Puto motors..

Ciucens Reģ.: 30.05.2008

Bija taa ka nopirku A3 1.6 ar parasto 8vaarsiigo 4cilindriigo motoru, kaadus 3000km nobraucu tad paarbaudot tehnisko staavokli pamaniju ka saaka putot motors, pagarshoju - jaa salds, taadad ella jaucas ar tosolu.Nomainiju bliivi, ellu, tosolu, vaarsta gumijas, nosliipeeju galvu, viss bija ok kaadus 2000km, un nu atkal puto. Nu bljins..saaku peetiit, nu viss kaartiiba, vieniigais kas ir tas ir kad kaadas 3x ir ljoti minimaali paarsniedzis 90*(nu aptuveni94*) bet uz motora pat mitruminju nevar atrast. Pasham ir paaris versijas bet nezinu vai pareizas 1.Blokaa vai galvaa mikroplaisa(kas nevareetu buut jo visu tach nosliipeeja).2.Nestraadaa ventilators kas paarkarshanas gadijumaa papildus dzesee motoru(starpcitu neesmu dzirdeejis kad vinjsh duuktu, ljoti kluss vai nestraadaa) Vai 3.Kautkas ar kompi ka shis taisa podus. Taas ir manas versijas bet gribeeju zinaat juuseejaas jo varbuut esiet ar ko taadu saskaarushies.!!

 
1 2
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kā tu to dzesētāju taisies baudīt? Pārbaudi iesākumam vai pārplūdes traukā nepeld eļļa pa virsu Un kādi ventilatori - radiatora dzeses veņķiks? Ja tu to domā, tad kāpēc tu brīnies, ka temp 90-04, un neieslēdzas? Tas veņķiks domāts lai ieslēgtos, ja motors pārkarst, nevis lai to nodzesētu

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Vai šim motoram ir eļļas filtra apsilde?

Eļļas filtra apsilde? Tu gribēji teikt - eļļas dzesētājs

Mans mazais draudziņ, atvainojos par neprecīzu terminu! bet tu jau saprati manu domu gājienu un tas liecina ka tavas smadzenes vēl nav galīgi aizlietas ar koka kolā izšķīdušiem čipsiem. Tas priecē.

Dzesēt vai sildīt - process relatīvs kā jau daudz kas šajā pasaulē. Piemēram ziemā tas Dzesētājs vismaz kamēr motors uzsilst, varētu darboties arī kā Sildītājs. bet tas nu tā.....

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Ko jūs pīpējat, nariki!!!

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Ciucens rakstīja:

Magistrs rakstīja: Neesi detaļas pircis kautkādā kreisajā kantorī, ķipa, SPS, STS un tamlīdzīgos?

Audi centraa pasuutiju..bet ja nu tur ir cita vaina..nah vinjsh paarkarst tos dazhus graadus...?

man pasaatam vislaik tempertura turaas 95-98*, tas ir normaali tek kaa jau "meham" tas buutu jazina

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

un veel, kas tad pie pikshanas nekonstateeji taadu vainu?

es kaadas 2 mashiinas esmu pardevis ar ellu tosola- nekataas, bet tas jau biezhaakaa vaina

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

msh rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Vai šim motoram ir eļļas filtra apsilde?

Eļļas filtra apsilde? Tu gribēji teikt - eļļas dzesētājs

Mans mazais draudziņ, atvainojos par neprecīzu terminu! bet tu jau saprati manu domu gājienu un tas liecina ka tavas smadzenes vēl nav galīgi aizlietas ar koka kolā izšķīdušiem čipsiem. Tas priecē.

Dzesēt vai sildīt - process relatīvs kā jau daudz kas šajā pasaulē. Piemēram ziemā tas Dzesētājs vismaz kamēr motors uzsilst, varētu darboties arī kā Sildītājs. bet tas nu tā.....

Mans lielais draudziņ, kolu es pēdejoreiz esmu lietojis pirms vairākiem gadiem [pircis vēl stipri senāk ] un čipsus lietoju stipri reti, tā ka ej tik rij tālāk savus mazgātos salātus Un tu gribi teikt, ka eļļa, kura atrodas +/- motora iekšpusē, uzsilst lēnāk par dzeses šķidrumu, kas cirkulē pa visādām šlangām ārpus motora [ziemā]?

tadsjautues - tev tā temp uz šosejas tāda arī ir?

Ear Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

hsm tu taksh esi taunis

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti