Pārdodu Audi 100

Peksiic Reģ.: 07.11.2003

Pārdodu sievas autiņu Audi 100, 92g. Automāts 2.4 benziina motoriņš. Klimatkontrole, el. spoguļi, utt.utjp. Skate līdz 27/04/2007. Latvijā bijuši 2 saimnieki (Mana sieva un onka gados no kur nopirkām). Protams autiņam nepieciešams ieguldīt naudu (eļļas maiņa, riepas, dažas gumijas).

Kāpēc pārdodu? 1) Nav kur autiņu likt, sieva ar viņu tikpatkā nebrauc (ja būtu kur likt, tad nepārdotu, jo pašam šis autiņš patīk). 2) Naudas nekad nav bijis par maz

Bildes būs vēlāk, taču ja gribat redzēt dzīvajā, zvaniet, rakstiet 2 6334366 riteks2@apollo.lv Raitis

 
1 2 3 4
ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja:

ursis rakstīja: stuures lifts? seedeklju lifts? borta kompis?

neesi slinks...

TAA pirceeus nemeklee,meklee... pidodiet

ABS

Stūres pastiprinātājs

Vai stūres lifts ir pateikshu rītdien

Klima ir (ar kondishenu)

Krāsa: tjipa zelta

Diski parastie (nav ljitoki), pastalas virsuu vasaras, bet ar labu protektoru, bet nez cik labu vairs gumijas sastaavu.

Luukas nav

Borta kompis nav

Panelis: a kas ir pilnais???

Neesmu auto tirgonis, tik vien kaa juuzers

pilnajaa + eljas spiediens,eljas t,un taada stila pulkstenis.

stuures lifts arii ir extra,bet sastopama.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Varētu padomāt,ka Peksiic pārdod kosmosa kuģi un neviens nezina,ka Audi ir ABS un sēdekļu lifts....

Speciāli Ursim var uzrakstīt,ka ir slēdzams bagažnieka vāks,zaļgani logi...

nu ja es piemirsu ,ka te tik viens gudrs,un vienam tik taisniiba...

pas mir deeji ,labi,ja?

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

Peksiic rakstīja:

ursis rakstīja: stuures lifts? seedeklju lifts? borta kompis?

neesi slinks...

TAA pirceeus nemeklee,meklee... pidodiet

ABS

Stūres pastiprinātājs

Vai stūres lifts ir pateikshu rītdien

Klima ir (ar kondishenu)

Krāsa: tjipa zelta

Diski parastie (nav ljitoki), pastalas virsuu vasaras, bet ar labu protektoru, bet nez cik labu vairs gumijas sastaavu.

Luukas nav

Borta kompis nav

Panelis: a kas ir pilnais???

Neesmu auto tirgonis, tik vien kaa juuzers

pilnajaa + eljas spiediens,eljas t,un taada stila pulkstenis.

stuures lifts arii ir extra,bet sastopama.

tad nav pilnais.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

un kauc kada interese ir,man vai citai ,tas nav buutiski.

protams ka jaaredz dziivajaa,bet saakotnejai ieintereseetiibai jaabuut.

un taalaakais manaa zinjaa,vai cilveeka kas kauc ko taadu meklee !

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

pirms promiešanas: autinjam ir arii signalizācija un slepenais slēdzis.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja: pirms promiešanas: autinjam ir arii signalizācija un slepenais slēdzis.

Audikam jau tas ir must Have ja nee pa nakti nevar guleet.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Vispaar jau ir pat servisa graamatinja. Latvijaa autinjsh vislaik remonteets audi centraa.

Gribeeji kaa labaak sanaaca kaa vienmeer...

A ko var padomaat peec saada salikuma: Autins nobraucis 2000KM un visu laiku remontets.

Taapat bija vienreiz kd 9000 SAABU skatiijos paardeveejs izvilka garum garu listi kas autinam mainiits kopeeja summa ap 1500LVL pusotra gada laikaa rezultata efekts bija preteejs kaa vins gaidiija.

Es nodomaaja nafig man autinu kuraa jaaliek ieksaa 700LVL gadaa??? OK ja masiina nobraukusi kaadi 15K KM un sis tas nomainits pa kaadi 300LVL nekas traģisks normaali.

Uzraksti kas konkreeti dariits taja AUDI centraa??

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

varbuut esilasiijis starp riindinjaam. Ja izlasiisi ruupiigaak, tos 2000km esam nobraukushi mees (tobish mana sieva) a pirms tam autinju lietoja ieprieksheejais mashiinas saimnieks kursh vinju remonteeja Auto Riga. Turklaat pie pirkshanas iedeva visas meistara koordinaates katram gadiijumam. Pasham ne reizi (pat pirms TA) nevajadzeeja dziit to autinju uz servisu. Un TA izgaaja tikai ar vienu vieninieku (neiedomaajos paarbaudiit prieksheejo miglinieku kuram bija izdegusi lampa).

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

aizmiris pierakstīt, ka vācijā ar audi brauca mācītājs reizi gadā uz meitu māju

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

taa kaa nopirku jaunu lamatu, tad piedaavaajums ir aktualizeejies. Taatad, cena tagad 2150EUR

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Uzuala Reģ.: 03.11.2006
0 0 Atbildēt

1100 ls

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

1100 ls + 50 santjiki

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja:

Peksiic rakstīja: nopirku jaunu lamatu,

Ak, laimīgais.....

laimiigs buushu tad kad jaunajaa lamataa buus ielikta signalizaacija un panjemta KASKO Tagad veel iipashi prieka nav, tik nedaudz strjoms.

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

kautkas jau neštimē.Kādēļ pirki jaunu,ja jau šis nav vajadzīgs un stāv tikai ? Kolekcionārs

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: kautkas jau neštimē.Kādēļ pirki jaunu,ja jau šis nav vajadzīgs un stāv tikai ? Kolekcionārs

standarta fraazes

1.lieks,jo staav

2.lieks,jo nav kur likt

3.steidziigi

BET vietaa jau CITS

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

markss rakstīja: kautkas jau neštimē.Kādēļ pirki jaunu,ja jau šis nav vajadzīgs un stāv tikai ? Kolekcionārs

standarta fraazes

1.lieks,jo staav

2.lieks,jo nav kur likt

3.steidziigi

BET vietaa jau CITS

Parasti cilvēki pērk jaunu/citu mašīnu jo viņiem viena ļoti laba stāv, un nav vajadzīga, jo neviens nebrauc.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja:

Yonas rakstīja:

Peksiic rakstīja: nopirku jaunu lamatu,

Ak, laimīgais.....

laimiigs buushu tad kad jaunajaa lamataa buus ielikta signalizaacija un panjemta KASKO Tagad veel iipashi prieka nav, tik nedaudz strjoms.

KASKO var noformēt 15 minūtēs, signalizāciju liek 4-6 stundu laikā. Cik ilgi jau Tev "īpaši prieka nav, tik nedaudz stjoms"?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

un kur ir bildes? jaunaa auto

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: kautkas jau neštimē.Kādēļ pirki jaunu,ja jau šis nav vajadzīgs un stāv tikai ? Kolekcionārs

esmu palicis par santiimpis.... nopirku diizeli. Tamdeelj arii negribaas kustinaat to benziinnieku audi.

A ko bezdarbniekam padariisi...

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

Peksiic rakstīja:

Yonas rakstīja:

Peksiic rakstīja: nopirku jaunu lamatu,

Ak, laimīgais.....

laimiigs buushu tad kad jaunajaa lamataa buus ielikta signalizaacija un panjemta KASKO Tagad veel iipashi prieka nav, tik nedaudz strjoms.

KASKO var noformēt 15 minūtēs, signalizāciju liek 4-6 stundu laikā. Cik ilgi jau Tev "īpaši prieka nav, tik nedaudz stjoms"?

Kopsh vakardienas vakara, kad bez numuriem braucu uz CSDD Bet nu signalizaacija jau tiek likta, kaska jau ir gandriiz noformeeta, tik vien kaa gaida signalizaaciju un tad jau vareeshu bik smaidiigaaks buut Tik daudz briesmu staastus esmu dzirdeejis ka ash man, cilveeam ar shvakiem nerviem, ash bailiigi bija

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja:

markss rakstīja: kautkas jau neštimē.Kādēļ pirki jaunu,ja jau šis nav vajadzīgs un stāv tikai ? Kolekcionārs

esmu palicis par santiimpis.... nopirku diizeli. Tamdeelj arii negribaas kustinaat to benziinnieku audi.

A ko bezdarbniekam padariisi...

Nav darba, nav naudas benzīnam priekš Audi, nesanāk signalizācijai un KASKO priekš "jaunā" dīzeļa....... sviests kautkādc

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: un kur ir bildes? jaunaa auto

panjeemu A6 1.9TDI (riktiigi vareeshu sanjus iep... vismaz ceru) 2000g. Tiko no "Vaacijas", "nav" sists Standarta komplektaacija (elektronjika, kondishns, automaats, utt.utjp.)

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

Peksiic rakstīja:

markss rakstīja: kautkas jau neštimē.Kādēļ pirki jaunu,ja jau šis nav vajadzīgs un stāv tikai ? Kolekcionārs

esmu palicis par santiimpis.... nopirku diizeli. Tamdeelj arii negribaas kustinaat to benziinnieku audi.

A ko bezdarbniekam padariisi...

Nav darba, nav naudas benzīnam priekš Audi, nesanāk signalizācijai un KASKO priekš "jaunā" dīzeļa....... sviests kautkādc

kur es teicu ka nesanaak nauda KASKO un signalkai??? Vakardien tik 17. no csdd izbraucu, zinot ka autinjsh pa nakti staav apsargaajamaa garazjaa zem maajas, tad iipashi iesviist uz to nevajadzeeja

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja:

DM rakstīja:

Peksiic rakstīja:

Yonas rakstīja:

Peksiic rakstīja: nopirku jaunu lamatu,

Ak, laimīgais.....

laimiigs buushu tad kad jaunajaa lamataa buus ielikta signalizaacija un panjemta KASKO Tagad veel iipashi prieka nav, tik nedaudz strjoms.

KASKO var noformēt 15 minūtēs, signalizāciju liek 4-6 stundu laikā. Cik ilgi jau Tev "īpaši prieka nav, tik nedaudz stjoms"?

Kopsh vakardienas vakara, kad bez numuriem braucu uz CSDD Bet nu signalizaacija jau tiek likta, kaska jau ir gandriiz noformeeta, tik vien kaa gaida signalizaaciju un tad jau vareeshu bik smaidiigaaks buut Tik daudz briesmu staastus esmu dzirdeejis ka ash man, cilveeam ar shvakiem nerviem, ash bailiigi bija

Kāpēc bez numuriem jābrauc uz CSDD? Tu vispār apzinies kāds sods draud par brauksanu ar mašīnu bez numuriem, apdrošināšanas, teh. apskates

Tev viss tāds mistisks, miglā tīts

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti