VW detalju tirgus

Audimans Reģ.: 01.11.2001

moin!

ja šķūnītī kādam kas aizķēries, vai kāds ko meklē šī varētu būt īstā vieta...[addsig]

 
PIG Reģ.: 26.12.2003
0 0 Atbildēt

avizee CM peklama.. var ari doska.lv, -kur iet detaljaas.. vietu ir daudz..

mikko Reģ.: 23.04.2004
0 0 Atbildēt

OK..paldies.... sho, to atradu.....taga tik sazvaniishanas vaina!!!

Turbodisel525 Reģ.: 09.04.2004
0 0 Atbildēt

Vai kādam nav golf3 miglinieki aizķērušies? Nopirktu pa normalu cenu?!

3 Reģ.: 15.04.2003
0 0 Atbildēt

Viiri, paliidziet man, luudzu ar padomu!!! Kur visleetaak var iegaadaaties VW rezerves daljas??? Gros auto, Volksauto, vai ir veel kaads cits variants????? Vajag praktiski visas priekshas ritoshaas detaljas, buxes, pusasis, abus amiishus, galvas un kartera bliives.

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

RAISER servisā ir bode. Cenas itkā nekož pārāk. Viņiem ir arī lietotu detaļu bode, tā pat kā Volksauto.

3 Reģ.: 15.04.2003
0 0 Atbildēt

Kur tas RAISER atrodas???

sejejs Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Raiser ir nost no Salu tilta labajaa pusee,ja brauc uz centru! Blakus Muusa Motors! Uzrakstu var redzeet lielu augshaa!

Kasp_ Reģ.: 14.12.2003
0 0 Atbildēt

Radusies vajadziiba peec Golf2 '87 1,6D izpluudes kolektora. Varbuut kaadam ir aizkjeeries? Cena/koordinaatas.

kaupo Reģ.: 31.10.2001
0 0 Atbildēt

steidzmi vajadziiga Passat variant virsbuuve no '92 vai '93 gada modelja. Tel 9101015

Remus Reģ.: 13.09.2001
0 0 Atbildēt

Varbuut kaadam interesee Audi 100 durvju rokturi, izgriesti, lai vareetu iemetinaat veco vietaa. Cena par 25 Ls par visiem.

Tel. 9647437

Gintz Reģ.: 02.02.2004
0 0 Atbildēt

Man ir sekojoshs piedaavaajums. Taa kaa neviens laaga nevar nokomenteet par KYB UltraSR gaaziniekiem, esmu noleemis tos iepirkt. (cietaaki par parastajiem KYB gaaziniekiem)

Vai te nav kaads, kurs veeleeos tos nopirkt peec paaris nedeeljaam ar labu atlaidi un draivtestu, ja vinji man nepatiks (buus tomeer man par miikstu, jaapeerkk rally plaza)

Prieksheejie GolfII.

gintsk@inbox.lv

Marchs_GTM Reģ.: 25.02.2002
0 0 Atbildēt

Nepeerc KYB! Slikta pieredze.[addsig]

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Vēl joprojām meklēju tālo gaismu slēdzi, manējais nokūpēja (sakusa)

Bails, ka kādu buku pa ķjomku nenones..[addsig]

Gintz Reģ.: 02.02.2004
0 0 Atbildēt

--> Marchs_GTM

Vai slikta pieredze tieshi ar UltraSR?

Man atkal ir piegriezies tos vientrubniekus paarjaukt pa briidim.

spok5 Reģ.: 16.12.2003
0 0 Atbildēt

Driikst zinaat, ko tu tur paarjaucot dari ?

Gintz Reģ.: 02.02.2004
0 0 Atbildēt

-->spok5

Ja augstspiediena apgrieztais gaazinieks tiek _lietots_ , tam apakshaa vienmeer sakraajas visaadi meesli un mitrums. Vadiiklas bukses sadilst. Tas laiciigi jaasakopj - jaamina bliivgredzens, jaatiira, jaasmeeree, bukses jaamaina, citaadi beigaas tievais shtoks no asu nesakritiibas njem un noluuzt, nemaz nerunaajot par resnaa korpusa hromeejumu....

A bet KYBas ir dikti dazhaadas. Mans draugs joprojaam lieto aizveesturisku Subaru ar kaadu 0.5milj noskreejienu, kuram veel ir 2 orgjinaalie KYB )

Nu bet par UltraSR esmu dzirdeejis tikai paaris atsauksmes - un tikai pozitiivas. Ja vien kaadam komfortmiilim neliekas par cietu.

Vakareiropaa Ultra SR (divcaurulju zemspiediena gaazinieks) netiek izplatiits, cik sapratu. Tiek paardots valstiis, kur ir slikti celji. Arii Krievijaa, kur runetaa neatradu nevienu sliktu atsauksmi...

NU, kaads atsauksies piedaavaajumam???

Tonny Reģ.: 07.02.2004
0 0 Atbildēt

Vai kaadam nav liekas golf2 4durvnieka prieksheejaas-labaas durvis no 89. gada modelja?

spok5 Reģ.: 16.12.2003
0 0 Atbildēt

Gintz

Izboree apakshaa caurumu uz aareejaas chaulas (oranzjaas) nu tb tur kur taa "miciite" galaa naak. Un to pashu stoikaa kautkur apakshpusee, .... nu tb, ja suudi ir ieksh pasha "ieliktnja" tad tie tiek aaraa, un ja ir stoikaa ta no taas ar tiek aaraa. Nu tb ventileejama sisteema :]

Aciimredzot sen njeemi vinjus, patreiz tiek shitas visiem skalots iekshaa.

Marchs_GTM Reģ.: 25.02.2002
0 0 Atbildēt

---> Gintz - Nezinu tieshi par tiem ko esi iecereejis tu njemt, bet vispaar ar KYB nav laba pieredze. Var jau buut ka shitie te buus ok. Manejie cietie KYB nobira jau peec 2meeneshiem. Tagad domaaju jaaizprovee PLAZAS, bet arii visaadas atsauksmes. Gan labas gan sliktas. Taa kaa nav variantu - KO? Vieniigi, ja nu kaads no vaachiem orgjinaalos KONI var atvest. Ar resno,iiso shtoku. Tad jaa. Aptuveni kaadi Ls 80 gab. Bet kvalitaate neapstriidama.[addsig]

Respect90-60-90 Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Bez skaistajiem Marcha diskiem vai kaads veel var piedaavaat 16 vai 17 collu diskus 2 golfam?

Gintz Reģ.: 02.02.2004
0 0 Atbildēt

Taa, lai vei kaa, esmu taas KYB UltraSR iepircis. Uz taam greznojas uzraksts made in Japan, nevis Spain, kas ljauj cereet...

--> spok5

Man bija pat ieveerojami sarezhgjiitaaka elposhanas sisteema uztaisiita Plazaam. Ar filtru un sausu gaisu, savu manzheti augshaa, sleegtu elpojoshu putekljgumiju....

Prbl ir tur, ka tie suudi, kas ir nonaakushi apakshaa, ieprieksh ir gaajushi cauri vadiiklas bukseem...

Marchs_GTM Reģ.: 25.02.2002
0 0 Atbildēt

Gintz - pa cik panjeemi?[addsig]

sebs Reģ.: 07.04.2004
0 0 Atbildēt

Iesakiet man kaadu shrotu, kuraa ir daljas prieksh CORRADO!

Gintz Reģ.: 02.02.2004
0 0 Atbildēt

-->Marchs_GTM

Dabuuju ar atlaidi. Ja man nepatiks - buus par miikstu tad atdoshu veel leetaak

TEKON Reģ.: 18.09.2003
0 0 Atbildēt

Meklēju vienkameru karbi no 1golfa !!!!!!!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti