Neesat pelnījuši, lai tauta jūs klausās

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004

Domājams, ka lielāko daļu no mums cienījamā valsts ar savu vadību šī gada noslēgumā ir krietni "priecējusi". Lielākā daļa no mums ir aizņemti cilvēki, kam sūrā darbā jāpelna maize un nav laika vazāties pa mītiņiem un demonstrācijām, ne visi dzīvo Rīgā, ja gadās brīvs brīdis, tad tiešām vnk gribas atpūsties. Bet kaut kā taču fui valsts vadībai ir jāsaka!? Tāpēc piedāvāju Jaunā gada akciju - "Jūs neesat pelnījuši, lai tauta jūs klausās!"

Akcijas ideja ir ļoti vienkārša, lai pie svētku galda nesāktu piepeši vemt, vnk neklausīties valsts vadītāju Jaunā gada uzrunas. Diezgan esam klausījušies, pietiek! Ideālā gadījumā izslēdzam teļuku, kam tik ļoti svarīgs bums pa teļuku tieši 12 un tam sekojošā himna, vnk runu laikā nogriežam skaņu. Lai arī citi zinātu par indivīda attieksmi pret šo akciju, aicinu vienoties un pie ārdurvīm uzlīmēt kādu simbolu. Godmaņa un Zatlera bildes ar pārsvītrotām mutēm nederēs, par to var sodīt, bet auss simbols ar krustu virsū, vai kas līdzīgs būtu pat ļoti OK. Tā būtu attieksme ne tikai pret Godmani un Zatleru, bet pret visu politiķu sušķaino baru, TP, LPP/LC, TBLNK, ZS/zaļajiem, JL, PISA, SC un tā tālāk.

Domāju, ka iauto apgrozās daudz cilvēki, kam ir iespēja šo ideju panest tālāk, citos portālos un medijos, kāds kam tipogrāfija pa rokai varētu iespiest akcijas simbolu, ko pie ārdurvīm likt, es pats būtu ar mieru par kādiem santīmiem to nopirkt.

Nu ko, varam?

P.S. Redaktor, ceru neiebildīsi par izvietošanu šeit, jo ideja par velti un aklcija pa lēto

 
1 2 3 4 5 6
Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

zatleram liec sveetu mieru.vinjam darbs taads.un TV neskatiisanaas arii ir katra privaata lieta. kaut ko mainiit normaalaa kaartaa mees varam reizi 4 gados aizejot uz veeleesanaam un teelaini izsakoties "nomainot atsleegu" newis kunkstot.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Zatlers ne Zatlers... bet jebkuraa gadiijumaa...sevis norobezjoshana no informaacijas( lai arii taa buutu paaris murmulju sveetku runa tv...kura cepta ka reiz lai tatinjas domas kaut mazliet novirziitu no sevis sastraadaataa) ir absoluutaakaa muljkjiiba...

lai gan- katra personiigaa lieta- skatiities vai nee

te nu Ozzim jaapiekriit kautko reaali mainiit varees tikai 2010 rudenii

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

shobriid valstij ir nepiecieshami izgliitoti veeleetaaji,nevis inertaa masa kas vai nu balso par smukaako frizuuru vai nebalso nemaz.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ne es jau nu jebkurā gadījumā tajā elektronu lielgabalā nelūrēšu arī bez juebkādas akcijas.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

>Kindz - es uzskatu, ka ar to norobežošanos ir tā, ka, ja visa informācija ir meli vai labākajā gadījumā 1/2meli, ta napig man to jāzin...

Traktiernieks Palivecs reiz teica, "to es nezinu, ar tādiem s**iem es savu galvu nepiebāžu" .

Es arī nepiebāžu, drukātos informācijas avotus ignorēju pilnībā jau gadus piecus, pārējos - tā pa pusei.

Neko citu mēs neuzzinām, visi vecie mēsli tiek apgrozīti un pasniegti jaunā uzsildījumā.

Un patiesība ir tur - ārā. Ne jau nu lv.

Nu varbūt vēl iauto kompānijā

>Ozz - kko jaunu tai pašā vietā var uztaisīt tik tad, kad līdz pamatiem sagrauts vecais. Bet citreiz arī pamatus jaunus vajag. Domā, vēlēšanas ir tas brīdis, kad kko var mainīt? Esmu pārliecināts, ka jau sen pirms tās dienas viss vairāk vai mazāk ir salikts pa saviem plauktiņiem. Un licēji neesam bijuši mēs.

Tā ka sagraušanas darbus jāsāk tūlīt - ja vien nav jau nokavēts.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: shobriid valstij ir nepiecieshami izgliitoti veeleetaaji,nevis inertaa masa kas vai nu balso par smukaako frizuuru vai nebalso nemaz.

Un ko šajā valstī vasr izdarīt inteliģents vēlētājs ????

Par ko balsot gudram , domājošam vēlētājam ??????

Kura ir tā partija

- kurā nav bijušo komunistu/komjauniešu

- kurai ir programma

- kura ievēro savu programmu

- kurā ir gudri, domājoši, inteliģenti cilvēki

- kura neapvienosies vienalga ar ko, ka tikai tiktu kādā miistra krēslā

Latvijā nav partiju, bet ir draugu grupas.

Un man ir pilnīgi vienalga vai pie varas tiek Jāņa draugi, vai Pētera draugi

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

arba rakstīja:

Latvijā nav partiju, bet ir draugu grupas.

nav tur nekādu draugu un grupu... vieni vienīgie noziedzīgie interešu grupējumi

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

arba rakstīja:

Zoo rakstīja: shobriid valstij ir nepiecieshami izgliitoti veeleetaaji,nevis inertaa masa kas vai nu balso par smukaako frizuuru vai nebalso nemaz.

Un ko šajā valstī vasr izdarīt inteliģents vēlētājs ????

Par ko balsot gudram , domājošam vēlētājam ??????

Kura ir tā partija

- kurā nav bijušo komunistu/komjauniešu

- kurai ir programma

- kura ievēro savu programmu

- kurā ir gudri, domājoši, inteliģenti cilvēki

- kura neapvienosies vienalga ar ko, ka tikai tiktu kādā miistra krēslā

Latvijā nav partiju, bet ir draugu grupas.

Un man ir pilnīgi vienalga vai pie varas tiek Jāņa draugi, vai Pētera draugi

piekrītu par 200%

+lēnām iestājās POCKCUJS , pēdīgās ticības druskas ir zudušas, švaki waj iešu uz nākamām vēlēšanām , nu beidzot tiktiešām viss ir slikti

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

un vēl , man šķiet , visiem uzņēmējdarbības veicējiem ir jācenšās maksimali nemaksāt nodokļus -lai šī valsc nespēj pildīt saistības un nobakrotē 'k jebeņam' -tad nāks importa maksātnespējas administratori un patrieks nauxj esošos uzurpātõrus + sakārtos valsc pārvaldi , nodokļu sistēmu utt.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

shmart- piebaazt galvu toch nivajag... bet liekaas shis buus paarnjemts no mana opja... jams liidz peedeejai dienai 80 gadu vecumaa klausiijaas visvisaadus bbc uttt... un no kurienes tas jamajam- vnk- jo vairaak informaacijas- jo vairaak iepeejas atsijaas graudus no pelavaam( krievu partijas skolaa bij pat ieteikushi klausiities amurikaanjus, angljus un nepaljauties uz vieteejo massmeediju info... )

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: un vēl , man šķiet , visiem uzņēmējdarbības veicējiem ir jācenšās maksimali nemaksāt nodokļus -lai šī valsc nespēj pildīt saistības un nobakrotē 'k jebeņam' -tad nāks importa maksātnespējas administratori un patrieks nauxj esošos uzurpātõrus + sakārtos valsc pārvaldi , nodokļu sistēmu utt.

nezkaadeelj liekaas ka viss kas shobriid notiek- kaa reiz uz to teemeets...tb nodoklju nemaksaashana...mistiskaa kriize...banku izklaide...

stipri jau nu izskataas kaa no malas dirigjeets un biidiits

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

TDIOTS rakstīja: un vēl , man šķiet , visiem uzņēmējdarbības veicējiem ir jācenšās maksimali nemaksāt nodokļus -lai šī valsc nespēj pildīt saistības un nobakrotē ''k jebeņam'' -tad nāks importa maksātnespējas administratori un patrieks nauxj esošos uzurpātõrus + sakārtos valsc pārvaldi , nodokļu sistēmu utt.

nezkaadeelj liekaas ka viss kas shobriid notiek- kaa reiz uz to teemeets...tb nodoklju nemaksaashana...mistiskaa kriize...banku izklaide...

man draudzene viena forši pateica - iešu turpmāk iepirkties tirgū un pabalstīt ômes, -lai šiem visiem mani pvn'i tiek pēc iespējas mazāk.

stipri jau nu izskataas kaa no malas dirigjeets un biidiits

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Mani visvairāk kaitina , ka joprojām dzīvojam pilnīgā sociālismā un pēdējā mēneša darbība to pilnīgi pierāda, ja kāds netic , tad

Valstij pieder visi nozīmīgie valsts pasākumi

- dzelzceļs, ostas, lidostas

- visi lielie uzņēmumi

Valts joprojām veic visas tās funkcijas, ko sociālismā

- pensijas, izglītība, medicīna, sports

Un pieeja problēmas risināšani arī sociālistiska, nevis samazināt valsts funkcijas, bet visiem noņemam.

ankrotējusi valsts, bet maksā moriem, lai tie spēlē basi armijas sporta klubā !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

arba rakstīja:

Latvijā nav partiju, bet ir draugu grupas.

nav tur nekādu draugu un grupu... vieni vienīgie noziedzīgie interešu grupējumi

piekrītu, es tā maigi izteicos

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Mani visvairāk kaitina , ka joprojām dzīvojam pilnīgā sociālismā un pēdējā mēneša darbība to pilnīgi pierāda, ja kāds netic , tad

Valstij pieder visi nozīmīgie valsts pasākumi

- dzelzceļs, ostas, lidostas

- visi lielie uzņēmumi

Valts joprojām veic visas tās funkcijas, ko sociālismā

- pensijas, izglītība, medicīna, sports

Un pieeja problēmas risināšani arī sociālistiska, nevis samazināt valsts funkcijas, bet visiem noņemam.

ankrotējusi valsts, bet maksā moriem, lai tie spēlē basi armijas sporta klubā !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

un tajaa pashaa laikaa ir meegjinaajumi eleganti noprihvatizeet valstij peljnju nesoshus uznjeemumus...

shito es nesaprotu... kaada jeega noandeleet latvenergo...dzelzcelju utttt ja shie uznjeemumi nes naudu valsts budzjetaa tiiraa veidaa

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Ņemot vērā, ka mēs visi zinām, cik profesionāli un godprātīgi pārvalda mūsu valsti, mana pārliecība - minimālas valsts funkcijas, minimāli nodokļi.

Valstij nav jānodarbojas ar sporta , kultūras, tv, radio, augstskolu, medicīnas finansēšanu

Vēl var atrast kaudzi darbu, kas ir jāatņem valsts pārvaldei

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

tb reaali jau sen ir prihvatizaacija notikusi... de facto

GERADS Reģ.: 02.12.2008
0 0 Atbildēt

Vakar noskatījos Tinto Brasa "Kaligulu" gribētos to filmu pārskaņot jo tur tik daudz interesantu personāžu ar kuriem var vilkt paralēles ar šodienas LV un situāciju valstī.Iesaku noskatīties,pat ja redzēta,tad vēlreiz,bet iedzilinoties būtībā,ne jau tikai pāris seksa ainās kas tur attēlotas.

Kas attiecas par jaungada uzrunām utt.,utjp., tad tas mani noteikti neinteresē,jo šīs valsts vadītāju taisnības noklusēšana,valsts izlaupīšana,meli un viss pārējais ir jau novedis visus līdz reālai depresijai tāpēc uzņemt kārtējo depresijas un melu devu netaisos.Kāpēc tajā pašā Lietuvā vai Igaunijā cilvēki var dzīvot kaut nedaudz,bet labāk nekā šeit?Ir jēdziens Dzimtene un ir jēdziens Valsts,mana Dzimtene ir Latvija,bet šai par šai valstij piederīgu es sevi vairs neuzskatu,lai gan esmu spiests pakļauties tās li(ī)kumiem.

GERADS Reģ.: 02.12.2008
0 0 Atbildēt

Vakar noskatījos Tinto Brasa "Kaligulu" gribētos to filmu pārskaņot jo tur tik daudz interesantu personāžu ar kuriem var vilkt paralēles ar šodienas LV un situāciju valstī.Iesaku noskatīties,pat ja redzēta,tad vēlreiz,bet iedzilinoties būtībā,ne jau tikai pāris seksa ainās kas tur attēlotas.

Kas attiecas par jaungada uzrunām utt.,utjp., tad tas mani noteikti neinteresē,jo šīs valsts vadītāju taisnības noklusēšana,valsts izlaupīšana,meli un viss pārējais ir jau novedis visus līdz reālai depresijai tāpēc uzņemt kārtējo depresijas un melu devu netaisos.Kāpēc tajā pašā Lietuvā vai Igaunijā cilvēki var dzīvot kaut nedaudz,bet labāk nekā šeit?Ir jēdziens Dzimtene un ir jēdziens Valsts,mana Dzimtene ir Latvija,bet par šai valstij piederīgu es sevi vairs neuzskatu,lai gan esmu spiests pakļauties tās li(ī)kumiem.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: tb reaali jau sen ir prihvatizaacija notikusi... de facto

saskaroties ar 'valsts monopolu' - latvenrgo , izrādās ka no 'valsc' tur ir tik maksāšanas 'prieks' , parējais viss ir privats un riktīgi pa 'dārgo' -piem gāzes pieslegums atpūšas pret el.pieslegumu

karoč , es esmu dusmīgs ļoti

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Mani visvairāk kaitina , ka joprojām dzīvojam pilnīgā sociālismā un pēdējā mēneša darbība to pilnīgi pierāda, ja kāds netic , tad

Valstij pieder visi nozīmīgie valsts pasākumi

- dzelzceļs, ostas, lidostas

- visi lielie uzņēmumi

Valts joprojām veic visas tās funkcijas, ko sociālismā

- pensijas, izglītība, medicīna, sports

Un pieeja problēmas risināšani arī sociālistiska, nevis samazināt valsts funkcijas, bet visiem noņemam.

ankrotējusi valsts, bet maksā moriem, lai tie spēlē basi armijas sporta klubā !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ASV viss piederēja privātiem... un kur tagad ir viņi nonākuši??

Pie tam neredzu nekādu vainu sociālismam... Varbūt vari nopamatot kas tad ir slikts tajā?

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

TAs , ka jebkura valsts uzņēmuma pārvalde ir dārgāka, neefetkīvāka, birokrātiskāka, korumpētāka u.t.t.

Tas, ka naudu valsts nepiešķir pēc vajadzības, bet tam , kas skaļāk bļauj.

UN nav vaina cilvēkos, bet sistēmā, liec cik labu cilvēku gribi krūmos ar radaru, pēc 3 nedēļām viņš ņmes kukuļus

Noliec viņa vietā fotoradaru un problēmas vairs nav.

Apvienoja 5 Rīgas slimnīcas, ekonomijas vietā, ir izveidota virs struktūra ar algu fondu 500 000 gadā

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Amerikāņi pirmie no s.... izlīdīs ārā

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Te mēs nonākam pie akūtas nepieciešamības mainīt vēlēšanu sistēmu, jo partijas ir sevi izsmēlušas, jābalso par indivīdiem. Kādas pelavas jau arī ievēlēs, bet noteikti mazāk nekā tagad ir Saeimā.

Tas jāsaprot visiem.

Tik mazā valstī kā Latvija tā ir vienīgā iespēja.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Amerikāņi pirmie no s.... izlīdīs ārā

neesi naivs - šie izlīdis uz tādu ka tu un es rēķinā....

Bet piedāvāt nodot valsts visus lielos objektus privātās rokas - te gan uzskatu ka tas ir izcils "izcili gudra padomju inteliģenta" gājiens.... Kuri tad no vietējiem spēs tādu pasākumu pacelt? Atnāks ārzemnieki,.... un barosim tos nevis savu valsti......

PSRS sistēma pēc būtības bija orientēta uz savu valsti un minimālo importu.... kā rezultātā spēja daudz ko sasniegt... Ķīna atšķirībā no krieviem, kad vajadzēja- parādīja savu nostāju un tādus debilus inteliģentus ar tankiem izsmērēja.... un tagad daudz maz normāli dzīvo - nevis sanākusi "otrā panīkusi Krievija"....

Pie tam ja nekļūdos- ES ir sociālistisks veidojums.... tā kā izskatās ka tu neredzi kur mūsu valsts ir iestājusies...

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti