Auto slīpēšana/pulēšana

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004

Tā īsti nezinu vai pareizajā sadaļā ievietoju fīču, bet nu gan jau būs labi.

Tiek piedāvāta auto slīpēšana/pulēšana, vaskošana, plastmasas detaļu atjaunošana.

Tā nav vaskošana uz līdz 6 mazgāšanas reizēm. Tiek reāli noņemts aplikuma slānis (izbalējums, kaļķakmens, skrāpējumi, utt) un uzklāta jauna glance. Krāsai nav nozīmes.

Mašīna izskatās principā kā svaigi pārkrāsota ~1-2 gadi.

Ūdens uz mašīnas principā neturas, saule neskādē, īsāk sakot kā maza bērna dupsis!

Ieteicams to darīt reizi 2 gados, kā jaunām, tā vecām mašīnām, ideāli - reizi gadā.

Te jau kaut kad klīda sarunas par šo tēmu... tad nu lūk.

Ir iespējams arī daļēji atjaunot un iztīrīt salonu. Logu gumijas utt.

Cenas 60-70 LS - protams varam runāt. Rīgā tas maksā stipri dārgāk - kāpēc tik lēti? - tiek taisīta tā lietiņa Ikšķilē, mājās, tāpēc arī uz cenu nespiežu.

Laika ziņā apmēram 2-3 stundas.

Ja jautājumi - rakstiet - otto@is.lv - paskaidrošu smalkāk.

 
LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Klau, CyberCannibal - man ir 320 Touring bembis, nesen no DE atdzīts. Interesē, vai pie Tevis vēl ir pieejams salona ķīmiskās tīrīšanas pakalpojums - man vajadzētu iztīrīt beņķu pamatnes (atzveltnes it kā tīras) un priekšējo durvju tapsējumu (griesti, grīdas un bagāžnieks neprasās) - vai šādu lietu pie Tevis var paveikt?

Rīgas kantoros par šitādu pasākumu ap 80 Ls grib noplēst, bet man visu salonu tīrīt neprasās ... Itogo dārgi tie 80 Ls šķiet...

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

cybercannibal rakstīja:

zhavoronoks rakstīja: a kāpēc ziemā nedrīkst pulēt?

Drīkstēt drīkst protams, bet īsti jēgas nekādas tieši uz lielajiem sāļiem un sniegiem sagatavot mašīnu, domāju labāk ir pirms vai pēc, aber ziemas vidū es tam jēgu īpaši neredzu. Protams ka drīkst un nekas slikts nenotiek

kur loģika? labāk vēlāk nekā vēl vēlāk, kau ziemas vidū.

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Klau, CyberCannibal - man ir 320 Touring bembis, nesen no DE atdzīts. Interesē, vai pie Tevis vēl ir pieejams salona ķīmiskās tīrīšanas pakalpojums - man vajadzētu iztīrīt beņķu pamatnes (atzveltnes it kā tīras) un priekšējo durvju tapsējumu (griesti, grīdas un bagāžnieks neprasās) - vai šādu lietu pie Tevis var paveikt?

Rīgas kantoros par šitādu pasākumu ap 80 Ls grib noplēst, bet man visu salonu tīrīt neprasās ... Itogo dārgi tie 80 Ls šķiet...

Ir iespējams un tādu ciparu neplēsīšu.

Zvani, runāsim. 29388713

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

par puleeshanu ziemaa.

ir taada fiicja,kas netiek nekur mineeta. ka vasks ar kuru iepulee -veel nobriest(polimerizeejas) normaalaa t vismaz 24H.

liidz tam vinsh ir viegli ievainojams-sabojajams.

taapeec tev skaidro ka ziemaa iisti jeegas neredz.

jo auto tak sanjemsi,brauksi pa visu to sljuru. uz paardoshanu ir oki,bet tad jau pietiek ka nomazgaa ar vasku-mazgaatuvee.

Cannibal tev nav taisniiba ar mashiniti ir vieglak ieboniereet(iedeva patesteet),bet jeegas iipashas nav. jo shis cena bija 28,-ls-speciali prieksh auto. vai sev pirktu? nee.... nepirktu.

bet ja ieguutu auto kuru vajag iepuleet(lai pie tevis nedziitu ) tad nopirktu

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

par to jau tak te visu laiku tiek šķēpi lauzti, ka pulēšana un vaskošana ir divas dažādas lietas tātad pulēšanai ar vaska polimerizāciju nav nekāda sakara...

richy Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

Kad tad atsākas sezona?

Krāsošanas darbi vēl nav sagaidāmi?

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

cybercannibal!!

Rezervē man kaut kad, kad silts laiciņu

Būšu atkal

Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

...Cenas 60-70 LS - protams varam runāt. Rīgā tas maksā stipri dārgāk - kāpēc tik lēti? - tiek taisīta tā lietiņa Ikšķilē, mājās, tāpēc arī uz cenu nespiežu...

Un ja es braucu no laukiem, ne no Rīgas, tad pēc Tavas loģikas man arī būtu lētāk?

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

finish setup then restart your computer.

Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

cap rakstīja: finish setup then restart your computer.

Cap's Lock

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Kā ar cenām? Vajadzētu nopulēt opel merivu? Gribētu kkad aprīļa sākumā!

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

JLo - Tu vienmēr esi mīļi gaidīta brauc tik ciemos. Zvani!

Setup - nē, pēc manas loģikas tā nesanāk.

Richy - nē, krāsošana vēl nav atsākusies.

Šogad, sakarā ar Kalvīti un pārējiem malačiem, esmu pacēlis cenas par pāris lašu zīmītēm.

Respektīvi šogad gan ķīmiskās tīrīšanas, gan pulēšanas ~70-90 LS. Vainojiet Kanādu!

Protams tiem kas brauc ne pirmo reizi, domāsim atlaides un tādas patīkamas lietas.

Tātad, nedžipa izmēra autiņus var arī tagad uzpucēt, ir maza garāža pieejama un principā sezona arī palēnām tiek atklāta.

Sīkāka informācija: autoaprupe.lv/...

Lai nu kā, vienmēr var piezvanīt.

Ar cieņu,

Mārtiņš Otto | Cybercannibal

Auto estētiskās aprūpes speciālists

otto@is.lv | autoaprupe.lv/...

+371 2 9388713

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

Pateikšu godīgi,ka man pasātu mēnesi atpakaļ nopulēja pa 90,-ls un čeku iedeva.Nez vai tad par tādu cenu ir jēga nesties vel uz Ikšķili un visu dienu kurnēt pie auto...

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Marteens rakstīja: Pateikšu godīgi,ka man pasātu mēnesi atpakaļ nopulēja pa 90,-ls un čeku iedeva.Nez vai tad par tādu cenu ir jēga nesties vel uz Ikšķili un visu dienu kurnēt pie auto...

Protams ka tā nav mana darīšana, bet manuprāt cipars ir pārāk liels. Skaties lai žadnost fraera ne sgubila

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Nu, ja jau visi spamo tad es ar...

Cenjiks IR pa daargu! Ja buutu oficiaals kantoris, tad vareetu saprast, ka nodokljos naudinja aiziet, utt... bet sheit... viss kabataa, kaada te var buut atruna par inflaaciju

Es it kaa arii naakamnedeelj taisiishu kjiimisko, bet zinu vietu Riigaa, kur to dara pa 50Ls un kvalitaate ok Man gan tur blats, buus pa 40 Ls Lai prasiitu 70-90Ls, taa mashiina ir vnk jaaizlaiza un veel jaasacienaa ar kafiju un jaapieseedina pie DVD, kameer to dara... i to veel jaadomaa, vai nav pa daargu

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Paziņa formā aizbrauca uz "neoficiālo" servisu autiņu remontēt. Sataisīja par 50% lētāk un 2x labāk kā parasti.

Tā kā šitos pelnīt gribētājus var ātri atdzesēt.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Man arī liekas, ka prasītās cenas par neoficālu darbu ir pa traku.

Tikko biju pie viena krāsotāja šo to nokrāsot, prasīju par pulēšanu - 50Ls, un tas Rīgā, arī bez čekiem.

Var jau būt, ka kvalitāte ne tāda utt.... bet nu suns viņu zin

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

Bet neviens jau neliek braukt tieši uz Ikšķili...

Tāpat kā neviens jau neliek pārtiku pirkt tieši SKY vai MC2.

Tiem, kam tur patīk, tie nečīkstēs par cenām, bet vienkārši brauks tur, jo patīk.

Tie kas pieraduši kaut kur citur - brauks citur un darīs to pa citu cenu.

Tāpat kā auto signalizāciju var ielikt pa 100Ls un var arī pa 1000Ls.

KATRAM SAVS.

Es, piemēram, uz Ikšķili braukšu jau... 3.o gadu.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

JLo rakstīja: Bet neviens jau neliek braukt tieši uz Ikšķili...

Tāpat kā neviens jau neliek pārtiku pirkt tieši SKY vai MC2.

Tiem, kam tur patīk, tie nečīkstēs par cenām, bet vienkārši brauks tur, jo patīk.

Tie kas pieraduši kaut kur citur - brauks citur un darīs to pa citu cenu.

Tāpat kā auto signalizāciju var ielikt pa 100Ls un var arī pa 1000Ls.

KATRAM SAVS.

Es, piemēram, uz Ikšķili braukšu jau... 3.o gadu.

Kāmēr pastāv tādas personas kā Tu, tikmēr pastāvēs arī tadi nepamatoti cenu kāpumi. IR ok, brauciet. Lai autiņš spīd un laistās.

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

JLo rakstīja: Bet neviens jau neliek braukt tieši uz Ikšķili...

Tāpat kā neviens jau neliek pārtiku pirkt tieši SKY vai MC2.

Tiem, kam tur patīk, tie nečīkstēs par cenām, bet vienkārši brauks tur, jo patīk.

Tie kas pieraduši kaut kur citur - brauks citur un darīs to pa citu cenu.

Tāpat kā auto signalizāciju var ielikt pa 100Ls un var arī pa 1000Ls.

KATRAM SAVS.

Es, piemēram, uz Ikšķili braukšu jau... 3.o gadu.

Kāmēr pastāv tādas personas kā Tu, tikmēr pastāvēs arī tadi nepamatoti cenu kāpumi. IR ok, brauciet. Lai autiņš spīd un laistās.

Ko nozīmē "nepamatots" cenu kāpums? Ikšķiles pulēšana taču nav nekāds neaizvietojamais monopolists kā Latvenergo vai Latvijās gāze. Brīva izvēle, gribi - brauc, negribi - nebrauc.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

R99 rakstīja:

phenom rakstīja:

JLo rakstīja: Bet neviens jau neliek braukt tieši uz Ikšķili...

Tāpat kā neviens jau neliek pārtiku pirkt tieši SKY vai MC2.

Tiem, kam tur patīk, tie nečīkstēs par cenām, bet vienkārši brauks tur, jo patīk.

Tie kas pieraduši kaut kur citur - brauks citur un darīs to pa citu cenu.

Tāpat kā auto signalizāciju var ielikt pa 100Ls un var arī pa 1000Ls.

KATRAM SAVS.

Es, piemēram, uz Ikšķili braukšu jau... 3.o gadu.

Kāmēr pastāv tādas personas kā Tu, tikmēr pastāvēs arī tadi nepamatoti cenu kāpumi. IR ok, brauciet. Lai autiņš spīd un laistās.

Ko nozīmē "nepamatots" cenu kāpums? Ikšķiles pulēšana taču nav nekāds neaizvietojamais monopolists kā Latvenergo vai Latvijās gāze. Brīva izvēle, gribi - brauc, negribi - nebrauc.

Ja Tu izlasīsi manu iepriekšejo kommentu, tad sapratisi ko es gribēju ar to teikt. Tieši par gribu/negribu.

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

tieši tā, pašu latviešu stulbums rada to pašu inflāciju un citas problēmas, jo daudziem redz skaitās kruta pārmaksāt, un ar to lielīties, taupīt nav stilīgi utt, un loģiski ka cenas kāpj, jo ja ir aitas, tad būs cirpēji, kaut tās aitas nesaprot ka pārmaksā par daudzām lietām, bet nu neies jauizrādīt ka nevar atļauties....

kautgan faktiski būtu normāli, ka neadekvāts cenu kāpums uzreiz krasi samazina pieprasījumu, bet latvij'a dabojas snoba efekts izteikti - jo vairāk cenas kāpj, jo lielāks pieprasījums

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

Nu es, piemēram, esmu pieradusi tur, kur man patīk labāk, nevis kur lētāk... vai kā... es nemaz nezinu, kādas ir citur cenas... zinu, ka Ikšķilē viss ir baigi ok un turpinu tur pucēties. Man vienkārši NAV vajadzības meklēt ko citu, kamēr esošais apmierina.

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

R99 rakstīja:

Ko nozīmē "nepamatots" cenu kāpums? Ikšķiles pulēšana taču nav nekāds neaizvietojamais monopolists kā Latvenergo vai Latvijās gāze. Brīva izvēle, gribi - brauc, negribi - nebrauc.

+1

es tak nevienam citam nelieku tur braukt.

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

Tiem kas brauc regulāri, atkārtoti un izmanto vairākus pakalpojumus ir atlaides, kā arī autoklubu biedriem ar kuriem ir vienošanās.

Ja no tiesas par dārgu, pieņemu arī barterus.

Var noreķināties viskijā, cūkgaļā...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti