Guļošais \"policists\" uz Lielvārdes ielas

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002

Varbūt kāds zina, kāda mārrutks pēc uz Lielvārdes ielas posmā no G.Astras līdz Dzelzavas ielai šodien tika uzstādīts tā saucamais "guļošais" policists? Tur taču ceļš iet gar mežu un tajā posmā nav arī nevienas gājēju pārejas, lai tā vajadzētu ierobežot satiksmi.

Varbūt kāds šlesers nevar tik uz pāri ielai esošo autostāvvietu? Varbūt kas zina ko sīkāk?!

 
1 2
Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Uz Rencēnu ielas arī saliktas asfalta čupas. Zīmes un brīdinošos apzīmējumus protams salika tikai tad kad visas čupas bija gatavas, bet nedēļu tās tur stāvēja melnas un neredzamas. Pirmajā dienā kad uzrāvos lija lietus un tās divas čupas peļķēs pat redzēt nevarēja ...gandrīz ar galvu griestos ieliku. Labāk būtu to asfaltu bedrēs salējuši.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja: Varbūt kāds zina, kāda mārrutks pēc uz Lielvārdes ielas posmā no G.Astras līdz Dzelzavas ielai šodien tika uzstādīts tā saucamais "guļošais" policists? Tur taču ceļš iet gar mežu un tajā posmā nav arī nevienas gājēju pārejas, lai tā vajadzētu ierobežot satiksmi.

Varbūt kāds šlesers nevar tik uz pāri ielai esošo autostāvvietu? Varbūt kas zina ko sīkāk?!

neenu patiesiibaa jau var saprast sjito ideju... Sjis posms bija iecieniits gan dragistiem gan mocjiem - tipa paraut rataa un daudziem tuveejo maaju iedziivotaajiem kas lien uz mezju vienkaarsji dabesija tie sjuumaheri... bet nu kautkaa tizli jau ir uzveidots...

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

ko juus te njematies...paskataas , pa kaadiem celjiem laukos brauc,viens splashnojs guljoshais policists...pilseetas idinji,mlje

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja: ko juus te njematies...paskataas , pa kaadiem celjiem laukos brauc,viens splashnojs guljoshais policists...pilseetas idinji,mlje

Tas tiesa.

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja: ko juus te njematies...paskataas , pa kaadiem celjiem laukos brauc,viens splashnojs guljoshais policists...pilseetas idinji,mlje

Tad jau latviju var salīdzināt ar āfriku, kur miljoniem cieš baudu un nav dzeramā ūdens. Tādā situācijā latvietis pat iepīkstēties nedrīkst.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Vēl vajag uzlikt gulošos polisistus uz pleskavenes Vangažos un Garkalnē - būs jautri.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

uz eizensteina un ulbrokas ielas ar vaig guloshos polichus

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Vēl vajag uzlikt gulošos polisistus uz pleskavenes Vangažos un Garkalnē - būs jautri.

Nevar visur salikt guloshos policistus shtata vietu nav - atlaidis kadu simtu paolichu tad ari rigas lidostaa uz skreicelja varēs pa kadam guloshajam nolikt ;D

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: ....tad ari rigas lidostaa uz skreicelja varēs pa kadam guloshajam nolikt ;D

Ar polšu vienā rokā un sīpolloku bunti otrā.

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Vēl vajag uzlikt gulošos polisistus uz pleskavenes Vangažos un Garkalnē - būs jautri.

Danu tur vietām jau tāpat uz augšu uz leju (aiz kam pirms vangažiem jau tur tāds puspolicists ir)..

Un smejies vai raudi ja esi braucis pa Pleskaveni uz priekšu pie Rīdzenes ir totāls guļošais .. Paldies dievam ne tik augsts bet palēciens sanāk

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Pamēgināju ar kvadrociklu pilnā klapē pārbraukt gulosho! - efekts baigi labs, biki tikai nokrata - bet praktiski ar 60 droshi var lidot pāri!

Biju dzirdējis, bet neticēju, MĪTS IR PATIESS!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

R0ze rakstīja: Un smejies vai raudi ja esi braucis pa Pleskaveni uz priekšu pie Rīdzenes ir totāls guļošais ..

Kur tas ir?

Es zinu tikai viesnīcu Rīdzene rīgas centrā, bet nu nevienu upi vai apdzīvotu vietu uz pleskavas šosejas ar nosaukumu Rīdzene neesmu ievērojis. Hmmm. Ņepoņatkā esmu.

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Kur tas ir?

Es zinu tikai viesnīcu Rīdzene rīgas centrā, bet nu nevienu upi vai apdzīvotu vietu uz pleskavas šosejas ar nosaukumu Rīdzene neesmu ievērojis. Hmmm. Ņepoņatkā esmu.

Nu vot kaut kā šiten (ceru ka links pareizi iepeistosies) www.viss.lv/... ( vai tinyurl.com/... )

Esmu reizē rīdzinieks un rīdzenieks ...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu tā uzreiz bētu teicis — pirms Bērzkroga. Da tur tāpat pietiek līkumu, kuros pat vasarā taisni pamanās aiziet, bet ziemā tur regulāri kāds lido ārā, pat puteni nevajag. Viss tas posms ir »jautrie kalniņi«. Tur kaut kur laikam pagājušogadu divas fūres purns purnā salikās.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

R0ze rakstīja: Un smejies vai raudi ja esi braucis pa Pleskaveni uz priekšu pie Rīdzenes ir totāls guļošais ..

Kur tas ir?

Es zinu tikai viesnīcu Rīdzene rīgas centrā, bet nu nevienu upi vai apdzīvotu vietu uz pleskavas šosejas ar nosaukumu Rīdzene neesmu ievērojis. Hmmm. Ņepoņatkā esmu.

Ehh uupis, uupis... Ir ir taada apdziivota vieta RIIDZENE. Juridiski piederaas Ceesu raj. Vaives pagastam. Gjeograafiski atrodaas kaadi ~ 5-7 km no Beerzkroga Riigas virzienaa, celja kreisajaa pusee un orientieris ir autobusa pietura ar nosaukumu RIIDZENE... Tas Tev taa lai naakamreiz neapmaldiitos...

Nekas iipasj jau tur naf - paaris daudzstaavenes, tipa kulturas nams - pasts, biblene, kautkaada zaagjeetava un paariitis privaat(liivan)maajas - karocje taads mazliet pamests bijusjaa kolhoza RIIDZENE centrinjsj....

Bet par to pampaku runaajot... Nu nesaprotu to ideju - NAFIGAM tur uzlika TIKAI vienu!!!, jo reaali jeegas jau NAF NEKAADAS! Peec idejas jau prasiitos 2!!! ar nelielu intervaalu, tad vismaz tas leilais posms pie skolas buutu kaadi 30 km/h

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja: Bet par to pampaku runaajot... Nu nesaprotu to ideju - NAFIGAM tur uzlika TIKAI vienu!!!, jo reaali jeegas jau NAF NEKAADAS! Peec idejas jau prasiitos 2!!! ar nelielu intervaalu, tad vismaz tas leilais posms pie skolas buutu kaadi 30 km/h

Tu runā par kaut ko citu.. Tas ir kad brauc iekšā/caur Rīdzenei.. pie kam manuprāt tas nav nekāds guļošais.. manuprāt tur bija kaut kāds pārzāģēts caurums un ceļinieki vienkārši bik vairāk piķi uzgāza ar domu varbūt pats izlīdzināsies..

Bet es domāju par pumpu uz paša A2.. tur no kalniņa ieskrienoties 180 sanāk palēciens..

p.s. par amerikāņu kalniņu izklaidēm nerunāsim.. tā ir cita Pleskavas šosejas fīča kas komplektā ar intensīvo smago fūru kustību ir iknedēļas šovs un nervu pārbaude (it īpaši piektdienās)..

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja: Ehh uupis, uupis... ...

Neturu es galvā katru sādžu un lauku auto veikalu. Piedodiet ka nezināju jūsu partizānu nometnes precīzas koordinātes.

Es kautkā necenšos apgrūtināt kādu ar sīkumiem stāstot maršutu vai bīstamas vietas. Es parasti nosaucu lielus vai ievērojamus orentierus. Bet nu gaumes lieta.

Varbūt ka esmu piefiksējis nosaukumu bet neesmu tam pievērsi nekādu vērību, ne vairāk par »he tagad lielais hotelis dzīvo te« . Tā jau prātā var sajukt iegaumējot katru pieturstabu.

Bet paldies par infu - tagad zināšu ka pirms bērzkroga jābrauc vēl uzmanīgāk.

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Šī diskusija man lika atcerēties pasenāku anekdoti.

Zvans policijai: mums pie skolas atrodas guļošais policists;

Policija: pie visām skolām atrodas guļošie policisti.

Zvanītājs: jā, bet šis visu laiku nesekmīgi mēģina piecelties un rupji lamājas.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Piebaldzens rakstīja: Ehh uupis, uupis... ...

Neturu es galvā katru sādžu un lauku auto veikalu. Piedodiet ka nezināju jūsu partizānu nometnes precīzas koordinātes.

Es kautkā necenšos apgrūtināt kādu ar sīkumiem stāstot maršutu vai bīstamas vietas. Es parasti nosaucu lielus vai ievērojamus orentierus. Bet nu gaumes lieta.

Varbūt ka esmu piefiksējis nosaukumu bet neesmu tam pievērsi nekādu vērību, ne vairāk par »he tagad lielais hotelis dzīvo te« . Tā jau prātā var sajukt iegaumējot katru pieturstabu.

Bet paldies par infu - tagad zināšu ka pirms bērzkroga jābrauc vēl uzmanīgāk.

Ir jau OK uupis... Es ar katru mazaaku miesteli ieksj LV aareem nemazam nezinu... Vienkaarsji sjo celja posmu man bezmazvai iknedeeljas sanaak "baudiit"... Un par tiem jautrajiem kalninjiem un liikumiem sjajaa posmaa jau laikam ir pat VESELA romaana veerts staasts... Cik tur avaarijas, cik negadiijumi... Kautkaa logjiski spriezjot sjis posms BREEKTIN BREEC peec REKONSTRUKCIJAS...

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja: Cik tur avaarijas, cik negadiijumi... Kautkaa logjiski spriezjot sjis posms BREEKTIN BREEC peec REKONSTRUKCIJAS...

Stāsta jau ka esot ieplānots un iebudžetēts... bedres aizbērt kalnus nogrūzt un būt normālai štrāsei.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti