Miglinieku lietošana

tunos Reģ.: 20.07.2004

Sieva dabūja mutisku brīdinājumu vēlā vakara stundā no CēPē, ka braucot ar miglas lukturiem(tuvie arī dega)

Senāk jau bija diskusijas ka drīkst , ka nedrīkst, kā ir mūsdienās ja nav migla tad nedrīkst slēgt iekšā?kāds sods?0

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..17
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: A pajāt tramvaju no apašas arī vari?

Pārskaitīt 80% no saviem ienākuimiem man jums ir ļauts kaut šodien…

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Tas tikai apstiprina tavu loha statusu. No sērijas, pats nemāku braukt, bet citiem arī neļaušu...

Vēl viena no reizēm, kad tev var piekrist

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Tas tikai apstiprina tavu loha statusu. No sērijas, pats nemāku braukt, bet citiem arī neļaušu...

Nu jā – jūs jau latvieties īstenais – Visi kas brauc lēnāk ir sēnes…

Apdzīt mākam un nemaz nelamājam lēnāk braucošos vasarniekus un M burtu nēsātājus…

P.S. Da iemācies no sākuma kaut vienu pieklājības normu tad nes savu viedokli citiem…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Tas tikai apstiprina tavu loha statusu. No sērijas, pats nemāku braukt, bet citiem arī neļaušu...

Vēl viena no reizēm, kad tev var piekrist

Tagad lūdzu izstāstiet – kāpēc man jāpārkāpj ātruma ierobežojošā zīme – teiksim Dominā un jāmočī kalnā augšā ar 50-it.

Kāpēc es to nevaru darīt neaiztiekot gāzes pedāli?

CSN zinātāji atradušies…

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

brmbrmm rakstīja: Neko daudz. Varētu beigt ar to, ka ieviestu izmaiņas APK, lai varētu piemērot sodu tiem, kas dienas laikā lieto miglas. Vismaz kāds atspaids budžetam - tas tomēr arī zināmā mērā ir luksus elements!

Ja tev gaišā dienas laikā traucē miglas lukturi, lēnāk braucošie auto, gājēji un trafiks kā tāds, tad varbūt vajag padomāt par pārsēšanos tramvajā?

Lukturi kā tādi netraucē, bet skaidrs tak, ka tie tiek lietoti nevietā, turklāt, gaišā dienas laikā pārkāpjot CSN.

Liela daļa miglas lieto "jo tā labāk izskatās" (it īpaši komplektā ar eņģeļacīm) - tad kāpēc nepaņemt no šiem wannabe lakšerī kāru draiveriem kādu papildus piķi nabaga budžetam?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Kaksis rakstīja: Tas tikai apstiprina tavu loha statusu. No sērijas, pats nemāku braukt, bet citiem arī neļaušu...

Nu jā – jūs jau latvieties īstenais – Visi kas brauc lēnāk ir sēnes…

Apdzīt mākam un nemaz nelamājam lēnāk braucošos vasarniekus un M burtu nēsātājus…

P.S. Da iemācies no sākuma kaut vienu pieklājības normu tad nes savu viedokli citiem…

Spēj saprast atšķirību starp cilvēku, kas brauc lēni tādēļ, ka šādā ātrumā jūtas droši pie stūres un cilvēku, kas lepojas ar to, ka speciāli čakarē citus? Laikam jau ne...

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Kaksis rakstīja: arīt tu paliec par deksteru

Man ir pajāt – lieto kāds miglas, nelieto – neskatos es uz viņām kā auns uz jauniem vārtiem…

Man ir pajāt – cik kurš ātri brauc – kad gribu tad apdzenu…

Man ir pajāt – ja kāds man taurē – varu izmest enkuru un braukt ar 25 km/h…

Izskatās, ka derētu vēl ceturto - "pajāšanas" nodokli...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja: Lukturi kā tādi netraucē, bet skaidrs tak, ka tie tiek lietoti nevietā, turklāt, gaišā dienas laikā pārkāpjot CSN.

Nu es lietoju un???

Gabarīti + Miglas … Kas pārkāpts? Tev traucē?

Gribās visus sodīt – bildē un raksti sūdzībrakstus iekš iAuto…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Spēj saprast atšķirību starp cilvēku, kas brauc lēni tādēļ, ka šādā ātrumā jūtas droši pie stūres un cilvēku, kas lepojas ar to, ka speciāli čakarē citus? Laikam jau ne...

Un pēc tam tie citi sačakarētie citi atstāj autogrāfus uz parkingu sienām un stūriem

Nav mans mērķis čakarēt citus – man patīk lēnām braukt augšā ievērojot zīmi – 5km/h…

Speciāli čakarē citus – tie kas lieto skaņas signālu apdzīvotā vietā, kas ir aizliegts, speciāli čakarē citus tie, kuri veido 2 joslas ielās, kur ir viena… Un tā varētu turpināt sarakstu līdz riebumam…

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

brmbrmm rakstīja: Lukturi kā tādi netraucē, bet skaidrs tak, ka tie tiek lietoti nevietā, turklāt, gaišā dienas laikā pārkāpjot CSN.

Nu es lietoju un???

Gabarīti + Miglas … Kas pārkāpts? Tev traucē?

Gribās visus sodīt – bildē un raksti sūdzībrakstus iekš iAuto…

Pārkāpts 181. punkts:

181. Braucot priekšējos miglas lukturus atļauts iedegt:

181.1. nepietiekamas redzamības apstākļos - atsevišķi vai kopā ar tuvās gaismas lukturiem;

181.2. diennakts tumšajā laikā neapgaismotos ceļa posmos - kopā ar tuvās gaismas lukturiem.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Ļoti daudzās valstīs, priekšējās miglas nedrīkst izmantot nedz kopā ar tuvajām, nedz to vietā, ja ir normāla redzamība. Un nekas - neviens tur neuztraucas, ka tamdēļ viņa lamata izskatās sliktāk, jo zina, ka smuki izskatīties maksā atbilstoši tās valsts APK noteiktā cenrāža...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja: Izskatās, ka derētu vēl ceturto - "pajāšanas" nodokli...

Tad labklājību neredzēt…

Kas notiksies ja nevarēs vairs pajāt – esi aizdomājies???

Teiksim tu redzi ka policists vai ārsts ņem kukuli – tev vairs nav pajāt – tu uzreiz ņem telefonu rokās un sāc stučīt… nē tas galīgi neder…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kāda starpība? Tuvie vai miglas? Starpība kāda???

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Ļoti daudzās valstīs, priekšējās miglas nedrīkst izmantot nedz kopā ar tuvajām, nedz to vietā, ja ir normāla redzamība. Un nekas - neviens tur neuztraucas, ka tamdēļ viņa lamata izskatās sliktāk,

Jūs vispābā nojaušat kāpēc šada norma ir???

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Vienlaik mūsu CSDD arī aizliedza dzeltenos miglas lukturus – nedrīkst būt dzelteni. Pēc tam atļāva. Tas pats būs tagad – pabrauksim 3 gadus bez miglām ús atkal izmaiņas un varēs.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Nav mans mērķis čakarēt citus – man patīk lēnām braukt augšā ievērojot zīmi – 5km/h…

Speciāli čakarē citus – tie kas lieto skaņas signālu apdzīvotā vietā, kas ir aizliegts, speciāli čakarē citus tie, kuri veido 2 joslas ielās, kur ir viena… Un tā varētu turpināt sarakstu līdz riebumam…

Jā saraksts garš... Bet izmest sevi no tā jau nu gan tev lieliski sanāk. Ar perfektu argumentu, ka vienkārši esi labāks par citiem. Nu vienkāršī tādēļ, ka tev tā PATĪK.

Un ko darīt, ja man PATĪK nelaist nevienu sev priekšā no sānceļa. Ko darīt ja man PATĪK braukt gar ass līniju ar -20km/h. Ko darīt ja man PATĪK sākt meklēt sajūgu un ātrumkloķi pēc zaļā signāla iedegšanās?

Tas viss tak nav aizliegts. Vienīgi tāda neliela necieņa pret pārējiem satiksmes dalībniekiem. Bet PATĪK tak ir svarīgāk, vai ne?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Nu ne tak, smaids par tiem,kam PATĪK miglas+tuvie jo tā smukāk. Nu, tādiem ieslēdzu tos, jo man tā patīk Ksenoni tad rullē

Ir gadījies Polijā redzēt fūri ar kaut ko līdzīgu zibspuldzei papildlukturos. Tas nav salīdzināms ar jūsu audzināšanas metodēm. Bīstami gan - braucot AIZ tās, momentāni nometu malā uz apmales, saprotot, ka pretimbraucošā tālākā kustība nav aprēķināma. Bet neko - apstājās veiksmīgi malā un palika stāvam ar avārijas gaismām.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

uupis rakstīja:

Nav mans mērķis čakarēt citus – man patīk lēnām braukt augšā ievērojot zīmi – 5km/h…

Speciāli čakarē citus – tie kas lieto skaņas signālu apdzīvotā vietā, kas ir aizliegts, speciāli čakarē citus tie, kuri veido 2 joslas ielās, kur ir viena… Un tā varētu turpināt sarakstu līdz riebumam…

Jā saraksts garš... Bet izmest sevi no tā jau nu gan tev lieliski sanāk. Ar perfektu argumentu, ka vienkārši esi labāks par citiem. Nu vienkāršī tādēļ, ka tev tā PATĪK.

Un ko darīt, ja man PATĪK nelaist nevienu sev priekšā no sānceļa. Ko darīt ja man PATĪK braukt gar ass līniju ar -20km/h. Ko darīt ja man PATĪK sākt meklēt sajūgu un ātrumkloķi pēc zaļā signāla iedegšanās?

Tas viss tak nav aizliegts. Vienīgi tāda neliela necieņa pret pārējiem satiksmes dalībniekiem. Bet PATĪK tak ir svarīgāk, vai ne?

Mani tas netraucē un nerausta…

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Vienlaik mūsu CSDD arī aizliedza dzeltenos miglas lukturus – nedrīkst būt dzelteni. Pēc tam atļāva. Tas pats būs tagad – pabrauksim 3 gadus bez miglām ús atkal izmaiņas un varēs.

Jautājuma atbilde slēpjas šo gaismas ierīču nosaukumā - MIGLAS LUKTURI!

Tātad domāti redzamības uzlabošanai pasliktinātas redzamības apstākļos, nevis, lai smukāk izskatītos, vai izdabātu patikšanai.

Uz visiem auto, kas man bijuši priekšējās miglas esmu lietojis vai nu apskatē atrādot inspektoram, ka tie vispār funkcionā, vai pa pēdējiem 6 gadiem apmēram 3 reizes, kad patiešām ar redzamību bija baisi švaki...

Vienu brīdi gan pirms tam braucu tikai ar miglām + gabarīiem, jo tērējās šausmīgi logu šķidrums, jo pie ieslēgtām tuvajām ,tas automātiski šļāc tās to uz lukturiem, kamēr iemācījos normāli nomazgāt logu neiesaistot lukturu apmazgāšanu...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Esmu iemācījies pagaidīt un braukt kad tas iespējams.

Es māku braukt lēnām un māku braukt ātrāk par plūsmu.

Ko tagad darīt cepties ka vidējais ātrums Rīgā pie pirmām lietuslāsēm nokrīt par 20 km/h? Man lamāt visus ka neviens braukt nemāk? Tak nē… Kad varu tad braucu garām lēnajam – ja nevar tad nevar, ja var tad var…

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Mani tas netraucē un nerausta…

Tas nu būtu skaidrs - par "pajāšanu" tu jau paskaidroji.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: MIGLAS LUKTURI!

Pajāt uz miglas lukturiem. Pasdkaties labāk cik šoferīšu mauc pa ielām ar nederīgām tiesībām…

CSL:

30.pants. Transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums

(2) Transportlīdzekļu vadīšanas tiesības nedrīkst izmantot, ja:

3) par Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu uzliktais naudas sods nav samaksāts gada laikā no soda uzlikšanas dienas, — līdz naudas soda samaksai;

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

jums neienaak prataa aizliegt jaunos auto, kam pie pagrieziena iespegshanas iedegaas viens miglinieks? tas tachu ir arkartiigi bistami un apzhilbinoshi citiem satiksmes daliidniekiem...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: MIGLAS LUKTURI!

Pajāt uz miglas lukturiem. Pasdkaties labāk cik šoferīšu mauc pa ielām ar nederīgām tiesībām…

CSL:

30.pants. Transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums

(2) Transportlīdzekļu vadīšanas tiesības nedrīkst izmantot, ja:

3) par Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu uzliktais naudas sods nav samaksāts gada laikā no soda uzlikšanas dienas, — līdz naudas soda samaksai;

Jā jā - brauc ar tonētiem stikliem, lai nebaidītu apkārtējos ar savu fizionomiju, braukā ar tr/līdzekļiem, kam nav skates/apdrošināšanas, braukā ar neatbilstošām sezonai riepām vai pārāk nodilušām, brauc ar automašīnām, kas nav tehniskā kārtībā un ir bīstamas, brauc šmigā, pārkāpj ātrumu utt...

Manuprāt vienkārši jāsāk ar to, ka cieni sevi, cieni citus. Jebkuram manevram ir jābū tādam, lai citiem tamdēļ nav jājūk prātā kā palaist agresīvās braukšanas kingu, kā arī ar savu tūļāšānos nevajag čakarēt plūsmu...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: jums neienaak prataa aizliegt jaunos auto, kam pie pagrieziena iespegshanas iedegaas viens miglinieks? tas tachu ir arkartiigi bistami un apzhilbinoshi citiem satiksmes daliidniekiem...

Kuriem tad tā ir?

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti