Auto studentam :)

endurists Reģ.: 13.12.2007

Auto studentam

 
1 2 3 4 5
SteelRat Reģ.: 25.11.2001
1 0 Atbildēt

endurists rakstīja:

SteelRat rakstīja: studenti braukaa ar M3, M5 un X5, taka iedzer indi

Tavs viedoklis man ir absolūti vienaldzīgs. Ir cilvēki, kas jūtas un dzīvo pilnvērtīgi arī bez M3, M5 un X5 - >t.i. staipītājs nav nepieciešams.

tu nevari atlajuties un tapec te dzen cilveks kas vares atljauties normalu auto nemuzham tadu sudu nepirks

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

protams tas ir itkai mans viedoklis

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

un nez cik parobezhotam jabut lai M5 piemeram uzsaktitu par staipiitaju, man vienk patik atrs komfortabls auto, ar kuru nav jabaidas apdziit tad jau visi, kam uato ir 15k+ ir staipiitaaji :lol:

endurists Reģ.: 13.12.2007
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: un nez cik parobezhotam jabut lai M5 piemeram uzsaktitu par staipiitaju, man vienk patik atrs komfortabls auto, ar kuru nav jabaidas apdziit tad jau visi, kam uato ir 15k+ ir staipiitaaji :lol:

Man šķiet, ka topika nosaukumā jau bija ietverta plānotā mērķauditorija, tā ka atslābsti. Tas tāpat ir skaidrs, ka materiāli nodrošināts cilvēks nepirks šādu auto, tāpēc netiek tiem piedāvāts. Šis ir lētā gala auto, ar mazām uzturēšanas izmaksām, bet tajā pašā laika uzticīgi pilda tam paredzētās funkcijas. Un cik studentu Latvijā var nopirkt X5, 0.1% ??? Es domāju, ka pārējie kam rocība atļauj, drīzāk investēs dzīvokļa, mājas un utt iegādē. Tie atlikušie 0.1% kam ir bagāti vecāki (mantojums, ripu tirdzniecība un utt) arī nopērk X un M. Tas arī viss.

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

tu nesi parak labi informec ar riputirdznieciibu mashinu nopelnit nevar jo ka likums njem uz parada comi un pashi rij vinjas duraki un normals vecis ar sitadu nebraukas tochm, tad labak vecu bmw vai subaru vai vel kauko nevis site wanabee sportinieki

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

endurists rakstīja:

SteelRat rakstīja: un nez cik parobezhotam jabut lai M5 piemeram uzsaktitu par staipiitaju, man vienk patik atrs komfortabls auto, ar kuru nav jabaidas apdziit tad jau visi, kam uato ir 15k+ ir staipiitaaji :lol:

Man šķiet, ka topika nosaukumā jau bija ietverta plānotā mērķauditorija, tā ka atslābsti. Tas tāpat ir skaidrs, ka materiāli nodrošināts cilvēks nepirks šādu auto, tāpēc netiek tiem piedāvāts. Šis ir lētā gala auto, ar mazām uzturēšanas izmaksām, bet tajā pašā laika uzticīgi pilda tam paredzētās funkcijas. Un cik studentu Latvijā var nopirkt X5, 0.1% ??? Es domāju, ka pārējie kam rocība atļauj, drīzāk investēs dzīvokļa, mājas un utt iegādē. Tie atlikušie 0.1% kam ir bagāti vecāki (mantojums, ripu tirdzniecība un utt) arī nopērk X un M. Tas arī viss.

ka tad! nesmidini tautu. dzivokli un maju pa 20tk eiro 100gadus nenopirkt. toties M5 vai citadu tjipa "krutu" dranduljetu lizinga jebkursh normals cilveks var atljauties. bet nu tadu seatu pa 2000eiro lai pirktu gan ir viskautkas slikts japiipee lielaa daudzumaa. ir ar toledo braukts kadu laiku, zini jebkursh audi 80 B3 par 700ls ir labaks par tadu. es to pavisam nopietni. taja laika spanju autobuve bija galiga tirsaa un razhoja ljoti nekvalitativu produkciju. tas jau nekas ka vini izmantoja vw platformas, dzinejus, piekari utt. delj ta drausimga salona un sliktas skanjas izolacijas vien jau jebkursh audi razhojums liksies ka ogumaize. reali jau shitam konkretajam eksemplaaram nekaa nav - tik vien kaa 96. gads. reali tani auto ir viss tas pats kas 90. gada vw golf9. tikai saslikts uz bomziigaaka konvejera.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

90. gada golf3 tur bija domats.

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

ko ta pac studenc nokauneejas via

kurbel Reģ.: 24.05.2005
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja:

tu nevari atlajuties un tapec te dzen cilveks kas vares atljauties normalu auto nemuzham tadu sudu nepirks

varbuut nevar atljauties, bet beisboleni vismaz nav jaavadaa salonaa

endurists Reģ.: 13.12.2007
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: ko ta pac studenc nokauneejas via

Ko tieši vēlējies dzirdēt?

endurists Reģ.: 13.12.2007
0 0 Atbildēt

kurbel rakstīja:

SteelRat rakstīja:

tu nevari atlajuties un tapec te dzen cilveks kas vares atljauties normalu auto nemuzham tadu sudu nepirks

varbuut nevar atljauties, bet beisboleni vismaz nav jaavadaa salonaa

Ha, nupat paskatījos cenās - varu atļauties, pat ar algas oficiālo daļu, bet īsti nevelk uz tiem M5 un citiem BMW, jo pēc pēdējā laikā redzētajiem tipāžiem šķiet, ka ādas naģenīte un barsetka nāk komplektā ar auto.

P.S. nekas personīgs pret auto kā marku, pat labprāt iegādātos, tik nevēlos kļūt par lohu cienījamu cilvēku acīs.

Ar to arī beidzam un miers uz ceļa

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

miers uz celja bus kad lohiem un pensikiem atnjems tiesiibas

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: miers uz celja bus kad lohiem un pensikiem atnjems tiesiibas

Par pensionāriem būtu jāskatās katrs individuāli, tāpat kā visiem kuri izraisa avārijas ar cietušajiem pārgalvīgi pārsniedzot ātrumu, jo redz jāsteidzas vai nepatīk kāds priekšā braucošais, kurš pa katru cenu jāapdzen. Un tad visiem būs mierīgāka braukšana un mazāki sastrēgumi.

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

man normals atrums pilseta ir ap 80, un besii tie leenie lunji kas nemak uzsakt un velkas

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: man normals atrums pilseta ir ap 80, un besii tie leenie lunji kas nemak uzsakt un velkas

tu rimčikā vai maksimā arī cepies, ka pie kases kāds bremzē? ar kādu ātrumu tu pārvietojies pa rimčiku? aulekšiem?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

A rimcikaa reaali sit pa nervu, kad tante noblokjeejusi visu jau taa ne paaraak plato eju un rakom nometusies makaree gurkjus no apakseejaa plaukta

405 Reģ.: 10.02.2004
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: man normals atrums pilseta ir ap 80, un besii tie leenie lunji kas nemak uzsakt un velkas

Ar tām distancēm kādas ir starp auto pilsētā tie 80 bieži vien ir par daudz. Tāpēc jau apdrošināšana ir tik dārga palikusi, ka neviens nepaspēj nobremzēt

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

405 rakstīja:

SteelRat rakstīja: man normals atrums pilseta ir ap 80, un besii tie leenie lunji kas nemak uzsakt un velkas

Ar tām distancēm kādas ir starp auto pilsētā tie 80 bieži vien ir par daudz. Tāpēc jau apdrošināšana ir tik dārga palikusi, ka neviens nepaspēj nobremzēt

negrib, driizaak.....

agraak, kad kasko nebija kaa sugas, visi brauca praatiigi, jo ne vienmeer no pokoljaa iebrauksaa vaz onkas izdevaas pikji remontam dabuut...

a tagad sveeta lieta saanu/pokolju palikt pa sitienam...veel vecaas skaades pie viena salabos.

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: A rimcikaa reaali sit pa nervu, kad tante noblokjeejusi visu jau taa ne paaraak plato eju un rakom nometusies makaree gurkjus no apakseejaa plaukta

un kā tu rīkojies šadā situācijā?

P.S. Vai tante rakom ir baigi briesmīga situācija?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Dusmojos.....

Situaacija ir vnk briesmiiga....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

alisters rakstīja: ... ar kādu ātrumu tu pārvietojies pa rimčiku? aulekšiem?

beisboleni vicinādams a la Čapajevs

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Peec tam varees vicinaat kaa Bobis

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

alisters rakstīja:

SteelRat rakstīja: man normals atrums pilseta ir ap 80, un besii tie leenie lunji kas nemak uzsakt un velkas

tu rimčikā vai maksimā arī cepies, ka pie kases kāds bremzē? ar kādu ātrumu tu pārvietojies pa rimčiku? aulekšiem?

es ieperkos TIKAI SKY, es ploretariaata bodes neapmekleeju

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

405 rakstīja:

SteelRat rakstīja: man normals atrums pilseta ir ap 80, un besii tie leenie lunji kas nemak uzsakt un velkas

Ar tām distancēm kādas ir starp auto pilsētā tie 80 bieži vien ir par daudz. Tāpēc jau apdrošināšana ir tik dārga palikusi, ka neviens nepaspēj nobremzēt

0 gadiijumu

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja:

alisters rakstīja:

SteelRat rakstīja: man normals atrums pilseta ir ap 80, un besii tie leenie lunji kas nemak uzsakt un velkas

tu rimčikā vai maksimā arī cepies, ka pie kases kāds bremzē? ar kādu ātrumu tu pārvietojies pa rimčiku? aulekšiem?

es ieperkos TIKAI SKY, es ploretariaata bodes neapmekleeju

phē, proletariāta bodes viņš neapmeklē, BET proletariāta forumus gan! (

nu, bet vismaz zināsim kurā bodē var rikšot un aulekšot

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti