Golf 4

iipashnieks Reģ.: 12.06.2014

 Sveiki! 

Man ir ceturtais golfs, kuram ir manuālie logu rokturi un manuālā spoguļu regulēšana. Jautājums tāds, vai ir iespējams nomainīt logu rokturus pret elektriskajiem logiem un spoguļu regulēšanu pret elektrisko noregulēšanu? Cik tas varētu izmaksāt, zinu, ka tas ir liels čakars, pats to arī varētu izdarīt , tika, ja zinātu kā ir jānomaina. Pagājušais saimnieks ir bijis ļoti lempīgs un salauzis salona apgaismojuma podziņu, kura ieslēdz salonā gaismas, kad durvis ir attaisītas,tāpēc šo paneli es arī gribu nomainīt, tikai iepriekš neesmu to darījis. Būšu pateicīgs, ja dalīsieties ar savu padomu un pieredzi.

Paldies, jau iepriekš!

 
Auto-Apkope Reģ.: 02.06.2014
0 0 Atbildēt

Sveiks, izdarīt to var. Iesakam izņemt logu pacēlājus no auto, lai varētu saprast komutāciju un butu vajadzīgie štepseļi.

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

iipashnieks rakstīja:  Sveiki! 

Man ir ceturtais golfs, kuram ir manuālie logu rokturi un manuālā spoguļu regulēšana. Jautājums tāds, vai ir iespējams nomainīt logu rokturus pret elektriskajiem logiem un spoguļu regulēšanu pret elektrisko noregulēšanu? Cik tas varētu izmaksāt, zinu, ka tas ir liels čakars, pats to arī varētu izdarīt , tika, ja zinātu kā ir jānomaina. Pagājušais saimnieks ir bijis ļoti lempīgs un salauzis salona apgaismojuma podziņu, kura ieslēdz salonā gaismas, kad durvis ir attaisītas,tāpēc šo paneli es arī gribu nomainīt, tikai iepriekš neesmu to darījis. Būšu pateicīgs, ja dalīsieties ar savu padomu un pieredzi.

Paldies, jau iepriekš!

Tu pa velti to golfu no vecteva mantojuma dabuji?

variants ir cits golfs-labak ja 7ais

iipashnieks Reģ.: 12.06.2014
0 0 Atbildēt

sirga rakstīja:

iipashnieks rakstīja:  Sveiki! 

Man ir ceturtais golfs, kuram ir manuālie logu rokturi un manuālā spoguļu regulēšana. Jautājums tāds, vai ir iespējams nomainīt logu rokturus pret elektriskajiem logiem un spoguļu regulēšanu pret elektrisko noregulēšanu? Cik tas varētu izmaksāt, zinu, ka tas ir liels čakars, pats to arī varētu izdarīt , tika, ja zinātu kā ir jānomaina. Pagājušais saimnieks ir bijis ļoti lempīgs un salauzis salona apgaismojuma podziņu, kura ieslēdz salonā gaismas, kad durvis ir attaisītas,tāpēc šo paneli es arī gribu nomainīt, tikai iepriekš neesmu to darījis. Būšu pateicīgs, ja dalīsieties ar savu padomu un pieredzi.

Paldies, jau iepriekš!

Tu pa velti to golfu no vecteva mantojuma dabuji?

variants ir cits golfs-labak ja 7ais

Nē nedabūju gan! Cenšos sataisīt šo pašu, jo , acīmedzot, tu naudu pats nepelni, bet gan vectēvs tev tk met pa labi, pa kreisi!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Ņemot vērā nepieciešamo daļu pirkšanu, elektroinstalācijas lietas + apmaksātu darbu, lētāk ir pārdot esošo golpu un iepirkt tādu pašu ar labākām extrām...

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Ja vadi durvīs ir, tad viss mainās +/- pa vienkāršo. Ja vadu nav... tad iesaku samierināties un atstāt visu kā ir. Tādas lietas parasti ir vērts darīt tikai, ja pašam ir:

a) vieta,

b) štrumenti,

c) poņa.

Par otru jautājumu - es vismaz nesapratu, kādu paneli tu tur gribi mainīt?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gan jau pie griestiem ir lampele, kuras slēdzi iepriekšējais īpašnieks ir safisis.

Bet no tām tavām trīs nosauktajām lietām vajag tikai burtu C - A ir, jo mašīna tak visu laiku nebrauc pa ceļu bet arī kaut kur stāv, tātad vieta ir, un instrumenti tur nekādi dižie nav vajadzīgi - ceturtajam golfam gan jau pietiks ar komplektā nākošo skrūvgriezni, kādu torkšu komplektiņu un dažas uzgriežņu atslēgas - nu varbūt vēl mazo tirkšķīti ar 8, 10 un 13 mm muciņām.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Vismaz salona pagaismojumu vari pats sataisīt. Izņem ārā to lapiņu ar visu slēdzi, un nopērc šrotā tādu pašu par 5 Eur.

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

iipashnieks rakstīja:

sirga rakstīja:

iipashnieks rakstīja:  Sveiki! 

Man ir ceturtais golfs, kuram ir manuālie logu rokturi un manuālā spoguļu regulēšana. Jautājums tāds, vai ir iespējams nomainīt logu rokturus pret elektriskajiem logiem un spoguļu regulēšanu pret elektrisko noregulēšanu? Cik tas varētu izmaksāt, zinu, ka tas ir liels čakars, pats to arī varētu izdarīt , tika, ja zinātu kā ir jānomaina. Pagājušais saimnieks ir bijis ļoti lempīgs un salauzis salona apgaismojuma podziņu, kura ieslēdz salonā gaismas, kad durvis ir attaisītas,tāpēc šo paneli es arī gribu nomainīt, tikai iepriekš neesmu to darījis. Būšu pateicīgs, ja dalīsieties ar savu padomu un pieredzi.

Paldies, jau iepriekš!

Tu pa velti to golfu no vecteva mantojuma dabuji?

variants ir cits golfs-labak ja 7ais

Nē nedabūju gan! Cenšos sataisīt šo pašu, jo , acīmedzot, tu naudu pats nepelni, bet gan vectēvs tev tk met pa labi, pa kreisi!

da nav tik traki ar vectevu

nopirku auto pats

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Vaacieshi, maitas, ir skopi un parasti leetaas komplektaacijas autinjiem ir attieciigi arii atbilstoshaas komplektaacijas vadi. Respektiivi vadu durviis spoguljiem un logiem nebuus.

Teoreetiski nekas baisi sarezgiits tos vadus panjemt shrotaa no attieciiga auto un savilkt nebuutu, bet shrotos labaak izmetiis laukaa nekaa paardos par adekvaatu ciparu, plus veel jaaiegaadaajas gan attieciigie spogulji, gan stiklu paceelaaji un veel jaabuut ponjai, kaa to visu salikt.Tad nu jaasak reekjinaat, vai tas atmaksaajas.

iipashnieks Reģ.: 12.06.2014
0 0 Atbildēt

darklight rakstīja: Ja vadi durvīs ir, tad viss mainās +/- pa vienkāršo. Ja vadu nav... tad iesaku samierināties un atstāt visu kā ir. Tādas lietas parasti ir vērts darīt tikai, ja pašam ir:

a) vieta,

b) štrumenti,

c) poņa.

Par otru jautājumu - es vismaz nesapratu, kādu paneli

Ar to paneli es domāju salona apgaismojuma galvenais panelis, kurš atbild par apgaismojumu, kad tiek atvērtas durvis, kā arī manuāli ieslēgt gaismiņas salonā. Un lieta ir tāda, ka iepriekšējais saimnieks ir bijis samērā debīls, jo pati galvenā podziņa ir nolauzta, kas liedz regulēt apgaismojumu, tāpēc atverot mašīnu neieslēdzas apgaismojums. Un es pats to paneli varētu nomainīt, tikai nezinu kā to pareizi izdarīt

tu tur gribi mainīt?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti