CP: Kur lai dabū soda rēķinu?

Vigants Reģ.: 28.11.2002

Man te tāda dīvaina situācija... Decembrī iepelnīju sodu un bija jādodas uz Klijānu ielu. Janvārī aizgāju un piesprieda sodu maksāt. Teica, ka rēķinu piesūtīs uz mājām....

Problēma: It kā jau pagājis laiks, kad būtu jānomaksā, bet rēķinu tā arī nēesmu redzējis... vai kāds nezina kur var šitos soda rēķinu dabūt? Varbūt kāds info tālrunis. ceru, ka nav jābrauc kaut kur un jāraksta nekādi iesniegumi...

 
1 2
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Ieskats LAPK 299.1 pantā.

Par administratīvo pārkāpumu ceļu satiksmē uzliktais naudas sods jāsamaksā ne vēlāk kā 30 dienu laikā no soda uzlikšanas dienas.

Ja uzliktais naudas sods nav samaksāts noteiktā termiņā, līdz naudas soda samaksai aizliegts:

1) izsniegt pārkāpuma izdarītājam transportlīdzekļa vadītāja apliecību;

2) veikt pārkāpuma izdarītājam piederošo transportlīdzekļu valsts tehnisko apskati un reģistrēt tos transportlīdzekļu un transportlīdzekļu vadītāju valsts reģistrā vai traktortehnikas un tās vadītāju informatīvajā sistēmā;

3) veikt transportlīdzeklim, ar kuru izdarīts pārkāpums, valsts tehnisko apskati un reģistrēt to transportlīdzekļu un transportlīdzekļu vadītāju valsts reģistrā vai traktortehnikas un tās vadītāju informatīvajā sistēmā;

4) ar transportlīdzekli, ar kuru izdarīts pārkāpums un kurš reģistrēts ārvalstīs, izbraukt no Latvijas.

Ja naudas sods nav samaksāts gada laikā no dienas, kad lēmums par naudas soda uzlikšanu stājies spēkā, stājas spēkā transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums un transportlīdzekļa vadītājam ir aizliegts vadīt transportlīdzekļus līdz naudas soda samaksai.

Ja naudas sods nav samaksāts šā panta trešajā daļā noteiktajā termiņā, lēmumu par administratīvā soda uzlikšanu nodod piespiedu izpildei tiesu izpildītājam. Lēmuma piespiedu izpilde notiek normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

3 un 4 ir spēkā, ja mašīna pieder firmai?

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja: A agresīvu viņi viegli sadomā... 2 secīgi pārkāpumi un done... es iekūlos pie slāvu apļa... kad no rīta izdomāju caur Nesti izbraukt uz katlakalna ielu.

Cik noprotu, tad autors izpelnijās agresivitāti nogriežot krustojumu caut DUS's. Vai varat man, lūdzu, paskaidrot, kur tur skaitās pārkāpumi. Man pašam dažreiz sanāk Hanzas/Brieža caur Dinazu izbraukt.

Petka Reģ.: 09.09.2001
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja:

Vigants rakstīja: A agresīvu viņi viegli sadomā... 2 secīgi pārkāpumi un done... es iekūlos pie slāvu apļa... kad no rīta izdomāju caur Nesti izbraukt uz katlakalna ielu.

Cik noprotu, tad autors izpelnijās agresivitāti nogriežot krustojumu caut DUS's. Vai varat man, lūdzu, paskaidrot, kur tur skaitās pārkāpumi. Man pašam dažreiz sanāk Hanzas/Brieža caur Dinazu izbraukt.

Nav pārkāpuma - autors vienk. kaut ko noklusē, piem., "ķieģeli" utt.

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja:

Vigants rakstīja: A agresīvu viņi viegli sadomā... 2 secīgi pārkāpumi un done... es iekūlos pie slāvu apļa... kad no rīta izdomāju caur Nesti izbraukt uz katlakalna ielu.

Cik noprotu, tad autors izpelnijās agresivitāti nogriežot krustojumu caut DUS's. Vai varat man, lūdzu, paskaidrot, kur tur skaitās pārkāpumi. Man pašam dažreiz sanāk Hanzas/Brieža caur Dinazu izbraukt.

Kreisais pagrieziens pāri dubultai nepārtrauktai līnijai būtu viens. Kur tas otrs radās?

vilkss Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

schizo rakstīja:

Fridrihs rakstīja:

Vigants rakstīja: A agresīvu viņi viegli sadomā... 2 secīgi pārkāpumi un done... es iekūlos pie slāvu apļa... kad no rīta izdomāju caur Nesti izbraukt uz katlakalna ielu.

Cik noprotu, tad autors izpelnijās agresivitāti nogriežot krustojumu caut DUS's. Vai varat man, lūdzu, paskaidrot, kur tur skaitās pārkāpumi. Man pašam dažreiz sanāk Hanzas/Brieža caur Dinazu izbraukt.

Kreisais pagrieziens pāri dubultai nepārtrauktai līnijai būtu viens. Kur tas otrs radās?

kā jau minēja - tajā vietā ir ķieģelis, kas arī varētu būt otrs pārkāpums

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti