Aplauziens :/

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006

Lāvakar.

Optimisms ne vienmēr atmaksājas un nedēļu gaidītās riepas tomēr neder, pie lielākām bedrēm skarās arkās. Tātad, varbūt kādam interesē labas ziemas riepas. Sūtīju no reifendirekt.de brauktas...necik, šodien uzliktas.

Dunlop SP WINTER SPORT M3 195/55 R16 87H mit Felgenschutz(disku aizsargmala), M0 (Wi). Atdošu pa reifendirekta pašizmaksu-275lvl (30 eur vēl pa ceļu bija, kurus tad ņemu uz sevi). Škrobe, bet ko lai dara.

Telefons 26669999

 
1 2 3 4
KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: ... nu jaa.. attieciigi izdaru secinaajumus ka liela iespeeja arii ...ka ir neiistie diski un ar neiisto ET- taatad var arii kjert...

kaaroch- uj vinj zin...

Nu ir nedaudz taads uj vinj zin, jo pēc tabulas jāder un diski ir pavisam oriģinālie tādēļ man neradās šaubas, bet nu jā, jauns autoss, būs mācība.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Kindzulis rakstīja: nu tikai nevajag tie kas pashi chinjiija- tie arii tagad to dara...lielaakoties ... tos kuri megaaneem un golpiem lampinjas servii maina- neskaitaam

Nu tad es esmu izņēmums... Bet man jau gan liekas ka daudzi, kas grūtajos laikos prata auto labot, šobrīd ir pratuši atrast savu vietu dzīvē, lai to vairs nevajadzētu darīt.

Tagad taisni tie grūtie laiki ir klāt, tikai vietas atradēji nu brauks ar sabtransu, nevis skrūvēs

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Seene rakstīja:

Kindzulis rakstīja: nu tikai nevajag tie kas pashi chinjiija- tie arii tagad to dara...lielaakoties ... tos kuri megaaneem un golpiem lampinjas servii maina- neskaitaam

Nu tad es esmu izņēmums... Bet man jau gan liekas ka daudzi, kas grūtajos laikos prata auto labot, šobrīd ir pratuši atrast savu vietu dzīvē, lai to vairs nevajadzētu darīt.

Tagad taisni tie grūtie laiki ir klāt, tikai vietas atradēji nu brauks ar sabtransu, nevis skrūvēs

Ne gluži tā bija domāts. Cilvēki, kam rokas neaug no pakaļas un galva ir vietā arī šobrīd nekādu krīzi nejūt. Ar sabtransu būs jābrauc tiem, kas iekārtojās siltās vietiņās "pa draugam" vai tamlīdzīgi, īsti nesaprotot ko tur dara.

Šobrīd es, piemēram, beidzot sāku domāt par jauna auto iegādi, jo pateicoties tam, ka masveida nesegtie kredīti ir piegriezti, beidzot auto cenas tuvojas normālām. Nepaies ne pusgads un varbūt arī apģērbu par normālu cenu varēs nopirkt tepat.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tagad tik tā jautrība sākas, paies vēl kāds laiciņš un sāks sprāgt badā visādi papīru smērētāji, tad vēl tas loks atgriezīsies atpakaļ... Pastāsti kādā jomā strādā, ja jau reiz taisies jaunāku un sliktāku opeļsābu pirkt

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Tagad tik tā jautrība sākas, paies vēl kāds laiciņš un sāks sprāgt badā visādi papīru smērētāji, tad vēl tas loks atgriezīsies atpakaļ... Pastāsti kādā jomā strādā, ja jau reiz taisies jaunāku un sliktāku opeļsābu pirkt

Esmu IT uzņēmuma 50% īpašnieks, ja tas tev ko palīdz. Ņemot vērā pārmaiņu laikus ir pāris idejas ko pasākt arī citās nozarēs ar vēl augstāku pievienoto vērtību. Tas gan attiecīgi varētu būt iemesls atlikt jauna auto iegādi un līdzekļus ieguldīt citur.

Un vissvarīgakais noteikti bija piejaukt tēmai "jaunāku un sliktāku opeļsābu" Pirmkārt jau neteicu, ka domāju pirkt jaunu SAAB, un, otrkārt, nekas vairāk jau kā skaudība, ka pašam acīmredzot pat jauna baudāma līzingMeriva nesanāk, tas nav...

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

te daži dižojās par labām cenām, labākām kā reifendirektā. nu tad kungi, piedāvājumus ar kontaktinfo studijā - interesē - 205/55/16 ziemas ripuļi.

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006
0 0 Atbildēt

JJJ rakstīja: te daži dižojās par labām cenām, labākām kā reifendirektā. nu tad kungi, piedāvājumus ar kontaktinfo studijā - interesē - 205/55/16 ziemas ripuļi.

Vajag?

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

KukUUputnis rakstīja:

JJJ rakstīja: te daži dižojās par labām cenām, labākām kā reifendirektā. nu tad kungi, piedāvājumus ar kontaktinfo studijā - interesē - 205/55/16 ziemas ripuļi.

Vajag?

paldies, vairs nē

p.s. nu kā ir? kamēr jāspamo, tikmēr topiks pa augšu grozījās

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006
0 0 Atbildēt

JJJ rakstīja:

KukUUputnis rakstīja:

JJJ rakstīja: te daži dižojās par labām cenām, labākām kā reifendirektā. nu tad kungi, piedāvājumus ar kontaktinfo studijā - interesē - 205/55/16 ziemas ripuļi.

Vajag?

paldies, vairs nē

p.s. nu kā ir? kamēr jāspamo, tikmēr topiks pa augšu grozījās

Riit ielikshu ss.lv pagaidaam nav bijis laika. iauto nav iisti vieta, kur lietas var paardot, driizaak vieta, kur uzzinaat savas diagnozes. Gan jau kaads panjems...100ls leetaak nekaa reifendirektaa par 5 dienas brauktaam riepaam vrodji nav suudiiks piedaavaajums

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

KukUUputnis rakstīja:

Riit ielikshu ss.lv pagaidaam nav bijis laika. iauto nav iisti vieta, kur lietas var paardot, driizaak vieta, kur uzzinaat savas diagnozes. Gan jau kaads panjems...100ls leetaak nekaa reifendirektaa par 5 dienas brauktaam riepaam vrodji nav suudiiks piedaavaajums

Značit esi švaks pārdevējs. Esmu šeit pārdevis 2 mašīnas, moci un 4 gab riepas. Ar labu nakti,mazo draudziņ.

Šaubu nav, ka esi Gunārs lieliskais. 4 riepas!!??Veselas 4? Nu malacis!

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

KukUUputnis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

KukUUputnis rakstīja:

Riit ielikshu ss.lv pagaidaam nav bijis laika. iauto nav iisti vieta, kur lietas var paardot, driizaak vieta, kur uzzinaat savas diagnozes. Gan jau kaads panjems...100ls leetaak nekaa reifendirektaa par 5 dienas brauktaam riepaam vrodji nav suudiiks piedaavaajums

Značit esi švaks pārdevējs. Esmu šeit pārdevis 2 mašīnas, moci un 4 gab riepas. Ar labu nakti,mazo draudziņ.

Šaubu nav, ka esi Gunārs lieliskais. 4 riepas!!??Veselas 4? Nu malacis!

Aizej un nopērc siltu cepuri. Un pelmeņus apēd,paliks labāk.

Yey, pelmeņi! Starp citu, kādēļ katru reizi tu savos postos izsaki šādas nežēlīgi radošas pavēles? Viens un tas pats formāts. Saņemies, bālģimi, tu vari labāk! Starp citu jā, aizskaroša tipa uzbrūkošas uzrunas un pavēles izteiksme un vairāk īsti nekas tev nenāk/nesanāk. Neko jaunu tā arī nesagaidīšu visticamaak Zhaav, zhaav, bet tu juutami taa pavelcies pats no saviem postiem. Nu atziisti,ka ir taada paaraakuma sajuuta iekshaa

shikaka Reģ.: 05.11.2002
0 0 Atbildēt

Bļāviens! Kūdras racēj, kā nevari, tā nevari aiziet prom? Jau cik reizes esi sataisījis aizvainoto mullīti pret redaktoru un pameits

šo saitu? Nu izdari, velns parāvis to vienreiz, vai siekala tomēr esi un nevari? Ko tu vari te vemt visiem virsū? Miegs pa nakti labāk nāk? Tiešām ir tik grūti normālus komentus ielikt, obligāti jākakā? Pašam nesmird? Man 90% jautājumu liekas idiotiski, bet ne reizi neesmu kādam uzbraucis. Nav man tādu tiesību. Ja visi mēs būtu vienādi, piemēram kā tu, tad joprojām purvoss dzīvotu.

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

KukUUputnis rakstīja:

Yey, pelmeņi! Starp citu, kādēļ katru reizi tu savos postos izsaki šādas nežēlīgi radošas pavēles? Viens un tas pats formāts. Saņemies, bālģimi, tu vari labāk! Starp citu jā, aizskaroša tipa uzbrūkošas uzrunas un pavēles izteiksme un vairāk īsti nekas tev nenāk/nesanāk. Neko jaunu tā arī nesagaidīšu visticamaak Zhaav, zhaav, bet tu juutami taa pavelcies pats no saviem postiem. Nu atziisti,ka ir taada paaraakuma sajuuta iekshaa

necenties,psihoanalīze nav tava stiprā vieta. Ir redzēti jau šitie speciālisti par citu garīgo stāvokli un dažādām noviržem. Tikai nez kāpēc, paši ir ar kaut kādu pamuļķa smaidu apveltīti un svētdienās iet aprakt kurpes mazdārziņā...dīvaiņi tā teikt.

PS. Pelmeņus saēdies?

Psihoanalīze? Tu kaut ko jauc, es tajā lauciņā nekāpju. Labāk nodalīt lietas un spiest uz tām, kuras sanāk. Tev noteikti sanāk fantazēt

shikaka Reģ.: 05.11.2002
0 0 Atbildēt

Puisīt, zvani droši 26457236. tagad taču nebūsim anonīms? Ko? Vai tagad būs cits iemesls? Nesapūsi vienreiz savā kakāšanā uz citiem? Ko tu lien šajā topikā? Ceri, ka kāds tev ko būs uzrakstījis un atkal varēsi pateikt - čuras kakas? Dīvaina tavu vērtību pasaule. Izlien no savas smakas reiz ārā un paskaties, cik pasaule tomēr ir skaista. Tici man, nav pasaule tikai kakāšana un purvs, nu nav. Ir daudz cilvēku, kas šeit raxta - daži pieklājīgāki, daži rupjāki pret citiem,bet tu esi fenomenāls - jau reizes trīs esi gājis prom, bet nevari...muti pa nakti rūķīši piekakā, tad nu vajag izvemt. Žēl, ka tu tam esi atradis i-auto. Ej uz delfiem, tur tev līdzīgo ir daudz. Tiesa viņiem ir ap 15, bet nu nekas, galvenais jau vienāda domāšana un pasaules uztvere.

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

KukUUputnis rakstīja:

Psihoanalīze? Tu kaut ko jauc, es tajā lauciņā nekāpju. Labāk nodalīt lietas un spiest uz tām, kuras sanāk. Tev noteikti sanāk fantazēt

Nesanāk tev, bet nu centies, ne?

Mans piedaavaajums par CV ir speekaa

Gribaas redzeet,ka tev veel sanaak.

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Bet nu uzradies atkal viens garā vājais, pa muti solītājs

He, he...kāds pa muti iesolīja? Forši tomēr, ka ir kompji, var brīvi visus visur sūtīt. Izdzīvot savas fantāzijas. Pieļauju,ka sen neesi pa muti norāvis,ja laid tādu caureju.

Orientēšanās braucienā piedalīsies, virtuālais brašulīt?

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

KukUUputnis rakstīja:

Sretsked rakstīja: Bet nu uzradies atkal viens garā vājais, pa muti solītājs

He, he...kāds pa muti iesolīja? Forši tomēr, ka ir kompji, var brīvi visus visur sūtīt. Izdzīvot savas fantāzijas. Pieļauju,ka sen neesi pa muti norāvis,ja laid tādu caureju.

Orientēšanās braucienā piedalīsies, virtuālais brašulīt?

Ja,piedalīšos. Un?

Zašibis

Jo vairaak daliibnieku, jo labaaks pasaakums, vai ne?

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

KukUUputnis rakstīja:

Ja,piedalīšos. Un?

Zašibis

Jo vairaak daliibnieku, jo labaaks pasaakums, vai ne?

Ja,protams. Un ? Ko ar to gribēji teikt??

Nu kāpēc tu uzreiz saskati zemtekstus, brašuli? Viss kārtībā, domā par gonku! Fani būs!

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

KukUUputnis rakstīja:

Nu kāpēc tu uzreiz saskati zemtekstus, brašuli? Viss kārtībā, domā par gonku! Fani būs!

?? tev kaut kāda dīvaina mētāšanās pa tēmām, par to ar jautāju...bet zemteksti...dzejniek, sijā auzas un gatavojies sacensībām.

Jau n-tais ieteikums, ko darīt. Neizsmeļama tev tā sviesta vācele, malaci! Ej, piepumpē riepas, paņem opā sētnieci, norauj ķepiņā (to var turpināt bezjēgā, mudrītāj)...

Visi zīmuļi agri vai vēlu lūzt...uz tad viņus drāž

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti