Renault Laguna 3 kaut kas grab ...

kikers666 Reģ.: 03.07.2023

Man ir 2011 gada laguna. Priekšā kaut kas uz mazām asām bedrēm grab... Pa četriem gadiem priekšā ritošai jau viss nomainīts, arī stūres reika restaurēta.  Kāds ir ar ko līdzīgu saskāries? Nevienā sevisa neko nevar atrast..

 
darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

Varbūt padiluši suporti. Mēdz baisu troksni taisīt. Pasper pa riteni, sapratīsi.

core Reģ.: 03.01.2017
2 0 Atbildēt

Jā, šis taisnība.

Davidich Reģ.: 13.01.2018
3 0 Atbildēt

Spuldzes lukturos

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Ta kas te neskaidrs- grab kāreiz mazo asso bedru grabeklis!

Servisā nevar atrast- nu tak lagūnā ir jāmeklē, nevis servisā. 

Ps.,kapc pa riteni jāsper, ja grabēšanās brīdi vnk drusku var piespiest bremzes pedāāli un sassniegt to pašu rezaltu bez iespējamās vizītes pie pirkstu taisnotāja ;p

-ā, un vēl vaig izp/st tos, kuri ražo (tirgo) kaloTkass (kopā ar tiem, kuri veic to nomaiņu)

Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 0 Atbildēt

Tikko saskāros ar nesaprotamo graboņu iekš Mitsu Outlander `16, tikai aizmugurē.

Mašīna tikko pēc apkopes iekš Skandi, bet brīžiem grab tā, ka šķiet tūlīt kaut kas nokritīs. Pirmajā reizē arī uz pacēlāja neko nevarēja atrast. Mašīna izgāja TA, ideālā kārtībā, bet brīžiem grab... Pēc atkārtotas izpētes tomēr vaina atradās - Skandi nomainījuši suportus, bet pakavus un vadotnes nav nomainījuši. Tā nu brīžiem visa konstrukcija sāk staigāt šurpu turpu.

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

Mazums kas, kaut kas tiešām motortelpā, zem paneļa vai tml. 

Man vienam renault stabilizatora atsaites parasti jau pēc pāris mēnešiem sāka izdot skaņu. Centos nepievērst uzmanību.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Man priekšējo bremžu kluči iznesa prātu,vēsā dienā klusums,karstā dienā kā zvaniņi.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Sūdīga mūzikas aparatūra. Uzlabo to un graboņas nedzirdēsi.

kikers666 Reģ.: 03.07.2023
0 0 Atbildēt

darklight rakstīja: Varbūt padiluši suporti. Mēdz baisu troksni taisīt. Pasper pa riteni, sapratīsi.

Nav tās kalotkas..

Grab arī kad piebremzē

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti