija kad d5 esot labu nenormāli grūti atrast. No labiem cilvēki valjaa nekratoties. ekonomija/dinamika esot super.

Ir viela pardomaam.

Par ekonomiju un dinamiku piekrītu 100%.

Bet arī skaties, lai nav vecais 2.5l vai arī 2.4D ar ~134 zirgsp. Taisnība ir, ka atrast labu nav vienkārši, jābūt ļoti pacietīgam. Es savu mekēju kādu pusgadu, liekas.

A6 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

Rxx rakstīja:

mazdainis rakstīja:

Problēma ir tajā kad ieliekot sīču benķus aizmugurē sīkie ar kājām bungā pa priekšējo benķi

No savas pieredzes saku, ka tas ir tikai un vienīgi audzināšanas jautājums. Man ir divas sīkas māsas un, ja ģimenes auto (Renault Esapce) priekšējo benķu spārdīšana ir ierasta lieta, tad manā auto (VW Golf Mk1) nekas tāds netiek pieļauts. Tas pats ir arī ar visādu papīru mešanu uz gridas un nesankcionētu pārvietošanos pa auto salonu.

Bargi, bargi, tad redz kur bērns gūst iedesmu kļūt par cietuma uzraugu

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

A Galantu neesi skatījies? Gan lētaks kā Volvo, gan ekstras (klima, kruīzs) standartā.

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

nu vienīgā cerība ir, iestājoties ziemai un apkures sezonai, kāds kredītu pļavu iemītnieks nespēs samaksāt par gāzes apkuri. un tad nu pārdos tev sapņu auto. vasarā visi dzīvo uz auksto zupu vai alu un guļ pludmalē. nav laika ne pārdot auto ne domāt par smago piezemēšanos.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Paņem līzingā.

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

vakar stāvlaukumā pamaniju tādu tīri vizuāli smuku ford focus c-max. par tehnisko pusi neņemos spriest, jo nav bijis lietošanā. kā ir ar to? cenā pat varētu iekļauties.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

mansotraises rakstīja: vakar stāvlaukumā pamaniju tādu tīri vizuāli smuku ford focus c-max. par tehnisko pusi neņemos spriest, jo nav bijis lietošanā. kā ir ar to? cenā pat varētu iekļauties.

Tas tomēr ir fords, lai arī kaut kāds max

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Panjem Opel Omega, nebuus daargi, ekstru pietiekoshi, vietas pietiekoshi

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

exif rakstīja: Panjem Opel Omega, nebuus daargi, ekstru pietiekoshi, vietas pietiekoshi

Laikam 2x jau bij teikts, ka opelis neder.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tad jautājums - autors teica, ka krāna pagarinātāju nevajag, bet žopeļomi arī negrib - kopš kura laika ome pgarina?

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Omegai nav nekaadas vainas, tas nekas, ka galiigi nepagarina. Izbraucu nesen ar vienu 96. gada eksemplaru un secinaaju, ka normaals autoss pa leetuci I klimats, i kruiizs, i borta kompis, i apsildaama pakalja, liigana miiksta gaita.. pilniigi sashokeejos Gaazi arii viegli un leeti ielikt, ja grib ekonomeet.

Vieniigi nenojaats eksemplaars jaapameklee..

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Normāla gāze diez ko lēti nebūs

[uzreiz gan paceļas jautājums, kas ir lēti ]

re Reģ.: 23.02.2004
0 0 Atbildēt

Kā ģimenes auto ieteiktu paskatīties arī Mondeo pikabu 2.0 benzīnu vai dīzeli pēc 2002.g. Liels bagāžnieks, plašs salons, izturīgs. Par labu ciparu var smeklēt ar ļoti labu aprīkojumu.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

varbut Citroën Grand C4 Picasso ?

Septinvietigs, ietilpigs ari stiligs un sasoditi mazs degvielas paterinsh.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

re rakstīja: Kā ģimenes auto ieteiktu paskatīties arī Mondeo pikabu 2.0 benzīnu vai dīzeli pēc 2002.g. Liels bagāžnieks, plašs salons, izturīgs. Par labu ciparu var smeklēt ar ļoti labu aprīkojumu.

Tu vispār zini kas ir pikaps?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

re rakstīja: Kā ģimenes auto ieteiktu paskatīties arī Mondeo pikabu 2.0 benzīnu vai dīzeli pēc 2002.g. Liels bagāžnieks, plašs salons, izturīgs. Par labu ciparu var smeklēt ar ļoti labu aprīkojumu.

Tu vispār zini kas ir pikaps?

Rxx audzināšanas stila piekritējs varētu arī pikapā bērnus sedināt

A6 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

Vēl manuprāt normāls variants ir A6 Avant ar 1,9 TDI motoru. Nekāda raķete nav, taču ja nav nobraukts, tad labs braucamais. Dzinējs vienkāršs, pārējais saprātīhi ekspluatējot lielas raizes neradīs. Noteikti nevajag 2,5 TDI, man tāds bija, ekspluatācija padārga, kā arī problēmas ar to izdilumu. Man gan izdevās pārdot pirms tas bija akūti.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

es nu gan autora vietaa taa nesaspringtu uz milleniumu bet gan skatiitos konkraataa auto staavokli..

jo par vienaam un taam pasaam naudaam var nopirkt gan jaunu bet nojaatu vai vecaaku bet labaa kaartiibaa

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: es nu gan autora vietaa taa nesaspringtu uz milleniumu bet gan skatiitos konkraataa auto staavokli..

jo par vienaam un taam pasaam naudaam var nopirkt gan jaunu bet nojaatu vai vecaaku bet labaa kaartiibaa

pilnīgi piekrītu šim viedoklim. daudzi mani paziņas izbaudijuši jaunu auto "superīgo" kvalitāti, sāk atgriezties pie vecām pārbaudītām vērtībām. pērk auto līdz 2000. gadam un atviegloti uzelpo par uzturēšanas izmaksām.

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

jā, biju domājis, klasiskā izpratnē "jaunu" - mazlietotu ar garantiju vēl pusgads. tā kaut kā. pat šos mazlietotos lielākoties pārdot nejau tāpēc ka vienkārši neder pie jaunā gucci uzvalka vai nesapas krāsa ar nagulaku. drīzāk kaut kas drīz beigsies vai jau beidzies.

paziņam paveicās - paspēja divas dienas pirms garantijas beigām radiatoru un vēl šo to pa dārgo nomainīt.

un arī ar pilnigi jauniem ir gadījies tā, ka cilvēks tik priecīgs, bet beigās sanāk ka tas auto vairāk uz garantiju stāv nekā ar viņu brauc.

ar tiem 02, 03 gadu ir pilniga taisnība. pulkstens rāda visiem vienādi un tur var ieberzties uz daudz ko, gan kārbām, gan galvas blīvēm. par bremžu disku maiņu nemaz nerunājot. un tiem gadiem nekas no nosauktā nav par velti.

man pašam lietošanā ir 03.gads. iepriekš bija 05. bet otrs auto ģimenei ir 97. Lieki teikt, ka uzticamāks un lētāks ir vecais auto. jau tagad zinu, ka nākamā auto iegāde būs sarežģīta, jo būs grūti izlemt ko pirkt - jaunu vai vecu, bet labu.

vecajs Reģ.: 06.11.2003
0 0 Atbildēt

No janvaara paarvietojos ar V70 D5' 2003, konkreetais eksemplaars tika iegaadaats kaa gjimenes auto. Arii ilgi mociijos un domaaju, kaadu gjimenes autinju njemt, kameer nenobaazeejos uz V70, jo tomeer manupraat ietilpiibas zinjaa naakoshaa kategorija aiz taa ir tikai SUV vai busi. Naakoshais, kas sagaadaaja gruutiibas, bija atrast labu sho eksemplaaru, peec mekleejumiem taads tika iegaadaats Muusa motoraa. Par ietilpiibu, siikie seezjot beernu kreeslinjos toch atzveltnes prieksheejiem benkjiem nespaarda, atshkjiriibaa kaa tas ir sievas e39, kaa arii muusu gadiijumaa 5 cilveekiem ir normaali vieta + bagazhniekaa beernu rati un pekeles dodoties izbraucienaa. + Ljoti patiik D5 dinamika un degvielas pateerinsh.

Par ieprieksheejo V70, par cik sencis paarvietojas ar taadu 2,5 tdi arii varu teikt tikai labus vaardus + leetaakas rezerves daljas. Domaaju, ka ja orienteejies uz shaadu, arii var atrast sakariigu auto.

Nu tas taa iisumaa, ja kas veel interesee varu pastaastiit siikaak.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

mansotraises rakstīja: jā, biju domājis, klasiskā izpratnē "jaunu" - mazlietotu ar garantiju vēl pusgads. tā kaut kā. pat šos mazlietotos lielākoties pārdot nejau tāpēc ka vienkārši neder pie jaunā gucci uzvalka vai nesapas krāsa ar nagulaku. drīzāk kaut kas drīz beigsies vai jau beidzies.

paziņam paveicās - paspēja divas dienas pirms garantijas beigām radiatoru un vēl šo to pa dārgo nomainīt.

Man Merivai tagad 2 gadi un 4 mēneši, nobraukums 50296 km, nekas neplīst, un par pārdošanu pat nedomāju.

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

Man Merivai tagad 2 gadi un 4 mēneši, nobraukums 50296 km, nekas neplīst, un par pārdošanu pat nedomāju.

nu es runāju par cilvēkiem, kas mašinu lieto intensīvi un 50 000 nobrauc ātrāk nekā pa gadu. pats pa gadu noripinu ap 60 000. savukārt sievasmāte tik kādi 5000, un viņa par savu veco mašinu arī var teikt, ka nekas neplīst un pārdot netaisās.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Man brālēna ģimenē ar 1993.gada Audi-80 B4 4 gados un 3 mēnešos ir nobraukti 65 tūkstoši km.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Man gan vairāk interesē cik kilometru cilvēks var ar savu auto 24h nobraukt!

Tiko atgriezos no Grieķijas. 24h nobraucu 1900km (bez vadītāja maiņas un ar vairākiem kašķīgiem ceļabiedriem,tipa ēstdzertmīzt )

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti