Auto no Vācijas sev.

Oscar Reģ.: 24.07.2002

Gribu atdzīt sev autiņu no Vācijas. Stāstiet savu pieredzi.

Paldies.

 
1 2 3 4 5 6 7 ..9
xama Reģ.: 26.11.2004
0 0 Atbildēt

Oscar - ja izdomaa un tieshaam brauc uz vaaczemi, varbuut tad padod man ar zinju, varbuut es arii vareetu pievienoties, ja kas mails man ir gundarsv@inbox.lv

KOMBAINIERIS Reģ.: 18.08.2004
0 0 Atbildēt

Varu palīdzēt ar labām vācu valodas zināšanām, ja ne gluži 10 +, tad 8 ar + noteikti. Protams, interesē tikai zināt uz kādu pilsētu domājat vālēt?!

xama Reģ.: 26.11.2004
0 0 Atbildēt

KOMBAINIERIS rakstīja:Varu palīdzēt ar labām vācu valodas zināšanām, ja ne gluži 10 +, tad 8 ar + noteikti. Protams, interesē tikai zināt uz kādu pilsētu domājat vālēt?!

man tadas aizdomas ka uz vacijas lejasgalu vajadzeetu braukt

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Oscar rakstīja:

Master_D rakstīja:

Naudiņa - no bankomāta (tikai kartes limits jānoņem)

Gluži manas domas. Vienīgi par to naudu... bankomātā?

Zeķē vest ir riskanti. Manuprāt prātīgāk ir aiziet uz banku un palielināt skaidras naudas izņemšanas limitu (standartā nāk kādi 400Ls) līdz pērkamā autiņa vērtībai.

Kaut kāds procents būs jāatstāj, tomēr ar plastmasas naudu braukt drošāk.

Kā tur bija ar tiem numuriem un pārējām formalitātēm? Ja ved ar treileri - tad uzkrāmē un brauc... A tā - auto tomēr ir kaut kā jānoformē.... tas arī kaut ko maksā...

Mazda6 Reģ.: 10.06.2004
0 0 Atbildēt

xama rakstīja:

KOMBAINIERIS rakstīja:Varu palīdzēt ar labām vācu valodas zināšanām, ja ne gluži 10 +, tad 8 ar + noteikti. Protams, interesē tikai zināt uz kādu pilsētu domājat vālēt?!

man tadas aizdomas ka uz vacijas lejasgalu vajadzeetu braukt

Arī tur ir turki...bet kā jau minēts labu un kvalitatīvu auto varēsiet nopirkt pie dīlera-attiecīgi auto cena būs ~15-20% lielāka kā plačos. Vislielākā izvēle ir lielpilsētu piepilsētās...tipa kā Rumbula.

Reģ.: 30.04.2024
0 0 Atbildēt

Vēlu veiksmi

Reģ.: 30.04.2024
0 0 Atbildēt

Tomēr viss kārtībā, dīvaiņu netrūkst

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:Tomēr viss kārtībā, dīvaiņu netrūkst

Ko satraucies, tas taču plezīrs!

Reģ.: 30.04.2024
0 0 Atbildēt

Nu, pēc banāniem pats ar var braukt uz Kolumbiju....

bubliks Reģ.: 19.03.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Oscar rakstīja:

...Bet nu rēķinies ka diez lētāk nesanāk kā pirkt te-vienīgais pluss ka vari dabūt, kas nav bijusi sista un vairāk arī savai gaumei tīkamu.

Tieši to es arī vēlos! Nesistu labu auto.

Nesistu auto Vācijā nav!!! Tādi mēdz būt tikai salonos.

Var gadīties ka noskriesies pa Vāczemi pāris nedēļu un neko nedabūsi. Čaļi kas ar to noņemās pat mēdz atbraukt tukšā.

Tur skaties reklāmas avīzēs agri no rīta, uzreiz zvani un JOZ pie auto (bet ne tālu, jo var gadīties ka auto jau pēc 30 min ir pārdots).

Sievastēvs, kurš ar auto tirgošanu nodasrbojas kādus gadus patsmit, šomēnes Beļģijā paņema 17 a/m, no kuriem tikai viena sista. Ar pārdevējiem (virkne lielo plaču) sadarbojas gadus 4-5, auto pārsvarā ved pēc pasūtījuma, es no viņa šos auto nepērku un jums netirgoju (tātad - nahera man spraust batonus).

Tā kā tā pļū.tīšana par nesistu autiņu neesamību - vajg jau zināt mēru. Bet nu labs autiņš tiešām "aizejot" pat pusstundas laikā.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Vēlu veiksmi

tā toč būs ļoooti vajadzīga.

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

Naudu var izņemt arī bankā Vācijā, nebūs bankomātu komisijas.

Kā lai nerodas doma braukt uz Vāciju, ja Latvijā auto piedāvājums pavisam švaks. Ir tāds kantoris pie Audi centra, kas dzen auto no Eiropas - izvēlies mobile.de un pasūti, vienīgi baigi dārgi tā atdzīšana sanāk.

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:Tomēr viss kārtībā, dīvaiņu netrūkst

... biju atslēdzies... nevaru iebraukt kas te ir dīvains vai dīvaiņs

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Bublik iedod savas koordinātes. mani tas varētu interesēt.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 1 Atbildēt

nekas nekas

katru pavasari uzrodas šādi supergudreļi, kas cer vācijā par puscenu tikt pie laba auto

Reģ.: 30.04.2024
0 0 Atbildēt

Tāpēc jau novēlu veiksmi!

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Daži jau arī tiek.

Un par lielu naudu iegrābties var arī tepat.

bubliks Reģ.: 19.03.2003
1 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:Bublik iedod savas koordinātes. mani tas varētu interesēt.

Atvaino, bet kā jau norādīju, tad es no sava sievastēva auto nepērku, nevienam nepārdodu un nekādos citos darījumos šajā jomā neiesaistos. Tam ir sava vēsture. Tādēļ - atvaino, bet nekā.

A manas koordinātas - lūdzu parka1@inbox.lv

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:Tāpēc jau novēlu veiksmi!

Tu esi pati laipnība... novēlētāj.... starpcitu laba bilde Tev ar to zivi..

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Šeit uz vietas var aizdzīt uz diagnostiku, kur kaut ko tev vismaz pateiks, a tur kur tu dzīsi ? Protams tajā motorā jau ielīst nevar, ja tas ir sazāļots tad var iegrābties tāpat. Ir bijuši pat gadījumi, kad zinoši cilvēki te uz vietas pērk sev auto un arī iegrābjās. Bet tāda veida ekskursiju uz vāciju es gan neizvēlētos, ja tur nav savi gali. bet tās protams ir manas domas, katrs dara pa savam.

Paldies bublik par koordinātēm, bet ja nevar tad nevar.

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:Šeit uz vietas var aizdzīt uz diagnostiku, kur kaut ko tev vismaz pateiks, a tur kur tu dzīsi ? Protams tajā motorā jau ielīst nevar, ja tas ir sazāļots tad var iegrābties tāpat. Ir bijuši pat gadījumi, kad zinoši cilvēki te uz vietas pērk sev auto un arī iegrābjās. Bet tāda veida ekskursiju uz vāciju es gan neizvēlētos, ja tur nav savi gali. bet tās protams ir manas domas, katrs dara pa savam.

Paldies bublik par koordinātēm, bet ja nevar tad nevar.

Redzi, arī Tu meklē visādus variantus te Latvijā. es te neko neatradu un bubliks arī žmiedzas...

xama Reģ.: 26.11.2004
0 0 Atbildēt

Oscar - uz kaadu tachku tu vispaar teemee?

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

It kā VW forums, tad jau kādu Golf vai Passat ...

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

Sunis rakstīja:It kā VW forums, tad jau kādu Golf vai Passat ...

kļūda Caravelle vai Sharan

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

xama rakstījascar - uz kaadu tachku tu vispaar teemee?

man ir nepieciešamība pēc 6vietīga

1 2 3 4 5 6 7 ..9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti