Klasisks gadiijums bembista ikdienaa...

Chriss Reģ.: 28.03.2006
 
1 2 3 4 5 6 7
Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

bembermember rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

Vot tagad tu pilnīgāko hu*ņu sarakstīji. Skats uz dzīvi viņam bembista

Un neiešu es te ilgi un plaši diskutēt, kā es jūtos pie bmw stūres

Nākošreiz sava posta beigās pieliec vienkārši skaidrojumu par to, kādai jābūt reakcijai. Tā būs īsāk un vienkāršāk.

Ko pielikt? Kādai reakcijai? Varbūt man tavā vietā arī atbildes postu uzrakstīt?

Man poh par reakciju, ja kas.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: cilvēku vai jefiņu acīs? Lielākā daļa postu te nāk no kompleksainiem tipiem vai jefiņiem. Sore

Aizej vēl uz Dāvida šovu un pastāsti par savām problēmām...

Da labi, braucu ar auto, kas cenā ir līdzvērtīgs 3, 5 vai 7 klases bmw ap 2000 -2002 gadu (dzinējam izmēram nav nozīmes ). Bet tādēļ es nekladzinu apkārt pa visiem forumiem un nelielos ar to... Ir citas lietas dzīvē bez auto. ZB šitā zīmēšanās no bmwpower lietotāju puses. Kas jūs tādi, ka varat visus nolikt?!

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

750i 2001 gada BMW normāls darbaspējs cilvēks VAR atļauties iegādāties... Operatīvā vai finansu līzingā... nav nozīmes... Sliktākajā gadījumā pat STUDENTS var iegādāties šādu auto - atliek vien ieķīlāt vecāsmātes dzīvoklīti. Vai pāņemt studējošā kredītu

BEt kapēc mēs ar tādiem auto nebraucam? KĀPĒC?! VAi tādēļ, ka visi šajā valstī ir dumi, garīgi slimi, mazvērtīgi, kompleksaini cilvēki utt. Tādēļ ka nebraucu ar bmw esmu lo-xs ja? Vai tā edzuli?

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Pirmais, nah tev huļiganka? Vasarā paplosīties gribās? Kādu tad pirksi? Es domāju dzinēju.

tu neko nejēdzi no bēmēvē?

huļiganka tak ir tikai ar 2.5

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: 750i 2001 gada BMW normāls darbaspējs cilvēks VAR atļauties iegādāties... Operatīvā vai finansu līzingā... nav nozīmes... Sliktākajā gadījumā pat STUDENTS var iegādāties šādu auto - atliek vien ieķīlāt vecāsmātes dzīvoklīti. Vai pāņemt studējošā kredītu

BEt kapēc mēs ar tādiem auto nebraucam? KĀPĒC?! VAi tādēļ, ka visi šajā valstī ir dumi, garīgi slimi, mazvērtīgi, kompleksaini cilvēki utt. Tādēļ ka nebraucu ar bmw esmu lo-xs ja? Vai tā edzuli?

Tas tev pašam jāsaka, kādēļ tu nebrauc. Nav jau lēts prieks braukt ar normālu BMW. Neviens jau nesaka, ka tie kas brauc ar ne-BMW ir lohi. Lohi ir tie, kas domā, ka ar BMW braukā tikai idiņi vai arī tie, kas domā, ka viņa jaunais getz ir labāks par lietotu vācieti.

Surrr Reģ.: 08.03.2007
0 0 Atbildēt

Ksnep, jāatbild ar pretjautajumu - ja es braucu ar BMW, es esmu lohs?

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Pirmais, nah tev huļiganka? Vasarā paplosīties gribās? Kādu tad pirksi? Es domāju dzinēju.

tu neko nejēdzi no bēmēvē?

huļiganka tak ir tikai ar 2.5

Jā, pavisam nejēdzu

pn

huļiganka ar 2.5 mūsdienās ir rets un neadekvāti dārgs lūznis. Ja gribi tiešām labu, būs ilgi jāmeklē vai arī jāpārmaksā

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Ksneps rakstīja: 750i 2001 gada BMW normāls darbaspējs cilvēks VAR atļauties iegādāties... Operatīvā vai finansu līzingā... nav nozīmes... Sliktākajā gadījumā pat STUDENTS var iegādāties šādu auto - atliek vien ieķīlāt vecāsmātes dzīvoklīti. Vai pāņemt studējošā kredītu

BEt kapēc mēs ar tādiem auto nebraucam? KĀPĒC?! VAi tādēļ, ka visi šajā valstī ir dumi, garīgi slimi, mazvērtīgi, kompleksaini cilvēki utt. Tādēļ ka nebraucu ar bmw esmu lo-xs ja? Vai tā edzuli?

Tas tev pašam jāsaka, kādēļ tu nebrauc. Nav jau lēts prieks braukt ar normālu BMW. Neviens jau nesaka, ka tie kas brauc ar ne-BMW ir lohi. Lohi ir tie, kas domā, ka ar BMW braukā tikai idiņi vai arī tie, kas domā, ka viņa jaunais getz ir labāks par lietotu vācieti.

nē vecīt - pareizāk ir teikt, ka lohi ir tie, kas domā, ka VISI, kas brauc ar BMW ir lohi.

A tas, kas domā, ka h.u.jundajs gecs ir labaax par lietotu vaacieti ir cilveek iar kaut kaadu viedokli ... lai jau jams vizinaas ar to gecu, kameer taa skaardene noruusee nost un paliek pliks salons ... normaaliem cilveekiem tas galiigi ne3.14š

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

urlas brauc ar bmw.

ja urla brauc ar vecu fordu vai opeli, tad viņš priekš bmw vēl nav sakrājis vai viņa bmw ir kārtējo reizi nošķilts.

Chriss Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Gribeeju tikai paskaidrot- es- topika autors NEDOMAAJU, ka VISI BMW brauceeji ir atsaldenji. Tachu uzskaitiisu paaris piemeerus:

1) urlas, kas sakraajusi 250 latus, nopeerk sev kautkaadu miskasti bez tehniskaas, ielej benzhu pa 1.98 Ls un mauc nereekjinoties ar nevienu,

2) tad veel ir taadi, kam tikko tik pubertitaates uusinjas ir saakushas augt, tad nu mammai izluugusies E36 brauc kaa pilniigi atsaldenji, ne vinji var savaakt to autinju, ne uztureet normaalaa tehniskaa kaartiibaa.,

3) tad ir turiigi slaavu izcelsmes tipi, kam vispaar viss ir poxuj, visji savu septiito BMW nejeedz noparkot taa lai tas neaiznjem 3 vietas,

4) Un tad naak edzulis & co, tie ir viskrutaakie, vinjus taa ir ietekmeejusi filma BUMER, ka vinji ir gatavi visu savu briivo laiku veltiit lai plosiitos pa forumiem un savu miiljoto marku aizstaaveetu, vinji ir tik smiekliigi, ka pat gatavi savas fotograafijas publiceet, un saliidzinaaties, kursh krutaaks, lai tikai pieraadiitu, ka vinju miiljotaa automarka rulz...

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

bet konkrētais atsaldētais urla trniņbiksēs un ar laivu galvā bija LU ekon. faka pasniedzējs (TV3 ziņās šito rādīja)

Tip šim prasa - vai dzēris ? šis neko - tip saka - NEKAD !!! Un uzprasa vai mašīnai priekšā lupatās ? (bet nekas tur iisit nebija)

A kad izkaapa, tad garšlaukus uzreiz ... 2.xx promiles

a reaali vecais kepkaa un uzvalkaa (70 gadi laikam bij)

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja: bet konkrētais atsaldētais urla trniņbiksēs un ar laivu galvā bija LU ekon. faka pasniedzējs (TV3 ziņās šito rādīja)

Tip šim prasa - vai dzēris ? šis neko - tip saka - NEKAD !!! Un uzprasa vai mašīnai priekšā lupatās ? (bet nekas tur iisit nebija)

A kad izkaapa, tad garšlaukus uzreiz ... 2.xx promiles

a reaali vecais kepkaa un uzvalkaa (70 gadi laikam bij)

Kur šito var noskatīties?

slaidais Reģ.: 25.11.2003
0 0 Atbildēt

Chriss rakstīja: Gribeeju tikai paskaidrot- es- topika autors NEDOMAAJU, ka VISI BMW brauceeji ir atsaldenji. Tachu uzskaitiisu paaris piemeerus:

1) urlas, kas sakraajusi 250 latus, nopeerk sev kautkaadu miskasti bez tehniskaas, ielej benzhu pa 1.98 Ls un mauc nereekjinoties ar nevienu,

2) tad veel ir taadi, kam tikko tik pubertitaates uusinjas ir saakushas augt, tad nu mammai izluugusies E36 brauc kaa pilniigi atsaldenji, ne vinji var savaakt to autinju, ne uztureet normaalaa tehniskaa kaartiibaa.,

3) tad ir turiigi slaavu izcelsmes tipi, kam vispaar viss ir *******, visji savu septiito BMW nejeedz noparkot taa lai tas neaiznjem 3 vietas,

4) Un tad naak edzulis & co, tie ir viskrutaakie, vinjus taa ir ietekmeejusi filma BUMER, ka vinji ir gatavi visu savu briivo laiku veltiit lai plosiitos pa forumiem un savu miiljoto marku aizstaaveetu, vinji ir tik smiekliigi, ka pat gatavi savas fotograafijas publiceet, un saliidzinaaties, kursh krutaaks, lai tikai pieraadiitu, ka vinju miiljotaa automarka rulz...

Kādi mēs gudri..

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Pēc maniem novērojumiem Edzulis pēc meitiņas piedzimšanas ir kļuvis daudz miermīlīgāks!

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

slaidais rakstīja:

Chriss rakstīja: Gribeeju tikai paskaidrot- es- topika autors NEDOMAAJU, ka VISI BMW brauceeji ir atsaldenji. Tachu uzskaitiisu paaris piemeerus:

1) urlas, kas sakraajusi 250 latus, nopeerk sev kautkaadu miskasti bez tehniskaas, ielej benzhu pa 1.98 Ls un mauc nereekjinoties ar nevienu,

2) tad veel ir taadi, kam tikko tik pubertitaates uusinjas ir saakushas augt, tad nu mammai izluugusies E36 brauc kaa pilniigi atsaldenji, ne vinji var savaakt to autinju, ne uztureet normaalaa tehniskaa kaartiibaa.,

3) tad ir turiigi slaavu izcelsmes tipi, kam vispaar viss ir *******, visji savu septiito BMW nejeedz noparkot taa lai tas neaiznjem 3 vietas,

4) Un tad naak edzulis & co, tie ir viskrutaakie, vinjus taa ir ietekmeejusi filma BUMER, ka vinji ir gatavi visu savu briivo laiku veltiit lai plosiitos pa forumiem un savu miiljoto marku aizstaaveetu, vinji ir tik smiekliigi, ka pat gatavi savas fotograafijas publiceet, un saliidzinaaties, kursh krutaaks, lai tikai pieraadiitu, ka vinju miiljotaa automarka rulz...

Kādi mēs gudri..

Nu ja , un svešus avatārus tikai slaidie maak zagt ...

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja:

subaru rakstīja: bet konkrētais atsaldētais urla trniņbiksēs un ar laivu galvā bija LU ekon. faka pasniedzējs (TV3 ziņās šito rādīja)

Tip šim prasa - vai dzēris ? šis neko - tip saka - NEKAD !!! Un uzprasa vai mašīnai priekšā lupatās ? (bet nekas tur iisit nebija)

A kad izkaapa, tad garšlaukus uzreiz ... 2.xx promiles

a reaali vecais kepkaa un uzvalkaa (70 gadi laikam bij)

Kur šito var noskatīties?

ez nezinu - tv.lv varbuut

tas tip bija pa TV3 pirms bezTabu raidiijuma ir TV3 zinjas ...

slaidais Reģ.: 25.11.2003
0 0 Atbildēt

juhaN rakstīja:

slaidais rakstīja:

Chriss rakstīja: Gribeeju tikai paskaidrot- es- topika autors NEDOMAAJU, ka VISI BMW brauceeji ir atsaldenji. Tachu uzskaitiisu paaris piemeerus:

1) urlas, kas sakraajusi 250 latus, nopeerk sev kautkaadu miskasti bez tehniskaas, ielej benzhu pa 1.98 Ls un mauc nereekjinoties ar nevienu,

2) tad veel ir taadi, kam tikko tik pubertitaates uusinjas ir saakushas augt, tad nu mammai izluugusies E36 brauc kaa pilniigi atsaldenji, ne vinji var savaakt to autinju, ne uztureet normaalaa tehniskaa kaartiibaa.,

3) tad ir turiigi slaavu izcelsmes tipi, kam vispaar viss ir *******, visji savu septiito BMW nejeedz noparkot taa lai tas neaiznjem 3 vietas,

4) Un tad naak edzulis & co, tie ir viskrutaakie, vinjus taa ir ietekmeejusi filma BUMER, ka vinji ir gatavi visu savu briivo laiku veltiit lai plosiitos pa forumiem un savu miiljoto marku aizstaaveetu, vinji ir tik smiekliigi, ka pat gatavi savas fotograafijas publiceet, un saliidzinaaties, kursh krutaaks, lai tikai pieraadiitu, ka vinju miiljotaa automarka rulz...

Kādi mēs gudri..

Nu ja , un svešus avatārus tikai slaidie maak zagt ...

zaglis

Atvaino, pirms zagšu nākamreiz pajautāšu tev..

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

siamriP rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Pirmais, nah tev huļiganka? Vasarā paplosīties gribās? Kādu tad pirksi? Es domāju dzinēju.

tu neko nejēdzi no bēmēvē?

huļiganka tak ir tikai ar 2.5

Jā, pavisam nejēdzu

pn

huļiganka ar 2.5 mūsdienās ir rets un neadekvāti dārgs lūznis. Ja gribi tiešām labu, būs ilgi jāmeklē vai arī jāpārmaksā

bez 2.5 litrinieka man to lūzni nauhj nevajag....

tad jau es varu braukāt ar savu 2.8litrīgo audī 80

slaidais Reģ.: 25.11.2003
0 0 Atbildēt

Piektdienis rakstīja:

slaidais rakstīja:

zaglis

Atvaino, pirms zagšu nākamreiz pajautāšu tev..

JuhaN pareizi saka.

Pirms te regjistreejies, tu iepazinies ar noteikumiem un piekriti tiem. (arii neizmantot sveshus avataarus!)

Tev nepaveicās, ka zinu to cilvēku, kam tas avataars pieder... taapeec esi laipns nomainiit .

Eu, nu tu beidz...Ko tu stāsti..

Patiesībā tavējais man patīk labāk, zagšu to

Bet vispār, bija tā, ka kaut kad pārreģistrējoties, man tāds avatars bija jau pielikts.hvz..kā un kapēc..

sorre

slaidais Reģ.: 25.11.2003
0 0 Atbildēt

Piektdienis rakstīja:

slaidais rakstīja:

Piektdienis rakstīja:

slaidais rakstīja:

zaglis

Atvaino, pirms zagšu nākamreiz pajautāšu tev..

JuhaN pareizi saka.

Pirms te regjistreejies, tu iepazinies ar noteikumiem un piekriti tiem. (arii neizmantot sveshus avataarus!)

Tev nepaveicās, ka zinu to cilvēku, kam tas avataars pieder... taapeec esi laipns nomainiit .

Eu, nu tu beidz...Ko tu stāsti..

Patiesībā tavējais man patīk labāk, zagšu to

Bet vispār, bija tā, ka kaut kad pārreģistrējoties, man tāds avatars bija jau pielikts.hvz..kā un kapēc..

sorre

nevis hvz... nevis vinjsh pats pieliekaas ... bet nomaini uz saveejo . Punkc

nedraudi..

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Nu tu, Edzuli, dajoš!

skat. auto.delfi.lv/...

100% atbalstu, ka ne jau pēc cm3 aprēķinātais nodoklis samazinās inflāciju! Tieši otrādi, palielinās auto cenu, un, ja nemaldos, arī automašīnas cena ir viena no pozīcijām, aprēķinot vispārējo cenu pieaugumu.

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Nu tu, Edzuli, dajoš!

skat. auto.delfi.lv/...

100% atbalstu, ka ne jau pēc cm3 aprēķinātais nodoklis samazinās inflāciju! Tieši otrādi, palielinās auto cenu, un, ja nemaldos, arī automašīnas cena ir viena no pozīcijām, aprēķinot vispārējo cenu pieaugumu.

mašīna neiekrīt minimālajā grozā.... sabrans gan iekrīt....

tam visam nav nekāda sakara ar inflācijas ierobežošanu.... bet gan ar valsts maciņa pildīšanu inflācijas apstākļos.... jo viņiem arī sanāk dārgāk pirkt

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Pilns iztikas minimuma patēriņa preču un pakalpojumu grozs ir preču un pakalpojumu apjoms, kas nodrošina cilvēkam sabiedrībā pieņemto minimālo iztikas līmeni. Tas ir minimālā patēriņa normatīvs, kura vērtība mainās atbilstoši patēriņa cenu izmaiņām.

Mašīna nav iztikai nepieciešamais minimums

Domāju, ka galvenais valdības mērķis šai rīcībai ir budžeta deficīta likvidēšanai, bet tas ir stulbi.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

kad JL bij pie varas, tad vismaz šitādas stulbas idejas negāzās ārā ...

tagad cūkmens ar visu savu oranžo bandu konkrēti gļuko ....

noraut podā cūkmenu !

Glupais Reģ.: 23.01.2003
0 0 Atbildēt

Braucu ar BMW. Man ļoti žēl, ka šo kolosālo auto marku izvēlas visādi mudaki trenniņbiksēs. Tāpat žēl arī tos aprobežotos, kas visus BMW vadītājus bāž vienā maisā.

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti