Kā jābrauc ar automātu?

dzjunga Reģ.: 01.10.2006

Kā pareizi braugt ar automātu? Kādās situācijās pareizi pielietot 321 pārnesumus, vai uz šosejas drīgst slegt uz neitrālo un atpakaļ un kā ziemā buksēties ar šūpināšanu???

 
1 2 3 4 5
kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Kam izmantojama rokasbbremze, ja auto aprīkots ar automātu? Lai neaizslīdētu prom - liekam P. P jāliek jebkurā gadījumā, jo savādāk nevar iedarbināt, tā kā atstāšana N jāizslēdz....

Rokasbbremze laikam paliek nestandarta situācijām.....

Ieliekot P labaak ir noraut arii roceni, jo sanaak slodze uz to blokjeetaaju. Kaadaa reizee njems un noluuziis

tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Kam izmantojama rokasbbremze, ja auto aprīkots ar automātu? Lai neaizslīdētu prom - liekam P. P jāliek jebkurā gadījumā, jo savādāk nevar iedarbināt, tā kā atstāšana N jāizslēdz....

Rokasbbremze laikam paliek nestandarta situācijām.....

Rokasbremzi parasti izmantoju trīsreiz gadā - tehniskajā apskatē, lai uzliktu vasaras riepas, lai uzliktu ziemas riepas. Viss! Un vēl ir bijuši daži reti gadījumi, kad sanāk parkoties vietā ar lielu slīpumu - nu tad drošības pēc novelku arī roceni.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

tuncis rakstīja:

kolumbs rakstīja: Kam izmantojama rokasbbremze, ja auto aprīkots ar automātu? Lai neaizslīdētu prom - liekam P. P jāliek jebkurā gadījumā, jo savādāk nevar iedarbināt, tā kā atstāšana N jāizslēdz....

Rokasbbremze laikam paliek nestandarta situācijām.....

Rokasbremzi parasti izmantoju trīsreiz gadā - tehniskajā apskatē, lai uzliktu vasaras riepas, lai uzliktu ziemas riepas. Viss! Un vēl ir bijuši daži reti gadījumi, kad sanāk parkoties vietā ar lielu slīpumu - nu tad drošības pēc novelku arī roceni.

Labāk roceni lietot biežāk, citādi ieēdās un uz TA nākas tīrīt

pats arī roceni lietoju tikai, lai apmestu ripā un tehniskajā, bet sieva rūpējās, lai ne slidenajā laikā neieēstos jo tiesības ir nesen un vēl instruktora teiktais nav aizmirsies

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

tuncis rakstīja:

kolumbs rakstīja: Kam izmantojama rokasbbremze, ja auto aprīkots ar automātu? Lai neaizslīdētu prom - liekam P. P jāliek jebkurā gadījumā, jo savādāk nevar iedarbināt, tā kā atstāšana N jāizslēdz....

Rokasbbremze laikam paliek nestandarta situācijām.....

Rokasbremzi parasti izmantoju trīsreiz gadā - tehniskajā apskatē, lai uzliktu vasaras riepas, lai uzliktu ziemas riepas. Viss! Un vēl ir bijuši daži reti gadījumi, kad sanāk parkoties vietā ar lielu slīpumu - nu tad drošības pēc novelku arī roceni.

MALACIS!

Dažiem autiņiem vnk nepieciešams ik pa brīdim to raustīt, lai funkcionē.

Labucis Reģ.: 17.04.2002
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Kam izmantojama rokasbbremze, ja auto aprīkots ar automātu? Lai neaizslīdētu prom - liekam P. P jāliek jebkurā gadījumā, jo savādāk nevar iedarbināt, tā kā atstāšana N jāizslēdz....

Rokasbbremze laikam paliek nestandarta situācijām.....

Piemēram, ja pastāv varbūtība, ka pa nelielā slīpumā atstātu mašīnu dzīvosies dzīvosies sīču bars - no P izņems kā likts, bet roceni atlaist spēciņu pietrūks (ja negadās kāds ģēnijs, kas izveido īpaši šim uzdevumam paredzētu task force )...

Rudiz Reģ.: 10.04.2003
0 0 Atbildēt

masinas ar automatiskajam karbam ir ciena ne tikai pie mums un manualajam rezimam vienigo pielietojumu redzeju Norvegija un Slovakijaa, kad garos nobraucienos bremzeju ar motoru.

nu ja, ja pakala velkosa, tad var iemest lielaka roba (2 vai 3) lai izspoletu, bet tas ta - puiku zimesanas.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Labucis rakstīja:

kolumbs rakstīja: Kam izmantojama rokasbbremze, ja auto aprīkots ar automātu? Lai neaizslīdētu prom - liekam P. P jāliek jebkurā gadījumā, jo savādāk nevar iedarbināt, tā kā atstāšana N jāizslēdz....

Rokasbbremze laikam paliek nestandarta situācijām.....

Piemēram, ja pastāv varbūtība, ka pa nelielā slīpumā atstātu mašīnu dzīvosies dzīvosies sīču bars - no P izņems kā likts, bet roceni atlaist spēciņu pietrūks (ja negadās kāds ģēnijs, kas izveido īpaši šim uzdevumam paredzētu task force )...

Tad jau drīzāk roceni atlaidīs, jo, lai no P izņemtu, jānospiež arī bremze. Kaut gan, skatoties cik sīki sīči

Rudiz Reģ.: 10.04.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Labucis rakstīja:

kolumbs rakstīja: Kam izmantojama rokasbbremze, ja auto aprīkots ar automātu? Lai neaizslīdētu prom - liekam P. P jāliek jebkurā gadījumā, jo savādāk nevar iedarbināt, tā kā atstāšana N jāizslēdz....

Rokasbbremze laikam paliek nestandarta situācijām.....

Piemēram, ja pastāv varbūtība, ka pa nelielā slīpumā atstātu mašīnu dzīvosies dzīvosies sīču bars - no P izņems kā likts, bet roceni atlaist spēciņu pietrūks (ja negadās kāds ģēnijs, kas izveido īpaši šim uzdevumam paredzētu task force )...

nav obligati. Mazda 3 var slegt kad un ka gribas Vienreiz pat leni ripojosam auto meginaju iemest atpakalgaita un sapratu, ka velreiz to darit nebutu prata darbs

Tad jau drīzāk roceni atlaidīs, jo, lai no P izņemtu, jānospiež arī bremze. Kaut gan, skatoties cik sīki sīči

Labs Reģ.: 03.09.2005
0 1 Atbildēt

Automatu var vilkt trosee lenam braucot var atstaat N, bet principaa liec D

Arii ieshupineat var vai nu kaa mineja ar bremziti un sajutaam vai ari raustot klokji D-R (vienreiz nedaudz paraustot nekas slikts nenotiks cerams Vismaz man ptu ptu ptu viss ok)

Esmu licis ar N pa shoseju - no problem

Kopsummaa automats laba shtelee - nakamais auto ari viennozimigi buuus AT

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
1 0 Atbildēt

dažreiz automātu mašīnām stāvbrmzi (nevis roceni ,jo daudzām to veic ar kāju) vajag novilkt pirms liek P lielā slīpumā ,jo kad visa masa uzgūlusies uz Parkinga bloķētāju ,tad grūti dabūt ārā no P un ir sajūta ka var noraut to !!!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Patiesībā vērtīgi padomi

Ir vērts ieklausīties.

Maza piebilde par to vilkšanu trosē - labāk pirms tam apskatīt tehnisko grāmatiņu, kas tiek rekomendēts un kas ne. Katram ražotājam ir atšķirīgas prasības.

Atceros vienu BMW E39, dīzeli ar automātu. Radās viena šaize, kamdēļ dzinēju nevarēja darbināt, nācās vilkt. Pilnīgi noteikti bija atļauts vilkt ar izslēgtu dzinēju 150 km, ne ātrāk par 80 km/h.

Citiem neiesaka vilkt vispār...

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Man Citroenam grāmatā rakstīts, ka var "Vilkt nelielus attālumus mazā atrumā" bez konkrētiem cipariem. Saproti nu, kā vilkt, ja kādreiz vajag....

Par vilkšanu (ja vilcējs ir ar automātu) - ja jau nevarētu vilcējs būt ar automātu, tad jau piekabi ar nevarētu vilkt....

Vispār cik man ir gadījis vadīt transportlīdzekli, kuru velk - man labāk patīk, ka vilcējs ir ar automātu - nav raustīšanās pārnesumu pārslēgšanas laikā....

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

UncleSEM rakstīja: dažreiz automātu mašīnām stāvbrmzi (nevis roceni ,jo daudzām to veic ar kāju) vajag novilkt pirms liek P lielā slīpumā ,jo kad visa masa uzgūlusies uz Parkinga bloķētāju ,tad grūti dabūt ārā no P un ir sajūta ka var noraut to !!!

o, tad tas ir normāli... es jau domāju ka man kautkas nav kārtībā...

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

UncleSEM rakstīja: dažreiz automātu mašīnām stāvbrmzi (nevis roceni ,jo daudzām to veic ar kāju) vajag novilkt pirms liek P lielā slīpumā ,jo kad visa masa uzgūlusies uz Parkinga bloķētāju ,tad grūti dabūt ārā no P un ir sajūta ka var noraut to !!!

Gluži manas domas!

k72 Reģ.: 17.07.2005
0 0 Atbildēt

Man Citroenam grāmatā rakstīts, ka var "Vilkt nelielus attālumus mazā atrumā" bez konkrētiem cipariem. Saproti nu, kā vilkt, ja kādreiz vajag....

--------------------

no Eiropas gan nevajadzētu mēģināt, būs par tālu. Kas attiecas uz ātrumu, tad esu dzirdējis par max 60 km/h. Starp citu Ceļ.sat. not. neļauj vilkt ātrāk par 50 km/h.

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Vēl ir dzirdēts, ka ne ātrak kā 50 km/h un ne tālāk kā 50 km. Bet nu enivej viss atkarīgs, no tā, ko saka pats konkrētā auto ražotājs.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Par vilkšanu (ja vilcējs ir ar automātu) - ja jau nevarētu vilcējs būt ar automātu, tad jau piekabi ar nevarētu vilkt....

Vispār cik man ir gadījis vadīt transportlīdzekli, kuru velk - man labāk patīk, ka vilcējs ir ar automātu - nav raustīšanās pārnesumu pārslēgšanas laikā....

Vilkt jau var, bet ja ir izvēle, labāk ar automātu nevienu nevilkt. Un piekabe noteikti būs vieglāka par citu auto.

Tas, ka vilkšanas laikā ar manuālo notiek raustīšana, ir tikai un vienīgi blīves (velkošās) nopelns.

Labs Reģ.: 03.09.2005
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

kolumbs rakstīja:

Par vilkšanu (ja vilcējs ir ar automātu) - ja jau nevarētu vilcējs būt ar automātu, tad jau piekabi ar nevarētu vilkt....

Vispār cik man ir gadījis vadīt transportlīdzekli, kuru velk - man labāk patīk, ka vilcējs ir ar automātu - nav raustīšanās pārnesumu pārslēgšanas laikā....

Vilkt jau var, bet ja ir izvēle, labāk ar automātu nevienu nevilkt. Un piekabe noteikti būs vieglāka par citu auto.

Tas, ka vilkšanas laikā ar manuālo notiek raustīšana, ir tikai un vienīgi blīves (velkošās) nopelns.

Tas ka raustaas velkot trosee ir aizmugureja shofera nopelns (Protams tam kas velk vajag braukt laideni)

Aizmuguree braucoshais regulee to lai trose VISU laiku ir nostiepta. krustojumaa staaavot aizzmugureejais tur bremzi bet priekshejais nedaudz paripinaas lai nostiepjas trose

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Labs rakstīja:

Tas ka raustaas velkot trosee ir aizmugureja shofera nopelns (Protams tam kas velk vajag braukt laideni)

Aizmuguree braucoshais regulee to lai trose VISU laiku ir nostiepta. krustojumaa staaavot aizzmugureejais tur bremzi bet priekshejais nedaudz paripinaas lai nostiepjas trose

Exactly, vieniiigais no pasha pieredzes saku navajag vilkt normaalu auto ar Nivu, man taa ka bija situacija ka vaagjim eketronikas deveeji mazliet togo, tad nevareeja piedarbinaat a bez pastuuzja taas bremzes tadas negribiigas a no kalna mans TOYO to Nivu bija gatavs pat apdziit.

Labs Reģ.: 03.09.2005
0 0 Atbildēt

bet taa jau gandriiz sanaak ka aizmugurejais gandriiz vai lidz pusei novelk roceni vai kaju no bremzes nemaz nenonjem

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti