Degvielas rādījums 0 km Škodai

zhuks Reģ.: 01.12.2005

Sveiki. Škodai ir borta kompis, kurš rāda, cik km vēl var nobraukt ar atlikušo degvielas daudzumu. Protams tāda fīča ir arī citiem auto.

Pašam ir gadījies tikt līdz 20km līdz "sausai" bākai- par laimi nekas nenotika- pat nerīstijās un neraustijās.

Jautājums- vai ir iespējama braukšana, ja viņš rāda 0km. Un ja ir, tad cik ilgi( vai tālu)? Varbūt ir vēl apslēptā rezerve?

 
1 2 3
Bess Reģ.: 27.11.2007
0 0 Atbildēt

Es vienam kolēģim esmu vedis degvielu trīs reizes un zinu vēl par dažiem gadijumiem kad viņs ar tukšu bāku palicis uz ceļa.Pārunas par tēmu ,lej degvielu laicīgi neko nav mainijušas,lampiņa deg vienmēr.Kolega nav nabags.

ivarinators Reģ.: 21.12.2007
0 0 Atbildēt

Tam kolēģim varētu gadīties kādu dienu nomirt badā, jo viņš aizmirsīs kko ieēst.

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Ar VW Jetta 1,9 TDI ar kompi pa nullēm kilometrus divdesmit točna esmu nobraucis.

3A3 Reģ.: 12.08.2007
0 0 Atbildēt

Bess rakstīja: Es vienam kolēģim esmu vedis degvielu trīs reizes un zinu vēl par dažiem gadijumiem kad viņs ar tukšu bāku palicis uz ceļa.Pārunas par tēmu ,lej degvielu laicīgi neko nav mainijušas,lampiņa deg vienmēr.Kolega nav nabags.

Tev nu gan dauņi par kolēģiem gadījušies... Trīs reizes palikt uz ceļa bez degvielas.... tas nu ir riktīgs jox - jeb tur reāli stulbam jābūt!

3A3 Reģ.: 12.08.2007
0 0 Atbildēt

ivarinators rakstīja: Tam kolēģim varētu gadīties kādu dienu nomirt badā, jo viņš aizmirsīs kko ieēst.

Respect!

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti