kādi auto?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005

kādas idejas, kādu modeļu ir manā galerijā redzamie auto?

 
1 2 3 4 5 6 7
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

tagad par jautro

Vikijs bija iemācījies kārtoties ārā, bet viņa 'prasīšanās' bija ļoti klusa un nemanāma, viņš vai nu klusi stāvēja pie dārza puses stikla durvīm, vai centās pievērst uzmanību viegli piegrūžot purnu pie kājas un skatoties acīs.

Tā kā laimīgie jaunie saimnieki to nevarēja zināt, tad...

Otrkārt, Vikijs bija barots ar tik paikas, cik lien, bet labradori, kas slaveni ar savu ēdelību, nav pieēdināmi!

Treškārt, ja suni sāk barot ar citu pārtiku, viņam nenovēršami mainās zarnu darbība, kamēr gremošanas trakts pielāgojas, var novērot pastiprinātu gāzu izdalīšanos, un arī kaka var būt šķidrāka un aar visai spēcīgu aromātu

Tātad šie paskaitīja cik dzīvus latus Vikijs apēd, paskaitīja entās (varētu būt vismaz 4-6) sūdu čupas uz sava tepiķa, pieskaitīja vienu otru peļķīti, un secināja, ka labāk atdot to neaudzināto rīmu atpakaļ

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: tagad par jautro

Vikijs bija iemācījies kārtoties ārā, bet viņa 'prasīšanās' bija ļoti klusa un nemanāma, viņš vai nu klusi stāvēja pie dārza puses stikla durvīm, vai centās pievērst uzmanību viegli piegrūžot purnu pie kājas un skatoties acīs.

Tā kā laimīgie jaunie saimnieki to nevarēja zināt, tad...

Otrkārt, Vikijs bija barots ar tik paikas, cik lien, bet labradori, kas slaveni ar savu ēdelību, nav pieēdināmi!

Treškārt, ja suni sāk barot ar citu pārtiku, viņam nenovēršami mainās zarnu darbība, kamēr gremošanas trakts pielāgojas, var novērot pastiprinātu gāzu izdalīšanos, un arī kaka var būt šķidrāka un aar visai spēcīgu aromātu

Tātad šie paskaitīja cik dzīvus latus Vikijs apēd, paskaitīja entās (varētu būt vismaz 4-6) sūdu čupas uz sava tepiķa, pieskaitīja vienu otru peļķīti, un secināja, ka labāk atdot to neaudzināto rīmu atpakaļ

tas ir, tu pieļauj domu, ka "jaunie saimnieki" ir tās pašas sejas, kas lopiņu pievāca - bet tagad vnk apdomājušies?

Tāds variants arī nav izslēdzams....

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

vai nu tie paši, vai nu tiešām labticīgi pircēji, vai nu pievācēju paziņas tas nav būtiski, - bet ar šo jautājumu tagad nodarbojas policija

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

vai es teicu, ka tie neko nevar?

ko Tu vari cepties,

suni nozaga 2. janvāra vakarā

Siguldas policijas nodaļā tad sēž tikai dežūrpolicis, kurš var tikai pieņemt manu iesniegumu - vai pasūtīt mani 3 mājas tālāk (Siguldā trīs mājas tālāk ir kapi)

pirmdien no rīta, kad policijā ir arī inspektori, iesniegums tika arī uzrakstīts, pieņemts, un process notika

bet tas, ko es darīju no piektdienas vakara līdz pirmdienas rītam uz tevi pilnīgi nemaz neattiecās, pēc Tavas paša loģikas - lai ar to nodarbojas attiecigās iestādes, ja tām šķiet, ka ir kaut kas, ar ko nodarboties

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

paldies, paldies

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

manas personīgās domas......

jau autors būtu pierunājis to mentu 2ajā datumā paņemt iesniegumu un streskeda pārliecībā par mentūras izsspēcību mierīgi ietu mājās sust, tad kuj viņš to suni dabūtu atpakaļ....

mentūrā pietiek lietu ar zināmu "aizdomās turamo" ar ko nodarboties

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

manas domas ir taadas, ka kaut ko veertiigu tikai piesiet pie staba ir neapdomiigi, vienalga vai tas buutu suns (labradoori taču tik miilji izskataas) vai velosipeeds vai zelta stienis. nofizģīs tik un taa.

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Vismaz kaut kur sastopamas labas ziņas. Tas ir jauki, kad suņa bērns atpakaļ mājās. Labradori nav bijuši, bet manam "vācietim" barības maiņa var izraisīt diatēzi. Parādās sulojoši pleķi uz miesas. Tādos gadījumos pērku dārgo, profesionālo barību (konkrētu firmu laikam labāk neminēt, bet ražo Vācijā) un kaite izzūd. Lai suņam un viņu saimniekiem laba veselība.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

varbūt vērtīgiem suņiem ir vērts GPS kakla siksnā?

vismaz mentiem darbs kļūtu interesantāks....

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: manas domas ir taadas, ka kaut ko veertiigu tikai piesiet pie staba ir neapdomiigi, vienalga vai tas buutu suns (labradoori taču tik miilji izskataas) vai velosipeeds vai zelta stienis. nofizģīs tik un taa.

naivs biju

nu bode tepat ap mājas stūri, pie mājas nekad nekas nav nosperts, 2 minūtes pie bankomāta, utt

suņu mīlētāju (vai audzētāju, kas ne vienmēr ir viens un tas pats) forumā mani norēja vēl skarbāk

bet kā man bija zināt, ka suņus zog, ja ne man, ne maniem paziņām tāds gadījums nav bijis, vienīgā pieredze no literatūras (pilkveža Šrēdera pinčers ko Šveiks nozaga)

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tad priecajies, ka Tavējais nebija ar zābaksmēri pārkrāsots

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

šitamos zagt ir pateiciigs darbinsh, jo beerniem šausmiigi patiik , un ja veel pa leeto

kaut gan man vinji nepatiik- sunim ir jaabuut peec suņa, nevis taadam kas lielaakos miesas bojaajumus nodara laizot

PN-mans bezsudzinieks (vilciņš kaadi sastopami katraa otrajaa lauku seetaa) sukaa iekšā visu saakot ar kartupeļu mizaam un beidzot ar nēģiem un - nekaadas vainas.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: manas personīgās domas......

jau autors būtu pierunājis to mentu 2ajā datumā paņemt iesniegumu un streskeda pārliecībā par mentūras izsspēcību mierīgi ietu mājās sust, tad kuj viņš to suni dabūtu atpakaļ....

mentūrā pietiek lietu ar zināmu "aizdomās turamo" ar ko nodarboties

Te nu tava teorija par to,ka cilvēki cita teikto uztver cik tur tos procentus, 14 ? Tu neko tā ar nesajēdzi.....

Mr. Dxter ze perfektais - atbildi uz jautājumu - vai poliči to suni atrada?

Un uz otru hipotētisko jautājumu - vai viņi ti suni atrastu?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

P.S.

Ja atbilde uz pimo jautājumu ir - NĒ!

un uz otro - DIEZ VAI vai TICAMĀK KA NĒ!

tad tavam "iepuvušajam tirdziņam" nav ne jēgas, ne pamata un vēl vairāk - arī satura nemaz.

Un šo te visu tiršanu vari mierpigi sareizināt ar 12 un attiecināt uz savu topiku par piemēsloto apkārtni tavas megapils tuvumā...

Un tagad Aizej saķemmē savu plesi, pabaro kāmi, iedzer tēju, uzkod cepumu un galvenais nestreso.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

smaidiigais rakstīja:

Ozz rakstīja: manas domas ir taadas, ka kaut ko veertiigu tikai piesiet pie staba ir neapdomiigi, vienalga vai tas buutu suns (labradoori taču tik miilji izskataas) vai velosipeeds vai zelta stienis. nofizģīs tik un taa.

naivs biju

nu bode tepat ap mājas stūri, pie mājas nekad nekas nav nosperts, 2 minūtes pie bankomāta, utt

suņu mīlētāju (vai audzētāju, kas ne vienmēr ir viens un tas pats) forumā mani norēja vēl skarbāk

bet kā man bija zināt, ka suņus zog, ja ne man, ne maniem paziņām tāds gadījums nav bijis, vienīgā pieredze no literatūras (pilkveža Šrēdera pinčers ko Šveiks nozaga)

Nu re, tad jau mani teksti bija vajadzīgi

mana loģika laikam stipri atšķiras no Tavas, jo nespēju izlobīt no kurienes Tu ķēri, ka Tavi teksti bija vajadzīgi?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: šitamos zagt ir pateiciigs darbinsh, jo beerniem šausmiigi patiik , un ja veel pa leeto

kaut gan man vinji nepatiik- sunim ir jaabuut peec suņa, nevis taadam kas lielaakos miesas bojaajumus nodara laizot

PN-mans bezsudzinieks (vilciņš kaadi sastopami katraa otrajaa lauku seetaa) sukaa iekšā visu saakot ar kartupeļu mizaam un beidzot ar nēģiem un - nekaadas vainas.

apstākļi tādi, ka suni gribas, bet iekš vienas sētas divas mājas, kur otrajā pabieži vazājas visādi viesi, paši ar tādi ne visai suņus mīlētāji, tāpēc nācās iziet uz kompromisu un ņemt labradoru. Tas tikai izbradās dārzu, bet vismaz nevienu nemēģinās apēst

A par ēšanas tēmu - lutināts viņš ar dārgo barību tiks tikai straujās augšanas laikā (tikai no 2 - 4 mēnešiem no 4.5 līdz 15 kg), kad ir stipri vienkāršāk nodrošināt visu lai sunim kauli neiznāk pa šķību/mīkstu..

A pēc tam - tad jau redzēs. Sukās iekšā to, kas būs pa rokai.

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Uh, tad jau suncis pavisam mazs vēl. Manējais izrādījās alerģisks. No visiem (trim) vilkveidīgajiem šis ir visuzņēmīgākais visādām slimībām. Toties "papīri", uh, uz JŪS bezmazvai. Lai labi aug mazais čurājošais kleptomānkodējs.

cietusais Reģ.: 07.01.2009
0 0 Atbildēt

Beidzot arī mēs, abu auto īpašnieki, esam iepazinušies ar visu forumu saturu, t.sk. video materiāliem. Priecājamies, ka suns ir atrasts.

Neesam nekādi suņu zagļi, un šī izplatītā informācija ir ļoti negaidīts un nepatīkams pārsteigums.

Sazvanot raksta un foruma autoru, sapratām, ka viņam šī apmelošana likās viens liels joks.

Par apmelojumu tiks veiktas likumdošanā paredzētās darbības.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

cietusais rakstīja: Beidzot arī mēs, abu auto īpašnieki, esam iepazinušies ar visu forumu saturu, t.sk. video materiāliem. Priecājamies, ka suns ir atrasts.

Neesam nekādi suņu zagļi, un šī izplatītā informācija ir ļoti negaidīts un nepatīkams pārsteigums.

Sazvanot raksta un foruma autoru, sapratām, ka viņam šī apmelošana likās viens liels joks.

Par apmelojumu tiks veiktas likumdošanā paredzētās darbības.

piesakies policijā

ps. Vēlams Siguldas....

Lii-Pen Reģ.: 16.01.2004
0 0 Atbildēt

cietusais rakstīja: Beidzot arī mēs, abu auto īpašnieki, esam iepazinušies ar visu forumu saturu, t.sk. video materiāliem. Priecājamies, ka suns ir atrasts.

Neesam nekādi suņu zagļi, un šī izplatītā informācija ir ļoti negaidīts un nepatīkams pārsteigums.

Sazvanot raksta un foruma autoru, sapratām, ka viņam šī apmelošana likās viens liels joks.

Par apmelojumu tiks veiktas likumdošanā paredzētās darbības.

Tieši šitais teksts ir joks nevis iepriekš izplatītā informācija.

cietusais Reģ.: 07.01.2009
0 0 Atbildēt

Nav joks!!!!!

Lii-Pen Reģ.: 16.01.2004
0 0 Atbildēt

Savādi... Nu, ja nav, tad nav, bet

izskatās pēc joka...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

cietusais rakstīja: Beidzot arī mēs, abu auto īpašnieki, esam iepazinušies ar visu forumu saturu, t.sk. video materiāliem. Priecājamies, ka suns ir atrasts.

Neesam nekādi suņu zagļi, un šī izplatītā informācija ir ļoti negaidīts un nepatīkams pārsteigums.

Sazvanot raksta un foruma autoru, sapratām, ka viņam šī apmelošana likās viens liels joks.

Par apmelojumu tiks veiktas likumdošanā paredzētās darbības.

garāmejot paķērāt suņuku lai nenofizģī visādi tipāži?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vot krieviski ir labs apzīmējums "ķerpila"

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

cietusais rakstīja: Nav joks!!!!!

Sheit driikst izklaastiit arii savu versiju

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti