Termālā kamera jeb nakts redzamības gadžeti, atsauksmes

Maris Reģ.: 06.06.2001

Ir dažādi varianti, bet salīdzinoši padārgi. Uzraksti, ko tu lieto un kādas ir atsauksmes

 
Maris Reģ.: 06.06.2001
0 1 Atbildēt

Atradu Teslong TTS260 NIGHT VISION THERMAL IMAGING MONOCULAR

€576,95

teslong.com/products/tts260-night-vision-thermal-imaging-monocular

Vai ir kāda lētāka alternatīva?

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Tev kādam nolūkam? Aiz gara laika? Nevajag, dārgs prieks un visdrīzāk par tiem nepilnajiem 600 eur nekas diži nesanāks. 

Šādas iekārtas lieto pamatā mednieki, nevis šī foruma lietotāji, jo nav kur izgrūst naudu. Specifiska lieta specifiskam mērķim.

Tāpat nevajag safanoties par skaistajām reklāmbildēm un video. Ir sanācis darboties ar Pulsar, kas maksā 2k+ un arī tad viss ir ļoti atkarīgs no laika apstākļiem. Ir reizes, kad viss ļoti lieliski, bet reizēm ne tik koši.

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

Kad sanāk nokļūt kādā īpaši tumšā vietā, parasti izlīdzos ar telefona lukturīti 😎 Pēc šāda nav bijusi vajadzība.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Man ir līdzi arī diezgan spilgts kabatas lukturītis, ja ar telefona pa maz. Tumsā nekur nelienu, kur būtu jāsatraucas, ka kāds var pamanīt.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

Man telefona 2. FLIR iekšā. Reizēm noder pakontrolēt t dažādiem mērķiem. Ārā uz attālumu, dzīva radība ieraudzīt, nestrādā. Tam domāta medniekiem piemērotā, kā iciks teica, savas nianses. Ja gribi medīt, kur savi likumi jāievēro tad labi. Ja aizstāvēt naktī savu īpašumu arī derēs, bet Tev jābūt plānam, kā tu to aizstāvību realizēsi.

Davidich Reģ.: 13.01.2018
1 1 Atbildēt

Man bembī ir iebūvētā. Laba ekstra. Var naktī bez gaismām kādam piebraukt no aizmugures un uzmest ar tālajiem+pneimosignāls. Daži ir pat grāvī rāvuši.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

Davidich rakstīja: Man bembī ir iebūvētā. Laba ekstra. Var naktī bez gaismām kādam piebraukt no aizmugures un uzmest ar tālajiem+pneimosignāls. Daži ir pat grāvī rāvuši.

un kurā brīdī pamodies?

Davidich Reģ.: 13.01.2018
0 0 Atbildēt

Kam jaunums, kam ikdiena…

youtu.be/31KQWMU_8sE?si=5M1ddOX3JBMgkwr5

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

Termālā kamera un nakts redzamība nav viens un tas pats. 

Kādreiz VHS kamerām bija tāds NightShot tā kā ņem ciet un būs tev nakts redzamība.

Ja FLIR tad meklē Cat telefonu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti