Serviss Saldū!

Rikardo Reģ.: 19.09.2006

Ko labu varat pateikt par servisu SC Autocentrs Saldū Brīvības ielā 11 a.Precīzāk par dīzeļu diagnostiku un remontu.Paldies!

 
Butix Reģ.: 11.10.2004
0 0 Atbildēt

man tur blakus viens dzeks dziivo..

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Butix rakstīja: man tur blakus viens dzeks dziivo..

tev blakus dziivo, jeb tev TUR blakus dziivo, vai kas tev tur ir???

Rikardo Reģ.: 19.09.2006
0 0 Atbildēt

Tas viss ir o.k. ka viņš tur dzīvobet kas ir ar pašu servisu?Kādam ir kādas atsauksmes?

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Rikardo rakstīja: Tas viss ir o.k. ka viņš tur dzīvobet kas ir ar pašu servisu?Kādam ir kādas atsauksmes?

Uz turieni dzen mashinas pat no Kuldigas un Ventspils. Ir nopietna dieagnostikas un remonta aparatura un pats galvenais, ka ir ari cilveki, kas mak no tiem aparatiem kaut ko nolasiit.

Parasti gan beidzas ar to, ka cilvekam uztaisa diagnostiku, pasaka kas ir kas un nosauc ciparu par kapitalo remontu. Un tad saakas zakashanas, ka shie neko nejeedz, jo redzies auto tac pirkts pirms 1/2 gada kaa tiko no Vaacijas.

Nesen redzeju auto, kam skriemelis klokjenes gala bija piemetinats (skjibi gan nedaudz) un ipasnieks ar zverosham aciim sutiija visus ... , jo redzies mashiina tikko no Francijas esot.

Rikardo Reģ.: 19.09.2006
0 0 Atbildēt

AutoNet tur jau tā lieta ka pats esmu no Ventspils un man ieteica to vietu kā ļoti labu servisu.Cenu par remontu jau apmēram zinu, bet vajag zināt kvalitāti...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti