lielie SUV ir pagātne

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

lielie SUV ir pagātne

 
1 2 3 4 5 6 7 8
Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

HRE rakstīja: Gregers: tevis teiktajaa taisniiba ir, bet paarshaavi tu ar paar sviitru. Bija interesanti palasiit, bet nevajag nolikt visus un pacelt sevi par krutaaku nekaa ir visi paareejie.

Tev ir iespeejas izveersties tajaa apdroshinaashanaa un tikt pie papildus ienaakumiem - apsveicu. Bez nekaadas skaudiibas vai kaa taa. Bet taa nav visiem, vismaz ja veelas pelniit naudu arii aarpus darba ar to, kas ir gan hobijs, gan maizes darbs. Nedaudz darba jomaa +/- novirzoties no maizes darba briivajaa laikaa pashlaik atrast darbu papildus liidzeklju ieguushanai bishkjinj nav viegli. Turklaat vispirms vajag izdariit un tad cereet, ka samaksaas un tieshaam galarezultaatu kaadam vajadzees.

Savā ziņā taisnība.

Viens piemērs.

Celtnieki kā biezs, visi ņaud par darba trūkumu, nav vairs 25 LVL par kvadrātu sūdīgi saliktu reģipšu, BET...klients jau pus gadu meklē cilvēku kuram varētu samaksāt da jebkādu naudu lai sataisītu kkādu tur ekskluzīvo sienas krāsojumu...nav Latvijā tādu kuri spētu, kāpēc daļa no tiem kuri lika reģipsi tagd nepārkvalificējās/attīstās par ekskluzīvo iekšdarbu veicējiem, uzreiz divi zaķi-mazāka konkurence parastajiem špaktelētājiem un nosegta tikšā tirgus niša. Šādu piemēru miljons. Arī piemērs, katrs kamu ne len taisa udi/vw/opel utt un strādā nežēlīgā konkurencē, bet citronus/ amo un retos japo nav vispār kur kvalitatīvi taisīt, tek met pie malas audikus, iegūldi nedaudz savā izglītībā un taisi auto kur nav nekādas konkurences. Es varētu turpināt stundām, bļe da kautvai labi elektriķi, kur i, nav, a parastie mājas rozešu taisītāji pilns bez darba sēž, tak nedaudz pamācijušies viņi būtu un būtu štukas rausuši!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: nuu, es laikam pateiksu kaapeec nomirs tante un apsteigšu sekciju par vismaz paaris stundaam, cerams

a mošš vinju izaarstees un jamaa dziivos veel ilgi un laimiigi

ved man vienu taadu terminaalaa staavoklii esoshu...vismaz izkusteeshos...

a taa kaa vienmeer- katram kaut kas saap, vienai tantei iemaaciiju smagumus celt pareizi, citai atkal praktiski noformeeju invaliditaati peec avaarijas , bet dzelzhi muguraa bija veseli...

un taadaa garaa..

vakar biija interesantaak, un riit atkal buus...traumas

Un dzīve ir interesanta, izaicinājumu pilna...ir vērts no rīta kāpt no gūltas ārā!

Nav kā redzu arī vēlēšanās paņaudēt, vai ne?

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Es piemēram strādāju tikai 7, un reizēm ja kāds lielāks proekts tad pasēžu ilgāk.

Dīzelis man nepatīk, 2 liri arī jo nav elastīguma, uz ekoloģijas uzlikt jo maisiņš ko maximā iedala par velti sasipj ekoloīju kudiš vairāk nekā mans monstrs, patēriņa ziņā arī mans auto nav pat populāro auto desmitniekā. Par kasti...a tu liftā dzīvo? Vairāk par 15 kvadrātiem uz cilvēku arī ir tāda pati atpalicība!

Dažus postus augstāk tu aicināji sabiedrībai kautko mainīt Tad neņem to maximas maisiņu! Un nodemonstrē visiem, tai skaitā maximai, ka tu brauc ar eko auto! Tad viņi arī uztvers sabiedrības noskaņojumu un tos maisiņus vairs nepiedāvās. Ar kautko taču ir jāsāk. Sāc ar sevi (kā saka Mtv).

A māja var būt dajebcik liela, svarīgi ir, kādu enerģiju tu tajā izmanto un cik energoefektīva tā ir

P.S. Biezam būdamam iesaku tev braukt ar Priusu. Kudī lielāks par tavu ami un arī komforts neatpaliek

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

juha rakstīja: Nu ja jau tā vēlies, tad arī uzrakstīšu (pēc tam gan vairs nē):

Nezinu, kā dzīvē, bet šajā portālā Gregers ir lielībnieks un Tukšpļūtis (tieši tā, ar lielo "T"), kurš prot zibenīgi sapīties savos apgalvojumos un nonākt pretrunās ar sevi. Tam papildus cauri vīd pamatīga snobisma deva, jo apkopēji, un tamlīdzīgi darbinieki vispār arī drīkstētu neeksistēt, jo ir vispārzināmi sīkaļas, kuri ir pārāk stulbi un nesakopušies, lai kaut ko savā dzīvē panāktu. Uz jautājumiem Gregers pēc būtības atbildēt nespēj, vien kaut ko aplinkus atrakstās. Pēc paša apgalvojumiem Gregers pelna labi (to neviens nevar noliegt), taču šis apgalvojums ir tāds šaubīgs, jo, kā lai neatceras "ķirurga palīga", kurš "ir gandrīz tas pats ķirurgs" epopeju? Lai nu kā, man vienalga, cik Gregers saņem un kādu amatu viņš ieņem, jo, manuprāt, jebkurš darbs ir cienījams, ja tas tiek padarīts kvalitatīvi un pēc labākās sirdzapziņas. Tāpat es saprotu sētnieku, apkopēju un šinderu vēlmi dzīvot labi un saņemt vairāk nekā patreiz. Tas mani pozitīvā ziņā atšķir no Gregera, jo es saprotu, ka bez visiem šiem darboņiem mēs nevaram iztikt. Ja visi kļūs par labi apmaksātiem apdrošināšanas aģentiem vai to palīgiem, tad dzīve apstāsies.

Visu šo pārdomu rezultātā varu teikt, ka es Gregeru absolūti necienu, jo viņš ir garīgs tukšpauris, kurš manu cieņu nav pelnījis.

Vari, Greger, man arī neatbildēt, bet, ja to darīsi, tad, lūdzu, papūlies to izdarīt literāri pareizā latviešu valodā.

Pāreij uzmanīgāk maniem tekstiem un puse ja ne visas apsūdzības atcelsi

Visas profesijas ir cieņu izraisošas, bet riebj cilvēki kuri ņaud ka tur lūk esot slikti, bet prom neiet, tik čīkst un čīkst...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

Gregers rakstīja:

Es piemēram strādāju tikai 7, un reizēm ja kāds lielāks proekts tad pasēžu ilgāk.

Dīzelis man nepatīk, 2 liri arī jo nav elastīguma, uz ekoloģijas uzlikt jo maisiņš ko maximā iedala par velti sasipj ekoloīju kudiš vairāk nekā mans monstrs, patēriņa ziņā arī mans auto nav pat populāro auto desmitniekā. Par kasti...a tu liftā dzīvo? Vairāk par 15 kvadrātiem uz cilvēku arī ir tāda pati atpalicība!

Dažus postus augstāk tu aicināji sabiedrībai kautko mainīt Tad neņem to maximas maisiņu! Un nodemonstrē visiem, tai skaitā maximai, ka tu brauc ar eko auto! Tad viņi arī uztvers sabiedrības noskaņojumu un tos maisiņus vairs nepiedāvās. Ar kautko taču ir jāsāk. Sāc ar sevi (kā saka Mtv).

A māja var būt dajebcik liela, svarīgi ir, kādu enerģiju tu tajā izmanto un cik energoefektīva tā ir

P.S. Biezam būdamam iesaku tev braukt ar Priusu. Kudī lielāks par tavu ami un arī komforts neatpaliek

Atļaušos pasmaidīt

It īpaši par Priusu...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nu un

tie "celtnieki" tika maaksliigi radiiti, jo jebkuram švalim radaas iespeeja vienaa briidii iekampt kaapostu....taapeec jau vins par celtnieku nekljuva... vainiiga valsts vai pat es nezinu kas, pieljaujot šito ekonomikas šļuru....

tagad vinji atkal ir vienkaarsi švaļi ne vairs "celtnieki"...

a kurš vainiigs ka vinjiem tagad atkal ir slikti un vinji ņaud tieši zem Gregera logiem un traucee izbaudiit "stereosisteemu pa 3kls" kuru viņš pats ir Radiijis(vai vismaz saspraudis vadus)

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

HRE rakstīja: Un veel Greger.

Sanaak ka tu esi kaa starpnieks starp klientu un gala pakalpojuma sniedzeeju. Buutiibaa tu nodarbojies pakalpojumu sfeeraa veicot ... pakalpojuma pievienotaas veertiibas paaugstinaashanu (kruta skan). Reaali noplees savu kapeiku kaa starpnieks par to ko citi jau piedaavaa savu neko jaunu neizgudrojot.

Te rodas jautaajums - kas ir labaak veikt "preces" razhoshanu tieshaam radot ko jaunu kur ir jeega domaat ar galvu vai par to ka esi pa vidu sanjemt kaapostu ?

Vienkaarshi tu izklausies peec taada kas tikliidz sajutiis ka tur vairs nevar tik labi nopelniit metiis tai lietai mieru un skries mekleet kaadu citu vietu kur dabuut kaapostu.

Un Vispaar !!!

Jebkuraa lietaa ieguldot daudz zinaashanas taas tapshanaa, kam nepiecieshama arii izgliitiiba un dazhaadu procesu apguushana, gala rezultaats ir veertiigaaks nekaa pikja sanjemshanu par "kaut ko".

Sanaak ka tu esi kaa starpnieks starp klientu un gala pakalpojuma sniedzeeju..

Principā kā advokāts vai jurists, tie paši pienākumi tik sfēra šaurāka.

Buutiibaa tu nodarbojies pakalpojumu sfeeraa veicot ... pakalpojuma pievienotaas veertiibas paaugstinaashanu (kruta skan). Reaali noplees savu kapeiku kaa starpnieks par to ko citi jau piedaavaa savu neko jaunu neizgudrojot.

Nē, nenoplēšu, samazinu iespējamās izmaksas, kā rezultātā klients diezgan ievērojami ekonomē.

Nepārdodu standarta polises, kata polise ir jauns, iepriekš nebijis produkts kurš ir izveidots klienta prioritātes un apstākļus izvērtējot. Ja tirgošu standartu tad nevarēšu nodrošināt tik augstu atdevi un drošību kā vajag.

Vienkaarshi tu izklausies peec taada kas tikliidz sajutiis ka tur vairs nevar tik labi nopelniit metiis tai lietai mieru un skries mekleet kaadu citu vietu kur dabuut kaapostu.

A kāpēc ne? Ja šī sfēra man apniks vai kļūs nepelnoša(praktiski nav iespējams) tad skatīšos citu sfēru, mācīšos, pilnveidošos kļūšu arī tajā sfēra par profesionāli, ielikšu darbā dvēseli un atkal apgalvošu, ka nopelnīt var, vajag tikai strādāt ar prieku.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

turbopiile rakstīja: iegāju palasīt par lielo SUV nākotni, a te par dzīvi spriežam.. ar interesi izlasīju..

attieksme pret dzīvi slavējama

man gan tomēr šķiet, ka lai atrastu veidu kā labi nopelnīt ar darbu, kas patīk, interesē un aizrauj nav viegli un atkal kļūst grūtāk.. (vienkāºsi nopelnīt darot da jeb ko iztikšnai protams var)

un nesaprotu ko braukt augumā valstij, kurā viss ir visiem

iespējams - vai tik arī neesi kārtējais ņaudētājs un ne kā nedarītājs, kuru dēļ arī ir tādi politiķi un valdība

Tu to man?

Es kā reiz domāju, ka dzīvojam valstī un laikā kad visas durvis ir vaļā!

A vot absurdās cilvēktiesības jau ZB- slepkavam ir tiesības un aprūpi, bet zīdainim kurš vēl neko nav noziedzies nav itin nekādu tiesību.

Kaimiņ dzērītis pagalmā saviem korišiem lielās ka no sociālajiem atkal izšmaucis 600 LVL, bet daudzbērnu mātei operāciju soci attsaka jo neesot naudas...obidna...

nesaskati pretrunas?

pa Tavam vajadzētu būt - kāda atšķirība, Tu nokās procentus no kāda uzņēmēja vai džeks no valsts

un, ka mamma pati vainīga ka nav iekrajusi kāpostu pirms laida pasaulē mazuli..

tāda nekonsekvence starp mežonīgu liberalismu, kam pretī ir tolerance un sociālais atbildīgums..

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

izdomaaju:

vainiiga ir pati sabiedriiba, kas atljaavaas maksaat savu pat veel nenopelniito naudu triiskaarshaa apmeeraa ...

nu tagad var saakt ievaakt augliishus...

buutu teereejusi ar apdomu- nekaada bardaka nebuutu

a taads piectuukstošnieks ar reaali mazu darbiibas jeegu(ja apdirsinaataaji godpraatiigi dariitu kas tiem jaadara, taads Gregers naf nebuutu vajadziigs) peeksnji izdomaa ka vinjam vajag krutaaku nekaa kaiminjam..2x lielaaku un 4x daargaaku...

taa nu tie, kam Iirija nebija pa zobam saaka švaļot šeit...

taa ka pieradinaajusi ir visaadi menedzeri da brokeri kam nezkaapeec maksaa visvairaak neparko..

Palasi Mazo Princi, kas tagad jaadara

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Galvenais rakstīja:

Gregers rakstīja:

Es piemēram strādāju tikai 7, un reizēm ja kāds lielāks proekts tad pasēžu ilgāk.

Dīzelis man nepatīk, 2 liri arī jo nav elastīguma, uz ekoloģijas uzlikt jo maisiņš ko maximā iedala par velti sasipj ekoloīju kudiš vairāk nekā mans monstrs, patēriņa ziņā arī mans auto nav pat populāro auto desmitniekā. Par kasti...a tu liftā dzīvo? Vairāk par 15 kvadrātiem uz cilvēku arī ir tāda pati atpalicība!

Dažus postus augstāk tu aicināji sabiedrībai kautko mainīt Tad neņem to maximas maisiņu! Un nodemonstrē visiem, tai skaitā maximai, ka tu brauc ar eko auto! Tad viņi arī uztvers sabiedrības noskaņojumu un tos maisiņus vairs nepiedāvās. Ar kautko taču ir jāsāk. Sāc ar sevi (kā saka Mtv).

A māja var būt dajebcik liela, svarīgi ir, kādu enerģiju tu tajā izmanto un cik energoefektīva tā ir

P.S. Biezam būdamam iesaku tev braukt ar Priusu. Kudī lielāks par tavu ami un arī komforts neatpaliek

Atļaušos pasmaidīt

It īpaši par Priusu...

Nu psc, zīmulis. Tad ņem bembi, tam arī tagad ir hibrīdmotors!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: nu un

tie "celtnieki" tika maaksliigi radiiti, jo jebkuram švalim radaas iespeeja vienaa briidii iekampt kaapostu....taapeec jau vins par celtnieku nekljuva... vainiiga valsts vai pat es nezinu kas, pieljaujot šito ekonomikas šļuru....

tagad vinji atkal ir vienkaarsi švaļi ne vairs "celtnieki"...

a kurš vainiigs ka vinjiem tagad atkal ir slikti un vinji ņaud tieši zem Gregera logiem un traucee izbaudiit "stereosisteemu pa 3kls" kuru viņš pats ir Radiijis(vai vismaz saspraudis vadus)

Man nav pa trīs KLS! Paša radīta un uztaisīta, materiāli un viss pārējais ap 600 LVL, pats taisiju jo tas ir mans hobijs, ja neprastu protams nopirktu, un varbūt arī dārgāk nekā3K, jo patīk laba skaņa un protu to novērtēt un izbaudīt.

Par švaļiem jau arī runāju, tie kuri attīstijās un mācijās, darbu pildija kārtīgi un neiegūldija visu naudu uzreiz kukuruzerā šobrīd tik smaida un priecājās par konkurences krisšanos.

Uzplūdumu radija kā reiz pieaugušās prasības, cilvēki prasija vairāk par savu darbu un nestrādāja par kapeikām, bet tā kā neiegūldija savā attīstība tad šobrīd ir atkal švaļi.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

Gregers rakstīja:

turbopiile rakstīja: iegāju palasīt par lielo SUV nākotni, a te par dzīvi spriežam.. ar interesi izlasīju..

attieksme pret dzīvi slavējama

man gan tomēr šķiet, ka lai atrastu veidu kā labi nopelnīt ar darbu, kas patīk, interesē un aizrauj nav viegli un atkal kļūst grūtāk.. (vienkāºsi nopelnīt darot da jeb ko iztikšnai protams var)

un nesaprotu ko braukt augumā valstij, kurā viss ir visiem

iespējams - vai tik arī neesi kārtējais ņaudētājs un ne kā nedarītājs, kuru dēļ arī ir tādi politiķi un valdība

Tu to man?

Es kā reiz domāju, ka dzīvojam valstī un laikā kad visas durvis ir vaļā!

A vot absurdās cilvēktiesības jau ZB- slepkavam ir tiesības un aprūpi, bet zīdainim kurš vēl neko nav noziedzies nav itin nekādu tiesību.

Kaimiņ dzērītis pagalmā saviem korišiem lielās ka no sociālajiem atkal izšmaucis 600 LVL, bet daudzbērnu mātei operāciju soci attsaka jo neesot naudas...obidna...

nesaskati pretrunas?

pa Tavam vajadzētu būt - kāda atšķirība, Tu nokās procentus no kāda uzņēmēja vai džeks no valsts

un, ka mamma pati vainīga ka nav iekrajusi kāpostu pirms laida pasaulē mazuli..

tāda nekonsekvence starp mežonīgu liberalismu, kam pretī ir tolerance un sociālais atbildīgums..

Es nokāšu no kompānijas par to ka tieši pie viņiem atnāca mans klients, par iegūldīto darbu, par savām smadzenēm, bet tas nokāš no valsts, no manis tātad neko nesniedzis pretī, tik nospēris man maģi vai piemīzis kāpņu telpu!

Pirms laidu pasaulē bērnus ļoti rūpīgi apdomāju vai spēšu viņiem sniegt normālus apstākļu, bet lielākā daļa par to nepadomā pat 5 minūtes, gribās un viss, vai tā sanāca, vecis aizuka pažēlojiet mani. Bet skatoties uz bērniem sāp sirds, lai kā tur būtu, it īpaši zinot, cik tiek izgrūsts nevajadzīgi

HRE Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

HRE rakstīja: Un veel Greger.

...

Jebkuraa lietaa ieguldot daudz zinaashanas taas tapshanaa, kam nepiecieshama arii izgliitiiba un dazhaadu procesu apguushana, gala rezultaats ir veertiigaaks nekaa pikja sanjemshanu par "kaut ko".

Kaapeec sho te nepakomenteeji Greger ?

Taapeec ka par "kaut kaa" starpnieciibu var nokaast vairaak naudas nekaa par jaunas lietas radishanu ?

Vienkaarshi ir cilveeki kuri nav radiiti citu apvaardoshanai, jo nemeedz straadaat ar muti, bet pat godpraatiigi ko radot iespeejams pat jaunu gala rezultaataa taapat sanjem mazaak nekaa tu (te nav runa par "celtniekiem"). Lielisks piemeers ir zinaatnee straadaajoshie!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Ozz rakstīja: nu ko var gribbeet no pajolinja, kursh nejeedz kaarbai eljas taustu izvilkt aaraa un paskatiities kaada ellja tur ieksaa...

tiesaam izskataas ka beidzis kaut kaadus priekšādiņas staipiitaaju kursus, kaa taads (nepiemineesunevienutautiibu) izdomaajis savai eksistencei attaisnojumu un tagad kaut ko tirsiis...

vareetu tikai noveeleet lai vins pa 300 latiem visu meenesi reaali rukaatu, tad ar darba terapiju moska actinjas atveertos...

ja trekteris nedapeera:

tie kuri straadaa pa 300 ls ceļ vinja VIP klientu labklaajiibu lai vareetu parunaaties par poliseem un taadaa garaa...

A par taustu PN! Gribētu redzēt kā tu saliktu kinoteātri par 3k LVL tā lai labi skan(jo dzirdams tak kā vajag!) vai saliktu polisi tā lai viss ir garantēti ok! Aptirstos blje! Protams iemācītos ja darītu, bet nah to vajag!

Kādēļ man ir jāzin kā tā eļļa izskatās, pilnīgi pietiek, ka pārbaudu līmeni un laikus nomainu, ko starpcitu daudzi no jums nevīžo izdarīt.

nu atvaino, kinoteaatris....

ja instrukciju nelasa, tad reizeem var nesanaakt

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

Gregers rakstīja:

Galvenais rakstīja:

Gregers rakstīja:

Es piemēram strādāju tikai 7, un reizēm ja kāds lielāks proekts tad pasēžu ilgāk.

Dīzelis man nepatīk, 2 liri arī jo nav elastīguma, uz ekoloģijas uzlikt jo maisiņš ko maximā iedala par velti sasipj ekoloīju kudiš vairāk nekā mans monstrs, patēriņa ziņā arī mans auto nav pat populāro auto desmitniekā. Par kasti...a tu liftā dzīvo? Vairāk par 15 kvadrātiem uz cilvēku arī ir tāda pati atpalicība!

Dažus postus augstāk tu aicināji sabiedrībai kautko mainīt Tad neņem to maximas maisiņu! Un nodemonstrē visiem, tai skaitā maximai, ka tu brauc ar eko auto! Tad viņi arī uztvers sabiedrības noskaņojumu un tos maisiņus vairs nepiedāvās. Ar kautko taču ir jāsāk. Sāc ar sevi (kā saka Mtv).

A māja var būt dajebcik liela, svarīgi ir, kādu enerģiju tu tajā izmanto un cik energoefektīva tā ir

P.S. Biezam būdamam iesaku tev braukt ar Priusu. Kudī lielāks par tavu ami un arī komforts neatpaliek

Atļaušos pasmaidīt

It īpaši par Priusu...

Nu psc, zīmulis. Tad ņem bembi, tam arī tagad ir hibrīdmotors!

Tad jau drīzāk Keksusu

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: izdomaaju:

vainiiga ir pati sabiedriiba, kas atljaavaas maksaat savu pat veel nenopelniito naudu triiskaarshaa apmeeraa ...

nu tagad var saakt ievaakt augliishus...

buutu teereejusi ar apdomu- nekaada bardaka nebuutu

a taads piectuukstošnieks ar reaali mazu darbiibas jeegu(ja apdirsinaataaji godpraatiigi dariitu kas tiem jaadara, taads Gregers naf nebuutu vajadziigs) peeksnji izdomaa ka vinjam vajag krutaaku nekaa kaiminjam..2x lielaaku un 4x daargaaku...

taa nu tie, kam Iirija nebija pa zobam saaka švaļot šeit...

taa ka pieradinaajusi ir visaadi menedzeri da brokeri kam nezkaapeec maksaa visvairaak neparko..

Palasi Mazo Princi, kas tagad jaadara

Tad jau advokāti arī ir ar mazu jēgu?

Vai runā īsti nesaprotot brokera darbu un principus?

Zaudējumu regulēšana kā tāda ir varbūt 30% no mana darba, pārējais ir saprast ko klientam īsti vajag, ko ne, kas var notikt un kādas ir prioritātes, laika ekonomija, bet laiks lielam uzņēmējam ir dimantu vērtē, kā arī pārliecība, ka ja tas auto norakstīsies, vai rūpnīca sadegs viņa bizness paliks neskarts.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

HRE rakstīja:

HRE rakstīja: Un veel Greger.

...

Jebkuraa lietaa ieguldot daudz zinaashanas taas tapshanaa, kam nepiecieshama arii izgliitiiba un dazhaadu procesu apguushana, gala rezultaats ir veertiigaaks nekaa pikja sanjemshanu par "kaut ko".

Kaapeec sho te nepakomenteeji Greger ?

Taapeec ka par "kaut kaa" starpnieciibu var nokaast vairaak naudas nekaa par jaunas lietas radishanu ?

Vienkaarshi ir cilveeki kuri nav radiiti citu apvaardoshanai, jo nemeedz straadaat ar muti, bet pat godpraatiigi ko radot iespeejams pat jaunu gala rezultaataa taapat sanjem mazaak nekaa tu (te nav runa par "celtniekiem"). Lielisks piemeers ir zinaatnee straadaajoshie!

Tā jau manu tekstu pamat doma-mācies, attīsties, radi, kusties un tev cilvēk viss būs

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Gregers rakstīja:

Ozz rakstīja: nu ko var gribbeet no pajolinja, kursh nejeedz kaarbai eljas taustu izvilkt aaraa un paskatiities kaada ellja tur ieksaa...

tiesaam izskataas ka beidzis kaut kaadus priekšādiņas staipiitaaju kursus, kaa taads (nepiemineesunevienutautiibu) izdomaajis savai eksistencei attaisnojumu un tagad kaut ko tirsiis...

vareetu tikai noveeleet lai vins pa 300 latiem visu meenesi reaali rukaatu, tad ar darba terapiju moska actinjas atveertos...

ja trekteris nedapeera:

tie kuri straadaa pa 300 ls ceļ vinja VIP klientu labklaajiibu lai vareetu parunaaties par poliseem un taadaa garaa...

A par taustu PN! Gribētu redzēt kā tu saliktu kinoteātri par 3k LVL tā lai labi skan(jo dzirdams tak kā vajag!) vai saliktu polisi tā lai viss ir garantēti ok! Aptirstos blje! Protams iemācītos ja darītu, bet nah to vajag!

Kādēļ man ir jāzin kā tā eļļa izskatās, pilnīgi pietiek, ka pārbaudu līmeni un laikus nomainu, ko starpcitu daudzi no jums nevīžo izdarīt.

nu atvaino, kinoteaatris....

ja instrukciju nelasa, tad reizeem var nesanaakt

Tas ko tu domā zem vārda KINOTEĀTRIS ir tāds tikai tavos sapņos un bildītēs!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nu , davaj....

Tukšpļūti- kas tev ir

kinoteaatris pa 3kl kuru pats esi saspraudis

vai pa 600

vai vispaar televizors Raduga

vai kameer šefs atvalinaajumaa, taa apkopeejs ierušinaajies pie datora ko tu te čeipsi par Klientiem

es ar 1x piezvaniiju uz brokeriem- man iezvezģīja lielaaku ciparu OCTA kaa es pats vareetu no darba maajaas braucot statjikaa nopirkt...

ple, atradies man te...Tukšpļūtis...

HRE Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

HRE rakstīja:

HRE rakstīja: Un veel Greger.

...

Jebkuraa lietaa ieguldot daudz zinaashanas taas tapshanaa, kam nepiecieshama arii izgliitiiba un dazhaadu procesu apguushana, gala rezultaats ir veertiigaaks nekaa pikja sanjemshanu par "kaut ko".

Kaapeec sho te nepakomenteeji Greger ?

Taapeec ka par "kaut kaa" starpnieciibu var nokaast vairaak naudas nekaa par jaunas lietas radishanu ?

Vienkaarshi ir cilveeki kuri nav radiiti citu apvaardoshanai, jo nemeedz straadaat ar muti, bet pat godpraatiigi ko radot iespeejams pat jaunu gala rezultaataa taapat sanjem mazaak nekaa tu (te nav runa par "celtniekiem"). Lielisks piemeers ir zinaatnee straadaajoshie!

Tā jau manu tekstu pamat doma-mācies, attīsties, radi, kusties un tev cilvēk viss būs

Izklausaas tevis teiktais peec taadas pashas Teorijas, kaa tas ko maaca augstskolaa. Diemzheel, ja veel neesi pamaniijis, dziivee meedz buut savaadaak. Cilveekiem vajag Aatri (obligaati uz vakardienu) un Leeti ... neviss Labi, Droshi, bet Leeni un daargaak gan veidoshanaa gan uztureeshanaa. Es piederu pie otraas daljas.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Galvenais rakstīja:

Gregers rakstīja:

Es piemēram strādāju tikai 7, un reizēm ja kāds lielāks proekts tad pasēžu ilgāk.

Dīzelis man nepatīk, 2 liri arī jo nav elastīguma, uz ekoloģijas uzlikt jo maisiņš ko maximā iedala par velti sasipj ekoloīju kudiš vairāk nekā mans monstrs, patēriņa ziņā arī mans auto nav pat populāro auto desmitniekā. Par kasti...a tu liftā dzīvo? Vairāk par 15 kvadrātiem uz cilvēku arī ir tāda pati atpalicība!

Dažus postus augstāk tu aicināji sabiedrībai kautko mainīt Tad neņem to maximas maisiņu! Un nodemonstrē visiem, tai skaitā maximai, ka tu brauc ar eko auto! Tad viņi arī uztvers sabiedrības noskaņojumu un tos maisiņus vairs nepiedāvās. Ar kautko taču ir jāsāk. Sāc ar sevi (kā saka Mtv).

A māja var būt dajebcik liela, svarīgi ir, kādu enerģiju tu tajā izmanto un cik energoefektīva tā ir

P.S. Biezam būdamam iesaku tev braukt ar Priusu. Kudī lielāks par tavu ami un arī komforts neatpaliek

Atļaušos pasmaidīt

It īpaši par Priusu...

Par priusu tiešam smieklīgi Bet par maisiņiem - kāpēc ņemt?

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Gregers rakstīja:

Galvenais rakstīja:

Gregers rakstīja:

Es piemēram strādāju tikai 7, un reizēm ja kāds lielāks proekts tad pasēžu ilgāk.

Dīzelis man nepatīk, 2 liri arī jo nav elastīguma, uz ekoloģijas uzlikt jo maisiņš ko maximā iedala par velti sasipj ekoloīju kudiš vairāk nekā mans monstrs, patēriņa ziņā arī mans auto nav pat populāro auto desmitniekā. Par kasti...a tu liftā dzīvo? Vairāk par 15 kvadrātiem uz cilvēku arī ir tāda pati atpalicība!

Dažus postus augstāk tu aicināji sabiedrībai kautko mainīt Tad neņem to maximas maisiņu! Un nodemonstrē visiem, tai skaitā maximai, ka tu brauc ar eko auto! Tad viņi arī uztvers sabiedrības noskaņojumu un tos maisiņus vairs nepiedāvās. Ar kautko taču ir jāsāk. Sāc ar sevi (kā saka Mtv).

A māja var būt dajebcik liela, svarīgi ir, kādu enerģiju tu tajā izmanto un cik energoefektīva tā ir

P.S. Biezam būdamam iesaku tev braukt ar Priusu. Kudī lielāks par tavu ami un arī komforts neatpaliek

Atļaušos pasmaidīt

It īpaši par Priusu...

Par priusu tiešam smieklīgi Bet par maisiņiem - kāpēc ņemt?

huļiš jums priuss nepatīk, normāls wāgens. Galvenais, ka dārgs, ar to Gregeram būtu pietiekami

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Ir 3 veida brokeri - tādi no kuriem ir jēga, salašņas un tādi kas piedalās Zvaigžņu fabrikās vai kāds tur tas nosaukums bija.

Jāga no brokera ir ja viņš ir ilggadējs vairāku kompāniju sadarbības partneris (izžņaudzis sev 30% atlaidi polisei un man pārdod par 15% lētāk nekā pats apdrošinātājs), ja mans brokeris jebkurā diennakts laikā ir spējīgs atbildēt ko darīt ar apskādētu autiņu, ja viņš man sestdienas vakarā uztaisa visai ģimenei sporta apdrošināšanu slēpošanai un atved uz mājām u.t.t.

Salašņas ir tādi dunduki kas ir tikko ienākuši tirgū, pozicionē sevi par megakūliem un zinošiem, sadarbojas ar BAN un RSK un Baltikumu, nespēj atbildēt uz specifisku jautājumu un vispār ir tirliņi vispārākajā pakāpē.

Pēdējie vienkārši ņem dalību lētā TV šovā.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

huļiš jums priuss nepatīk, normāls wāgens. Galvenais, ka dārgs, ar to Gregeram būtu pietiekami

Priuss ir sūc un viss Klarksons iekš top gear labi izteicās - lēts, ņifiga neiet, patērē daudz zupas Lēts tādā ziņā, ka sūdīgi uztaisīts

SPYDERs Reģ.: 17.03.2006
0 0 Atbildēt

Un nav arī bulletproof

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti