Aizņemšos riepas uz diskiem

Uggga Reģ.: 04.01.2006

Varbūt kādam šķūnītī mētājas nevajadzīgas riepas uz diskiem 4x114,3?

Varētu būt R14, R15, principā vienalga. Arī izmēram nav īpaši liela nozīme, ka tik +/- der uz Galanta (195/65R14, 195/60R15 u.c.).

Var būt nobrauktas, pat vasaras (labāk gan ziemas), nav obligāti jābūt ideāli nobalansētām, var būt dažādi protektori utt.

Vajag ko pa trasi braukt, jo sametās žēl savas svaigās ziemenes, ja 6dien neuzsnigs...

Ja ir ko piedāvāt, labprāt kaut kā izīrētu vai kaut kā tā

Piedāvāt var šeit vai uggga at mitsubishiclub.lv

 
smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Sākam jaunu pakalpojumu veidu krīzes apstākļos - riepu izīrēšanu!

Piemēram, uz sestdienu un svētdienu.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

nu aptuveni

Diski ta man vēl pašam atrastos, bet bezdarbniekam 20Ls par montāžu arī ir daudz

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: nu aptuveni

Diski ta man vēl pašam atrastos, bet bezdarbniekam 20Ls par montāžu arī ir daudz

tagad 20 vēl normāli - kas ta tas ir, piečuks par ripuli; no JG par maz būs.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man ir 2as uz eklipses 15 ļitakiem

un vēl man ir 3 eklipses zapaskas cīsiņi

ar tiem ir viskrutāk maukt

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: man ir 2as uz eklipses 15 ļitakiem

un vēl man ir 3 eklipses zapaskas cīsiņi

ar tiem ir viskrutāk maukt

no clipša nederēs, jamiem 5 skrūves

a cīsiņi būtu ģēla tik nav nekur manīti uz 4x114,3

Patiesībā man pietiktu ar 3 vai pat 2 riepām - zapaska man ir pašām, gan jau no vēl kāda aizņemtos vēl kādu zapasku.

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja: Sākam jaunu pakalpojumu veidu krīzes apstākļos - riepu izīrēšanu!

Piemēram, uz sestdienu un svētdienu.

nav nekā smieklīga, es jau vairāk kā gadu ņemu nomā priekš 4x4 pasākumiem ripuļus, ar visiem diskiem

ir kantori kas ar to nodarbojās

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

un vēl man ir 3 eklipses zapaskas cīsiņi

ar tiem ir viskrutāk maukt

Kas tur kruts??? Pastāsti,kas ir kruts maukt ar tiem cīsiņiem?? Nodemonstrēsi?

vēlies uzzināt, kas tur tik kruts, aizbrauc uz 333 trasi, izgāz pāris apļus uz laiku, uzliec cīsiņus un pamēģini atkārtot apļa laiku

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Tas taču ir kāds neveiksmīgs joks vai ne?

Tu taču netaisies pa šādiem laika apstākļiem kad apledojums uzrodas 2-3h laikā maukt ar vasarenēm!!!

Es saprotu kad mēs visi esam spici, kruti un vareni draiveri- bet davai- neapdraudi manu un manas ģimenes locekļu dzīvības aiz savas "taupības".

Ja baigi vajag varu 4gab R14 continental m+s vēl braucamas Tev uzdāvināt- bet netaisi sū** sev un citiem!

Uggga rakstīja: Varbūt kādam šķūnītī mētājas nevajadzīgas riepas uz diskiem 4x114,3?

Varētu būt R14, R15, principā vienalga. Arī izmēram nav īpaši liela nozīme, ka tik +/- der uz Galanta (195/65R14, 195/60R15 u.c.).

Var būt nobrauktas, pat vasaras (labāk gan ziemas), nav obligāti jābūt ideāli nobalansētām, var būt dažādi protektori utt.

Vajag ko pa trasi braukt, jo sametās žēl savas svaigās ziemenes, ja 6dien neuzsnigs...

Ja ir ko piedāvāt, labprāt kaut kā izīrētu vai kaut kā tā

Piedāvāt var šeit vai uggga at mitsubishiclub.lv

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

te ir pietiekami lieli onkuļi un Uggga uzrakstīja, kur un kā tiks braukts.... ja Tu savu ģimeni netaisies izklaidēt (pastaigājoties) 333 trasē, tad jau laikam nav par ko uztraukties....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ....

vēlies uzzināt, kas tur tik kruts, aizbrauc uz 333 trasi, izgāz pāris apļus uz laiku, uzliec cīsiņus un pamēģini atkārtot apļa laiku

kruta būtu ar diskiem vien....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

japcar rakstīja: Tas taču ir kāds neveiksmīgs joks vai ne?

Tu taču netaisies pa šādiem laika apstākļiem kad apledojums uzrodas 2-3h laikā maukt ar vasarenēm!!!

Es saprotu kad mēs visi esam spici, kruti un vareni draiveri- bet davai- neapdraudi manu un manas ģimenes locekļu dzīvības aiz savas "taupības".

Ja baigi vajag varu 4gab R14 continental m+s vēl braucamas Tev uzdāvināt- bet netaisi sū** sev un citiem!

Uggga rakstīja: Varbūt kādam šķūnītī mētājas nevajadzīgas riepas uz diskiem 4x114,3?

Varētu būt R14, R15, principā vienalga. Arī izmēram nav īpaši liela nozīme, ka tik +/- der uz Galanta (195/65R14, 195/60R15 u.c.).

Var būt nobrauktas, pat vasaras (labāk gan ziemas), nav obligāti jābūt ideāli nobalansētām, var būt dažādi protektori utt.

Vajag ko pa trasi braukt, jo sametās žēl savas svaigās ziemenes, ja 6dien neuzsnigs...

Ja ir ko piedāvāt, labprāt kaut kā izīrētu vai kaut kā tā

Piedāvāt var šeit vai uggga at mitsubishiclub.lv

tu, praider, kopā ar savu "ģimeni" vazāsies gar to trasi??????

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja: ....

vēlies uzzināt, kas tur tik kruts, aizbrauc uz 333 trasi, izgāz pāris apļus uz laiku, uzliec cīsiņus un pamēģini atkārtot apļa laiku

kruta būtu ar diskiem vien....

vēl krutāk būtu uz ķieģeļiebm

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja: ....

vēlies uzzināt, kas tur tik kruts, aizbrauc uz 333 trasi, izgāz pāris apļus uz laiku, uzliec cīsiņus un pamēģini atkārtot apļa laiku

kruta būtu ar diskiem vien....

vēl krutāk būtu uz ķieģeļiebm

nu ja....

tad būtu pokuj, kas velk....

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kā jau bija teikts un citi vēl atgādināja, braukšu es ar šīm riepām tikai pa trasi (gan ne 333, bet Spilvē www.iauto.lv/... ).

P.S. Riepas dabūju, šodien braucu pakaļ.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

man garaža škiet mētājas četri diski ar lisenēm, R15 ar 4 caurumiem, ( no Saab 900 līdz 87 gadam, kuru ražoja ) .... zinu ka vecajam galantam ( līdz 88 gadam ) tie derēja, a par jaunāku gan nezinu....

ja der, tad varu aizdot par 4 užavniekiem..

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

un vēl man ir 3 eklipses zapaskas cīsiņi

ar tiem ir viskrutāk maukt

Kas tur kruts??? Pastāsti,kas ir kruts maukt ar tiem cīsiņiem?? Nodemonstrēsi?

vēlies uzzināt, kas tur tik kruts, aizbrauc uz 333 trasi, izgāz pāris apļus uz laiku, uzliec cīsiņus un pamēģini atkārtot apļa laiku

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: man garaža škiet mētājas četri diski ar lisenēm, R15 ar 4 caurumiem, ( no Saab 900 līdz 87 gadam, kuru ražoja ) .... zinu ka vecajam galantam ( līdz 88 gadam ) tie derēja, a par jaunāku gan nezinu....

ja der, tad varu aizdot par 4 užavniekiem..

It kā Galantiem līdz 88. ir tādi paši attālumi kā visiem nākošajiem, tad vajadzētu derēt, bet šoreiz jau esmu sarunājis, moš nākošreiz

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti