Latvijas karodziņš priekš auto

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006

Esmu redzējis pa Rīgu braucam vairākus auto ar piestiprinātiem Latvijas sarkanbaltsarkanajiem karodziņiem. Ir kaut kas zināms par to? Vai to var piestiprināt manam Audi A4 un kur vispār pie tāda var tikt? =)

 
1 2 3
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

paņem ar lomiku jumta izsit caurumu un iespraud lielo karogu,vismaz vairak ļaudis pamanis kur lohs brauc

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

316i rakstīja:

Archijs2 rakstīja:

Graafs rakstīja: Ir diva tipa karodziņi:

1. Plasmasa, kur maucas virsū uz sānu stikla. Mīnusi ir tādi, ka plasmasa kāts ar ātrumu 100 km/h liecās un pēc 5 km karogam jau maliņa irst nost. Pluss nav bleķos jātaisa caurums

2. Virsbūvē tiek izurbs caurums, kur ievieto vītni un tad metāla kāds ieskrūvējas un turas labi, neliecas. Bet šis ir dārgais gals.

Meklēt šod var visādos informācijas(tūrisma) un suvenīru veikalos, vai bāzēs, kuras šos centrus apkalpo. Mēs, kad braucām uz vienu starptautisku pasākumu Zviedrijā, tad tādus pielikām. Zviedriem patika.

Hmm, vēl ir variants aiznest šo karodziņu pie metālapstrādes meistara, lai uztaisa tieši tādu pašu konstrukciju, kuru var iestiprināt logā, saskares vietā starp statīvu un stiklu ievietojot gumiju, lai neskrāpējas. Un vēl jāuzzina, kur var nopirkt augstas izturības auduma karodziņu.

cik noprotams , tu taisies rallijā braukt ar to karodziņu...

Rallijā

Viņš tak vēl trubu dragreisos pamperos slapina

Audi80 Reģ.: 05.11.2006
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja: Esmu redzējis pa Rīgu braucam vairākus auto ar piestiprinātiem Latvijas sarkanbaltsarkanajiem karodziņiem. Ir kaut kas zināms par to? Vai to var piestiprināt manam Audi A4 un kur vispār pie tāda var tikt? =)

Es savējos pasūtīju pie viena pazīstamā. Cena 10 Ls.

Ja ir interese, varu uzzināt tās firmas nosaukumu, adresi.

MC_Girl Reģ.: 25.03.2003
0 0 Atbildēt

ta tie karodzinji shosezon taa kaa modes spiedziens, ja ?;/

Audi80 Reģ.: 05.11.2006
0 0 Atbildēt

MC_Girl rakstīja: ta tie karodzinji shosezon taa kaa modes spiedziens, ja ?;/

Lai tač cilvēki papriecājas!

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Īgnie... =/ Tik pat labi es varu "nolikt" jebkuru tūningu, bet, ja cilvēkam patīk, tad jānovērtē tā labās puses. Dažs labs varētu kļūt nedaudz iecietīgāks un nebūt tik aprobežots...

Man praktiski interesē vai nu lētais plastmasnieks, ko aiznest metālapstrādes meistaram vai tiešām izturīgo. =)

Kaut kā negribās auto robot, tāpēc pamēģināšu šādu variantu. =)

Audi80 Reģ.: 05.11.2006
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja: Īgnie... =/ Tik pat labi es varu "nolikt" jebkuru tūningu, bet, ja cilvēkam patīk, tad jānovērtē tā labās puses. Dažs labs varētu kļūt nedaudz iecietīgāks un nebūt tik aprobežots...

Man praktiski interesē vai nu lētais plastmasnieks, ko aiznest metālapstrādes meistaram vai tiešām izturīgo. =)

Kaut kā negribās auto robot, tāpēc pamēģināšu šādu variantu. =)

A kādus karodziņus Tu gribi?? Vai tad Tev neder vienkārši uz loga līmējami?

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Salonā?

Audi80 Reģ.: 05.11.2006
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja: Salonā?

Nu jā, es domāju tos, kuri līmējas logiem no iekšpuses, jeb Tev tādi neder?

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Nop, es vēlos tādu, kurš plivinās ārpusē. =)

Audi80 Reģ.: 05.11.2006
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja: Nop, es vēlos tādu, kurš plivinās ārpusē. =)

Ā nu skaidrs! Tādus gan nezinu, kur var dabūt!

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Pa lēto Jāņos varēja iepirkt iekš Supergeto veikala, to kuru pie loga stiprina.

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja: Esmu redzējis pa Rīgu braucam vairākus auto ar piestiprinātiem Latvijas sarkanbaltsarkanajiem karodziņiem. Ir kaut kas zināms par to? Vai to var piestiprināt manam Audi A4 un kur vispār pie tāda var tikt? =)

Klau tev smagi paveicies--shitos shkjuuninga elementus nu var arii iegaadaat pa leeto--redzeju shadu patriotisma preci Supernetto veikalaa. taa kaa riit paredzamas rindas tur............

(cenu gan nemaceju atrast tajaa lielajaa mantu kaudzee)

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Bet citu valstu karodziņi ar ir (bez Latvijas un Krievijas)?

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

P.S. Jāuzliek Igauņu, tik pat kā uzlīmēt aizmururē trijstūrīti ar kurpīti!

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

Igauneenu karogeenu laikam ESTI NETTO jaameklee hiii

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

reku ir Latvijas karodzini ar kātu!

www.united-states-flag.com/...

Edzjuss Reģ.: 02.04.2004
0 0 Atbildēt

ir nu gan te publika, cilvēks pajautāja sev interesējošu jautājumu, komentāros norēja pa čornamu, tad es vairs nebrīnos kamdēļ braukšanas kultūra Latvijā ir zem kuras katras kritikas, ja jau pat komentāros nemāk normāli uzvesties, tad ko gan no taadiem var uz ceļa sakaidīt?

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Edzjuss rakstīja: ir nu gan te publika, cilvēks pajautāja sev interesējošu jautājumu, komentāros norēja pa čornamu, tad es vairs nebrīnos kamdēļ braukšanas kultūra Latvijā ir zem kuras katras kritikas, ja jau pat komentāros nemāk normāli uzvesties, tad ko gan no taadiem var uz ceļa sakaidīt?

jautaajums bij izcili debiils, nu kaut vai'vai to var piestiprinaat manam audi a4'...ja vinjsh brauc taapat , kaa uzdod jautaajumus, tad nav jaabriinaas par barukshanas kultuuru...

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

mosh uzdeveejs nebija pilngadiigs, teiksim 4 klases audzeknis, kaa vinsh var zinat -vai to var piestiprinat vinja a4?

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja: mosh uzdeveejs nebija pilngadiigs, teiksim 4 klases audzeknis, kaa vinsh var zinat -vai to var piestiprinat vinja a4?

tu domā uz 4a klases ,durvīm,logu

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja: Esmu redzējis pa RĪGU braucam vairākus auto ar piestiprinātiem Latvijas sarkanbaltsarkanajiem karodziņiem. Ir kaut kas zināms par TO)? Vai to var piestiprināt MANAM(citiem noteikti ka var) Audi A4 un kur vispār pie tāda var tikt? =)

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

shmurger, gadienā nebrauc ar BMW?

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Jā, super neto viņi stāv kā dzīvi par 36 sātiem gabalā.

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

markss rakstīja:

tunos rakstīja: mosh uzdeveejs nebija pilngadiigs, teiksim 4 klases audzeknis, kaa vinsh var zinat -vai to var piestiprinat vinja a4?

tu domā uz 4a klases ,durvīm,logu

kaa atd a juus cepaties ka vins uz mashinas grib likt- 4a klases durvis grib padarit pievilciigakas-taa kaa tauta rimstas!!!

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti