reaļitī šou: izdzīvo tas, kam beisbolene

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003

Shoriit labais skats tika noveerots - brauc dzeks ar melnu volvikji, blakus starp aatrumklokji un blakusseedeetaaja vietu pa rokai beisbolene nolikta

pats izdziivotaajs zaljplekjainajaas armijas stila biksees teerpts, kozjaks muguraa jaacer, ka shams mieriigs tips un nevar uz celja par siikumiem aizkaitinaat

 
1 2 3
Huligaans Reģ.: 01.04.2006
0 0 Atbildēt

Imka rakstīja: Man bagažniekā metrs 6 kV kabeļa mētājas

Man parasta koka nuuja kaadi 6 cm diametraa meetaajaas salonaa, bardachokaa gaazene, un bazgazniekaa veel kaadu 1,5 cm diametraa kaabelis garaazhu tiirot tika atrasts, tikai vinam pielikts steka rokturis un saka, ka par taadu varot piesieties pielietor gan nekad nav naacies

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Man bardačokā stāv plāksteri un H1 lampiņa!

koleegjis Reģ.: 23.09.2007
0 0 Atbildēt

Huligānam gan ir pamatīgs arsenāls "na vsjakij požarnij" situācijām..

Tā jau gan ir - daudzi no mums apgādājušies ar argumentiem saspringtai diskusijai, bet vai visiem ir arī obligātās aptieciņas (uz priekšējā paneļa, starp sēdekļiem vai kaklā kareivīgi uzkārtas)? Vienīgais pamatojums tādu neesamībai, šķiet, ir kāda jūzera parakstā minētais viedums: "Ar salauztām rokām būs grūti salasīt izsistos zobus!" (vai arī pa atņemto mobilo tālruni ārpus zonas izsaukt ātro palīdzību).

Jopcik, bet kaķis Leopolds tak teica: "Davajte žitj družno!" Pasen tā multene nav rādīta, tikai visādi mordoboju Tomi un Džeriji...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti