Raustās dzinējs.

Rikardo Reģ.: 19.09.2006

Kāds var iedot reālu ideju kas varētu būt par vainu 2.5 td Omegai ka raustās motors gan paātrinoties,gan tukšgaitā gan mierīgi braucot.Dzinējs noraustas un pēc tam atkal strādā normāli.Tukšgaitā kad noraustas tad pa izpūtēju izspļauj melnus dūmus.Varētu būt ka tā ir kāda "forsunka?"

 
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

dignostiku uztaisi vienkarši.Tulit tev te nosauks 10 variantus kas var but pa vainu

Rikardo Reģ.: 19.09.2006
0 0 Atbildēt

Tur jau tā lieta ka Ventspilī nevar Opelam normālu diagnostiku uztaisīt.Vienīgā reālā vieta Kurzemē ir Saldus.Bet pats esmu Ventspilnieks.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Un tad tagad gribi izmeginat visus portala iztektos variantus???

Rikardo Reģ.: 19.09.2006
0 0 Atbildēt

Visus varbūt gluži nē,bet varbūt kādam ir kādas reālas idejas...

2001 Reģ.: 12.02.2007
1 0 Atbildēt

Rikardo rakstīja: Tur jau tā lieta ka Ventspilī nevar Opelam normālu diagnostiku uztaisīt.Vienīgā reālā vieta Kurzemē ir Saldus.Bet pats esmu Ventspilnieks.

Cik eszinu tad Ventspilī irgan viena vietakur ir spečuks,neesmu vietējais pet slava ir dzirdēta.

2001 Reģ.: 12.02.2007
0 0 Atbildēt

Rikardo rakstīja: Tur jau tā lieta ka Ventspilī nevar Opelam normālu diagnostiku uztaisīt.Vienīgā reālā vieta Kurzemē ir Saldus.Bet pats esmu Ventspilnieks.

Redz ku dabuju adresi,Ganību iela 95a,mob 29392352.Pectam istāsti kas bija par vainu.

Rikardo Reģ.: 19.09.2006
0 0 Atbildēt

Pēc tās adreses spriežot tas ir tas serviss pie CSDD un tur nu nav tie zinošākie cilvēki,vismaz pirms 1/2 gada nebija ,bet tik un tā pazvanīšu un pajautāšu.Paldies arī par to.Ja nu vēl kādam ir kādas idejas tad uz priekšu-padalaties!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Kurzemes 51 būs labāk

Rikardo Reģ.: 19.09.2006
0 0 Atbildēt

Kur tad visi varenie iauto gudrie un varenie-parādiet savas zināšanas.Dekster iesaki kaut ko jēdzīgu-tu vismaz kaut ko saproti no auto lietām.Un visi pārējie protams arī.

Rikardo Reģ.: 19.09.2006
0 0 Atbildēt

Gan jau ka kāds ir.Un starp citu pa to smilkstēšanu ...ja nevari neko pateikt ,tad labāk paklusē un nedeldē klaviatūrai pogas...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu parasti ta daras izdilis dizelis,ja kas.Tev silts labi lec???

curmis Reģ.: 29.03.2004
1 0 Atbildēt

Domāju ka vaina ir sūknī, bet tur vajag spečuku. Man bija līdzīga problēma, 2X biju dīzeļcentrā protams tad neraustījās un šie vainu neatrada, bet tad pie viena meistara aizstūmu un tas sataisīja. Opelim ir tas pats bmw dzinējs un šis teica ka bembjiem tā esot diezgan bieži sastopama vaina.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Rikardo rakstīja: Tur jau tā lieta ka Ventspilī nevar Opelam normālu diagnostiku uztaisīt.Vienīgā reālā vieta Kurzemē ir Saldus.Bet pats esmu Ventspilnieks.

BRAŠS...bļa... brašs vīrs esi.Ar lielo burtu.

Rikardo Reģ.: 19.09.2006
0 0 Atbildēt

Tur jau tā lieta ka lec ideāli un dzinējs arī nav tik traki izdilis.Eļļu neēd un ziemas salos arī leca.Pēdējā laikā sāka raustīties apmēram pa 15km kādas 5-10 reizes noraustās bet tikai tad ja brauc apmēram uz 1200-2000rpm/min.Braucot pa šoseju vai nu nejūt ka viņš raustās vai arī neraustās-nevar īsti saprast.Bet tas ir uz ātrumu 100-140km/h un pie 1800-2500rpm/min.Vot tāda tā lieta.

Rikardo Reģ.: 19.09.2006
0 0 Atbildēt

Curmis ja vari tad pasaki kas tad tavējam bija par vainu?Varbūt vari kaut kā palīdzēt ar info.?

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Rikardo rakstīja: Curmis ja vari tad pasaki kas tad tavējam bija par vainu?Varbūt vari kaut kā palīdzēt ar info.?

tev jau pateica. vaina bija bmw dzinējs.

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

Nomaini smidzinātājus.Pēc tam izbrauc uz štrāses un iztīri cukas.Ja pēc tam nekas nemainas.....tad meklē iespēju nomainīt tehniskajā pasē uzvārdu - tb.tiec no viņas vaļā.

Rikardo Reģ.: 19.09.2006
0 0 Atbildēt

Man jau arī ir tādas aizdomas ka tās ir forsunkas,bet neesmu īsti pārliecināts un uz dullo mainīt visu pēc kārtas arī nebūtu gudri...

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

Manam vaina bija sūknim augšdaļā, smalkāk nezinu.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
1 0 Atbildēt

Rikardo rakstīja: Kur tad visi varenie iauto gudrie un varenie-parādiet savas zināšanas.Dekster iesaki kaut ko jēdzīgu-tu vismaz kaut ko saproti no auto lietām.Un visi pārējie protams arī.

Esi kaut ko sajaucis... Dexters saprot no BTRiem,bet ne jau no dizeldzinējiem... it ipaši Opel... tie viņam baigi nepatikot...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti